PDA

View Full Version : Как да постъпя?



LoF_YoU
05-08-2009, 17:15
Наред със всички безмислени теми,реших да пусна и аз една за любовта..
С бившото ми гадже С. скъсахме преди около 9 месеца(Август 2008)...и предполагам,че беше по моя вина.Той ми беше казал,че не иска сериозна връзка и не е готов за такава,но аз реших да се боря.Тогава неосъзнавах какво изпитвам към него.Той се беше разболял(грип)и седеше само в тях(или поне така ми казваше) в продължение на 2 седмици.Но през тях той идваше до 1 момче,което живее близо до нас и после вечер ми пишеше и ми казваше,че е било по работа,че се чувствал зле и т.н.В този момент се появи другото момче,човек който започна да ми сваля звезди и ме накара да се влюбя в него.Зарязах С.,защото реших,че не ме заслужава,а и много приятели ми бяха казвали че говори лошо за мен пред тях.И така до този Св.Валентин,когато случайно се засякохме и той ми каза,че иска да поговорим.Започна да ми обеснява,че аз съм била единственото момиче,към което е изпитвал такива силни чувства,че след като ме видял с другия му било станало много гадно...напил се заради мен...станал по-безчувствен(а на това мнение са и приятелите му)започна да ме обвинява,а аз само седях и го слушах,защото знаех че е прав.Казах му,че искам да съм с него отново,но той ми отвърна,че вече е късно и когато ми потрябва за "други цели" да го потърся,но само това...Сега съм с друг.Той се държи толкова мило с мен,говори ми нежно,но на мен не ми пука!Лъжа го..Обичам друг,ала съм с него..И ме боли?Какво трябва да направя?Мъча се да го забравя,но не мога..вече почти година!..

Hilary_
05-08-2009, 17:18
Казал е ясно, че не иска да има нищо общо с теб... късно си се сетила... :? :?

Dizziness
05-08-2009, 20:21
С риск да разваля ревливата история се вслушай в тези две думи... БОРИ СЕ! Когато обичаш някого, бори се за него, спечели любовта му. Спи да питаш какво да правиш, а просто направи нещо. Той може би още има чувства към теб. Не е затворил страницата завинаги, а щом не го е направил, значи чака нещо, чака теб...

Jo_Ni_To
05-08-2009, 20:36
Ем щом ти е казал да го търсиш само за "други цели" няма смисъл..все пак неможем да ти кажем какво да направиш..защото не сме толкова "запознати" с това как стоят нещата.. А за момчето с което си сега по добре го остави..НЕ го наранявай безпричинно..няма смисъл поне бъди искренна с него като неможеш да му дадеш любовта си..Ъъ За този другия по-добре не се занимавай.. Ще си намериш някой който ще обичаш и ще бъдеш обичана от него.. Всеки на този свят има сродна душа :) :)

УсПех ! :);)

fc
05-08-2009, 20:40
Разсей си главата с нещо. Спорт например.

got2Bthe1
05-08-2009, 20:52
Ем щом ти е казал да го търсиш само за "други цели" няма смисъл..все пак неможем да ти кажем какво да направиш..защото не сме толкова "запознати" с това как стоят нещата.. А за момчето с което си сега по добре го остави..НЕ го наранявай безпричинно..няма смисъл поне бъди искренна с него като неможеш да му дадеш любовта си..Ъъ За този другия по-добре не се занимавай.. Ще си намериш някой който ще обичаш и ще бъдеш обичана от него.. Всеки на този свят има сродна душа :) :)

УсПех ! :);)
+ :-D