PDA

View Full Version : Бързо помагайте! -пих кафе- лошо ми е сега...



pitan4icata
05-08-2009, 19:52
абе хора зех пих едно кафе че ша хоим на дискотека (обикновенно нес пожин 4аша) ся зе да ме втриса не6то лошо ми е ... дали да пия накво хапче и какво? да не стане по зле... ?(ако има зна4ение не съм се хранил ня някви вафли съм цял ден.. )

clever
05-08-2009, 19:58
не пий никакви хапчета
защото не е ясно какво ти е:)
може да настиваш нещо :-o

MrUndaztood
05-08-2009, 20:03
Сигурно си дигнала кръвно.Легни дремни.

brokeninside13
05-09-2009, 15:11
на мен преди от кафе ми ставаше някво тешко ама чак пъл лошо...

TheBeliever
05-09-2009, 15:36
Вече е късно да отговарям, но е по-вероятно е да ти е станало лошо от неяденето цял ден. Кафето само е засилило неразположението.

SWASTIKA
05-09-2009, 16:00
Кофеина повишата адреналина.
Абсолютно нормално е. Адреналина ти е "изкуствено" повишен...

В момента вече си добре предполагам и все пак, ако се чувстваш кофти и трепериш - започни да бягаш. Опитай да минеш 5-6 км и би трябвало да си като нов.

bebygirl
05-09-2009, 19:05
Вече е късно да отговарям, но е по-вероятно е да ти е станало лошо от неяденето цял ден. Кафето само е засилило неразположението.
+1

SWASTIKA
05-09-2009, 21:47
Вече е късно да отговарям, но е по-вероятно е да ти е станало лошо от неяденето цял ден. Кафето само е засилило неразположението.
Абсолютно грешно. :)

TheBeliever
05-09-2009, 22:07
Вече е късно да отговарям, но е по-вероятно е да ти е станало лошо от неяденето цял ден. Кафето само е засилило неразположението.
Абсолютно грешно. :)

Щом си толкова убеден предлагам да се обосновеш.
Не споря, защото не съм много запозната. Просто при мен ако не съм яла цял ден и изпия едно силно кафе започва едно треперене, замайване и понякога гадене. Това аз разбирам под втрисане, както се е изразил автора на темата. Затова ще съм благодарна ако, вместо да изтъкваш колко си прав и колко аз греша, обясниш на нас незнаещите къде точно е проблемът.

hisy
05-10-2009, 08:06
сигурно си дигнала кръвното..

SWASTIKA
05-10-2009, 12:39
Кофеина повишата адреналина.
Абсолютно нормално е. Адреналина ти е "изкуствено" повишен...

В момента вече си добре предполагам и все пак, ако се чувстваш кофти и трепериш - започни да бягаш. Опитай да минеш 5-6 км и би трябвало да си като нов.

natity91
05-10-2009, 16:46
Вече е късно да отговарям, но е по-вероятно е да ти е станало лошо от неяденето цял ден. Кафето само е засилило неразположението.
Абсолютно грешно. :)

Щом си толкова убеден предлагам да се обосновеш.
Не споря, защото не съм много запозната. Просто при мен ако не съм яла цял ден и изпия едно силно кафе започва едно треперене, замайване и понякога гадене. Това аз разбирам под втрисане, както се е изразил автора на темата. Затова ще съм благодарна ако, вместо да изтъкваш колко си прав и колко аз греша, обясниш на нас незнаещите къде точно е проблемът.

Точно така мацка !!! И съм за това че не е ял. На мене доктора ми е забранил изрично кафе на гладно. А вафлата не е храна. Оставил си дълго време организма си без енергия и освен това стомаха ти е бил празен и е ест 4е като пиеш НЕС кафе ще ти стане лошо. Хапни, полегни за малко и мисля 4е 6те ти мине временното неразположение. И за друг път хапвай дори по-малко. Не забравяй че на стомаха това му е работата да обработва храната и когато няма какво да обработва той "работи" напразно. Пазете се бе хора, големи проблеми може да имате :?

Samoten89
05-18-2009, 14:39
Вече е късно да отговарям, но е по-вероятно е да ти е станало лошо от неяденето цял ден. Кафето само е засилило неразположението.
Абсолютно грешно. :)Много грешиш ти. Момичето е право. Много е кофти кафе на празен стомах дори сутрин да се пие, особено за черния дроб... И 2-3 кафета в рамките на 2-3 часа при добро физическо натоварване нищо не ми е ставало, а съм слаботелесен. Но трябва да се внимава разбира се. Автора не е написал какво е правил преди това.