PDA

View Full Version : Екология



Hani91
05-08-2009, 21:21
Интересувате ли се от екология?

jghgh
05-09-2009, 10:23
Да, интересувам се и се грижа за околната среда.

И само събирам боклуците на хората след мен. Обичам да ми е чисто и сърце не ми дава да хвърля дори една хартийка, честно. Всичко пъхам по джобовете.
Така и трябва де.



Разделът е грешен само че. Е, нищо, като някой мод премести темата тя ще набие популярност. ^^

AnnATeo
05-09-2009, 20:32
Да, аз също се интересувам. Всичко, което знам за опазването на околната среда и за опазването й ми е от госпожата ми по биология, която освен това ръководеше и СИП Екология. В училище всяка година имаше голям празник на 22 април Международния ден на Земпта. 22 април винаги беше неучебен ден. Казвам беше, защото аз вече съм голяма и съм в гимназия вече. Аз искам да събирам разделно, но дори ние обикновените хора да прибираме боклука си разделно, от общините събират всичко заедно. В България уж се говори за екология и опазване на околната среда, но нищо не се прави по въпроса.

bubka33
05-11-2009, 13:45
Със съжеление май не много хора се интересуваме от Екология, или поне не на практика. България е енергийно най-неефективната страна в целия Евро съюз, най-мръсната и тн.
Ние продължаваме да не обръщаме внимание, а след 10 год. вече ще бъде късно.

mechtaq_za_teb
05-11-2009, 14:29
Напоследък все повече ми прави впечатление гадното отношение на някои хора спрямо околната среда и много се дразня. Винаги, когато видя някой приятел да си хвърли боклук на улицата, или аз го взимам, за да го хвърля в някой кош или той сам го прави.
Като се замислим, ако всеки един от нас се грижеше достатъчно за околната среда, бихме могли да живеем в един по-чист свят. Отвратително е да излезеш някъде, за да глътнеш чист въздух и да освободиш напрежението, а около теб да има всякакви боклуци... :?