PDA

View Full Version : Може ли по друг начин?



nevinnataTi
05-07-2009, 14:18
освен чрез проникване на пениса във влагалището и чрез изкуствено оплождане ,може ли едно момиче да забременее по друг начин?

Cathylicious
05-07-2009, 14:22
ми .. непорочно зачатие .. :razz:

Не .. сериозно .. аз нямам представа,мисля че няма друг вариант ..

MrUndaztood
05-07-2009, 14:24
Една забреня когато и се изпразниха на окото :shock: дори имаше и тема във ТПроблема... :shock: нали :shock:



:lol:

mili4ko
05-07-2009, 14:40
да ,през дрехите,,, :-D

Nitroglycerin
05-07-2009, 16:21
Има един доста интересен случай при който девственица забременява след като куршум пронизал първо тестиса на войник и след това попаднал и заседнал в яйчника при което след няколко месеца установяват ,че момичето е бременно.

zvezdichkaaa
05-07-2009, 16:53
Има един доста интересен случай при който девственица забременява след като куршум пронизал първо тестиса на войник и след това попаднал и заседнал в яйчника при което след няколко месеца установяват ,че момичето е бременно.


Дрън-дрън,това е просто легенда.Специално гледах по дискавъри коментираха именно този случай там в едно предаване,в което разбиват митове(не му помня името) и ставаше въпрос при опитите,които направиха се оказа невъзможно това....

hisy
05-08-2009, 15:37
като ядеш сладолед :razz:

clever
05-08-2009, 18:56
Има един доста интересен случай при който девственица забременява след като куршум пронизал първо тестиса на войник и след това попаднал и заседнал в яйчника при което след няколко месеца установяват ,че момичето е бременно.оо да :lol:
интересно:) :D

batkodoki
05-08-2009, 21:10
Има един доста интересен случай при който девственица забременява след като куршум пронизал първо тестиса на войник и след това попаднал и заседнал в яйчника при което след няколко месеца установяват ,че момичето е бременно.


Дрън-дрън,това е просто легенда.Специално гледах по дискавъри коментираха именно този случай там в едно предаване,в което разбиват митове(не му помня името) и ставаше въпрос при опитите,които направиха се оказа невъзможно това....




Има един доста интересен случай при който девственица забременява след като куршум пронизал първо тестиса на войник и след това попаднал и заседнал в яйчника при което след няколко месеца установяват ,че момичето е бременно.оо да :lol:
интересно:) :D



коЯ какво е гледала...чула... etc..
просто не представлява интерес просто защото коментираният случай съм експонирал аз в този форум на преобладаващи моми-"специалистки" по АГ!
много обаче се удивлявам когато точно този тип "моми" бъдат силом довлечени от прескъпите си Мами до кабинетите ни - как там губят хъса и фундаменталните си познания!

на въпроса: ВСЯКО депониране по какъвто и да е начин: предмети, части от тялото, течности, дори газове като носител на жизнеспособен сперматозоид във женската репродуктивна с-ма носи риск от зачеване!


а иначе си гледайте "дискавъри" ... и ходете после при тях .... за да направят филмче за "непорочното зачатие".....понеже не се налага да се ходи много далеч от БГ за да се види колко АБОРТА се правят на ДЕВСТВЕНИ момичета т.е със запазен химен, но аххх...как ли забременели коя от пръстче, коя от езиче...коя от.....

колцина от тях пишат тук?!

splendour
05-08-2009, 21:24
Има един доста интересен случай при който девственица забременява след като куршум пронизал първо тестиса на войник и след това попаднал и заседнал в яйчника при което след няколко месеца установяват ,че момичето е бременно. :D :D :D tva e po otka4eno dori ot istoriqta za distancionnoto det ba6tata se izpraznil otgore my a posle d16terqta si go zavrqla :D

Boyd
05-09-2009, 10:11
Ако гледаш Mythbusters, ще знаеш какви други начини има.. например куршум, който е минал през тестисите на мъж и се забил в матката на жена. Ей такива ти работи!