PDA

View Full Version : Какво става и аз нз



absentizmata
05-08-2009, 08:53
Така доколкото знам това не се е случвало само на мен но незнам какво да направя...Проблема ми е следния когато с приятеля ми правим секс аз се протърквам първия път като стана така аз реших че е нормално и нищо не направих мина малко време ии продалжаваше да ме боли и ходих на гениколог там онази ми предписа някав антибиотик и сичко се оправи.Но сега пак стана същото..отчаяна съм не знам какво да направя някои ми казват че може да е защото не съм била достатачно влажна а бях , други казват че може да е от презерватива трети други работи :( моля ви даите ми савет ...

absentizmata
05-08-2009, 09:03
Даите савет плс защото вече ми се плаче ужасно е

x3eme
05-08-2009, 09:04
Съвет няма как да ти дадем.Ходила си на лекар,предписал ти е хапчета,оправила си се временно но сега пак се получава същото.Просто отиди на гинеколог отново,само лекар може да ти кажа най точно какво да правиш и как да постъпиш.

absentizmata
05-08-2009, 09:10
:-o е се едно ми каза нещо :( само ми предписа хапчета каза че сам се претъркала и тва е и кво тва значи ли да не правя секс щото секи път ще става така ..
Просто се надявах че ще има момичета на които им се е случвало за да ми дадът савет

x3eme
05-08-2009, 09:12
То има момичета на които им се е случвало но не са били достатъчно овлажнени,а ти си била както сама каза.Значи проблема е другаде.Изпитваш ли болка,тясна ли си много?

NeZaPoznat
05-08-2009, 09:13
Предполагам си тясна, но това не е проблем.

Ще ти дам три съвета / състрадателен съм какво да правя/: :D
1. Научи се да пишеш правилно - пише се сЪвет. Ако беше само в заглавието бих допуснал че е механична грешка но не е :-o
2. Купи си лубрикант. Ако не ти се ходи в секс шоп - пробвай в БИЛЛА или от някоя аптека си купи бебешко олио на Джонсън и намажи пишката на гаджето преди секс. Има два вида - по рядко и по-гъсто - което ти хареса повече.
3. Свирката и лизането преди секс помагат за овлажняването. Ако свършиш - още по-добре.

x3eme
05-08-2009, 09:15
^^Ти не прочете ли че се навлажнява достатъчно.Значи проблема е другаде.

absentizmata
05-08-2009, 09:17
ох ще пробваме с лубрикант дано помогне .. :(

NeZaPoznat
05-08-2009, 09:19
^^Ти не прочете ли че се навлажнява достатъчно.Значи проблема е другаде.

Още в първото изречение предположих че е тясна. А от много мазно лошо няма :oops:

x3eme
05-08-2009, 09:21
И аз мисля че е тясна.Имах приятелка която беше супер тясна и я болеше в началото на секса въпреки че на момента беше не влажна а направо мокра.Може при нея да се получава същото.

absentizmata
05-08-2009, 09:23
И аз мисля че е тясна.Имах приятелка която беше супер тясна и я болеше в началото на секса въпреки че на момента беше не влажна а направо мокра.Може при нея да се получава същото.
и как оправихте нещата ?

x3eme
05-08-2009, 09:25
С течение на времето.Секс след секс и така.Не е задължително да го правиш много време като те боли.Като почне много да те боли спирате.Следващия път повече,и ще видиш как след време всичко ще е нормално.

absentizmata
05-08-2009, 09:27
С течение на времето.Секс след секс и така.Не е задължително да го правиш много време като те боли.Като почне много да те боли спирате.Следващия път повече,и ще видиш как след време всичко ще е нормално.
:-) имало и добри хора дет дават съвети мерси ще пробваме пък квот стане ако продалжат на лошо да вървят нещата пак на гениколог ще ходя няма как :)

x3eme
05-08-2009, 09:28
Успех и най важното е да се отпуснеш :) .

STUFFF
05-16-2009, 12:01
Ти си свършил вече...

HichNeMiPuka
05-16-2009, 14:04
С течение на времето.Секс след секс и така.Не е задължително да го правиш много време като те боли.Като почне много да те боли спирате.Следващия път повече,и ще видиш как след време всичко ще е нормално.

продължавам отговора:

и след като се проебеш кат за световно
ще пораснеш и отдолу
и няма да се протъркваш...
или пък той е прекалено голям ахах
знам ли :-o
но определено си вземете лубрикант
и преди да започнете бъди сигурна, че си достатъчно влажна

anonimchetou
05-16-2009, 14:31
x3eme написа:
С течение на времето.Секс след секс и така.Не е задължително да го правиш много време като те боли.Като почне много да те боли спирате.Следващия път повече,и ще видиш как след време всичко ще е нормално.

=D>

Rofl4e
05-16-2009, 19:49
може да не си била достатачно влажна(използваите лубрикант)или си купи пак хапчета(но преди това посети гениколога си отново).. може а е от презервативите(Да имаш алергия някаква)..