PDA

View Full Version : Срам го е, а аз не знам какво да кажа...



AesSedai
05-07-2009, 14:53
Здравейте.
Сигурно ви е писнало от такива като мен, които се чудят как да разрешат мизерните си проблеми и обременяват всички около тях.
Просто реших да се допитам до вас - най-добре е неотрален човек да си каже мнението.
Въпроса е следния: Излизам с едно момче от около 2-3 седмици - висим по градинките, пием бира, смеем се и си говорим. Той е изключително мил, държи се страшно джентълменски и с течение на времето започнах да го харесвам. Усещам (или ми се иска да е така) че и той ме харесва, но е доста стеснителен и ако аз не поема първата крачка той най-вероятно няма да ми каже нищо. По принцип съм от типа хора "Каквото му в главата, такова и на устата", но когато видя това момче и просто онемявам, директно изключвам и не знам какво да кажа...
Доста сме си говорели с него за връзките.. и се оказва, че той обича да е сам, необвързан.. Предполагам, че някоя го е наранила жестоко и той си е изградил тази бариера... Точно затова се опасявам дали да му призная какво чувствам - може да ме отблъсне, а не искам да губя приятелството му.
Какво да направя и как да му кажа какво чувствам... как да го накарам да разруши тази преграда и да ме допусне до себе си.....?

Благодаря предварително на отзовалите се.

Hilary_
05-07-2009, 15:02
Стани му най - добра приятелка... разбери каква е причината и с времето му признай... мисля че ще имаш голям шанс... 8)

NaNa_SladuRana
05-07-2009, 15:07
живеем в 21 век,света се събира в една женска длан :D

Parvink
05-07-2009, 16:19
Вижте и му признай. Ако те харесва и има чувства към теб едва ли ще се дърпа и т.н. А относно това че онемяваш и т.н.... ми и аз съм така. Не мога да ти опиша колко ми беше труфно да си излея мислите пред приятелката ми, но за мое щастие тя го прие добре, като изключим че 10 мин след като и казах квото имам да и казвам мълчеше и гледаше тъпо :D . Успех ти пожелавам с момчето!

Едит: Това да му станеш най-добра приятелка и т.н. лично за мен не е много удачен вариант, защото така ще мине време ти ще се чудиш какво става и в крайна сметка може да го изгубиш защото не си действала когато е трябвало :)

wateran
05-07-2009, 16:38
правилнуу!!! :-o

smileforyou12
05-07-2009, 16:44
ами да според мен е по добре да му кажеш така ще разбереш ако те харесва може би ще ти каже опитай

fenasf
05-08-2009, 15:33
ами когато сте насаме скъси разстоянието помежду ви прокарай длан върху неговата и му кажи колко се наслаждаваш на времето, което прекарвате заедно

като момче това ми хрумва знам че е клиширано но по принцип е редно ние да правим първата стъпка...пожелавам ти да споделите чувствата си :)

kael
05-08-2009, 15:36
добре мамка му защо сте еманципирани като очаквате всичко от нас и защо подяволите пишете тея тъпи теми в тоя форум зами му кажи... като кажеш на нас ние коще променим .... да може ти дадем някои съвет но истината е че треа да говориш с него има 327821897412893179 теми като тая

hisy
05-08-2009, 15:43
Стани му най - добра приятелка... разбери каква е причината и с времето му признай... мисля че ще имаш голям шанс... 8)

fc
05-08-2009, 16:07
Да харесва те, не си губи времето тук.

soul1199
05-08-2009, 16:33
излесте,кажи му,че не искаш да изгубиш приятелството му,ако каже,че не те хар. и му признай просто,квото стане-стане,които не рискува,той не печели :)

xplay
05-08-2009, 16:36
Останете си приятели :)

~-Miracle-~
05-08-2009, 23:04
В апсолютно същата ситуация съм и аз 8-) Сега женския пол прави първата крачка .. :D .. макар че още не съм се изправила срещу проблема си .. ама .. айде сега .. това е друга тема 8)

justbebsi
05-09-2009, 04:14
Признай му че го харесваш. Няма смисъл да чакаш той да направи първата крачка

~-Miracle-~
05-09-2009, 12:55
Признай му че го харесваш. Няма смисъл да чакаш той да направи първата крачка

Oк .. и като му го признае? Той може пак да продължава да се срамува .?? Момчето което аз харесвам знае че го харесвам .. признал ми е че и той ме харесва ,но пък продължава да се срамува от мен :?