PDA

View Full Version : Възрастови разлики



Muse_of_Madness
05-08-2009, 15:09
Днес една приятелка ми сподели (публицистика, майна, ама иначе не ми четете темите), че любовта на живота й е едни хубави девет години по-възрасна.
Сътветно ме хвърли в несериозен размисъл за тенденцията на 13-14-15 да се ходи с 23-24-25, та и повече (в тоя форум по едно време стана въпрос за 30 години разлика).
Та кажете си мнението, причини, плюсове и минуси според вас за тия връзки, за това стапяне на десетина годинки разлика в днешната култура?

got2Bthe1
05-08-2009, 15:14
Плюсове според мене няма тва са чисто курвенски изпълнения (ако някоя е в такова полужение не ми се сърдете) тва е моето мнение...

Cathylicious
05-08-2009, 15:17
Тая тенденция доста популярна напоследък .. Много е забавно да гледаш някаква 14-15 годишна да се разкрва с някой чичко,ама нали е с БМВ,да речем ... То е ясно тоя тип връзки на какво се градят .. За мен лично е нормална граница от 7-8 години,но не и повече,аз дори държа приятеля ми да е над 21-22,знае как да се държи,знае какво да прави,абе изобщо съвсем различно е ..А тези над 28-29 са просто несериозни,щом до тая възраст все още не са се замислили за семейство и т.н. ..

SiNiStEr
05-08-2009, 15:17
Аз не го възприемам.
Мисля,че тия ''батковци'' са толкова задръстени или смотани или ддз и аз кви,че да не могат да си хванат едно момиче горе-долу от техния век.Явно си мислят,че тия деца са тъпи и лесно ще се вържат.
Е,май повечето се вържат.
Явно репутацията за 13-14 годишни момиченца е доста важна.
На мен тия връзки са ми жалки и смешни.

smileforyou12
05-08-2009, 15:19
все ми е тая тарсят си майстора

kael
05-08-2009, 15:20
-си:
1 приятеля ти е педофил
2 проблеми с вашите
3 възможни други отклонения от рода на педофилията - склонност към насилие или изнасилване
4 вероятност да арестуват приятеля ти понеже е педофил
5 освен педофил да се окаже канибал
6 след някой друга година вече може да не му става
+сове:
1 може дати дава парички за бонбонки от лафката
2 може да ти дава парички за вафли от лафката
3 може да ти дава парички за близалки от лафката
4 може да ти дава парички за сокче
5 ........ може да ти пише домашните
6 може да ходите заедно на училище ( само за тези които имат за приятел учител педофил )

Hilary_
05-08-2009, 15:40
Против... :? :? амм различно мислене различни желания... не не и пак не... :? :?

nikkiiii
05-08-2009, 16:01
-си:
1 приятеля ти е педофил
2 проблеми с вашите
3 възможни други отклонения от рода на педофилията - склонност към насилие или изнасилване
4 вероятност да арестуват приятеля ти понеже е педофил
5 освен педофил да се окаже канибал
6 след някой друга година вече може да не му става
+сове:
1 може дати дава парички за бонбонки от лафката
2 може да ти дава парички за вафли от лафката
3 може да ти дава парички за близалки от лафката
4 може да ти дава парички за сокче
5 ........ може да ти пише домашните
6 може да ходите заедно на училище ( само за тези които имат за приятел учител педофил ) цепиш :D

soul1199
05-08-2009, 16:19
против съм,най-мн 4-5 год разлика,какво е това,толкова са смешни тия курви :? :?

moneycomeme
05-08-2009, 16:28
Аз съм ,,ЗА,, ....няма да се обосновавам,само ще кажа,че както може момче да си хваща,значително по-голяма лелка от самия него,не виждам проблем в обратната ситуация...

Jumbie483
05-08-2009, 16:34
С приятелят ми разликата ни е 6 години.
Тъй, че съм се убедила че всичко си е до човека.. и никой не може да ме обеди в обратното.
Точка по въпроса :D
Като се обичат да се взимат, нали не ви правят на вас ядовете.

tochica
05-08-2009, 17:58
хич не ме кефят старите :(

tuzaro
05-08-2009, 18:03
ние у форумО сме твърдо против.

moon_flower
05-08-2009, 18:15
Не е нормално да си на 15-16(за по-малките изобщо не споменавам..те половината вече са преспали с всякакви) и да ходиш с момче на 20+...И не вярвам в това,че на тази възраст(15 примерно)едно момиче е зряло.Това,че се обличате по-елегантно и ходите по барове НЕ ви прави по-зрели.И сега някой ще каже "Е,да,но на акъл сме също много зрели." Е,затова ли ходите с момчета,коитоса на по 20 и кусур години и 95% от тях сигурно са с вас само за да ви вкарат в леглото.
Сори за отклоението..та..не мисля,че има плюсове в такава връзка.Просто един човек на 20 и няколко години е с далеч по-различно мислене от това на 16 годишно момиче.Може би не с всички е така,но..аз лично нямам позната,която да е имала връзка с момче на такава възраст и накрая да не е осъзнала,че я използва..

kael
05-08-2009, 18:15
Аз съм ,,ЗА,, ....няма да се обосновавам,само ще кажа,че както може момче да си хваща,значително по-голяма лелка от самия него,не виждам проблем в обратната ситуация...
педофил, педофилка - едно и също е...

kael
05-08-2009, 18:16
ей малоумни лапетии лазите ми по нервите. тфа било нормално онова било нормално. в нормалните държави такива киснът по затворите - тфа е нормално

tItEufFf
05-08-2009, 18:39
9 години не гооооооляма разлика. Но ако по-малкият е над 20-те... Тогава е къде-къде по-приемливо.

vesSynkaa
05-08-2009, 18:58
Добре уе , чакайте малко , кво ви пречат тея хора?Нали вие не ходите
с тях ?Педофили били .. ми ок педофили ше са .. Ако на всеки му пукаше
от хорското мнение до ся .. Пък и тва е супер тъпо "пари за бонбони" , тя
да не тръгва с него,за да и дава пари ?Ай без тъпи отговори :? Много ясно,че 28-29 с няква на 15 ся изглежда неприемливо,ама има и такива ..СПоред мен 6-7 год не са чак толкова много .. а то където са и 6, там са и 9 .. И кое му е курвенското ?Курва е да спиш с адски много мъже ей така ,без да ти мигне окото, а не че ще тръгнеш с по-голям от теб .. То днеска викате курви и на момичетата които носят поли над коляното :? Като иска да излиза и ако ще с 30 годишен, тва си е нейн проблем .. :? "Малоумни лапетии,лазите ми по нервите" , човече кой то кара да четеш и пишеш ?

fc
05-08-2009, 19:21
Знам една 17 годишна ходи с 27 годишен, общо взето болна работа ^^

Darkkiss
05-08-2009, 19:33
курви

FancyGirl
05-08-2009, 20:07
Допустимото и нормалното е до 5 години... нагоре не, че е невъзможно а просто не се възприема от хората.

kael
05-08-2009, 21:21
Добре уе , чакайте малко , кво ви пречат тея хора?Нали вие не ходите
с тях ?Педофили били .. ми ок педофили ше са .. Ако на всеки му пукаше
от хорското мнение до ся .. Пък и тва е супер тъпо "пари за бонбони" , тя
да не тръгва с него,за да и дава пари ?Ай без тъпи отговори :? Много ясно,че 28-29 с няква на 15 ся изглежда неприемливо,ама има и такива ..СПоред мен 6-7 год не са чак толкова много .. а то където са и 6, там са и 9 .. И кое му е курвенското ?к***а е да спиш с адски много мъже ей така ,без да ти мигне окото, а не че ще тръгнеш с по-голям от теб .. То днеска викате к**ви и на момичетата които носят поли над коляното :? Като иска да излиза и ако ще с 30 годишен, тва си е нейн проблем .. :? "Малоумни лапетии,лазите ми по нервите" , човече кой то кара да четеш и пишеш ? ко ми пречат и самоубиййците и наркотрафикантите и сякви такива работи ... тфа афектира обществото и създава необразовани маймуни като теб които си мислят че е нормално да се мушнат с всеки - е не е. по умни хора от теб и мен са ги измислили тея закони...

My6mYLka
05-08-2009, 22:07
ебаси имам фр която е на 16 и ходи с 21г . . . тфа не е курвенско, защото момчето просто не е такова да иска само секс ... Всеки човек е различен .. вече по голямата част от момичетата (14-15-16г) като видят БМВ полудяват и за да се качат и да се правят на интересни правят кфи ли не работи Тфа е супер тъпо да спиш с някой заради колата му или парите му :?

kael
05-08-2009, 22:24
нищо лично но аз съм на 18 и осъзнавам колко непълнолетен съм, камоли по малките разбирачки. всъщност в сащ под 21 ако си и спиш с по възрастен си подсъдим ( не казвам че треа е така ама .... ) а по българските закони приятеля и на тая е педофил ... разликата не е голяма но година 2 повече вече става абсурдно- не си мислете че тея работи си ги вадя от гъза, говоря от опит ( братовчедка ми имаше такова нещо и наскоро по осъзна някой работи )

justbebsi
05-09-2009, 04:32
До 5 години е нормална разлика .Над 5 год. - курвенски истории

vesSynkaa
05-09-2009, 06:39
Знам кво е в сащ и тва за 21 години .. Недей ми говори кой е маймуна и кой не .. Педофил ,педофил .. Еми можеш ли да ги спреш?Не можеш!Къв е смисъла тогава да обиждаш тука?И как пък реши ,че ходя с такъв?Ай мисли преди да говориш.. Тва че си на 18 не те прави по-умен от мен,или от който и да било.. :? И бр за брачедка ти ... То всеки ги осъзнава,ама късно..Ако знаеха кво ще стане и че ще ги заебат при първото спане с тях,мислиш ли,че щяха да тръгват с тях?