PDA

View Full Version : Защо обичате?



Henn
05-08-2009, 18:34
Защо правите всичко за този когото обичате, при положение, че знаете, че някой ден всичко ще свърши, колкото и да не ви се иска ?

sweet_nothings
05-08-2009, 19:04
Зашото искаме любовта ни да процъфти, колкото повече даваш, толкова повече обичаш и се привързваш!Ще разбереш, когато се влюбиш!!!

Slawi92
05-08-2009, 19:07
мноу тъп въпрос 8) 8)

LovEsIckk
05-08-2009, 19:12
По твоята логика няма смисъл да има влюбени хора,защото всичко ще свърши рано или късно..
Пфф..не е ли по-добре в даден момент да знаеш,че някой е до теб и те обича и подкрепя,че можеш да го прегърнеш,да го целунеш..

Твоята работа малко като "Защо да живеем като рано или късно ще умрем?"

Hilary_
05-08-2009, 19:14
Дааа по тая логика не трябва и да живееш щото се ще имреш някога... :? :? голям песимист си... :D ами всеки по различен начин доказва любовта си... :wink: при мен е по безкрайно различни начини... :grin:

EDI16
05-08-2009, 19:15
Зашото искаме любовта ни да процъфти, колкото повече даваш, толкова повече обичаш и се привързваш!Ще разбереш, когато се влюбиш!!!

Много точно казано :) Просто колкото повече време прекарваш с даденя човек, колкото повече го опознаваш и се раздаваш на МАКС... и се влюбваш... :-) Да не говорим пък за любовта от пръв поглед :-) ... щом питаш такива въпроси, значи явно не си усетил любовта, когато обикнеш някой със сърцето си и душата си (а не с оная си работа, като повечето тийнейджъри...), просто не ти пука от никой и от нищо, даваш всичко от себе си и искаш да направиш половинката си най-щастливия човек :) А това дали ще свърши някой ден.. това зависи от вас..., ако се обичате истински ще малко трудно...

Henn
05-08-2009, 19:19
Зашото искаме любовта ни да процъфти, колкото повече даваш, толкова повече обичаш и се привързваш!Ще разбереш, когато се влюбиш!!!

Много точно казано :) Просто колкото повече време прекарваш с даденя човек, колкото повече го опознаваш и се раздаваш на МАКС... и се влюбваш... :-) Да не говорим пък за любовта от пръв поглед :-) ... щом питаш такива въпроси, значи явно не си усетил любовта, когато обикнеш някой със сърцето си и душата си (а не с оная си работа, като повечето тийнейджъри...), просто не ти пука от никой и от нищо, даваш всичко от себе си и искаш да направиш половинката си най-щастливия човек :) А това дали ще свърши някой ден.. това зависи от вас..., ако се обичате истински ще малко трудно...
Абе къде пак тръгнахте да си правите изводи бе да*ба еееееееееееееее
то бива бива... казал ли съм нещо за себе си ? и ако щете ми вярвайте точно аз в момента давам ВСИЧКО за тази която обичам........

tuzaro
05-08-2009, 19:30
щото всички мъже сме слабоумни и кат видим пyтkа и ни омекват краката.

Darkkiss
05-08-2009, 19:33
не обичам

Ivalinka
05-08-2009, 19:33
аз пък нищо за никого не правя и какво.... :shock: :-D

sextazy_baby
05-08-2009, 19:34
Ще разбереш,когато се влюбиш истински

EDI16
05-08-2009, 19:36
Зашото искаме любовта ни да процъфти, колкото повече даваш, толкова повече обичаш и се привързваш!Ще разбереш, когато се влюбиш!!!

Много точно казано :) Просто колкото повече време прекарваш с даденя човек, колкото повече го опознаваш и се раздаваш на МАКС... и се влюбваш... :-) Да не говорим пък за любовта от пръв поглед :-) ... щом питаш такива въпроси, значи явно не си усетил любовта, когато обикнеш някой със сърцето си и душата си (а не с оная си работа, като повечето тийнейджъри...), просто не ти пука от никой и от нищо, даваш всичко от себе си и искаш да направиш половинката си най-щастливия човек :) А това дали ще свърши някой ден.. това зависи от вас..., ако се обичате истински ще малко трудно...
Абе къде пак тръгнахте да си правите изводи бе да*ба еееееееееееееее
то бива бива... казал ли съм нещо за себе си ? и ако щете ми вярвайте точно аз в момента давам ВСИЧКО за тази която обичам........

Абе мен... ми ти незнаеш кво искаш... :? като си влиюбен в момента и даваш всичко за любимата си... би трябвало а си наясно тогава със "изводите ни"... какъв е смисъла на темата тогава... и по-полека... :-x

Henn
05-08-2009, 19:37
Ще разбереш,когато се влюбиш истински
айде като се преместиш в друга държава, щото обичаш ела и ми се обади

lipsvashh_mi
05-08-2009, 19:37
защото вярваме искрено в бъдещето на връзката ни и очакваме да ни отговорят на чувствата...защото искаме да сме щастливи,пък било то и за миг...защото сме хора и се нуждаем от човек до себе си :-)

Henn
05-08-2009, 19:40
защото вярваме искрено в бъдещето на връзката ни и очакваме да ни отговорят на чувствата...защото искаме да сме щастливи,пък било то и за миг...защото сме хора и се нуждаем от човек до себе си :-)
мерси за точния отговор

Bufti4ka
05-08-2009, 19:41
Защото "Любовта ще спаси света" и ни прави по добри един към друг!Никога неспирай да обичаш!

Slawi92
05-08-2009, 19:43
твойта логика
защо да се влюбваме кат ще свърши някога
защо да живеем кат ще умрем
защо да ядем кат ще огладнееме
защо спим кат пак ще ти се доспи
защо да се къпа кат пак ще се изцапам
и т.н.
ЕМИ ЗАЩОТО ТОВА Е ЖИВОТА

cinderella_gugutka
05-08-2009, 20:24
по - рано бях пуснала същата тема и ще напиша какво нау4их г/д :D
1-о когато си влюбен не мислиш за момента когато няма да сте ве4е заедно а просто се радваш на живота 4е ти е дал това щастие
2-о по добре да си срещнал любовта и да си я изгубил отколкото никога да не си я опознал
3-о важен е опитът-той ще ти помогне за бъдещите ти връзки.от всяка връзка нау4аваш по нещо ново
4-0 пе4елиш си незабравими спомени

ThePowerOfLove
05-08-2009, 20:41
Защото сме готови на всичко за другия :) Това е любовта! Не е нужно да се обяснява по пътя на логиката, защото когато си влюбен не мислиш, а обичаш ;) Не се питаш кое защо е, а се радваш, че е така..

Nadelina
05-08-2009, 20:49
Аз обичам и давам всичко заради самата мен, защото това не само, че радва него, но и мен още повече ме удовлетворява. Щастието си е вътре в нас, недейте да го търсите другаде.

LDto
05-08-2009, 22:40
аз и до ден нешен още правя всичко за него дори и да не сме заедно защото го обичам :oops: :cry: [-o< :-k и не ми пука че някой ще ме помислят за луда защото това значи да обичаш някой и да си готов да умреш за него. :-k

BigFakeSmile
05-08-2009, 23:33
защото когато обичаш някой искаш той да е щастлив всяка една секунда
правиш всичко по силите си за да му е хубаво и приятно с теб
струва си...да го видиш в погледа му
когато се влюбиш ще разбереш

Kostadin_682
05-08-2009, 23:34
Защо правите всичко за този когото обичате, при положение, че знаете, че някой ден всичко ще свърши, колкото и да не ви се иска ?
Това е все едно да те питам "Защо ядеш?"

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-09-2009, 02:56
аз пък не знам че всичко ще свърши... ;) влагаме много във връзката си (и 2мата) и гледаме да я запазим колкото се може за по дълго... :)

anity92
05-09-2009, 07:53
наистина тъп въпрос :?

MoHuTo
05-09-2009, 08:19
Какво като ще свърши, важното е че обичаш този човек и искаш да му е добре, защо тогава да не правиш всичко за него???

AnzaRe
05-09-2009, 08:30
Знаеш ли какво е чувството когато обичаш някой?Направо полудяваш и не спираш да мислиш за този човек,кога ще го видиш отново и др. такива неща включено за него!Чувстваш се велик/а,че можеш да го постигнеш.Иска ти се толкова много да го прегърнеш този човек да го целунеш.... :smt054 :mrgreen:

nicolepcd
05-09-2009, 08:36
Аз не правя нищо за тези, които обичам 8-) 8-)

FancyGirl
05-09-2009, 09:12
ЗАЩОТО ТОВА Е ЛЮБОВТА !

hisy
05-09-2009, 09:16
Защото сме готови на всичко за другия :) Това е любовта! Не е нужно да се обяснява по пътя на логиката, защото когато си влюбен не мислиш, а обичаш ;) Не се питаш кое защо е, а се радваш, че е така.. мда..така е :) напълно съгласна съм с теб :grin:

Jumbie483
05-09-2009, 09:41
Ще разбереш,когато се влюбиш истински
айде като се преместиш в друга държава, щото обичаш ела и ми се обади

Ало ?!
Аз ще се местя :booooomb: ..
по темата: защото така ми е на кеф :?

Re5peC7
05-09-2009, 10:13
щото съм мазохист и обичам да ме боли..така излиза май :-o

soul1199
05-09-2009, 14:52
защото живея сега,а не утрее :grin:

Take_That
05-09-2009, 16:18
Защото чувтвото да обичаш и да бъдеш обичан е невероятно :)

Fych
05-09-2009, 17:27
Заради любовта се прави всичко за другия дори и да знаеш,че някой ден ще свърши.То по тази логика приятел някой ден може да предаде,но това значи ли,че трябва да си сам като куче?Правиш всичко,защото обичаш.Освен това да се грижим за себе си у нас е и заложено да пазим другите.Майката-детето,детето играчките си,а ние любимите си хора.

Extremescream
05-09-2009, 20:26
Що пък да свърши?Все нещо хубаво трябва да има в този живот.А иначе,правя всичко,защото искам да е щастлив.Просто така

Aicken
05-09-2009, 20:45
с пълни уста ми вика мерси.................................. вдигам рака и викам такси :-o

kypo
05-09-2009, 20:55
обичах една защото просто обичах да я обичам. нито защото беше красива, нито защото беше умна... ами просто ми харесваше чувството че има някой който да мисли за мен така както и аз мисля за него
(не турих ни една запетайка знам)

smileforyou12
05-10-2009, 04:44
не съм се влюбвала но ще изкажа това което мисля аз.Даваш на човека до теб всичко може би защото го заслужава по някакъв начин защото искаш да го задържиш до себе си а и не винаги думите"Обичам те" са искрени и затова действията доказват тази обич

lLady_MooN_RaiN
05-10-2009, 06:07
И защо си толкова сигурен, че някой ден всичко ще свърши? Заедно сме с приятеля ми близо 3 гдини, живеем заедно от 7 месеца. Може и да се разделим, а може и да се оженим и да имаме 3 деца, например. Мисълта ми е, че в една връзка никой не мисли за края и какъв ще бъде той. По твоята логика, трябва всички да се разхождаме без гаджета, или да си имаме, но да се държим по особен начин, а когато срещнем мъжа на живота си (той разбира се ще носи табелка и ние няма начин да го сбъркаме) ще започнем да бъдем всеотдайни, романтични и незнам си още какви.

vampirekiss
05-10-2009, 06:44
Да има хора,за които ПОЧТИ ВСИЧКО бих сторила.Да сега си с някого и какво от това,че можете да се разделите.Всяко нещо си има край все пак тава е ясно,но поне аз правя всичко,което мога за хората,които обичам и никога не съм съжалявала.Когато човек обича някой истински,то тогаво той би направил и най-големите жертви за него.

Punisherrr
05-10-2009, 19:22
Като започна връзка не я започвам с мисълта,че ще свърши ;) Точно обратното...като ще съм с някой,ще направя всичко по силите си,за да вървят нещата,защото за мен щом двама души са заедно би трябвало да го искат истински и да влагат всичко в тея отношения.

Така,че... за това ;) защото целя да не приключва! Точно така се чувсвтам и в момента. И до тук нямам никакви проблеми с това ;)