PDA

View Full Version : без заглавие..



Ivalinka
05-08-2009, 19:27
Това го написах миналата година... ей така. моментно и (личи си по обема) кратко вдъхновение.


Ръката му се плъзна по рамото й и тя усети студенина,която я разтърси цялата.Погледна го и замря.Той я гледаше с присвити очи,сякаш и казваше...”Знам,че ще ме последваш...” Тя не искаше,но нямаше избор.Животът й зависеше от него.Тя трябваше да го вижда,да го чувства...тя живееше заради него.Колко жалка беше само.Добре го съзнаваше,но не можеше да направи нищо.Не можеше да се противопостави на желанията си..Странното чувство,което я теглеше към него,я плашеше,но тя го следваше,привлечена от опасността,която то криеше.Вече толкова много време беше живяла с него,че сега то беше част от нея.А мъжът беше обект..обект на наблюдения.Обект,който я караше да се страхува.За нея страхът беше всичко..Той беше живот,той беше жизнена енергия и тя спокойно оставяше мъжа да си мисли,че е неин господар,че я владее.А в действителност той не би могъл да живее без страхът и любопитството в очите й..Не би могъл,но не го съзнаваше....Двамата зависеха един от друг безусловно.



:)