PDA

View Full Version : Не ви ли писна от телевизията ?



Lucho
05-08-2009, 11:27
Пускам темата с оглед на снощната пълна боза, наричана по-горе Биг Брадър или вип брадър, или нещо от сорта, както и да е.
Какво става ? Сядам в 22.00 часа пред телевизора в очакване на господари на ефира, поне да се посмея малко /така си мисля !/ лягам на леглото, пускам тв-то и гледам по нова тв - таман Тодор Славков се лигавеше нещо по вип брадър, викам си хубаво, до 10.30 ще свършат, той сигурно е последен и ще дадат господарите...е да, да, ама не ! Както се разбра по-късно, простотията е свършила в 01.30 доколкото разбрах...просто нямам думи ! Добре, оставете това настрана, превключвам програмите - спирам се на БТВ, решавам ще гледам слави. Изтича дъъъъъългата реклама и го гледам - 16 години ку-ку бенд, пак пеят нещо, общо взето пълна боза и безинтерестно...Къде изчезнаха господарите в 10.00 часа вечерта с които да се напикаеш от смях ? Къде отиде баба Вуна, отец Нафърфорий, проф. Хулиган Кучков и т.н. и т.н....добре. Ядосвам се. Решавам - няма да гледам шоу, ще гледам филм. Диемите - само мачове, ТВ 2 пускам - гледам ония пед*раст азис ми се прави на водещ, пускам планета - виждам някакви танцуващи пр*******ки...продължавам натам - стигам до дискавъри - Ултимат Сървайвъл /Ух, най-после нещо свестно !/ и така до 12.00 часа гледах дискавъри, защото в тая наша държава освен глупави шоута, тъпи чалгапевици, водещи-гейове и залязващи интересни шоута има ли ? Май няма...дано свърши този биг брадър, че още един месец ако кара - бог да ни е на помощ !

Jesus
05-08-2009, 11:29
аз като пусна тв-то се попадам на реклами за санитарни принадлежности за жени :x ужас, а програмата гледам само ЕБФ :)

LittlePrincess
05-08-2009, 11:40
Затова гледам само fox life, ако изобщо гледам телевизия :D

XceSS
05-08-2009, 11:40
Рядко сядам пред ТВ-то, а ако седна гледам или Дискавъри сайънс или HBO-тата.

neocide
05-08-2009, 12:03

afterforever
05-08-2009, 12:18
всъщност ДЕЙСТВИТЕЛНО имаше господари след брадърчето :lol: :lol:

Jumbie483
05-08-2009, 13:18
Аз гледам телевизия, само когато нямам нищо друго за правене. Гледам или GTV или FoxLife :grin:

Boot
05-08-2009, 13:24
Не гледам телевизия от доста време, нашите също. Единственият телевизор във нас е в стаята на сестра ми и само тя си го гледа.

cherrypezz
05-08-2009, 13:29
Мнооооого рядко гледам вече.

KoRnFlAkE
05-08-2009, 13:33
телевизия не гледам от доста време.
да се случи само да гледам понякога family guy, но тва е.

TellMeYourName
05-08-2009, 13:35
само мачове...

PIF
05-08-2009, 13:37
``айде, айде... мошно сапунки :D



гледам, от време на време.

IrresistibleGirl
05-08-2009, 13:38
Затова гледам само fox life, ако изобщо гледам телевизия :D
И аз .. + HBO comedy

Pliok0019
05-08-2009, 13:50
И аз гледам само фокс лайф...но доста рядко. Нямам телевизор в стаята, така че го гледам когато съм в баба ми. Обикновено обаче чета докато съм й на гости.

clever
05-08-2009, 13:56
много ме дразни тоя вип брадър :-x супер тъпо предаване
Ники Кънчев много нагло си взема от времето на Господари на ефира
при което доста се изнервям :-x
а да не говорим че дългите реклами супер много ме дразнят :x :x :-x

teenems
05-08-2009, 14:01
^+1 ,не само от господари ами и от Забранената любов ,бахтии писна ми от тея Айдъли ,брадъри и мрадъри !! Толкова са скучнии :x ,неделя Вип брадър щяло да продължи 8 часа :shock: ,май щяло да почва в 15.00 :lol: !АМа на мене вече ми писна от сичко те един свестен филм не дават по която и да е телевизия :x :-x

stefity
05-08-2009, 14:56
Във Fox Life е истината! 8-) Там си останаха яките сериалчета дето си ги следя... когато имам време де.. 8-) Особено едно ново сериалче пуснаха - "Колежани" 8-) Мноо зарибяващо.

stealthyGirl
05-08-2009, 15:10
Хах, да и аз напоследък САМО Дискавъри гледам. Може и Нейшънъл Джиографик, Дискавъри Уърлд. Научните програми са по-смислени според мен и не са ми толкова скучни. Еми пък тоя Вип Брадър ми е супер тъп, защото имам чувството, че пак няма да идат ник'ви пари при децата ами само богатите да станат по-богати. Ник'ви есемеси не съм и няма да пратя никога! А пък в Мюзик Айдъл хубаво пеят, ама пак са ми скучни. Не че трябва да ми правят разни акробатики, за да ми е интересно или постоянно да се мъчат да ръсят бисери, но постоянно да ми пеят ми доскучава. Те рекламите понякога са и по-интересни от предаванията. А пък за филми - AXN, ама напоследък и те се излагат с няк'ви смешни сериалчета. Остават само новините и музика, но първото вече ми е толкова неприятно да гледат, че ме хващат нервите като хвана нещо. Във всяко тяхно изречение откривам манипулация (преди не го осъзнавах) и това много ме дразни.

Днес една приятелка ме пита дали гледам Music Idol или Big Brother и като отговорих отрицателно тя много се зачуди и попита к'во гледам тогава. 8-) Незнам ама има доста хора, които си ги гледат тия глупости.

_donna_
05-09-2009, 08:29
Ти колко си изостанал в развитието си ...
Аз си мислех,че вече няма хора,които да не са битови алкохолици и да гледат телевизия.

YourPoison
05-09-2009, 09:23
През последните месеци много рядко гледам ТВ, именно защото всичко е боза...
+

Ceck0o0
05-09-2009, 10:59
аз попринцип гледам АXN и там забавните предавания по Бтв Нова и т.н 8-)

LovEsIckk
05-09-2009, 11:09
И аз същата вечер гледах Вип Брадър и като видях,че в 11 още не е свършило много се изнервих.Да не говорим,че не е само това.Най-вървежните канали са пълни с бозави и вече повтарящи се скучни тъпотии.
Сядаш вечерта пред телевизора и няма кво да гледаш!Или цяла вечер Вип Брадър или вече супер тъпия Мюзик Айдъл (Всеки път щом го пусна за 1 мин слушам само как оплакват тая Виктория,вече е банално!),по ТВ 2 - Азис..По Диема - мачове!(К)анал 1 - няма по-голема боза.По GTV по 3-4 часа въртят един и същи сериал...Гледам само Fox Life,но и те почнаха да си преебават програмата..

DimovB
05-09-2009, 12:40
Писнало ми е от почти всичко в ежедневието ми. Не само от телевизията.

allergic
05-09-2009, 13:31
Писнало ми е от почти всичко в ежедневието ми. Не само от телевизията.

И на мен така. :D

CheriHool
05-09-2009, 15:02
олееее.и.аз.така.оня.ден.ста на.22:30ч.и.с.баща.ми.пускаме.н ова.тв.да.гледаме.господари .на.ефира
и.тоа.вип.брадър.продължава .аааааа.аман!
Гадното.е.че.късно.вечер.по. телевизията.няма.комедийни .сериали.и.по.ДЖТВ.и.ФОКСЛАЙ Ф
дават.некви.филми.и.тн.

По.принцип.по.диемите,MGM,хал макр,AXN,FoxCrime,Еврокома,Канал3 .дават.тк-таме.интересен.филм.Винаги. по.една.от.тия.телевизии.вс .ще.си.харесаш.нещо
за.зяпане.

Мен.за.сега.пред.тв-то.ме.задържат.единственот .трите.ми.сериала.и.ДЖТВ 8-) и.фокслайф.

Pedigree
05-09-2009, 15:03
Не гледам телевизия.

kuklichka_bg
05-09-2009, 15:09
Аз не гледам телевизия.
Само за мачовете и мтв понякога.