PDA

View Full Version : Проблем с устройството за дискове



lovekillslove
05-07-2009, 19:28
Имам проблем с устройството за дискове на компютъра.. преди беше бъгнато трябваше да натисна копчето 1000 пъти за да излезе шибания диск ии накрая ставаше ама вече никак не става.. имате ли идея как да го оправя без май къмпютър (и оттам не става) ии без да го нося на попрвавка щото наще няма да искат да го занесат :?


shadow4e
Пиши описателни заглавия

Kris4an0
05-07-2009, 19:56
Добре де, като влезеш в My computer и като кликнеш с дясно копче на устройството, даваш Eject и би трябвало да няма проблем с изваждането на устройството. Ако не става по тоя начин, явно проблема не е в това, че копчето е прецакано, ами явно има проблем със самото CD!
Пробвай да отвориш кутията и като видиш бутона за изваждане, може и да разбереш къде е бил проблема...
Ако имаш някой близък който разбира горе-долу от компютри го викни.
За друго не се сещам да ти препоръчам :D

rosenhristev
05-08-2009, 06:25
тези проблеми най-често ги правят ако е по старичко и има едни зъбни колела вътре които вадят и пребират чекмеджето така да се изразя... и те са малки и като се натлачат с прах и мрасотий и искат да се почистят и би трябвало да са готови...

lovekillslove
05-13-2009, 18:44
Добре де, като влезеш в My computer и като кликнеш с дясно копче на устройството, даваш Eject и би трябвало да няма проблем с изваждането на устройството.


ми не става пробвала съм мн пъти

LittleDude
05-14-2009, 06:12
Ми кат не стаа що не си земеш ново LG DVD записвачка? LG праят хубави писачки!