PDA

View Full Version : "Форумен дневник"



machoka
05-08-2009, 20:50
Хрумна ми адската простотия, но да видим ХАХА...

това ще бъде наше своеобразно 'риалити' докато не измисля нещо смислено хАХА... тази тема ще е един форумен дневник, в който всеки който иска може да споделя неща които е правил до преди малко (преди време или които смята да направи в бъдеще също става) по форума - най-актуалните впечатления за някой човек или раздел, впечатления от ЛС-та и така...
Интересното ще е, че преки коментари между потребители в темата НЯМА да се допускат, т.е. няма да общувате един с друг, а все едно блог, ама общ.

давам тон с един елементарен пример:


До преди малко бях в 'кофата'.. голяма простотия. Трябваще да разплитам една интрига. Оказа се от 'лесните', без много зор нещата се разминаха по лесния начин. А пък и тая вечер сигурно едно 100 съобщения съм получил и изпратил. Голямо писане падна, утре ще е почивен ден значи хаххаха.

RAWRRR
05-08-2009, 20:57
Седим и учим - аз,съквартирантката ми и нейния приятел.Всеки по различни предмети.Гробна тишина,правих си кафе с топла чешмяна вода,понеже ни изгоря бързовара.Връщам се на букварите..

Spider4eto
05-08-2009, 20:59
Цяла вечер ръся простотии с гаджето ми и една фр. Тежко е. Искам да си легна но невидимата сила на простотията ме е приковала за стола и не мога да спра. Имам идея за мъчение в следващия S.A.W. (ако има такъв де). Мисля да не я споменавам, че е много зле, но все пак съм горда с нея.

Утре ставам рано. На работа съм. Цял ден малките гадни изчадия, познати иначе като деца, ще ми лазят по нервите. Ще е тежък ден. Събота+слънце=много деца. И неделя съм на работа, тогава ще е по-зле. Но да се надяваме на 19ти да не учим и да се събера със съученички.

В понеделник имам контролно по история, нищо не знам, няма и кога да науча, пак ще карам на интуиция и помощ от публиката. И по математика имам и сега се сещам че трябваше днес да си направя таблица, но уви- забравих. Ще я правя неделя вечерта.

Тва беше.

machoka
05-08-2009, 21:01
^^ това е страхотно, което правите, но идеята ми беше само за форумни 'случки' и впечатления от всичко свързано и написано тук.

w0sh
05-08-2009, 21:02
Ден 1-ви

Болен съм. Имах тема за рефериране за урапжненията по когнитивна. Представих се задоволително.
Сесията наближава. АйГод каза че ме обича.

PiruBloodz
05-08-2009, 21:05
На който не му допада, не се включва.
.: machoka :.

Spider4eto
05-08-2009, 21:10
Такам, ръся простотии с приятеля ми и една фр, докато чакам да ми отговорят разглеждам "Всичко тийн накуп". Чудя се на акъла на едни и се възхищавам на други. Понякога някои съфорумци ме вдъхновяват. Разглеждам темата за снимки- толкова много коментари, а толкова малко снимки. Ъртшейкър пак се опитва да въведе ред. Дано успее.

Поредна глупост в скайпа. Вече съм на нов раздел- "Наука". Все още се възмущавам на подигравките на съфорумниците за темата ми- "Вселената във форма на поничка" образно казано, защо по дяволите всички си представят истински понички?!

Утре съм 12 часа на работа, цял ден без форума. Когато съм на компа и см изчела вс интересни за мен раздели, влизам в "Секс" да се посмея малко и да ударя 1-3 коментарчета ей така за спорта. Но уви, все още няма тема там, която да се конкурира с темата за капачката(всички се сещате за коя точно говоря)

С;лед като измислих новата сцена за S.A.W. се сещам да прегледам темата в "Музика и ТВ". Евалата на автора, не се сещам кой е, но благодарение на него изгледах доста добри страшни филми, след които не съм спала няколко нощи.

Понеделник имам контролно по история. Трябва да прегледам статиите в сайта за темите, които ми трябват. Надявам се да няма пак правописни грешки. Евалата на Блаб, че поправя тези от новините. Жалко, че не може да огрее навсякъде.

Тва е 8-)

5StaR
05-08-2009, 21:17
Ae траа да е свързано с форума е....
Ся се прибрах, разгледах темата със снимките, няма нови яки пичета, чувствам се тъпо, все пак получих мн "хъгове" ирл и съм щастлив

woshata
05-08-2009, 21:17
Да се включа ли.. да не се ли включа.. окей..
В кофата стана тоталната каша.. пълно е с тъпи деца и вече ми омръзва. Именно и за това плашещо често налазвам тоя раздел и ми търпите спама и тук. Честно казано особени впечатления нямам.
Влизам в Музика и ТВ и се чууудя ли чудя на фен темите на Здрач и специално на една потребителка. Когато ми е скучно просто влизам там и чета 8-)
И сега казвам лека нощ на скъпите ми съфорумници тъй като смятам да легна и да си мисля за несподелената ми лИубоф.. бай :-) 8-)

Mooo6no
05-08-2009, 21:28
Седях цяла вечер и refresh-вах през 15-20 минути страницата за резултати от СУ, с някаква глупава надежда да си видя резултата по история. 8-)

puhen0to
05-08-2009, 21:28
Като отворя форума първата ми работа е Музика & Тв само че доста безмислени теми се навъдили напоследък че чак ме домързява и чета доооста подбрано.Темите за Здрач естествено ,що да не се позабавлявам :lol: ... Следващото е Всичко тийн накуп ,там пък влизам в снимки,някоя друга с националистически исказвания тема,чета с часове политическите им мнения,също и темите за кежуали,скинове и в тоя ред.. Посещавам ии маникюра в Козметика & Диети ,защото обичам да си рисувам ноктите а момичетата имат страхотни декораций.Възхищавам се на хейтърите от тоя форум,доста забавно става понякога , е в тоя ред е до момента 8-)

Spider4eto
05-08-2009, 21:33
Възхищавам се на нещо, което открих преди малко. Надписа под разделите "Кой е онлайн" всъщност се оказа бутонче и виждам кой какво прави. Ще следя Мачока 8)

Blab
05-08-2009, 21:38
Оф, нямам си работа.
И аз не знам защо го писах това, което писах.
Все едно.
Става ми все по-скучно във форума.
Къде е Адъра?
А лапето?
Ала-бала.
Ходи ми се на театър и мисля да задоволя желанието си.
Слушам песнички от филмчета на Дисни.
Плува ми се, искам на море, ама пак няма:С

Pliok0019
05-08-2009, 21:46
Прочетох част от темите във "Всичко тийн накуп", след малко
ще разгледам "Козметика"-та...

И ще лягам.

psychopath
05-08-2009, 22:59
днес наруших баланса в раздел секс...
всички ме намразиха за отрицателно време 8-)
изядох няколко крушета през монитора, но се оправям вече 8-)

Bianca
05-08-2009, 23:05
Отново бях на фест до преди няколко часа. Беше яко. Тъпках. Разхождахме се. Вмирисахме се. ;D
Сега рева и си пускам сдухващи песнички. :]

ScionOfStorm
05-08-2009, 23:09
гледам в темата за отвертката някакви корени започнаха да вадят, да ги мерят...та се чудя защо в 1-2 часа в петък се занимават с тея неща, има доста по-полезни ^^

а пък пичовете в темата за мила не разбраха, че момето просто спи :Д

mulgore
05-08-2009, 23:42
уу днеска в CS-а беше ебаси кефа... 8-)

хихи обаче кофти ден,днеска хрема,мрема,цял ден са ми насълзени очите,кашлям,изобщо...ужас..
взема да си лягам... :D

b0Nb0n
05-09-2009, 02:31
ааа ся се връщам от бара нашихаме утре аз да пускам музика и ся нема кога да спа тряя пълни флашки ама поне утре ще се изкъртим :Д

CheriHool
05-09-2009, 02:41
ааа ся се връщам от бара нашихаме утре аз да пускам музика и ся нема кога да спа тряя пълни флашки ама поне утре ще се изкъртим :Д+1
:D :D :D

Днес влизам за преди предпоследно във форума.
Ще ми се да прегледам повечето раздели, но това ще се случи над вечер, че съня е красота :smt050 нали знаете... 8-)

cherrypezz
05-09-2009, 08:24
И аз обикновено влизам само тук и в Козметика.
Тоя мачока май бая скучае :D
И все пак е хубаво "рано" сутрин докъто си пиеш кафето да четеш супер идиотски теми 8-)

Jesus
05-09-2009, 11:08
Абе гледам много взе да запада форума, въпреки опитите да се правя на шут :С скоро като стана мод и онзи педофил получи бан ще оправя нещата :)

5StaR
05-09-2009, 11:34
Разглеждам всичко тийн накупон, вижда се, че има много фиУмирани хора, които гледат много филми :)

Jesus
05-09-2009, 12:30
чудя се дали да не пусна 1 тема за фешъните :oops:

b0Nb0n
05-09-2009, 12:39
аааа още не съм спал подбирам музика :(

acdcfenka
05-09-2009, 13:34
Спайдърчето нещо много сънува. 8-)

Blab
05-09-2009, 13:43
ами, какво, пуснах си Дъ Кюр, барем се излекувам:Д
Тая нощ не съм мигнала, навести ме Музата, всичко е по план.
Във форума е... постно:Д

едит:
яко умрели сте или сте ми заели пейките в парка, махам се:Д

mulgore
05-09-2009, 13:49
сега съм в Янито,ще излизаме ама първо да се изсуши със сешоара си от миналия век,че предишния й се счупи та сега се суши с един дет баба й го е използвала,като била на 15..и така,можех днеска да ида на ралито и да видя мъжО си,ама..не мислА..може утре,хаха..

и тука слушаме некви олигофренски песни,ушите ми плачат за миг тишина ама нема..ще трая..

оф искам нова чантааааа,като на Инааааа.... :Д

Pedigree
05-09-2009, 13:50
Времето днес е яко. Прибрах се преди половин час. Пооправям се от лИбовните си разочарования, хаха. Обаче нещо се разболявам май. :\
Във форума.
Хмммм, мяткам нещо темата за снимки. Гледат ми се хууубави снимки. На някоя яка девойка, някой як момък, нещо няма обаче. Хесуса яко цака темата за снимки, Мачо, вземи мерки, бтв. Най-лошото е, че не е забавно вече.
Смятам да прегледам 'Козметики и диети' след малко.

Spider4eto
05-09-2009, 19:09
Сега се прибирам от работа. Наистина беше тежжо, всякакви малки гаадни изчадия търчаха и пищяха около мен. Родители и вдигнаха кръвното, което ми напомни за нашите форумни майки и се занадявах да не станат и те някой ден вещици като днешните. Ако искате да се запознаете с мен елате утре в Коколандия от 9 до 9 :D

Сега ям хоуммейд хотдог, стана як. Трее се направи нов раздел- "Кулинария", в който потребителите да обсъждаме рецепти и манджа :D

Е, мило дневниче, за днес толкова. Ако се сетя нещо, ще допълня.

hardball
05-09-2009, 19:18
Форумен дневник, а всеки пише к'во е ял и к'во е срал :-o
Мили дневнико, не ми се спами, не ми се и чете ама от немай къде чета разни теми и се разтушавам... Чудих се какво да питам Мила на стола и не се сетих като винаги и си излязох от темата. Гледам темите и някак си нямам желание да вляза, затова ще мина през "козметика и диети" и ако няма с кого да се скарам ще си измисля друга работа.

Jesus
05-09-2009, 19:45
Нагледаха ми се в темата за снимките :С Иначе дават снукър и ме боли .... :)

Blab
05-09-2009, 19:48
Хората не щат да ми отговарят в темата.
Все едно.
Привързала съм се към някои съфорумници, което не е добре.
Нм.

woshata
05-09-2009, 19:57
Седя си и рефрешвам.
Яко ми е щото разбрах кво е едно съкращение което ме мъчеше от мн отдавна като го видех из страниците на темата за снимките 8-)
Тъпо ми е. Мисля че неактивноста на потребителите днес ще ме накара да отида да си дочета скучната книга. Знам ли.. ще изтрая още 10тина мин да видя.

Jumbie483
05-09-2009, 19:57
Чудя се какво да правя. Цял ден готвих и чистих, сега ръцете ме болят.
Не ми се спи, а усещам някаква умора..
Гледам из форума и се дразня. Не знам защо ! Днес не ми е ден !
Когато ти е криво, можеш да откриеш неочаквано много минуси в нещо, в което преди не си ги забелязвал.
Дразня се най-вече на потребители ;D
И се чудя.. Дали да не си променя подхода. Сигурно и това ще направя, но няма да е скоро. Не съм чак толкова ориентирана, когато съм прекалено изморена.
Като казах изморена.. Не знам как ще преживея другата седмица. 6 дена ставане в 6:00 .. нечовешко. Аз спя до обед (13:30) .. Дано преживея и тоя месец. В такива моменти човек разбира, колко му е важно леглото 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
05-09-2009, 20:09
Цяяял ден лентяйствам пред компютъра и вече чак ми стана гузно. Цъкам форума през 5 минути, във фейсбук си играя с безумно глупавото тамагачи... Чак такъв измислен ден скоро съм нямала, пф. (:

Jesus
05-09-2009, 20:15
ако не е 1 потребителка да ми пише да обсъждаме финансовата криза и образованието, ще си умра от скука :? Много западна

Decu
05-09-2009, 20:15
изядох няколко крушета през монитора, но се оправям вече 8-)

Аз реални. :Д

Иии днес беше доста добро.. :))

guinessgirl
05-09-2009, 20:19
току що се прибрах и първата работа като включих компютъра беше да вляза във форума,хаха

и няма нови интересни теми,пф.

сега мисля да чета на jfghf отговорите,и се чудя кво да питам.

BlackaTBW
05-09-2009, 20:36
Абе във форума се мотая често, ама нещо темите яко куцат. Почти не ме грабват и напоследък пиша тъпи коментари в Училище и Приятели, където има някои страшно заблудени хора.

Те така.

PIF
05-09-2009, 23:04
стана 2 часът и все едно бомба падна, жива душа няма във форума, а ми се бъбреше с някой приятен...

прочетох горещия стол, дори и въпросите си зададох, само отговори чакам :Д

тревожа се за една съфорумка, лоши неща и се въртят из главата :/

Blab
05-09-2009, 23:08
Е, извинете, някой явно не си е включил скайпа.
Не мога да спя, тук е пусто, не ми се говори, мълчи ми се с... все едно, гледам новинарската емисия на БТВ, да сравнявам уж, пък то еднакво.

LovEsIckk
05-09-2009, 23:12
Умирам за сън,а не мога да заспа.
Всеки легнал да спи..психясвам.
Нуждая се от .. цигара

CheriHool
05-09-2009, 23:20
Превъзбудено.ми.е.
Искам.някоя.приятнатема.с.п риятна.тематика,в.която.да. ога.да.напиша.нещо.смислен .и.да.обсъждаме.разни.неща. .другите.съфорумци.
Та.в.момента.преглеждам.пол овината.форум.и.все.на.непо ходщи.теми.попадам. :(

5StaR
05-09-2009, 23:44
ХхпапПОАОПАопаОПОП джойнт джойнт джойнт .. момчето иска джойнт..

а за форума .. пиша в кофата :oops:

DieselBlood
05-09-2009, 23:51
Влизам във "Кофата" и виждам обичайното-Наско пуснал 1000000 как някъв му го мушкал,като че ли на някой му пука.То ко не са фейковете,ще е тоя малоумник.Ама Мачока са прави на приятно разсеян.Няква хрисито дето във форума не съм я виждал,напада мачока и са вкарва във мощните филми.Тряя си лягам,ама ма мързи.

b0Nb0n
05-10-2009, 00:50
дали има будни?да си легнали ?спи ли ми са ? не мога да зема решение за нищо и не знам кво да прая направо съм убъркан

b0Nb0n
05-10-2009, 02:17
уаааааааааааа не мога да спра да го повтарям уаааааааааа намерих си нова картинка за десктопа уааааааааа скука

Spider4eto
05-10-2009, 05:07
Събудих се рано, реших да вляза във форума малко да попразгледам темите. Отивам на работа :(

Pedigree
05-10-2009, 07:35
Станах преди час, болна съм, боли ме гърлото, утре няма да мога да викам, като изпращаме 12 клас. Днес е гадна неделя, нищо не ми се прави.
Щъкам из форума. Прегледах темата за снимки преди малко. Сега ще си пия кафето и ще цъкам в 'козметики и диети'. Там всяка втора тема е за обезкосмяване. Има някакви странни спорове. Започвам да се плаша. Имаше една много блага съфорумка, която обясняваше как всички високи момичета са грозни, нещо не я засичам, няма да има интересни неща значи.
Мисля да прегледам и 'у дома', там едно време пишех много. :-o

babity
05-10-2009, 08:31
Мда... тук вече е скучно... Няма драма, няма сеир. А днес е мечешкия ден за драма. :lol: 'Баси кооолко много трябва да чистя...

gPa3HuTeJl
05-10-2009, 08:40
Ставам... отивам да се избр1сна... порязвам се... д1жра една к1рпа на лицето си да спре кр1вта... ш'е ям... после малко CS мисля да поц1кам... филмченца няколко ш'е изгледам... ш'е излеза с мойта.... ш'е сложа край на теат1ра между мене и нея .... хм... ш'е се напия ш'ото я обичам мно'ооо... ш'е се прибера к1м 4-5 сутринта... ш'е прегледам пиян на кирка няколко теми в тийнпроблем-а и ш'е си легнем... 8-)

jghgh
05-10-2009, 08:52
Четох ужасно потискаща тема в "Любов" за починал човек, почнаха се едни дискусии за задгробен живот, за образи в огледалото... натоварих се..

bubblebabe
05-10-2009, 10:25
Прочетох тази тема.

hottie
05-10-2009, 10:30
Току що се орибрах от Бразилия, щастлива и усмихната. Сега цъкам из форума и виждам колко имам да наваксвам. Дразня се, че някои потребители така и не се научиха да спазват правилата. Как може още да пишат на латиница не знам.. почвам да трия наред.
Писали са ми хора ЛС-та за съвети докато ме е нямало и им се извинявам, че им отговарям толкова късно, но нямах достъп до нета.
Иначе тази темичка е готина.

Briseis
05-10-2009, 13:36
аз пък само чета... мнооого рядко пиша. а има раздели, които никога не съм отваряла, например прословутата "кофа".
най-обичам "всичко тийн накуп" и това е.
иначе съм във форума от 7 клас, а сега съм 11 :-o :shock:

RAWRRR
05-10-2009, 13:55
Колкото повече уча,толкова по-тъпа и малка се чувствам.Не разбрах кога се вдигна толкова нивото на знания,че да трябва да знаеш някои супер сложни неща по презумпция.

Кофти ми е че това уж е любимият ми предмет в университета,най-важният,най-полезният.Исках да положа много усилия да имам 6 по него,защото знам,че си струва..но се сетих късно да чета.

Във форума напоследък само си простея и пиша в тъпи теми :Д

Jesus
05-10-2009, 14:42
сега се прибирам и гледам може би 1 новина че миглена се е върнала, ама иначе като цяло деня ми е шибан :С

mulgore
05-10-2009, 14:50
ей ся апчихалабра трябва да дойде,ако не дойде..няма да й проговоря никога повече.. :D

TheNewReligion
05-10-2009, 16:31
Преди малко преглеждах раздел "Козметика и диети". Ужасих се! Правописът на 90% от потребителките е повече от нелеп! "КърдЕва коса", "креМвЕрш". "полУвин" и още, и още... :shock: Освен това имат някакви извратени представи за хубаво тяло. :shock: :-D

hottie
05-10-2009, 21:14
току що отговорих на сигурно 10 ЛС-та едно и също и дори не се сетих да направя един copy/paste :booooomb:
А пък един съфорумник почна да ме нарича от Меган -> Миглена и направо полудявам от ужас :D

Blab
05-10-2009, 21:31
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=247246
това ми попадна, още му се радвам:Д
Иначе се смеем на екзотични обяви за работа с една приятелка:Д

Jesus
05-10-2009, 21:37
Ох гледам нещо телефона ми свети :С гледам преди време (лятото когато бях неадекватен) съм си записал 1 съобщение в календара че другата седмица ще ям бонбони от 1 мод, още си чакам разказа за бразилия :С

SWASTIKA
05-11-2009, 05:13
Възмущавам се от хората, които пишат в раздела "Философия и Религия"!
Как може 90% от всички пишещи там да отричат Бог и религията?



България отива на зле...

babity
05-11-2009, 12:15
Пък аз снощи докато се шматках и изведнъж, не знам откъде, се сетих за Свастика... Пък с'а като съм тука и не ми е интересно.

nesquiky
05-11-2009, 12:48
xaxaxaxax

PIF
05-11-2009, 13:12
радвах се досега на снимките на nia711 и guinessgirl, все хубави момичета.

сега ще видя Музика и Тв, че ми се помага в намирането на песни и филми, дано да има материал :D

guinessgirl
05-11-2009, 13:58
страшно ми е тъпо,разцъквах в ''любов'' до сега. :D

smileforyou12
05-11-2009, 14:27
гледам да намеря някоя интересна тема в тоя форум ама не намирам :? повечето тук са някви кифли лигли лигльовци и още какви ли не абее гоялама простащина 12 13 годишни деца са мислят за 17 18 възмутена съм праят са на надути 8-) ама нещо не става 8-) съкс

Pedigree
05-11-2009, 15:29
Изпратихме 12 клас, след това си прекарах много хубаво.
Прибрах се преди час. Сега нещо разцъквам из всичко тийн. Прегледах темата за снимки. guinessgirl е хубава, чудя се защо все повтаря, че е дебела.
След малко ще ям и ще прегледам козметиките(и диетите).

Infinity
05-11-2009, 15:37
Преди малко писах по история,а след това седнах и веднага се бутнах в Кофата..и там се накефих за пореден път,че Део е победител прочетох за голееемите проблеми на Ролфчето,че не и се виси при фризьора и сега ще излезна малко навънка да по дишам. :D

Sa6eks
05-11-2009, 16:45
Ядох, спах Е*бах и ли легнаах :ДDDDDDDDDdd

Jesus
05-11-2009, 17:37
Така като гледам нищо интересно :С

hottie
05-11-2009, 18:28
Скапана съм от работа, а имам още, ама губя време във форума хапвайки ягодки. Дори не е интересно. Все еднообразни и глупави теми. щА Raybeez нещо пише малко напоследък, а аз много обичам да му чета коментарите :D
Плюс това едва сега забелязах, че черинка е с бан :shock: Ай ем ин шок ! :(

Jesus
05-11-2009, 18:30
Мисля си за глобала, отдавна не съм го мяркал, и дали още има цензура за ДOИП ? скучно а главата все още ме боли :С

Pliok0019
05-11-2009, 18:42
Скапана съм от работа, а имам още, ама губя време във форума хапвайки ягодки. Дори не е интересно. Все еднообразни и глупави теми. щА Raybeez нещо пише малко напоследък, а аз много обичам да му чета коментарите :D
Плюс това едва сега забелязах, че черинка е с бан :shock: Ай ем ин шок ! :(
А ти...в България ли си?

По темата: Четох малко в Козметиката, сега ще ям и ще лягам.

hottie
05-11-2009, 18:45
абе бях в Рио за почивните дни ама забравих да си сменя подписа. Сега ще го променя.

по темата : ами тази вечер е спокойно във форума, абе направо си е скучно

miminia
05-11-2009, 18:53
Цял ден само се оплаквам и .... некфи охльовчета гледам тука
много обичат да преиначават истината ... нек'фо .. хах смешка
имам и ужасната мускулна треска на бедрата :-o

Гледах последната снимка на "звездЪтЪ" .. и некфо
кфи оргазми го гонят ... я глеам как да затворя ... :-o

5StaR
05-11-2009, 19:09
^ вика му се сарказъм/самоирония

Blab
05-11-2009, 19:43
много зле, мноооого
избирам си дестинация
и спамя темата на джфгхфгфг

b0Nb0n
05-12-2009, 03:17
уааааааааааааааа супер лудница ся са прибирам до ся има6е яко хардали стра6но раздаване :Д а утре съм айлqк

mulgore
05-12-2009, 06:52
Кошмар!Ужас!
Трябва да уча стихотворение,а грам нищо не знам...5 куплета е - ще се застрелям.Ау днеска седнах да играя малко,ммм най-сетне.
Вчера Владо..ах,милото ми. :D

Blab
05-12-2009, 13:18
Сгъвам, шия дрехи и правя списъци с необходимости.:Д
Междувременно прегледах форума:
Ънейбълтуловю е изключително неприятно, но повярвало си момиченце. "Аман от Овци*, 'дет' се мислят за крави" ми иде да кажа, но ще се въздържа. 8-)
Инчето все по-рядко пише, а ми липсват бижутата й.:С
Блаблабла...

Jesus
05-12-2009, 19:55
СКУКА

jghgh
05-12-2009, 20:48
^



темата ми залиня, ама ме болят и без тва очите.
агхр.
чудя се дали проверя как е в Любов?

ScionOfStorm
05-12-2009, 23:49
нищо интересно тея дни;
гледах секс раздела, и там нивото не е както беше преди година и половина - две, че и отгоре.

спимм :п

babity
05-13-2009, 09:22
Хиля се на темата на Пльок за котето... Предизвиква няк'ви странни асоциации в мен.

PIF
05-13-2009, 13:14
Чудя се на акъла на тези от Козметика и Диети, цял ден на 2 домата/ябълки и 2-3 кафета
....или лъжат, или наистина са болни мозъци :D


а пък последните новини къде са ги писали, са толкова смешни... Хари Потър и Преслава, айде бе :lol:

Blab
05-13-2009, 13:20
аз пък се въздържам да отворя новините:Д

едит: е, не се стърпях:Д
Браво на Инчето, имам само 2 забележки.))
А ми е чудно колко хора пишат под псевдонима TeenProblem, не са един и двама май:Д

ПП: И явно трябва да се преориентирам от Уилям към Даниел...:С:Д

hottie
05-13-2009, 14:17
И аз много се чудя на момичетата от козметика и диета и според мен масово лъжат. Имам чувството, че 97% от момичетата там са на по домат на ден и всички тежат около 42кг за 1м70, което е безумно. Явно тези момичета, лъжейки не осъзнават, че всъщност килата, които посочват спрямо височината е смешно и грозно и анорексично. :?

Jumbie483
05-13-2009, 14:42
Майка ми е решила да се прави на маникюрист и сега иска на всичкото отгоре да ми оправя лака. Обидена съм.. Аз си го правих и ми харесва :shock: :D
Днес ми беше мноооого топло, направо ужасно...
А след малко ще излизаме с нея, защото от една седмица почти не сме се виждали :)
Чудя се какви хора пускат теми във форума.. Е не говоря под общ знаменател, но все пак.. както и да е :D :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-13-2009, 14:50
Мотая се из форума и слушам музика в ютуб ... след малко излизам :/ бляк ^^

psychopath
05-13-2009, 18:27
искрено се надявам да успеем да организираме някаква среща да поритаме.. 8-)

Jesus
05-13-2009, 20:38
е гледам че освен моите има и други кретенски теми :С

l0llip0p
05-13-2009, 20:52
:-o не знам коя е тази зла сила която постоянно ме кара да влизам в кофата и още по-лошото е че и пиша там от доооста време 8-) :booooomb:

Scrat
05-14-2009, 17:10
Одеве разбрах, че концерта на Депеш Мод се отлага. Супер, тъкмо ще се съберем повече говеда на рд-то :Д. Иначе ся ще видя дали има нещо интересно в тоя форум и ще излизам =).

sh3_1s_7h3_0n3
05-14-2009, 17:44
Като изключим факта, че днес мина супер безумния изпит... сега цъкам форума апатично и се чудя как да се разсея след подобен ден. пф :?

Jesus
05-14-2009, 20:13
СКУКА

guinessgirl
05-14-2009, 20:24
яко тъпо,и във форума,и навсякъде.

b0Nb0n
05-16-2009, 17:08
уааааааааа ся се прибирам от софията утре матура ма днеска събота някак си не ми се пропуска вечерта и се колебая да изтрещя ли или дане изтрещя някак си мисля си че резултата на матурата няма да се повлияе от тва дали днеска ще пия или ще съм трезвен се клони към 2 хахахах не знам не знам имам време да реша ама май ще се напия :Д

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-16-2009, 17:22
яко тъпо,и във форума,и навсякъде.

подкрепям...

и аз ... ;/

neocide
05-16-2009, 17:32

PIF
05-16-2009, 18:13
Направо си представям как някое момиче отива преди/след даскало или през голямото междучасие на кафе и е с раница на гърба :lol: :lol: :lol: (на пример) ... Раниците са подходящи ако ходиш някъде на излет с колело или пеша,но да си някой на 17-18 години и отгоре и да си с раница - неее!Не мога да го възприема :?
да, тежко е...


нека някой да отключи темата за бисери на форума, моля!

5StaR
05-16-2009, 18:21
^ pf epic fail, she's retarded

TheNewReligion
05-16-2009, 19:31
Махам се от този раздел...Извратен е и има канибали. :shock:

Blab
05-16-2009, 19:39
досаждам на Сенчица на лични, чак се учудих на красноречието си, предвид болките в главата ми:Д
сега ще си видя червенките теми:Д

Jesus
05-16-2009, 20:36
ох сигурно за последен път пиша, ще се отървете от мен :)

jghgh
05-16-2009, 20:40
ох сигурно за последен път пиша, ще се отървете от мен :)
защо, исусе мой 8-)



чудя се къде да вляза и къде да пиша
имам енергия и понеже не е от най-добрите (безбожно ТЪПО ми е) се чудя къде във форума да си я изхабя. просто няма да е удачно да тръгна да ям, щот ми е тъпо oO
нито да досаждам на приятелите
и книги не ми се четат
аааааааагхр, да взема си легна ли.

LizZz
05-16-2009, 20:44
хесусе, кво става със СИ-то?
*гледайки с едно око темата в Музика и ТВ* :Д

sh3_1s_7h3_0n3
05-16-2009, 21:28
цикля във форума, скучаейки... и междувременно правя някакви безумни тестове във фейсбук, и играя табла..., и сантасе :-o :?

hottie
05-17-2009, 08:07
Тук е скука, няма и много за модериране. Утре остарявам с още една годника и се чудя дали не е време да се оттегля от тук :-o От друга страна Кремчето си седи ПЪК :D

Seducti0n
05-17-2009, 08:17
Тук е скука, няма и много за модериране. Утре остарявам с още една годника и се чудя дали не е време да се оттегля от тук :-o От друга страна Кремчето си седи ПЪК :D

:P и ти ли си абонирана за най-хубавата зодия :::

hottie
05-17-2009, 08:24
аз съм едно голямо досадно телче 8-)

Seducti0n
05-17-2009, 08:29
аз съм едно голямо досадно телче 8-)

8) най-добрите!

5StaR
05-17-2009, 10:43
Тук е скука, няма и много за модериране. Утре остарявам с още една годника и се чудя дали не е време да се оттегля от тук :-o От друга страна Кремчето си седи ПЪК :D

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕ :-k :-k :-k

Jesus
05-18-2009, 13:08
като гледам темите за рд, виждам че сме много телетата във форума :?

jghgh
05-18-2009, 17:41
^мани, ти кога ще черпиш?


нервна и бясна съм
пак малодушно си мисля за автоагресивни дейности + много затваряне в нас
тъпо ми е във форума и изобщо ми е много тъпо
странното е че никой не ще да ме погледне
и да ме погледне, нищо няма да оправи де 8-)


и се чудя къде да си избия досадата и отегчението
лош ден
форумът е шибан и заспал?

Jesus
05-18-2009, 17:47
23 април мина отдавна, няма за какво да черпя, поне за сега ама ако има ще си една от първите бъди спокойна :)

krem4et0
05-20-2009, 07:06
Тук е скука, няма и много за модериране. Утре остарявам с още една годника и се чудя дали не е време да се оттегля от тук :-o От друга страна Кремчето си седи ПЪК :D

Че аз съм по-млада :D Ако се махнем имам лошото чувство, че някой ще ни убие......

Decu
05-20-2009, 08:02
Липсвах ли вииии? :-)

Jesus
05-20-2009, 20:28
абе нещо малко ми лагва форума и си мисля че има хакерска атака, ама на кой ще му трябва да го срине като сега е скука :С

mulgore
05-20-2009, 21:11
Олелелелеле,няма,няма по-красиво от това момче,може би в цялата Дунавска Равнина.Боже,като се запознахме - кошмар,но сега..мале толкова се е разкрасил,бе как е могла изобщо Природата да сътвори такова красиво създание. :D

Както и да е,като цяло денят беше повече от..хм...КОШМАРЕН!
Толкова съм изморена,ама Владо ме занимава и с Георги си пиша,дъ..
Днеска ме хвана носталгия,но пък..свърши се,да..факт!

Искам и утре да го видя,така,че ако брат ми ще ходи на Кауфланд,под ръчичка и с него.. :D

KoRnFlAkE
05-20-2009, 21:31
напоследък е доста тъпо във форума
преди малко влезнах, видях, че global е пуснал тема за мадона. след малко ще разглеждам козметика и диети и още няколко теми от всичко тийн накуп.

afterforever
05-20-2009, 21:36
^ХАХха, мислех, че ще кажеш "влязох, видях, че global е пуснал тема за Мадона, и излязох" :D:D:D

b0Nb0n
05-21-2009, 20:16
хммм за мен няма разлика се същата работа преди пак не беше кой знае колко интересно от някво време постоянно безинтересни теми
:o

Pedigree
05-23-2009, 18:39
Днес яко си мързелувам и джиткам из форума.
Мачока се изявява като кофаджия.
До сега киснах в козметики(оле, козметика не беше ли 0.0) и диети, където намерих това съкровище:


ми гадно е ама аз искам обицата да им избожда очите на хората, а не да се забелязва само ако се загледаш

CheriHool
05-23-2009, 19:36
Форумния.ми.живот.от.няколк о.месеца.насам.е.замрял.тот лно.
Нищо.общо.с.преди...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-23-2009, 19:37
Форумния.ми.живот.от.няколк о.месеца.насам.е.замрял.тот лно.
Нищо.общо.с.преди...

Сложи си аватарче и ведро подписче ;]

CheriHool
05-23-2009, 19:42
Форумния.ми.живот.от.няколк о.месеца.насам.е.замрял.тот лно.
Нищо.общо.с.преди...

Сложи си аватарче и ведро подписче ;]
Аз.си.имам.профил.
Просто.съм.банната.
Трябваше.да.ми.се.спре.нета. преди.2.седмици,но.се.отложи .и.чак.след.седмица.ще
напускам.форума
Надявам.се.до.тогава.мачока .да.ме.е.отбаннал.
Тоя.ник.е.тотално.зле.и.не.и кам.да.се.подвизавам.с.него .
просто.е.временен.

:-)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-23-2009, 19:44
Мацо, отбанни момичето ;].

EroSennin
07-10-2009, 21:45
СКУКА

w0sh
07-10-2009, 22:46
тоз форум не е интересен като преди

Pliok0019
07-10-2009, 23:26
Не разбирам защо хората се оплаквам. Мен ми е едно и също. Рядко мога да отварям форума, не мога да гледам снимки, освен ако не са от прикачи.ком и то много рядко...

Но днес влизам за 2ри път, пък и съм от хората с най-много мнения, макар че никога не съм се борила за това.

PIF
07-11-2009, 09:33
форумът е зло!

имам чувството, че пиша с невидими букви....

Sham
07-11-2009, 09:41
we might be strangers as well, right?
форумът е зло, индийд.

PIF
07-11-2009, 17:22
Канис ме накара да се засмея с подигравателната си снимка, предвид мразещото ми настроение днес, това е похвално!

Теда ме ядосва, не пише...

тези пък в Козметика и Диети са ми толкова комични с техните "менюта"

Sham
07-11-2009, 17:26
той ебава кифлите:Д
пхахахха:Д
забавлявам се на Мачо тея дни, много яко ала-овулацийно настроение вади:Д
разни приказни герои са незавършени в книжката за оцветяване,
докато други отдавна не са "на мода"
новата "журналистка" толкова болезнено напомня за Инката, че ако са един и същи човек, съм безнадеждно влюбена в него(човека:Д)

machoka
07-11-2009, 18:09
'Инката' не работи вече за тийнпроблем от известно време.

Sham
07-11-2009, 18:11
идеално, тъкмо ще има повече време за мен:Д

guinessgirl
07-11-2009, 18:37
не е толкова интересно вече в тоз' форум. :(

Riot
07-11-2009, 18:39
предлагам да сте по тихи, ок ?

kalpazanka
07-12-2009, 07:22
batkodoki е съласен с мен по въпроса как трябва да се процедира при блефарит :)))) Просто подходящ повод да се напия довечера от кеф 8-) А ако успея да убедя и радио Ереван, че сърцето е сетивно инервирано и боли ( http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=245781 ), напиването ще е безпаметно. :D

Decu
07-12-2009, 07:33
Тъпо.

izrodee
07-12-2009, 07:53
снощи с приятели са напихме брутално... и постригахме единия 0 номер..

babity
07-12-2009, 08:00
Няма сеир.

TellMeYourName
07-12-2009, 09:06
няма Глобал :(

kindergarden
07-12-2009, 10:38
Получих вдъхновение...От днес почвам да си водя дневник на иначе така скучния ми и еднообразен живот! Бах му мамата!...Сигурно ще се депресирам още повече като си направя равносметка какво съществуване водя..после ще съдя мачока за нанесени травми върху психиката ми

TheBlackStranger
07-12-2009, 11:18
От какво Woody омаза ИТ раздела няма една свестна тема. :/ Мачока явно не се е заяждал с никой днес, жалко. Сестра ми виси на прозореца и гледа навън, няма да си пожелавам да падне, защото така или иначе няма да се сбъдне. Като видя модератор под някой потребител и направо ми идва да го гръмна. Сещам се за една приятелка, с която съм скаран, което ми напомня, че трябва да отстъпя отново...Е**л съм го нека тя да ме потърси. Дано има нещо смешно в "Секс", да се посмея малко поне.

KoRnFlAkE
07-12-2009, 13:37
мноо скучно

Joc
07-12-2009, 16:33
допреди малко срах, разбрах че ще ходя на купон тази вечер :) времето е кофти много, ама съм с кола. Свършиха цигарките и е голяма тъпня защото ми се пуши! Слушам некви песни... оооо вчера много се накефих на смс-ите :oops:

RiseGirl
07-12-2009, 16:36
ама стига сте бъркали форумен с личен дневник :Д


днес форума е сравнително спокоен и държа да отбележа - праща ми съобщенията в пъти по-бързо от преди, имаме напредък

SunSmile
07-12-2009, 16:41
Ех, много яко пътуване беше днес.

Joc
07-12-2009, 16:42
ми некои хора явно нема къде да си покажат скучния живот,освен тука.

пък и треа да се похвалят,че ше ходят на кОпон,какво са яли,срали и т.н. :lol:
нема къде наистина... никой не ми обръща внимание :lol:

RiseGirl
07-12-2009, 16:44
е има си къде :Д
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=262327


чудя се на момичето с киселото мляко от 1 тема, ужас :lol:

acdcfenka
07-12-2009, 18:47
Това за мен е Клюкарник. Мачко, нЕма па да ти кажЕм, кога пръднах и кога срах.



Мачката клюкар, оле, оле. :razz:

plmn
07-12-2009, 18:49
ми некои хора явно нема къде да си покажат скучния живот,освен тука.

пък и треа да се похвалят,че ше ходят на кОпон,какво са яли,срали и т.н. :lol:

ма тва е много вълнуващо

kinkygirl
07-20-2009, 18:23
ем около мен нищо интересно станах ходих до майка и се прибрах.. спах малко после седнах тук въпреки че сам болна с висока температура получавам спазми и ме боли корема нo болеста не ме спря да седна малко.. :) сяя чакам нашите да си дойдат ще ходя да ям :D ако не ми е добре ще полегна малко ако да ще дойда отново тук :grin: ама да не забравя да видя котенцата вчера котката ми се укоти и ми пръкна 6 малки ;дд ам това е за сега продължавам да стоя тук да си пиша в темичките и да помисля каде ще е рожденият ми ден че идва ей сега на 23-ти :D амм това е от менее бай и целувки :]

lipsvashh_mi
07-29-2009, 19:46
мило дневниче,пак рових в кофата и умрях да се смея..защо да му се не види хората така изпростяват в наши дни?Явно аз съм дефектната...Мисля си,че ако прочета още една тема кой какво си галил от скуса или кой каква нова гениална дума измислил от сорта на нънер ща са фърля от прозореца..добре,че мрежата е полуууууууу-здрава и ще ми помогне ако в последния момент се разколебая и реша,че все пак живота ми е по-ценен от хорската простотия :D

NqkfaNikakva21
07-29-2009, 19:55
Много ме нерви ... за кво ме пита нещо на което знае отговора ... ей така само и само да ме нерви ...
все повече се разколебавам за края ...

kalpazanka
07-30-2009, 04:53
От въпроси за бременност и тестове за бременност ми се гади! При това упорито! :booooomb:

ElinoOor
07-30-2009, 04:58
Мачо знаеш ли кво..?
ТИ УБИ КОФАТА! :x



:lol: :lol: 8-)