PDA

View Full Version : Помощ! Филм на ужасите



mIsSsVanity
05-08-2009, 16:11
Моля ви, кажете как се казва един мн як филм на ужасите, в който едно момиче и едно момче се возят на мотор, катастрофират и момичето умира, нооо :lol: оказва се, че бащата на момчето има нещо като лаборатория за съживяване на мъртъвци... той я съживява, но тя е вече лоша (и разпадаща се) и заедно с другите мъртви формират едни страшни сценки... Може би го преставих малко комично, но всъщност е мн страшен, не е много нов, дори го бяха давали по тв-то... Плс хеелп, искам да го гледам пак... Ако не кажете подобни, въпреки, че едва лли има як филм на ужасите, който не съм гледала :P

PIF
05-08-2009, 16:20
заразно зло?

PIF
05-08-2009, 16:53
`объркала съм се

филма е Return of the Living Dead III

mIsSsVanity
05-10-2009, 13:55
ТОВА Е! МЕРСИИИИИИИИИ :grin:

mIsSsVanity
05-22-2009, 16:17
Искам да попитам за още един филм, пак стар, на ужасите. Става въпрос заа един странен мъж, които нещо му е лощо и не му е наред и той тръгва да си търси корените в родния му град и тм разбра ужасяващи факти: че "роднините му" живеят в нещо под земята и как да кажа се кръстосват едни с други и са някакви като изроди. Всичко е започнало от близнаци момиче и момче, които са си направили деца и после техните деца... сещате се и са си аправили нещо като подземно общество, но този се е родил по-нормален и някакси се е откъснал от там като бебе. Филмът е перфектен, искам да го гледам пак, но как се казва :( много ще се радвам ако ми помогнете пак :-) :-) :-)

marry
05-22-2009, 16:47
Като прочетох името на темата помислих, че си се уплашил/а от филм на ужасите... :razz: :razz: :razz:

mIsSsVanity
05-22-2009, 19:53
Спокс, не се плаша лесно, но напоследък съм на вълна филми и много ми се гледа пак тоя, таа които се сеща за името да помага плсссс