PDA

View Full Version : Как трябва да постъпя?



goGu
05-07-2009, 14:27
Преди 3 месеца приключих една връзка с момиче,което все още обичам.Бяхме заедно 1 година и бяхме много щастливи,но се разделихме поради доста основателни причини и просто няма как да бъдем заедно опитвахме много пъти,но няма как.Значи аз бях много зле отначало,бях съсипан,а тя ми повтаряше,че не ме обича,че не и пука вече за мен.Аз просто след около 1-2 месеца го приех и почнах да ходя с различни момичета просто за да не съм сам.Почнах да правя може би прекалено много секс,все пак 1година нямаше секс и да си наваксам.От около месец ходя с едно момиче,което е сладко,мило и внимателно с мен.Но не е Денито,не е тя.. :( Постоянно ги сравнявам все гледам дали Алекс говори за тези неща които Дени дали се държи така и всичко.Знам,че неможе Алекс да е като Дени,но просто не знам какво да правя.Преди няколко дни Дени ми се обади и имала проблеми и да сподели говорихме си по телефона от 12 на обяд до 10 вечерта,не постоянно за няколко часа затваряхме,но изхабихме 500 минути.Не бях излизал целият ден за да си говоря с Дени,защото била наказана защото била на купон и т.н. Тя си има приятел от горе долу месец и той и се сърдел за това което направила и ми искаше съвети и аз и давах,обяснявах и какво да му каже и после почнахме да си говорим за преди за нас,за всичко. По едно време усетих,че сърцето ми почва да бие бързо и пак за нея,но не направих нищо.И от събота до сега с Дени сме доста близки все си говорим горе долу постоянно.Вчера имах имен ден,но ние почнахме от 5ти да празнуваме с един приятел с който тя нещо се зарибявала преди.И тя ми каза на 5ти,че тези дни усетила нещо и такива неща и след това ме поздрави с Таня Боева - Не,че те обичам... :( А бтв в понеделник докато си пишех с нея в скайп тя ми каза : "Гого моля те влез в моя скайп и пиши на Гошо и ме оправи с него,защото не се видяхме а искам да се оправим моля те",тогава се замислих дали да го направя,но го направих защото така тя ще е щастлива.Но преди това я попитах знаеш ли какво ще ми причиниш по този начин ако го направя и тя каза:Да,но моля те ! .. Аз го направих и сега те са си добре,но аз не съм.Не знам дали още я обичам стана ми много гадно докато му пишех на това момче от нейно име,но просто все едно тя ми падна много в очите.Все още я искам,но искам и Алекс а пък Алекс разбра за тези дни с Денито и ми се разсърди и сега не знам дали ходим.Съжалявам,че ви занимавам с мойте глуопсти просто имах нужда да кажа на някой тези неща а пък и ако може да ме посъветвате нещо няма да е лошо. :)

GossipGirl89
05-07-2009, 14:41
Много объркано...
Значи да ти кажа за успокоение малко, че аз съм се забъркала в същата помия :) Оправям бакиите на бившия (e не буквално ама общо взето като се скара с неговата и ми споделя и аз му давам съвети и то съвети каквито трябва... за да ги сдобря въпреки че ми става кофти :? ), той се държи миличко и ... абе точно като при тебе е ситуацията :) Хем боли, хем сърби ... В единия момент се държи мило и флиртува такъв, а в другия се дърпа рязко и прави или казва нещо, с което да ме нарани... Не знам точно с подробности при вас как е, но аз съм забелязала, че като се дръпна и спра да говоря с него за известно време той мълчи, мълчи и ме заговаря... Демек като съм дръпната ме търси ама за кво ме търси и той не знае :) Може би и тя е така. Може би не иска да се събирате пак, а просто и е готино да знае, че си й до гъза... А има и друг вариант - може да те иска отново, но ако знае за Алекс нарочно да се прави на непукистка и да опитва да те дразни с новото й гадже ... Но това със скайпа не го прави повече. Давай й съвети, говорете си, споделяйте си, но недей да пишеш или говориш вместо нея... Не е честно спрямо момчето, а пък и не е твоя работа да пишеш от нейно име... Ти като й дадеш 2-3 съвета тя едва ли е толкова тъпа, че да не може сама да говори...
Иначе наистина не знам какъв съвет да ти дам след като и аз съм в същата задънена улица :( Във всеки случай ако мислите да се събирате разкарайте новите си гаджета щото не е хубаво така... Ако на теб ти е много гадно и не издържаш опитай да се отдръпнеш от нея, но не знам дали ще помогне... При мен не помогна ама ще ти стискам палци на теб! ;) И най-важното е да не се отчайваш - горе главата! Рано или късно всичко ще си дойде на мястото - просто трябва да се бориш с болката! :)

Hilary_
05-07-2009, 14:49
Амм доста объркано се е полчуило...ето какво мисля аз... тази бивша изобщо не и пука за тебе а само те използва за компания и за психотерапевт... има си гадже с него да говори и да му се оплаква... :? зарежи я няма смисъл да се връщаш в миналото... а за новата извини и се и излезте... постарай се да прекарате много хубав ден заедно... пази си я щом е внимателна и добричка към теб... 8)

goGu
05-07-2009, 15:00
Ами не нея не я интересува с коя ходя и какво правя.Каза ми че почувствала нещо ама аз и казах обърка май на кой Георги говориш(защото и новият й се казва Георги) и тя почна да говори ама не на теб а у.Но пък и тя е малка тя е 94 а пък аз съм 91 .. тя си е още с детски акъл,но има нещо което ме кара да мисля все за нея.А пък Алекс е мила,но ми липсва нещо с нея :( .. а също си мисля,че може би искам Дени защото докато ходехме не сме правили секс,защото когато тръгнахме тя беше на 13 скъсахме тя беше на 14 и все пак беше малка .. като се замисля съм ходил с доста малко момиче,но просто така се случи не мислеше като малко момиче и е доста хубава :( .. не знам побърквам се вече .. Лягам си вечер и мисля за една,мисля за другата и не мога да заспя ..

Hilary_
05-07-2009, 15:07
Остави я сам казваш, че е малка... виж само ще те разиграва!!! Повярвай ми...смисъл не искам да обиждам никой ама в днешно време малките не знаят какво правят и определено не се държат като малки ... мислят че всичко е позволено за тях... :? Виждам, че си свестно момче така, че по - добре за теб е да я оставиш... а щом и с другата ти липсва нещо най- добре си дай малко почивка и от едната и от другата... 8)

goGu
05-07-2009, 15:21
Да,но на мен винаги ми е липсвало нещо нямал съм връзка в която нещо да не ми е липсвало :( .. а за тази малката знам,че ме разиграва и бях се дръпнал от нея ама тези дни пак ме обърка нещо и ме омая .. :( мисля,че някъде в мен е проблемът за не успешните ми връзки,защото все нещо ми липсва.. :(

cinderella_gugutka
05-07-2009, 15:45
ако ще ходиш с някоя трябва да е тази която искаш най-много.от написаното разбирам 4е нямащ щанс с това моми4е.затова според мен е супер тъпо да ходиш с една и същевременно да мислиш за друга.помисли си добре-дали накрая ако загубиш сегашната си приятелка няма да скърбиш за нея пове4е отколкото сега за бившата???ако отговора е не зна4и вси4ко е ясно-няма смисъл да ходиш с някоя при положение 4е оби4аш друга.а щом другата си има друг заеби и двете и си потърси някоя която наистина да оби4аш.не се занимавай с бившата

Hilary_
05-07-2009, 15:46
Да,но на мен винаги ми е липсвало нещо нямал съм връзка в която нещо да не ми е липсвало :( .. а за тази малката знам,че ме разиграва и бях се дръпнал от нея ама тези дни пак ме обърка нещо и ме омая .. :( мисля,че някъде в мен е проблемът за не успешните ми връзки,защото все нещо ми липсва.. :(
Не е в теб... не уцелваш момичето... :wink:

goGu
05-07-2009, 15:50
Е то аз с толкова момичета съм ходил и какво нито една не е подходяща? Значи няма и подходяща :)

cinderella_gugutka
05-07-2009, 16:00
Е то аз с толкова момичета съм ходил и какво нито една не е подходяща? Значи няма и подходяща :)
грешиш!!!!вървяла съм по твоя път и то 2 пъти.бях страшно влюбена в едно мом4е-не можех да ям и да спя от любов.но го изгубих.след това бях страшно самотна-ходех с 1 мом4е само и само за да не съм сама,опитвах се да запълня празнината в мен,но не можех и не можех да се влюбя в това мом4е.опитах и с други но не ставаше.мислех си 4е ще го оби4ам цял живот и винаги ще съм си сама.но след време срещнах друг-в на4алото само го харесвах,но след това ве4е летях в облаците от щастие,отново.естествено,с ед време и това мом4е изгубих и преминах през същите етапи-4увствах се самотна,мислех 4е няма да мога да оби4ам друг...но след време го забравих.не съм се влюбвала в друг,не съм и ходила с друг само за да се опитвам да запълня празнотата,защото ве4е знам 4е просто трябва да из4акам подходящия.

goGu
05-07-2009, 16:04
Еми аз 2 момичета съм обичал и 2те ги загубих и на и 2те сега съм най-добрия приятел.Влюбвал съм се 3-4 пъти,но не се стигаше до нещо по сериозно защото ме е страх да не ме наранят отново и не си позволявам да обичам.Но просто не е възможно винаги да ми липсва нещо а дори аз не знам какво е ..

cinderella_gugutka
05-07-2009, 16:08
ами аз не те познавам достатъ4но добре за да ти кажа какво ти е липсвало...
може би всяко 1 моми4е е притежавало ка4ества които са те привли4али,но също така са й липсвали някои на които държиш ...
примерно от бившата ти може да ти е липсвал секса :lol:

goGu
05-07-2009, 16:17
хаха еми не само секса защото хаха абе както и да е не е само секса :D :D

cinderella_gugutka
05-07-2009, 16:19
щом казваш...
:D

goGu
05-07-2009, 16:22
хахааа :-D :D яя дай по скайп да пишем ако искаш :-D че само трябва да влизам тука :D

Hilary_
05-07-2009, 16:26
еееееее да ти имам проблемите... :lol: :lol: само тука трябвало да влиза... :lol: :lol: тва ме разби.. :razz: :razz:

goGu
05-07-2009, 16:36
хаха еми да :-D :-D :P :P абее трудни работи :grin: