PDA

View Full Version : Защо го прави ;(((



rbd
05-08-2009, 12:15
Здравейте,
За първи път пиша тук, но просто исках да потърся съвет от хора, които ще погледнат нещата отсрани.
Та значи......От доста време съм влюбена в едно момче. С него сме в един клас....Отношенията ни са доста близки и мога да кажа, че аз съм нещо като изповедалня.....Има ми голямо доверие и постоянно ме търси, за да ми каже какво му тежи и да ми поиска съвет...До тук добре. НО...и гаджето му е в нашия клас. Те ходят вече от 8 месеца и макар, че постоянно се карат са още заедно. :cry: :cry: :cry:
Аз го харесвах и преди да тръгнат, но нищо не направих.
Преди няколко месеца, обаче бяхме на един купон и той беше там без гаджето си...Там той се държеше много мило с мен и цяла вечер....ми се натискаше. Азпийнах малко повечко и взех много да не мисля какво правя. По едно време излязохме с него на терасата и аз му казах, че го обичам....Той каза само: "Ами сега не мога да направя нищо, но нали ти е ясно, че а няма да съм винаги с нея...." Аз се разревах, той се спари и .... до там всичко.
После всичко си беше както преди.
И накрая....преди няколко дни той отишъл на един купон и както си говорили с неговите приятели те го питали нещо за мен и той направо в прав текст им казал цитирам "А....какво ме занимавате с нея, бе....Аз само я използвам, ей така....". После на мен ми казаха за това и аз го питах. Отговори ми първо, че не бил казвал такова нещо, а после каза, че всъщност го бил казал, ама то било само, за да не се сърди гаджето му. Ама той ме обичал всъщност.
И така сега се чудя какво да правя.Той хем се държи понякога супер мило, хем говори такива неща за мне, хем пък не къса и с гаджето си, а на мен все ми пуска някакви намеци.
Моля ви, помогнете ми..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

puhi14
05-08-2009, 12:20
Според това,което казваш разбирам,че сте големи приятели...иии...от една страна той наистина може да го е казал,залади гаджето си...но пък те ходят вече 8 месеца и не ми се струва да е няква лиготия негова...поговорете сериозно..кажи му да се замисли кой обича и ако това си ти да я заебава тая..ако не го направи ти го заеби и така..не си струва да си хабиш живота ,заради някъв олигофрен..той първото което е ...не се държи сериозно с тебе...ми аз те обичам,ама съм с нея...БЛЯ-БЛЯ-БЛЯ!!!! :-x

puhi14
05-08-2009, 12:21
Според това,което казваш разбирам,че сте големи приятели...иии...от една страна той наистина може да го е казал,залади гаджето си...но пък те ходят вече 8 месеца и не ми се струва да е няква лиготия негова...поговорете сериозно..кажи му да се замисли кой обича и ако това си ти да я заебава тая..ако не го направи ти го заеби и така..не си струва да си хабиш живота ,заради някъв олигофрен..той първото което е ...не се държи сериозно с тебе...ми аз те обичам,ама съм с нея...БЛЯ-БЛЯ-БЛЯ!!!! :-x

ThePowerOfLove
05-08-2009, 12:24
Ако наистина те харесваше до сега да е зарязал 100 пъти гаджето си. Само с намеци нещата не стават..
А ти ако искаш му бъди приятелка, но ако пак разбереш, че така е говорил за теб, по-добре се отдръпни от него :) Не ти трябва такъв човек

kristito3
05-08-2009, 12:26
моят съвете да говориш сериозно ама наистина сериозно с този човек, защото като гледам май и той не е наясно какво прави...помоли го да си поговорите :) :) тогава го разпитай какво чувства към теб :)

got2Bthe1
05-08-2009, 12:33
Ако наистина те харесваше до сега да е зарязал 100 пъти гаджето си. Само с намеци нещата не стават..
А ти ако искаш му бъди приятелка, но ако пак разбереш, че така е говорил за теб, по-добре се отдръпни от него :) Не ти трябва такъв човек
+

mechtaq_za_teb
05-08-2009, 12:41
След като те обича защо не зареже другото момиче? Явно има причина.... И ние не можем да я знаем. Но е факт, че тези отношения с него те нараняват. Според мен няма смисъл да се занимаваш с него. Единствено тормозиш себе си.
Знам какво е да искаш някого толкова много, да чуваш лъжите му и да вярваш, а да знаеш и какво говори зад гърба ти. Това няма да завърши добре, затова сложи край на време. Успех

goGu
05-08-2009, 12:50
Да но може момчето наистина да я харесва,но все пак е с приятелката си от 8 месеца,защо да я зарязва заради момиче което му е казало,че го обича и че са приятели и тя е решила че ще стане нещо,но на момчето може вече така някоя "приятелка" да го прецакала затова се държи така.

GossipGirl89
05-08-2009, 14:17
puhi14, той ако я обичаше независимо как, дали като приятелка или като нещо повече, нямаше да си позволи да се държи по този тъп начин и да говори такива неща без значение заради гаджето му или заради някой друг... Истинските приятели не се предават!
Авторке, ти говори с него и го попитай какво чувства, но го помоли да бъде искрен. Макар че се съмнявам да има някакви по-сериозни намерения към теб... Ако те обичаше щеше вече да е с теб...

~-Miracle-~
05-08-2009, 22:59
Eм значи .. аз имах един такъв подобен проблем .. той е от моя калс .. аз го харесвам .. той ме харесва .. ама неможе да тръгне с мене и некфи такива неща .. Аз съм напълно съгласна със GossipGirl89 .. Поговорете си и това е .. :)

Dollystar
05-09-2009, 06:24
Егати момчето! Това е супер грозно поведение за едно момче, по-добре недей много да се надяваш на квото и да е свързано с този човек! Покажи, му че има и други, че не е само той, дръж се пасивно. Намери си някое свесно момче и бързо бързо ще го забравиш :-o
Ще си споделя нещо и от личен опит :
Вървях по гайдата на едно момче от моя клас, което ми казваше всичките си проблеми, аз бях влюбена в него много дълго и бях готова на всичко за него, той ходеше с разни момичета и аз понеже го обичах и исках да е добре му давах всякакви съвети без да го карам да къса с тях, когато съм знаела, че моиичето е свесно. Скоро тръгнах с едно момче и изведнъж всичко се промени, стана ми безразличен и изобщо не ми пукаше за него. Няколко седмици след това той започна да ми се натиска, както и до днес, а аз дори не му давам да ме пипне. Държа се по съвсем друг начин и сега той разбира какво ми е било на мен ( може би ) , но вече е късно! Така ми е много по-добре и осъзнавам, че всъщност съм му била като майка, че съм се държала твърде добре с него и той ми се е качил на главата без дори да предполагам, той ме е използвал (най-вероятно) и сега е мой ред да направя същото, но аз няма да го направя, защото вече дори не мисля, че заслужава и това!
Ти си горе долу в подобна ситуация и мисля, че е най-добре да постъпиш като мен, щото той само си те върти на пръста! Да предполагам, ли че си правила сичко квото е поискал от теб или няма смисъл от предположения?

Cellmate
05-09-2009, 06:37
Това е жена в мъжко тяло.

Dollystar
05-09-2009, 06:51
Това е жена в мъжко тяло.
+1

blackvelvet
05-09-2009, 07:17
След като те обича защо не зареже другото момиче? Явно има причина.... И ние не можем да я знаем. Но е факт, че тези отношения с него те нараняват. Според мен няма смисъл да се занимаваш с него. Единствено тормозиш себе си.
Знам какво е да искаш някого толкова много, да чуваш лъжите му и да вярваш, а да знаеш и какво говори зад гърба ти. Това няма да завърши добре, затова сложи край на време. Успех

+1

Revengee
05-09-2009, 08:53
Значи моето мнение е , че първо не е трябвало да му казваш ПЪРВА , че го обичаш , защото той сега знае , че ти пука за него и каквото и да направи пак ще ходиш след него както и става щом говори за теб така и ти пак си след него...
второ той си седи с неговата приятелка ии може би наистина те използва като резерва , защото ти е казал , че нямало винаги да е с нея... нали нещо такова беше ... т.е направо е искал да ти каже КОГАТО СКЪСАМ С НЕЯ... тогава може да ти обърне внимание.. и ти излизаш едва ли не РЕЗЕРВЕТО... като не е с нея.. с теб...
и трето - ПОКАЖИ МУ , ЧЕ НЕ ТИ ПУКА / колкото и да е трудно го направи / Накарай го той да ходи след теб ... знам , че е трудно ии аз давам съвети тука ама ако опре до мен.. немога да се справя ... е 1 път се справих доло горе показах , че не ми пука.. и ти покажи това защото така знае , че ще си бягаш след него покажи му , че не е единствения ... ! и УСПЕХ ! :-)

Hilary_
05-09-2009, 09:05
Разкарай го... :? ебати идиота... :? лъже те много мазно... няма смисъл да му се ръзваш на прищявките... :? ще се сети но ще бъде късно... :?

hamacs563
05-09-2009, 11:05
Разкарай го... :? ебати идиота... :? лъже те много мазно... няма смисъл да му се ръзваш на прищявките... :? ще се сети но ще бъде късно... :?

Както тя каза ще се сети,но ще бъде късно за това заеби го дори и да го обичаш :) Хвани си някой дори и по голям от теб или на твоята възраст или в най-лошия случай някой негов приятел,за да видиш колко държи на теб :) а за това,че не зарязва приятелката си още може да има куп причини например секс, страх, да го държи с нещо, илииииииии да я обича и да се ебава с теб,за да те използва :) Но преди да предпиемеш каквото и да било поговори с него мн сериозно и нека не е в даскало а някъде на по спокойно място ;) все пак ние тук във форума незнаем той какво мисли и прави в действителност :) Успех ;)

(S) AINT
05-09-2009, 11:08
Според мене той обича нея, не теб! Има те само за приятелка на която да си споделя. Ако те харесваше толкова много до сега да е зарязал гаджето си!
По-добре спри да се занимаваш изобщо с него!Явно е лицемер щом така говори зад гърба ти!
Заеби го

ZlobenDEDO
05-09-2009, 11:13
Здравейте,
За първи път пиша тук, но просто исках да потърся съвет от хора, които ще погледнат нещата отсрани.
Та значи......От доста време съм влюбена в едно момче. С него сме в един клас....Отношенията ни са доста близки и мога да кажа, че аз съм нещо като изповедалня.....Има ми голямо доверие и постоянно ме търси, за да ми каже какво му тежи и да ми поиска съвет...До тук добре. НО...и гаджето му е в нашия клас. Те ходят вече от 8 месеца и макар, че постоянно се карат са още заедно. :cry: :cry: :cry:
Аз го харесвах и преди да тръгнат, но нищо не направих.
Преди няколко месеца, обаче бяхме на един купон и той беше там без гаджето си...Там той се държеше много мило с мен и цяла вечер....ми се натискаше. Азпийнах малко повечко и взех много да не мисля какво правя. По едно време излязохме с него на терасата и аз му казах, че го обичам....Той каза само: "Ами сега не мога да направя нищо, но нали ти е ясно, че а няма да съм винаги с нея...." Аз се разревах, той се спари и .... до там всичко.
После всичко си беше както преди.
И накрая....преди няколко дни той отишъл на един купон и както си говорили с неговите приятели те го питали нещо за мен и той направо в прав текст им казал цитирам "А....какво ме занимавате с нея, бе....Аз само я използвам, ей така....". После на мен ми казаха за това и аз го питах. Отговори ми първо, че не бил казвал такова нещо, а после каза, че всъщност го бил казал, ама то било само, за да не се сърди гаджето му. Ама той ме обичал всъщност.
И така сега се чудя какво да правя.Той хем се държи понякога супер мило, хем говори такива неща за мне, хем пък не къса и с гаджето си, а на мен все ми пуска някакви намеци.
Моля ви, помогнете ми..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

истината е че той не те обича, намери си друг, живота е пред теб

за него ти след признанието си сега си със свалени гащи, на една ръка разстояние, готова да размаха опашка като послушно кученце при всеки негов знак

това не се харесва на мъжете, те са ловци по природа, лесната плячка не им е интересна!

отбягвай го, нека те вижда с други, да разбере какво е можел да има но е вече изгубил и може да има и промяна в поведението му

успех 8)

vampirekiss
05-09-2009, 12:40
Още един който не знае сърби ли го или го боли.Е значи такива момчета вече яко ми лазят по нервите.Ако питаш мен той е мухльо,който хем може би му се иска да зареже гаджете,хем не му стиска и само с приказването си остава.Зарежи го-не си струва да се занимаваш с такива момчета.

spensi
05-09-2009, 19:30
Здравейте,
За първи път пиша тук, но просто исках да потърся съвет от хора, които ще погледнат нещата отсрани.
Та значи......От доста време съм влюбена в едно момче. С него сме в един клас....Отношенията ни са доста близки и мога да кажа, че аз съм нещо като изповедалня.....Има ми голямо доверие и постоянно ме търси, за да ми каже какво му тежи и да ми поиска съвет...До тук добре. НО...и гаджето му е в нашия клас. Те ходят вече от 8 месеца и макар, че постоянно се карат са още заедно. :cry: :cry: :cry:
Аз го харесвах и преди да тръгнат, но нищо не направих.
Преди няколко месеца, обаче бяхме на един купон и той беше там без гаджето си...Там той се държеше много мило с мен и цяла вечер....ми се натискаше. Азпийнах малко повечко и взех много да не мисля какво правя. По едно време излязохме с него на терасата и аз му казах, че го обичам....Той каза само: "Ами сега не мога да направя нищо, но нали ти е ясно, че а няма да съм винаги с нея...." Аз се разревах, той се спари и .... до там всичко.
После всичко си беше както преди.
И накрая....преди няколко дни той отишъл на един купон и както си говорили с неговите приятели те го питали нещо за мен и той направо в прав текст им казал цитирам "А....какво ме занимавате с нея, бе....Аз само я използвам, ей така....". После на мен ми казаха за това и аз го питах. Отговори ми първо, че не бил казвал такова нещо, а после каза, че всъщност го бил казал, ама то било само, за да не се сърди гаджето му. Ама той ме обичал всъщност.
И така сега се чудя какво да правя.Той хем се държи понякога супер мило, хем говори такива неща за мне, хем пък не къса и с гаджето си, а на мен все ми пуска някакви намеци.
Моля ви, помогнете ми..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Тоя не заслужава и 1% от твоето внимание.

Lyubeto
05-09-2009, 19:58
Първо - на теб говори едно , а зад гърба ти друго. Второ - има си приятелка , а се закача с други момичета .
Извод - не се занимавай с тъпаци.

Take_That
05-09-2009, 21:04
Хем, хем, хем.... Хем момчето не става - само си играе с теб, не знае какво иска всъщност.... Защо въобще се занимаваш с него, какво очакваш от човек, който е така неоринетиран и говори такива неща за теб? Да държи на думата си ли (че няма вечно да бъде с приятелката) Ха - смейте се на смешката! Я го махай от главата си!

smileforyou12
05-10-2009, 04:33
8 месеца са си много обичая сигурно приятелката си и за да не ти разваля надеждата се е държал така поне аз така мисля

puhi14
05-10-2009, 06:06
puhi14, той ако я обичаше независимо как, дали като приятелка или като нещо повече, нямаше да си позволи да се държи по този тъп начин и да говори такива неща без значение заради гаджето му или заради някой друг... Истинските приятели не се предават!
Съгласна съм с теб...Съжалявам,грешката е моя..не съм мислила за това...просто отначало разбрах че са приятели и след това нещата в разказа мн се объркаха...както и в главата ми...благодаря ти! :)

hisy
05-10-2009, 06:55
зарежи го.. просто му бий шута.. не може така да си играе с теб.. :?

TooLittelTooLate
05-10-2009, 07:11
Не се занимавай с него както казаха много хора преди мен. Била съм в подобна ситуация, знам колко е трудно да спреш, но не е невъзможно. В началото ще ти е гадно, защото го обичаш и ти пука за него, но после с времето всичко ще се оправи. :) Не си заслужава да си пропиляваш времето, тичайки подир един идиот. Давай напред, има и други момчета, които заслужават повече. :):):)