PDA

View Full Version : диета



katetohita
05-08-2009, 17:34
яя кажете как да отслабна за 2 седмици нема значение колко кг (на 13 и половина съм) :?

infinity05
05-08-2009, 18:17
две седмици е прекалено кратък период.Бързото отслабване е много опасно,но щом така си решила.Като за начало може да правиш упражнения или да бягаш.Да изхвърлиш от менюто си тестените,сладките и мазните храни.Пий повече вода и избягвай натурални сокове и газирани напитки.Може да си свалиш тае бо и да пробваш,имат страхотен ефект :) Аз сега пробвам ябълковия оцет,но все още първи ден и не мога да кажа дали има ефект но аз имам малко кг за сваляне 4-5 :)

t1n4e7o
05-08-2009, 18:37
Не трябва да премахваш нищо от менюто си, а просто да ограничиш по- вредните неща. И защо за Бога искаш да си увреждаш организма с това "Трябва да отслабна бързо и спешно...? " заради момче или за какво? Недей се уврежда.. Спортувай!

MP
05-08-2009, 19:14
Малка си за диети.Спри боклуците,яж разнообразно и се запиши да тренираш някакъв спорт.

LovEsIckk
05-08-2009, 19:17
Оф ае стига с тия диети бе.Като искате да отслабвате намаляте яденето и повече движение..
Всяка втора тема вече е "Кажете диета за да сваля 10 кила за 5 дена" , "Трябва ми спешно диета" и още не знам си кво.
И отделно плюс т'ва има Гугъл,както и търсачка във форума.

clever
05-08-2009, 19:28
яя кажете как да отслабна за 2 седмици нема значение колко кг (на 13 и половина съм) :?ти си дете!
за кви диети говориш...
спортувай и не тъпчи чипсове и кроасани...
иначе яж каквото искаш:)

mihichkaaa
05-08-2009, 19:52
воля,скъпа,воля,к0ят0 при теб липсва..

GbSy
05-09-2009, 08:20
Аре стига с тая търсачка и гугъл.
Нали за т'ва е форум, зат'ва е тийн ПРОБЛЕМ, за да обсъждаме проблемите си?
И търсачката не работи в 90% от случаите.
Един пуснал тема за диета и после никой да не пуска ли?
Всеки е различен, може на момичето да не му помагат тия диети, дето са ги обсъдили в другите теми... ехх.

3oPuTy
05-09-2009, 08:45
Аре стига с тая търсачка и гугъл.
Нали за т'ва е форум, зат'ва е тийн ПРОБЛЕМ, за да обсъждаме проблемите си?
И търсачката не работи в 90% от случаите.
Един пуснал тема за диета и после никой да не пуска ли?
Всеки е различен, може на момичето да не му помагат тия диети, дето са ги обсъдили в другите теми... ехх.

Търсачката си работи перфектно ... Друг е въпроса,че повечето от съфорумниците ни дори не правят разлика между двете търсачки в сайта!!!Едната е САМО за форума,а другата е САМО за статиите,темите и новините!!!


По темата:Спираш газираното,намаляш хляба,спираш сладкото (е може да ядеш мед,но по малки количества),спираш мазните храни и за 2 седмици спокойно можеш да смъкнеш дори и 5 кг. (естествено всичко зависи от това,колко кг. имаш за сваляне :))