PDA

View Full Version : една или много?



Saidin
05-07-2009, 15:43
Искам ви мнението по една тема - мъжът да има една или няколко партньорки?

Според мен на нас мажете ни е мн изгодно да имаме колкото се може повече сексуални партньорки. Замислете се. Да тича наоколо и да си пръска семето е много изгодно за един мъж, или по-скоро за гените му. А и не изисква много енергия. Според мен мъжете са направени да имат една главна жена, но са напълно готови да спят с други когато се появи възможност.

Женските веднага ще креснат, че било гадно, нечестно, против всички религии и т.н. но те го казват просто защото не е "изгодно" за техните гени, от тяхна гледна точка. Една жена може да е бременна само с 1 дете наведнъж и може да отглежда само ограничен брой. Затова ако нейният мъж тича наоколо и си пръска семето, това е ЛОШО ЛОШО за нейния бизнес. Ето защо жените постоянно ни набиват в главата, че трябва да сме само с 1 наведнъж, че понякога даже и толкова не ни дават.

Да не се обаждат разни мухльовци дето викат бла бла блааа ама аз я обичам, други не ме кефят блааааа. Тук говорим не говорим за любов, а за секссс

Айде, искам коментари

JenataNaShefa
05-07-2009, 15:49
Имаш погрешна предства за света и устройството му !
Айде ходи и си пръскай семето на тая и на оная и издържай децата... дали жена ти ще е съгласна ще бъде най-малкия ти проблем :?

Macallan
05-07-2009, 15:56
1-во Не си достатъчно зрял, за да разсъждаваш върху тези теми.
2-ро ти си идиот.

Сега да ти обясня ... всяка твоя постъпка води до последствия (все още не си го осъзнал защото вашите ти ходят след задника) за тях ти си отговорен. Твоята логика съвпада с тази на африканците и какво стана с тях? Болести, зарази, деца умиращи от глад, защото баща им, който е и баща на още 10 деца е заминал да запложда други. Сам погледни в интернет какво става в Африка.

Extremescream
05-07-2009, 16:01
1-во Не си достатъчно зрял, за да разсъждаваш върху тези теми.
2-ро ти си идиот.

Виж сега,майната им на религиите.Просто не изглежда правилно.Айде по твоята логика и жените да си лягаме с когото поискаме,ама да си имам един основен мъж,с който да си живеем.Детето/децата може и да не са от него.Сега схващаш ли колко малоумно звучиш?А и какво-ти ли ще гледаш всичките деца от н-брой жени?Ще плащаш издръжка,ще купуваш дрехи,учебници,ще ги възпитаваш?Не ми казвай,че жените сами трябва да се оправяме с всичко това,а мъжете да си веете пишките насам-натам.
След година-две-три-десет като ти дойде акъла в кухата глава пак разсъждавай по този въпрос.И пак копирам


1-во Не си достатъчно зрял, за да разсъждаваш върху тези теми.
2-ро ти си идиот.

Saidin
05-07-2009, 16:10
очаквах такива реакции. айде искам още мнения. вразумете ме бе хораа

Extremescream
05-07-2009, 16:16
:razz: Какво да те вразумим?Това,че ти още си на ниво австралопитек,да ебеш и да бягаш,не значи че ти си нормален.Просто останалата част от света е еволюирала. :D

Shia
05-07-2009, 16:16
Много докато намери идеалната за себе си

Macallan
05-07-2009, 16:21
Абе то си е вярно, че жената се ражда само с 400 000 яйцеклетки ама и мъжа не го дига като остарее ... освен това ако мъжете сега тръгнат да разнасят сперма насам натам нищо няма да се промени освен разпространението на спина.

d0itwell
05-07-2009, 16:25
супер незряло ...

la4ezara
05-07-2009, 16:27
:razz: Какво да те вразумим?Това,че ти още си на ниво австралопитек,да ебеш и да бягаш,не значи че ти си нормален.Просто останалата част от света е еволюирала. :D


+1 :D

Saidin
05-07-2009, 16:29
добре де само не ми казвайте че на никой мъж никога не му е минавало през ума да има второ маце :-o

Extremescream
05-07-2009, 16:33
Чакай малко.Ти преди малко разправяше да спи с други.Не друга,други.
Или нещо даваш на заден,или изобщо не умееш да се изказваш. :?

BeeRy
05-07-2009, 16:34
Mъжка к*рва... :?

++ :D

dragonfly92
05-07-2009, 16:45
:razz: Какво да те вразумим?Това,че ти още си на ниво австралопитек,да ебеш и да бягаш,не значи че ти си нормален.Просто останалата част от света е еволюирала. :D


+1 :D :smt021 :smt021 :smt021

Saidin
05-07-2009, 16:46
Чакай малко.Ти преди малко разправяше да спи с други.Не друга,други.
Или нещо даваш на заден,или изобщо не умееш да се изказваш. :?

има ли значение дали са две или много. важното е че се пресича това табу на монагамията :-o

mysterious93
05-07-2009, 16:50
Няма начин :D може да си пръска семето на ръчна..всички ще са честити и доволни :D ама ти ще искаш да ти е вярна, нали?? а и аз си падам ревнивка и само тва ми тря..да ходи и др да оправя :D ще се изям 8-) ще стана гадна и заядлива, ще се караме и ще късаме..и така с всеки.. по някое време ще ми писне както и на другите 346178364128736281736287146324738294732641234 жени по света и ще си пръскате семето един на друг :D

nikkiiii
05-07-2009, 16:53
Mъжка к*рва... :? хахахаа :lol: :lol: :lol: :razz: :D

moneycomeme
05-07-2009, 18:12
Ako teb тва те кефи никой не те спира,стига да си намираш мацки ходи-еби.....аз лично нямам нищо против личния ти живот....

HichNeMiPuka
05-07-2009, 18:15
Имаш погрешна предства за света и устройството му !
Айде ходи и си пръскай семето на тая и на оная и издържай децата... дали жена ти ще е съгласна ще бъде най-малкия ти проблем :?

ти сериозно ли бе, пич
:shock:
как ще ги издържаш тези деца
ооооооо да
мечтата ми е да ме надуе мъжка курва с десетки деца

Fych
05-07-2009, 18:28
Интересна логика.. : D
Да говорим за секс,а не за любов..Ми,те би трябвало да вървят ръка за ръка.Да си пръска семето-НЕ.Това определено не е причина да ходите от жена на жена.По съм съгласна да приема като причина,че желанието за секс е по-силно от разума.Дори и да оставим на страна чувствата,че има предателство,че не е честно и т.н.На една жена и стигало едно дете..Пич,това дете се нуждае и от баща...Не десет деца от различни жени..Ти хубаво ще си пръснеш семето,ами нали няма ти да го носиш 9 месеца и да трепериш да ме му се случи нещо...Ей,заради такива като тебе страдат невинни деца...Като искаш си търси секс. ...

HichNeMiPuka
05-07-2009, 18:31
искам да те фрасна
честно
:-x
махай се от бг

и между другото
моногамията не е табу
:shock:

JuBaCcA
05-07-2009, 18:41
Имам 2 еднакви отвогора написани по различен начин :)

1.Пич ти си супер тъпото малко копеленце :) Извинявай,че те обиждам,но си представи,че твоята приятелка си има много партньори :) и всеки път намираш сперма,която не е твоя отдолу й :) Яко,а? Май искаш само ти да вариш и да ебеш наляво и надясно,а твойта приятелка да се чука само с теб ? брех,че си нахален.Ти си за арабския свят,братле.За там си ! Иначе идеята,че си курва е добра.По-добре е да си НЕОБВЪРЗАН и да вариш и да си чукаш на воля отколкото да имаш приятелка и пак да мяташ семи налево и надесно.Интересно виждане имаш за мъжете,но само разсмиваш хората така.

2.А ти ще се кефиш ли твоята приятелка да й се изхвърлат разни хора в устата ануса вагината и тя да се кефи и да го смята за редно :) Помисли пич.

Saidin
05-07-2009, 18:46
искам да те фрасна
честно
:-x
махай се от бг

и между другото
моногамията не е табу
:shock:

хич не ми пука, HichNeMiPuka :D :D

HichNeMiPuka
05-07-2009, 19:58
о идеално
така ще е по-лесно и на двама ни
8)

Saidin
05-07-2009, 21:03
е, ако няма повече мнения, само ще кажа - the jig is up! майтапа свърши. тва дет го писах в първото мнение го преведох от сайта на един "философ"-експерт с жените :D беше ми любопитно какви реакции ще получа. резултат - нито едно положително мнение :D кат ще да е

очаквайте подобни експерименти в бъдеще :-P

JenataNaShefa
05-07-2009, 21:04
е, ако няма повече мнения, само ще кажа - the jig is up! майтапа свърши. тва дет го писах в първото мнение го преведох от сайта на един "философ"-експерт с жените :D беше ми любопитно какви реакции ще получа. резултат - нито едно положително мнение :D кат ще да е

очаквайте подобни експерименти в бъдеще :-P

Абе ти от Плевен ли си бе :D Що излагаш града бее :D

Saidin
05-07-2009, 21:08
ми кво, от дупница ли да пиша че съм :D

MakeMeLaugh
05-07-2009, 21:25
ПО-'НЕУМНА' ПРОСТОТИЯ, ЧЕСТНО ТИ КАЗВАМ НЕ БЯХ ЧЕЛ :shock:
Как успя да я съчиниш бе, евала.
Били сме пригодени генетично и полезно да ходим да си веем СЕМЕТО, жените били пригодени да забременяват само с по 1 дете, леле-леле-леле, ти си по-неумен и от 1-н от бившия ми клас бе :lol: :lol:

От която и гледна точка да го погледнеш, по-интересно оправдание и това да си вярваш по тоя начин не бях срещал.

Пак ти казвам: Поклон ;-)

Saidin
05-07-2009, 21:39
поклон на мене или на оня от сайта :?

golqmumnik
05-07-2009, 22:07
е, ако няма повече мнения, само ще кажа - the jig is up! майтапа свърши. тва дет го писах в първото мнение го преведох от сайта на един "философ"-експерт с жените :D беше ми любопитно какви реакции ще получа. резултат - нито едно положително мнение :D кат ще да е

очаквайте подобни експерименти в бъдеще :-P
Само кажи това да не го е казал някой руски учен,прекалил с водката :-D

JenataNaShefa
05-07-2009, 22:09
е, ако няма повече мнения, само ще кажа - the jig is up! майтапа свърши. тва дет го писах в първото мнение го преведох от сайта на един "философ"-експерт с жените :D беше ми любопитно какви реакции ще получа. резултат - нито едно положително мнение :D кат ще да е

очаквайте подобни експерименти в бъдеще :-P
Само кажи това да не го е казал някой руски учен,прекалил с водката :-D

Руснаците са интелигентни хора, не ги обиждай 8)

isthislove
05-07-2009, 23:36
добре де само не ми казвайте че на никой мъж никога не му е минавало през ума да има второ маце :-o

абе сичко е относително секи си има различно мнение.. гледаи си твоето и тфа е .. 8) :-P :-P