PDA

View Full Version : Какво бихте направили? [изневяра]



Saidin
05-07-2009, 12:44
Ето една предпологаема ситуация. Не казвам, че ми се е случвало (...) но искам да знам какво мислите. Това е въпрос предимно за момчета

В скайпа гаджето ти е офлайн, а ти имаш работа по центъра и излизаш. Вървиш си, вървиш си и я виждаш да се мляска с някъв мухльо (познат или непознат няма значение). Каква е реакцията ти?

Питам само за реакция. Не питам защо може да ми е изневерила и тем подобни. Искам да знам какво бихте направили вие в такава ситуация.

MrBlinD
05-07-2009, 12:50
Ще се отдръпна и като се прибере ще я разпитам подробно , без да задълбочавам и без да подчертавам , че съм я видял . Ако ме излъже ще знам че не и е пукало за моите чувства ,а ако ми каже пак не и пука , но поне е честна .За 2-ри шанс не знам дали и бих дал ... :?

silky92
05-07-2009, 12:52
Ще се отдръпна и като се прибере ще я разпитам подробно , без да задълбочавам и без да подчертавам , че съм я видял . Ако ме излъже ще знам че не и е пукало за моите чувства ,а ако ми каже пак не и пука , но поне е честна .За 2-ри шанс не знам дали и бих дал ... :?

Абсолютно същото ще направя и аз . :?

Henn
05-07-2009, 13:22
Първо тя поема едно маваши в главата.. след тва е ред на него... със засилка у гъзо да види той едно ебане 8-) 8-) 8-)

moneycomeme
05-07-2009, 13:25
....псуванки и бой!

Hilary_
05-07-2009, 13:28
Бих отишла и бих му забила един шамар... :? :? другия вариант е да отида и да му кажа нещо ама мноооооого злобно... че чак и на него да му стане кофти... :?

NaNa_SladuRana
05-07-2009, 13:28
ех много ме дразнят тези хора,които само следят гаджето си дали е на линия :? недай си боже да е седнала и да не му пише,стига с тези скайпове :) момичето е на вън с някой друг освен теб,ооо какъв шок,всеки нормален човек би предпочел да се разходи на въздух с някой приятел,отколкото да кисне пред компа :)

goGu
05-07-2009, 13:31
Бих отишал при нея и бих и казал : "Оо мило кво става,как сме" и тя ще почне да се обяснява нещо и бих и казал само "Не ме занимавай повече" :D

MoHuTo
05-07-2009, 13:36
Ще го подмина все едно не го познавам, по-нататък не знам как бих постъпила в яда си... :x

Saidin
05-07-2009, 13:44
ех много ме дразнят тези хора,които само следят гаджето си дали е на линия :? недай си боже да е седнала и да не му пише,стига с тези скайпове :) момичето е на вън с някой друг освен теб,ооо какъв шок,всеки нормален човек би предпочел да се разходи на въздух с някой приятел,отколкото да кисне пред компа :)

хех аз да не съм някой ЦРУ да я следя. пък и тва е предполагаема ситуация. и не говорим просто да излиза с някой приятел ми ти говоря напраоо се мляска с някъв дето не е мен :D

Saidin
05-07-2009, 13:46
Първо тя поема едно маваши в главата.. след тва е ред на него... със засилка у гъзо да види той едно е**не 8-) 8-) 8-)

и на мен това ми е идеята 8-)

Saidin
05-07-2009, 13:50
Бих отишал при нея и бих и казал : "Оо мило кво става,как сме" и тя ще почне да се обяснява нещо и бих и казал само "Не ме занимавай повече" :D

тва кат че ли е най-добрия вариант :D

curka87
05-07-2009, 13:52
Оффф, аман от тоя скайп вече...... :-x
А иначе......може би няма да издържа и ще отида при него, ще го потупам по рамото и.......от там нататък зависи колко ми пука за тоя човек....или ще последва див скандал или ще му пожелая приятен живот и ще си ида.

sextazy_baby
05-07-2009, 13:57
Просто ще го подмина,с което трябва да му е ясно че 2-ри шанс ще види през крив макарон

NeZaPoznat
05-07-2009, 14:01
Питам само за реакция. Не питам защо може да ми е изневерила и тем подобни. Искам да знам какво бихте направили вие в такава ситуация.

Ще отида и ще кажа:
- Извинете че ви прекъсвам, но е важно...
а после само на нея но така че и той да чуе:
- Непременно иди на лекар-венеролог... :D

NaNa_SladuRana
05-07-2009, 14:04
ех много ме дразнят тези хора,които само следят гаджето си дали е на линия :? недай си боже да е седнала и да не му пише,стига с тези скайпове :) момичето е на вън с някой друг освен теб,ооо какъв шок,всеки нормален човек би предпочел да се разходи на въздух с някой приятел,отколкото да кисне пред компа :)

хех аз да не съм някой ЦРУ да я следя. пък и тва е предполагаема ситуация. и не говорим просто да излиза с някой приятел ми ти говоря напраоо се мляска с някъв дето не е мен :D извинявай,грешката е моя,но можеше да не намесваш тъпия скайп :) иначе,ако попадна на такава гледка ще го дръпна настрани от нея и ще го целуна (така тя ще се подразни) и ще му кажа,че това му е било последния път,когато ме е целунал след което ще си тръгна.От тук на татък има 2 варианта той да тръгне след мен но аз няма да спра и ще му се наложи да ми мрънка в движение,но освен "остави ме" друдо няма да чуе или да остани при нея ,но ще следват въпроси от нейна страна "глупак,коя беше тази и защо я целуна?" :D :D :D :D :D яко

Saidin
05-07-2009, 14:10
ех много ме дразнят тези хора,които само следят гаджето си дали е на линия :? недай си боже да е седнала и да не му пише,стига с тези скайпове :) момичето е на вън с някой друг освен теб,ооо какъв шок,всеки нормален човек би предпочел да се разходи на въздух с някой приятел,отколкото да кисне пред компа :)

хех аз да не съм някой ЦРУ да я следя. пък и тва е предполагаема ситуация. и не говорим просто да излиза с някой приятел ми ти говоря напраоо се мляска с някъв дето не е мен :D извинявай,грешката е моя,но можеше да не намесваш тъпия скайп :) иначе,ако попадна на такава гледка ще го дръпна настрани от нея и ще го целуна (така тя ще се подразни) и ще му кажа,че това му е било последния път,когато ме е целунал след което ще си тръгна.От тук на татък има 2 варианта той да тръгне след мен но аз няма да спра и ще му се наложи да ми мрънка в движение,но освен "остави ме" друдо няма да чуе или да остани при нея ,но ще следват въпроси от нейна страна "глупак,коя беше тази и защо я целуна?" :D :D :D :D :D яко

сещам се само за един аргумент :P ами ако тя знае че не е единствената за него? ако тя знае че той ти изневерява (и най-вероятно вътрешно се кефи, че е предпочел нея) :)

айде искам още мнения, с NaNa си водим лична дискусия :)

3oPuTy
05-07-2009, 14:16
Ооо вариантите са много ... Всичко зависи от това,до колко го обичам и т.н. ... Ето няколко варианта:

1.Махам се тихичко и после го разпитвам ... Ако ме излъже ще му кажа,че съм го видяла и на края ще скъсаме :)
2.Ще отида при тях,ще го целуна по бузата и ще му кажа (с щастлив тон) "Слънцеее,благодаря ти от месец се чудех как да сложа край на връзката ни,а ти току-що ми помогна :grin: :-) :grin: " След което ще си замина и ще се правя,че не ми пука :)
3.Хващам си телефона и се правя,че говоря с някой ... Минавам покрай него като го игнорирам на 110% и докато съм близо до тях казвам нещо от рода на "Мило ей сега си хващам едно такси и идвам при теб!И аз много те обичкам!Чао,до след малко!!!" ... После може да се обърна и да му кажа на бързо едно "Здрасти" :)
4.Отивам при тях и му казвам нещо от рода на "....(името) да си виждал един сладур,около 21 годишен,висок с черна шапка и черна тениска прилепнала по тялото :-o И плс казвай по-бързо,защото имахме среща,а аз мааалко позакъснях :("


Абеее идеи имам много :D Въпросът е,че още не се е намерило момче,на което да ги приложа :D :D :D

NaNa_SladuRana
05-07-2009, 14:18
ех много ме дразнят тези хора,които само следят гаджето си дали е на линия :? недай си боже да е седнала и да не му пише,стига с тези скайпове :) момичето е на вън с някой друг освен теб,ооо какъв шок,всеки нормален човек би предпочел да се разходи на въздух с някой приятел,отколкото да кисне пред компа :)

хех аз да не съм някой ЦРУ да я следя. пък и тва е предполагаема ситуация. и не говорим просто да излиза с някой приятел ми ти говоря напраоо се мляска с някъв дето не е мен :D извинявай,грешката е моя,но можеше да не намесваш тъпия скайп :) иначе,ако попадна на такава гледка ще го дръпна настрани от нея и ще го целуна (така тя ще се подразни) и ще му кажа,че това му е било последния път,когато ме е целунал след което ще си тръгна.От тук на татък има 2 варианта той да тръгне след мен но аз няма да спра и ще му се наложи да ми мрънка в движение,но освен "остави ме" друдо няма да чуе или да остани при нея ,но ще следват въпроси от нейна страна "глупак,коя беше тази и защо я целуна?" :D :D :D :D :D яко

сещам се само за един аргумент :P ами ако тя знае че не е единствената за него? ако тя знае че той ти изневерява (и най-вероятно вътрешно се кефи, че е предпочел нея) :)

айде искам още мнения, с NaNa си водим лична дискусия :)
e това е по-добрия вариант за мен,защото едно е като се натиска с курви да казва "нямам се гадже,невероятна си,ти си единствената" и друго " а бе харесвам те,искам те,но не мога да я оставя,защото съм страхливец".Тя ако е доволна,аз ще съм благодарна,че ми е отворила очите,защото с човек,който не ме цени не искам да имам връзка,пък те нека са си щастливи нали рано или късно или той пак ще тръгне да се сваля с други или тя ще развали нова връзка,но този път заедно с това и своята,просто нали знаеш всяко зло за добро,не съм от хората,които ще се тръшкат разревани на кревата,викайки от болка,каквото било-било,това е било за мое добро,защото са ми се отворили нови по-добри възможности,продалжавам си живота с усмивка :)

NaNa_SladuRana
05-07-2009, 14:22
3oPuTy втория вариант ме изкефи 8-)

GossipGirl89
05-07-2009, 14:24
Ще отида и ще му забия един шамар след което ще му кажа да изтрие номера ми и да забрави за съществуването ми, а на нея само ще й кажа, че е адски жалка щом се примирява с мисълта, че е втора :)

3oPuTy
05-07-2009, 14:27
3oPuTy втория вариант ме изкефи 8-)
Хах радвам се 8-) Мога да измисля поне още 10-тина варианта,но в момента се ядосвам на времето и не ми се мисли ... 8-)



GossipGirl89,а да си обмисляла варианта,в който момичето може просто да не знае,че момчето е заето?! :-o

vesito13
05-07-2009, 14:31
Аз , ако го видя да се целува с друга , или бих отишла , бих му ударила един шамар и вдигнала там някакъв страхотен скандал , или просто ще отида и съвсем спокойно бих казала "До тук бяхме , остани си с нея !" и просто бих си тръгнала (това вече зависи от настроението , в което съм в момента)
А ако той ме види да се целувам с друг , пределно добре знам какво ще стане , ще дойде , не всъщност ще налети , ще пребие оня предостатъчно и после ще има "Как можа ? Защо го направи ? Не , не ми се оправдай ! Точка . Край !"
Общо взето май нещо подобно трябва да е :-D

GossipGirl89
05-07-2009, 14:48
3oPuTy , сега като го каза се замислих, че наистина го има и тоя вариант :D В такъв случай преди това сигурно ще я попитам дали е знаела... Оф не знам. Така не мога да говоря на изуст. Не ми се е случвало до сега и за това... Може би на момента ще реша кво ще говоря, но за едно съм сигурна - той шамара ше го изяде както и стабилна хранилка :D

valdesbg
05-07-2009, 14:49
Ще ида ще я целуна и ще и кажа втория вариант на Зори. И после ще си тръгна.

Saidin
05-07-2009, 15:16
А ако той ме види да се целувам с друг , пределно добре знам какво ще стане , ще дойде , не всъщност ще налети , ще пребие оня предостатъчно и после ще има "Как можа ? Защо го направи ? Не , не ми се оправдай ! Точка . Край !"
Общо взето май нещо подобно трябва да е :-D

някой май може да чете мъжки мисли :D

абе ей, написах, че това е въпрос предимно за мъжкия пол, не всички сме еднакви моля ви се :-D айде отговаряйте момчета

got2Bthe1
05-07-2009, 15:20
Ще се отдръпна и като се прибере ще я разпитам подробно , без да задълбочавам и без да подчертавам , че съм я видял . Ако ме излъже ще знам че не и е пукало за моите чувства ,а ако ми каже пак не и пука , но поне е честна .За 2-ри шанс не знам дали и бих дал ... :?
Аз не бих се сдържал...ще отида ще му вкарам една (поне) и квото стане стане ама на нея няма да и проговора някога...

deletemyself
05-07-2009, 17:55
samo ako q vida da se pregrushta ili celuva s nqkoi drug ili onq da flirtuva s neq ..... :o :o :o napravo mu ska4am bez da se zamislqm i ot tam nz kakvo she stane s nas no neq v nikakuf slu4ai nqma da q udara ...

3oPuTy
05-07-2009, 19:05
Ще ида ще я целуна и ще и кажа втория вариант на Зори. И после ще си тръгна.
Аз умирам от желание да го кажа това на някое момче ама да ви е*а мъжките животни никой не иска да ми се "изгаври" така :D :D :D :D
А иначе МЕРСИ на някои от вас,които ме вземат за пример :D :-) :D

la4ezara
05-07-2009, 19:06
ще говоря с него, след което ще му кажа СБОГОМ

Maja
05-07-2009, 19:08
ще я подмина и повече не ми е никаква приятелка ще сме само на " Здрасти "

Lapin
05-07-2009, 20:30
Първо ще убия него, а после ще чупя краката й !

Lonelysoul
05-07-2009, 23:05
ако дакажем номера става на пеика и видя приятелката си да се натиска с някои си като за начало бих седнал на съседната вадя си телефона от джоба и почвам си рувичкам нещо докато ме забележат което няма да отнеме повече от 30 секунди след което ще и кажа а здрасти ко праиш това ли ти е учителката при която ходиш на уроци мхм разбирам що неможа да намериш време за мен днес (запознавам се с момчето : здравеи казвам се **** Бившия на ****** да си изкарате приятно чао ) аиде аз ще тръгвам имам по важни неща да правя и бих си тръгнал немисля че да скачам на момчето ще промени нещо несъм от тези които само гледат да раздават удари тук и там това няма смисъл нищо непроменя а и неможе да ми искара яда

Henn
05-07-2009, 23:13
Има смисъл за удари когато момчето знае че момичето си има приятел... и тогава става въпрос за сериозни удари... а пък за момичето е много добре да види как момчето си поема ударите и как яде асфалт ... за да разбере какво е направила с курвенските номера.....

вече един е фърчал през пейка...

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-08-2009, 02:08
нямам идея... сигурно ще погледна, ще се уверя че това е приятеля ми и ще си тръгна... нищо няма да казвам 2 3 дена ако той скъса с мен е добре ако не сиг ще поговорим... нз нз :)

Kostadin_682
05-08-2009, 09:47
Ами, просто ще и "покажа" вратата... щом е тръгнала да се целува с друг значи аз, съм излишният...

FallOutGirl
05-08-2009, 10:25
Бих отишал при нея и бих и казал : "Оо мило кво става,как сме" и тя ще почне да се обяснява нещо и бих и казал само "Не ме занимавай повече" :D

:-D Мдам ...

vesito13
05-08-2009, 19:20
А ако той ме види да се целувам с друг , пределно добре знам какво ще стане , ще дойде , не всъщност ще налети , ще пребие оня предостатъчно и после ще има "Как можа ? Защо го направи ? Не , не ми се оправдай ! Точка . Край !"
Общо взето май нещо подобно трябва да е :-D

някой май може да чете мъжки мисли :D

абе ей, написах, че това е въпрос предимно за мъжкия пол, не всички сме еднакви моля ви се :-D айде отговаряйте момчетаНе мгоа да чета мъжки мисли и не съм казала , че всички са еднакви , говорех конкретно за приятеля ми , защото него го познавам доста добре :)

NaNa_SladuRana
05-08-2009, 19:24
ако дакажем номера става на пеика и видя приятелката си да се натиска с някои си като за начало бих седнал на съседната вадя си телефона от джоба и почвам си рувичкам нещо докато ме забележат което няма да отнеме повече от 30 секунди след което ще и кажа а здрасти ко праиш това ли ти е учителката при която ходиш на уроци мхм разбирам що неможа да намериш време за мен днес (запознавам се с момчето : здравеи казвам се **** Бившия на ****** да си изкарате приятно чао ) аиде аз ще тръгвам имам по важни неща да правя и бих си тръгнал немисля че да скачам на момчето ще промени нещо несъм от тези които само гледат да раздават удари тук и там това няма смисъл нищо непроменя а и неможе да ми искара яда много ми хареса,особенно това в скобите :D

lipsvashh_mi
05-08-2009, 19:40
ще се оверя,че е той,но няма да ходя да ги прекъсвам..просто следващата ни среща ще е последна и толкова :) нито ще се унижавам да го целувам пред другата,нито нещо...

Slawi92
05-08-2009, 19:49
ще отида ще питам как са кво става как върви при тех и ще си тръгна и ще и пиша смс кога и къде да се видиме и тогаа нз ..

Henn
05-08-2009, 22:32
Първо ще убия него, а после ще чупя краката й !
е тва е доста добро решение :D

justbebsi
05-09-2009, 04:26
Бих й ударила няколко шамара , а на него ще му кажа "до тук бяхме " и ще си тръна .

jjjjjj6363
05-09-2009, 07:54
Ще се отдръпна и като се прибере ще я разпитам подробно , без да задълбочавам и без да подчертавам , че съм я видял . Ако ме излъже ще знам че не и е пукало за моите чувства ,а ако ми каже пак не и пука , но поне е честна .За 2-ри шанс не знам дали и бих дал ... :? nai to4no