PDA

View Full Version : На горещия стол е jghgh



psychopath
05-08-2009, 23:33
:arrow:

Blab
05-08-2009, 23:35
Не го вярвам 8-)

К'ва си искала да станеш като малка?
А сега?

afterforever
05-08-2009, 23:35
а такаааа :razz: :razz: падна ли ми :D:D:D

ти кога ще седнеш да учиш по италиански като хората? :razz: :razz:
кво мислиш за чалгарите, емотата иииии подобни креатури на мрака? :lol:

psychopath
05-08-2009, 23:36
аз всъщност нито знам дали е била, нито дали иска...
ама получих мистериозно лс (не от нея) 8-)


На колко си? 8-)

Blab
05-08-2009, 23:38
Няма да отговаря, знам я аз.:Д
Сега ще вземе да ми направи напук:Д

afterforever
05-08-2009, 23:40
аз пък съм 90% сиг, че ще отговори

ще отговаряш ли в темата си? :D

psychopath
05-08-2009, 23:41
ами...аз искам да й се извиня
не знаех правилата на играта 8-)

afterforever
05-08-2009, 23:42
играеш ли без да знаеш правилата? (и за двамата) :D:D

Blab
05-08-2009, 23:42
дреме ти;

PainMonopoly
05-09-2009, 00:10
Какво е чувството да си от Плевен? :D

EarthShaker
05-09-2009, 07:38
кво смяташ да учиш след гимназията 8-)

jghgh
05-09-2009, 11:17
Работата стана ебаси дебелата оО
Не съм си писала никога с Психопата, а ми има скайпа оО
Не съм знаела че съм на стола, но съм оО
Що за работа.



И не напук, а защото съм нарцис ще отговарям! 8)


К'ва си искала да станеш като малка? Помня че в детската исках да съм балерина, в 4ти клас като пишех и рисувах по много исках да съм художничка или поетеса. :oops:
А сега? Нямам идея никаква. Мисля си дали да се върна към рисуването и литературата, защото по наистина глупави причини ги заебах.

afterforever, познаваме ли се?

Филмът стана много дебел. :shock: 8-)


ти кога ще седнеш да учиш по италиански като хората? Razz Razz 8ми клас го учех с хъс, сега ме мързи. ^^ Ще седна сигурно към 12 клас, когато ножа опре до кокала, нали се знам. Тогава сигурно ще искам да кандидатствам с матура по италиански, понеже ми е специалност и ще се юрна чак тогава.. но сега амбициите ми са почти нулеви, както и мотивацията :( Патология, човече :(
кво мислиш за чалгарите, емотата иииии подобни креатури на мрака? Laughing Трябва ли да мисля нещо? От креатурите на мрака сякаш най-ме дразнят метълите. Без значение че и аз "съм" такава (уж?), повечето са ми ужасно противни. По принцип не разделям хората стилово, имам си приятели чалгари - супер сърдечни хора са.


На колко си? '93 съм.



ще отговаряш ли в темата си? Very Happy Това правя.


играеш ли без да знаеш правилата? (и за двамата) Very HappyVery Happy Не, обикновено съм предпазлива.


Какво е чувството да си от Плевен? Very Happy Готино, оттук все пак се носят слухове че сме най-красивите.


кво смяташ да учиш след гимназията Cool Бах, не зная. Мътно ми е в главата. Моден дизайн ми се върти в главата, тъкмо да си припомня драскането оО Но като го премисля повече от 2минути, май не е точно това което искам ;) Ще поживеем, ще видим. Може и да ми изникнат хубави идеи до 12 клас



Сори че така лейм съм отговорила, без хубави цитати, ама ме мързи да се старая, а и току що ме сгащиха че съм на стола. оО


Мм, кога трябва да се махам?

Dumb
05-09-2009, 11:37
Еее :)
Супер аз пък винаги съм си мислила, че си била на стола.
Я кажи как си представяш, че ще умреш?
В момента си заинтересована от...


Най- странният непознат, който те е заговарял..
Разлика между Любов и Обич

jghgh
05-09-2009, 11:46
Еее :)
Супер аз пък винаги съм си мислила, че си била на стола.
Я кажи как си представяш, че ще умреш? Едно време имах филми в главата, как умирам от нож в гърлото /ама по някакъв як и романтичен начин/, или как съм умряла в ръцете на някого. Странно, тва беше преди. Не съм си мислила много за смъртта напоследък. Знам обаче как не искам да умра. Ама как искам, или как си представям, не знам... Абе красиво да е, или изведнъж, а не да се гърча, да кашлям, часове да издъхвам или нещо подобно .. :?
В момента си заинтересована от... От някакви астрални истории, които сега не искам да изадавам. А по принцип съм заинтересована от хората, от себе си, от отношенията.. обичам да мисля -.-


Най- странният непознат, който те е заговарял.. Тук се сещам единствено за Mo6no, който на концерта на Apocalyptica ме преследваше и по едно време ме спря за да ме поздрави. Ние тогава не се познавахме, освен от Интернет и аз не го познах. Казах му че не го познавам и той тръгна да ми спори ("E как да не се познаваме?!"), аз го взех за ненормалник, горкия. После ми се изясни кво се е случило, ама късно. 8-)
Иначе странни непознати наистина не съм срещала - повечето са или просяци, или пияници. Първите са по-готини, защото поне казват някоя добра дума 8-)
Разлика между Любов и Обич Не знам.. Второто е по-готино някак си, по-силно и свързано. Или пък не? Хората ги оеднаквяват. Мен обич ми звучи по-добре от любов обаче, бррр.

Jesus
05-09-2009, 12:17
Просто това са ми редовните въпроси :)
Name:
Age:
Sex:
From:
Anime, manga or hentai ?

Така и не разбрах кой те е предложил за стола :D
Може да стоиш до 15 май 2009 :)

jghgh
05-09-2009, 12:21
Никога не съм искала да съм на стола главно заради якото изобличаване. Язе съм параноичка. -.-



Name: М. А и ти ми го знаеш. А и доста хора са ме назовавали по име тук. 8-) Обществена тайна.
Age: 15, края на юни правя 16
Sex: hetero 8-) Момиче съм!
From: The pearl of Black Sea - Varna
Anime, manga or hentai ? :? Нито едно от трите.

Jesus
05-09-2009, 12:33
ти вчера за нея говореше, нали ?

http://vbox7.com/play:edf91783

DimovB
05-09-2009, 13:30
15? O_0

Аз си мислех, че си поне с 3-4 години по-голяма от мене... :lol:

PainMonopoly
05-09-2009, 14:15
Аз си мислех, че е на поне 18. :D

puhen0to
05-09-2009, 14:50
Винаги съм мислела че си едно 19 -20 годишна О.о

тей де
Мечти?
Страхове?
Хоби?
Зодия?
Гадже?
Влюбвала ли си се?
Мислиш ли да учиш след гимназията ,какво?

marin4itu
05-09-2009, 14:59
Как се запознахме, че не помня? Много отдавна да е било 8-)

Pedigree
05-09-2009, 15:10
Аз пък съм чувала, че друго се носи за девойките от Плевен. :D
Иначе мислех, че е на 16-17, близко съм била.

Ммм.
Шкембе чорба ядеш ли?

Romance
05-09-2009, 16:01
Любими групи?
А филми (поне 3 ако може :) ) ?
Братя/сестри?
Разбираш ли се с родителите си?
Какви са те?
Най - щурото нещо, което някога си правила?
Като каква те определят приятелите ти/семейството ти?
Как си се представяш след 20 години?

Знам как изглеждаш, защото съм гледала твои снимки ( и бтв си много красива)..
но може ли да постнеш няколко твои снимки :oops: .. :)

PIF
05-09-2009, 17:25
какво мислиш за това?
http://www.vbox7.com/play:60b87b0c
18+ е да кажа :D

jghgh
05-09-2009, 19:56
ти вчера за нея говореше, нали ?

http://vbox7.com/play:edf91783
Аха.

DimovB, PainMonopoly, епа мерси, ако е заради мненията. Ако е заради снимките - то значи хич не съм младолика. 8-)


Мечти? Егоистичното да съм щастлива, да постигна плановете си, мечтите си, желанията ми да се сбъднат, да срещна любовта. Понякога мечтая и светът да е прекрасен, утопичен, да цари навсякъде любов и братство, хехекекхе. : )
Страхове? Преди ме беше страх да не съм луда, но вече съм свикнала с това. 8-) Може би мъничко ме е страх от самотата, от нещастието, от безпомощността - ужасявам се от мисълта да бъда безсилна, да не мога да направя нищо. Страх ме е и за близките, хората които харесвам и обичам да не им се случи нещо, мисълта ме жегва. Светът ми би бил ужасен без тях, а и те не заслужават страдания, или не дай си Боже, смърт...
Хоби? Ммм, може да се каже че се появи дейност, която ми е като хоби, но не желая много да раздувам за нея, защото винаги става така че много приказвам, а после нищо не правя. 8-) Да кажем че нещо като хоби ми е излизането с приятели, слушането на музика, четенето на книги, вглъбяването, такива интересни работички
Зодия? Рак
Гадже? Нямам
Влюбвала ли си се? О, да, за пръв път на 13. После още два пъти и т.н., но не мисля че съм влюбчива. Доста хора просто съм ги харесвала.
Мислиш ли да учиш след гимназията ,какво? Казах вече, мисля за моден дизайн. Имам идейки в главата за откачени модели, но нещо ме кара да мисля че това все пак не е точно това, с което ми се занимава после цял живот. Мислила съм си и за психология, но не знам. Предпочитам да е нещо с изкуство. Трябва да го реша, че да не се чудя в последния момент, но за този етап нямам твърдо решение, само колебания.


Как се запознахме, че не помня? Много отдавна да е било 8-)
На рождения ден на русото Йо, в Морската. Може би беше 2005 или 20006та. После пак се бяхме видяли като общи познати на червенокосото Йо, а сега сме и в едно даскало... : D


Шкембе чорба ядеш ли?
Не, дори не съм опитвала. А ако трябва да съм още по-честна, мисля че не съм и виждала как точно изглежда, само знам че е с мноооооого чесън. В семейството никога не се е готвело шкембе, та оттам не съм запозната. 8-)


Любими групи? Нямам. От най-много време слушам Marilyn Manson, за 3 години почти не съм спирала да го слушам, но правя почивки /просто е много нездравословна музика, както искаш го разбирай/ Слушам манджа с грозде, курва съм, що се отнася до музика. Последно време циклих индъстриъл и адски му се кефех. Сега сякаш навлизам в период, в който ми се слушат по-скоро дуумчета, депресивна музика. Мога да се похваля че лятото стабилно слушах ска, дори и хардкор.. спрягах си Blood for Blood за любима група едва ли не. Абе просто лесно си меня интересите и маниите, честно казано вече не ми пука как изглежда това. Да кажем че просто съм широкоскроена и обожавам да вниквам в нови и нови неща, но съм малко непостоянна. Е, тва си ми е природата де. Обичам да вниквам в красотата на доста музики (а всъщност и доста неща), но после ги.. заебавам? Или не, това звучи твърде грубо. Просто си намирам нови неща. Ето рандъм групи и най-слушаните в last.fm - Marilyn Manson, Nine Inch Nails, Combichrist, Aesthetic Perfection, Nirvana, Agalloch, Ska-P, Plastic Bo., Blood for Blood. Съжалявам, че ми стана много дълъг отговора.
А филми (поне 3 ако може :) ) ? И тук ще се налага да пиша километричен отговор, но това е за да обясня каква апатия съм щом става въпрос за филми. То'о култовия Титаник съм имала поне 474864 възможности да го гледам, но за 1в път го видях едва миналата година. Апатия. Мързел. Кво да ти кажа. Ще повярваш ли ако ти кажа че и Матрицата не съм гледала, нито Рамбо, Батман и другите не-знам-си-какви супер хвалени имена? Какво да ти кажа... И все пак от това, което съм гледала ми харесва Красив ум, много добър филм е. :) Също и Сменено дете с Анджелина Джоли, страхотен е. Харесва ми и един култов за бягство от затвора, в който обърнаха американското знаме наобратно, но му забравих името... И Здрач харесвам... хахах, последното е шега де.
Братя/сестри? Сестра, по-голяма е от мен с 2 години.
Разбираш ли се с родителите си? Горе-долу, повече с баща ми, въпреки че той понякога се заяжда много грубо. С майка сме на периоди - ту се караме постоянно, ту се разбираме, ту си докарваме нервни кризи... В момента положението е балансирано и спокойно.
Какви са те? Странни хора са, кекави. Взела съм най-гадното от гените им не само като физически характеристики, ами и психически. Не знам тия двамата как са се оженили, ама съм им взела най-противните черти и затова съм урод. 8-)
Най - щурото нещо, което някога си правила? Когато ме питат, все не мога да се сетя. Знам че имам лудории, на които всички са се чудили как съм посмяла да ги извърша, но не мога да се сетя за тях. В момента се сещам единствено за простотии - как крещях нарочно в 6ти клас една песен на Азис, бях си я надула, за да дразня и да се лигавя 8-) Или как се надрусвах със сиропи за кашлица, баси пропадняшката история, ама исках да пробвам, кво да направя. Или как бягах от детската, като бях малка.. оО Също че зашивах вестниците на баба и дядо, но те тея неща са спрели, не знам защо ги споменавам изобщо.
Като каква те определят приятелите ти/семейството ти? Приятелите ме мислят за спокоен и мил човек, семейството - мърла, търтей, невротичка /вадя рандом епитети които съм чувала по мой адрес 8-)/, каката напоследък ме мисли за ненормалница, понеже я занимавам с гадания, а тя се плаши от подобни неща.. и така
Как си се представяш след 20 години? Това прави 35... Представите ми са песимистични, честно казано. Но пък не знам. Всичко е възможно. Бих могла да бъда преуспяла жена, доволна от живота си, знаеща какво иска и как да го получи, но и мога да съм съсухрена невротична луда, заключена някъде, смазана от живота, изнервена, все още не знаеща коя е... 8-) Нали винаги има и един такъв вариант? И двете неща са напълно възможни при мен. :/ :Д По-добре ще е да кажа каква бих искала да съм на 35. Ето, ще кажа - искам да съм с дете, със съпруг, с хубава и подредена къща, перфектната домакиня. Всички вкъщи да ме обичат, да реша дъщеря си, да й правя плитки, да готвя вкусотии за мъжа си и къщата ми да е неповторима. Да работя каквото си искам, нещо интересно.

Знам как изглеждаш, защото съм гледала твои снимки ( и бтв си много красива)..
но може ли да постнеш няколко твои снимки :oops: .. :) Благодаря ти. Хубава, хубава, щото кофти снимки би ли пуснал човек! 8-) Е, айде, ще пусна днес и някакви изобличаващи ме, щото не всичко е грим и фотошоп 8-) Може да се каже че съм си подредила снимките по хубавост. Последните би трябвало да са най-ужасни. Ама няма да се крием, я.
http://free.hit.bg/tctctctcctt/Elen.jpg
http://free.hit.bg/tctctctcctt/P1010418.JPG
http://free.hit.bg/tctctctcctt/P1010458.JPG
http://free.hit.bg/tctctctcctt/noss.JPG
http://free.hit.bg/tctctctcctt/P5090008.JPG

и любимата ми фотошопната. (http://free.hit.bg/tctctctcctt/strange.jpg)


какво мислиш за това?
http://www.vbox7.com/play:60b87b0c
18+ е да кажа :D
АХхаха, ами яко. Само че Туиги му прави много по-готина свирка на един друг лайв, само че не мога да го намеря. Там Менсън е прав, а пък Туиги идва и му кляка и му духа.
Разбира се, всичко е нагласено де, трябва да има шоу.

psychopath
05-09-2009, 20:11
Така и не разбрах кой те е предложил за стола :D Казах й вече... 8-)

stefity
05-09-2009, 20:13
Епа имаш ебати яките устни! :) Много им се кефя всеки път.

Тааа... да не е спам... някое въпросче и аз да пусна. :)

Хмм... От колко годишна започна да пишеш стихове... или изобщо да си драскаш каквито и да е неща? :)

Мислиш ли, че от както дядото с пуканките пред ФК-то си смени количката пуканките му станаха по-гадни...? 8-) Че бая хора т'ва повтарят... :lol: :lol: :lol:

Ставала ли си рано някога, само за да гледаш изгрева? :)

Сутринта или вечерта ти харесват повече?

Ходила ли си на морето за риба някога? 8-)

Можеш ли да плуваш? :D

Пушиш ли? :)

Какво най-много харесваш във Варна и кое е любимото ти място?

Айде стига толкова. 8-) Извинявай за смешните въпроси амааа... 8-)

afterforever
05-09-2009, 20:27
Някой от тия дето е писал в тая тема да го мислиш за малоумниК??? :-o :-o аз си имам фаворит вече :-o :-o

Dumb
05-09-2009, 20:33
Цитат, който помниш и ти е влезнал под кожата/хах/

Побърквам се когато?
Всички понятия са относителни:
Да
Не
Я довърши това 8-)
Изведнъж върнах лентата на зад и видях..

ПП: Приятна вечер :)

Jesus
05-09-2009, 20:52
Някой от тия дето е писал в тая тема да го мислиш за малоумниК??? :-o :-o аз си имам фаворит вече :-o :-o
аз, аз, нека съм аз :)

jghgh
05-09-2009, 21:03
Епа имаш ебати яките устни! :) Много им се кефя всеки път. Мерси.

Тааа... да не е спам... някое въпросче и аз да пусна. :)

Хмм... От колко годишна започна да пишеш стихове... или изобщо да си драскаш каквито и да е неща? :) Писах ужасно много в 4ти клас, мисля че пазя на word разказите и стиховете ми на едни дискове, които не мога да намеря. Когато си ги чета, сякаш не ги е писало тъпо хлапе 4ти клас. Изразявала съм се много добре. Тогава и четох де.. Винаги съм била бъгната, по-зряла или деа знам. /е, сега не съм.. живота се обръща/
Помня че по концертите на училище рецитирах. И рисувах добре, кака ме учеше, ходех и на уроци в едно читалище, от детската всички са ми се чудели. Странно защо спрях тая дейност в 6ти клас и всичко се изгуби. Сега Бог ме наказва със супер безплодните творби. Кво да се направи, съдба. Гледам да не говоря за това. Няма смисъл да се хваля с нещо минало. Понякога имам чувството че не мога да започна пак. А и е друго, няма я вярата, няма го онова чисто детско желание да твориш и сътворяваш. Кофти е.

Мислиш ли, че от както дядото с пуканките пред ФК-то си смени количката пуканките му станаха по-гадни...? 8-) Че бая хора т'ва повтарят... :lol: :lol: :lol: Мм, днес ядох оттам. Не са му станали по-гадни, същите са си - все така хубави. Човекът си е създал такова име, че хората са готови да чакат 20 минути на километричната опашка, само за да си вземат пуканките точно оттам. Смятай за какво си говорим! 8-) Не ходят никъде другаде.. Разбирам ги де, неговите са по-специални.

Ставала ли си рано някога, само за да гледаш изгрева? :) Когато съм гледала изгрева е било случайно, не съм ставала нарочно. Но във всеки случай е много красиво.

Сутринта или вечерта ти харесват повече? Вечерта.. ставам много чувствителна. 8-) :)

Ходила ли си на морето за риба някога? 8-) Не

Можеш ли да плуваш? :D Колкото да не се удавя, да, но тия пеперуди, делфини и т.н. не ги умея.

Пушиш ли? :) Не

Какво най-много харесваш във Варна и кое е любимото ти място? Не морето, колкото Морската. Обожавам я, винаги може да се разхождам в нея и не ми писва бе. Красиво е, хубаво е, спокойно е. Любимо място - може би тя, навярно и квартал Левски, имах удоволствието да живея лятото там. ^^

Айде стига толкова. 8-) Извинявай за смешните въпроси амааа... 8-) Боже. Готини са, споко.


Някой от тия дето е писал в тая тема да го мислиш за малоумниК??? :-o :-o аз си имам фаворит вече :-o :-o
Никого не мисля за малоумник.


Цитат, който помниш и ти е влезнал под кожата/хах/ "Навикът във всичко да се търси смешното е най-явният признак за посредственост — защото смешното винаги е на повърхността." - Aристотел, като го прочетох за 1ви път останах изумена от истинноста му. Между другото, Аристотел има много хубави лафчета. Сещам се и за един цитат на особа, далеч по съвременна от Aристотел и това е... Raybeez. 8-) Някой го беше сложил в подписа си - "Няма по-нещастен човек от този, постигнал всичките си мечти". Заби ми се в главата. Има и други цитати, например от книгите "Енциклопедия на мъжката/женската мъдрост и остроумие" - там има страхотни цитати.

Побърквам се когато? Ох. Не съм 'побъркана' в момента от нещо и не мога да се сетя. Ако се сетя за нещо което по default е побъркващо, веднага си напомням че обикновено реагирам спокойно на такива неща. /например за хората е побъркващо да им наглеят, но аз много спокойно разкарвам досадните хора 8-)/
Е, да кажем, че се побърквам когато ми се ровят в живота, както и когато ме обсъждат. Също ако научат нещо за мен, което не трябва да знаят, това ме дразни. Със зъби и нокти си пазя тайните или кирливите грозни мръсни черни ризи, които не искам всеки да знае, респективно да обсъжда.
Всички понятия са относителни Да, всичко е относително, а по-любимото ми е - "Всичко е субективно"

Я довърши това 8-)
Изведнъж върнах лентата на зад и видях.. че бях много глупава.

ПП: Приятна вечер :) Мерси, и на теб. :Р

stefity
05-09-2009, 21:09
хаха... аз живея в Левски 8-) Ама т'ва е друга тема сега. 8-)

Друго въпросче:

Кое е най-екстремното нещо, което си правила? :)

Като малка правеше ли много бели? :D

Ако беше актриса в някой филм, кой щеше да е той и каква роля би играла ти в него? :)

Имаш ли домашен любимец? :P

sh3_1s_7h3_0n3
05-09-2009, 21:11
Къде учиш? ;)
Надявам се някой не ме е изпреварил с въпроса, въпреки че виждам егати дългите коментари. Да ви се не начуди човек. ((:

Jesus
05-09-2009, 21:12
не те ли мързи да пишеш толкова много ?

jghgh
05-09-2009, 21:23
Кое е най-екстремното нещо, което си правила? :) Не се сещам? Не съм от най-спортните типове хора

Като малка правеше ли много бели? :D Не, сравнително спокойно дете бях.

Ако беше актриса в някой филм, кой щеше да е той и каква роля би играла ти в него? :) Сигурно някоя драматична роля, не съм се замисляла за конкретен филм или постановка.
Когато си се представям в някакъв филм, то тоя филм не съществува реално, аз съм си го измисляла. Просто си представям че участвам в някакъв мой си филм и често персонажът ми е на влюбена и наранена жена. Е, така, не знам защо, обичам болката и сълзливите роли.

Имаш ли домашен любимец? :P Вече не, почина преди... 3 години? :(


Къде учиш? ;)
Руското.


не те ли мързи да пишеш толкова много ?
Не, аз съм досадно девойче.

/ах, само ми дайте микрофона./

Jesus
05-09-2009, 21:25
....

sh3_1s_7h3_0n3
05-09-2009, 21:27
С какъв език? (:

Blab
05-09-2009, 21:28
Гледаш ли?
Искам!

jghgh
05-09-2009, 21:29
Jesus, ако обичаш млъкни. И не ти разбрах изречението.. с кой си бил? С мен? Странно, на 600км един от друг. : D

what3ver, с италиански съм.

Blab Това е хобито, което не исках да се обсъжда, да не взема се урочасам. Все още се уча и не искам да плямпам и да се хваля много-много, защото ако не прокопсам ще е бая тъпо да съм увикала света. : )
Ако успея ще ти гледам през монитора за нещо. : }

sh3_1s_7h3_0n3
05-09-2009, 21:47
Ако гледаш, и аз искам!
Пък и съм ти много по-наблизо от Блаб. ^^ :)

afterforever
05-09-2009, 21:51
Някой от тия дето е писал в тая тема да го мислиш за малоумниК??? :-o :-o аз си имам фаворит вече :-o :-o
аз, аз, нека съм аз :) :lol: :lol: :lol: щом държиш бъди ти.. тя не отговори така или иначе

jghgh, che genio abbiamo tra noi xD

Blab
05-09-2009, 21:55
Ако гледаш, и аз искам!
Пък и съм ти много по-наблизо от Блаб. ^^ :)
идвам още утре, още днес!:Д На опашкатаааа!:Д
много ме влекат всякакви подобни... няма да си кажа думата:Д

Харесваш ли си зодията?
На кои други симпатизираш, на кои не?
Разни такива, в момента не мога да измислям въпроси:Д

jghgh
05-09-2009, 22:07
Вече й свикнах, но по принцип е кофти зодия. Не знам дали си забелязала, но винаги 'шегичките' свързани със зодиите са най-гадни именно за Рак. Например имаше едни зодиакални 'стихчета', за Раците беше много тъпо. Оо Няма да забравя изречението "Най-обичат имоти и къщи да отвличат" или нещо подобно. Представени сме като материалисти или неудачници. То ние сме си такива де, за второто. Или пък думите след секс - "Ще се оженим ли?" - ебаси смотаното. 8-) Общо взето зодията е хамава, но вече й свикнах, пък и гледам по-положително на знака си /и не само на него де/

Не знам на кои симпатизирам, от много съм се парила. Но пък гледам да не се зарибявам вече толкова в характеристики за зодии, хороскопи и такива, защото неусетно ставам ограничена и с предразсъдъци. Гледам вече минимум да се занимавам точно с астрология, защото е гадна краста. Да кажем че рибките ми харесват много, въпреки че страдам от точно такава. /уж си пасвахме, блабла/
Наистина не ми се ще да отговарям на тея въпроси. 8-) Ако ме беше пиала преди година, щях да ти отговоря как не обичам козирози, водолеи, etc, ама сега откакто спрях да се филмирам открих приятели дори с противоположна на моята зодия и се разбираме добре. : )

sh3_1s_7h3_0n3
05-09-2009, 22:14
Е как няма да обичаш козирози. :?

Кои са първите три неща, които правиш след като отвориш очи от сън? (:

Blab
05-09-2009, 22:17
Аз питам, 'щото както нямаше раци покрай мен, изведнъж масово заприиждаха. Ох, много нахлувам в темата, дърпам ти прожектора, извинявам се.:Д
То вярно - рамки, предразсъдъци, 'ма като са верни:Д
С майка ми имаме коренно различни впечатления от тази зодия. Тя е познала само материалистичната им страна - успех на всяка цена, близък си, докато даваш и прочие, а аз виждам всеотдайността, вътрешната нужда/инстинкт да помагат(поне така си мислят), прекалената чувствителност и прекомерната защита на черупката. Може би е въпрос на гледна точка, всъщност. Спирам да занимавам:Д

ПП: И ние не сме цвете, но сме най, нали, Модераторке?:Д

jghgh
05-09-2009, 22:20
Кои са първите три неща, които правиш след като отвориш очи от сън? (:
Махам пижамата, слизам от леглото /то е етажно, а отдолу ми е бюрото/ и си сресвам косата.

Blab, що бе, супер хубав разговор се получава, не ми се свиди прожектор, щом не е за глупости.
Не разбрах само с майка ти за коя зодия имате различни впечатления? Според мен раците изобщо не са материалисти.

Занимавай, имам настроение, пък и готино се получава. 8-) Стига да искаш де, кво насилвам и аз.

afterforever
05-09-2009, 22:24
аз не познавам ни 1 рак (а имам претенции да познавам много отблизо), който да е материалист, че даже и напротив :shock:

Blab
05-09-2009, 22:25
зависи какво имаш предвид под "материалист".
Ако е човек, който харесва нещата, дават му някаква задоволеност и... отбелязват постигнатото?

Jesus
05-09-2009, 22:26
кажете нещо за телетата :)

Blab
05-09-2009, 22:27
нека не съм аз, че няма да е хубаво:Д

afterforever
05-09-2009, 22:30
:lol: :lol: телетата... хах.. откъде да започна, аз не вярвам изобщо в зодии и в това, че имат влияние върху хората, но телетата са понякога ужасно нагли и груби, търпеливи, но и доста променливи, местят си гранизцата на търпението и добрите обноски според настроението, което пък често се влияе от времето.. друго не мога да се сетя да кажа за себе си :razz:

jghgh
05-09-2009, 22:31
Можехте все пак да се ограничите /приказвахме си с Блаб, но добре че пак има лигави хора оО../

PIF
05-09-2009, 23:49
Коя ти е любимата тема и раздел във форума?

Ограничаваш ли се от към стил на музика?
Коя ти е любимата група с женски вокал?

.За какво си мислиш обикновено преди да заспиш?
.От какво имаш нужда в момента?
.Ако можеше да спреш времето, да отидеш някъде или да направиш нещо и после пак да се върнеш където си била, какво щеше да направиш?
.Представи си, че имаш едно съндъче, в което не можеш да сложиш повече от 3 неща. Кои са тези неща, които ще сложиш там, за да се запазят с годините?

CheriHool
05-10-2009, 00:22
Как.си,миличко. :-)

jghgh
05-10-2009, 08:50
Коя ти е любимата тема и раздел във форума? Обичам да влизам тук, преди се кефех и на Любов... там е малко спряло, но ми доставя удоволствие да им разрешавам казусите :) Любима тема нямам.

Ограничаваш ли се от към стил на музика? Не
Коя ти е любимата група с женски вокал? Не се сещам да слушам такава :smt017

.За какво си мислиш обикновено преди да заспиш? За нищо, лягам и захърквам. Легна ли на леглото, мислите се изключват. Виж, като съм на PC по късни нощи /разбирай 2-3сутринта/ мисля за всякакви психирваници, но легна ли на леглото няма нищо друго освен сън. 8-)
.От какво имаш нужда в момента? Точно в момента от нищо, сигурно да влезна в банята... А иначе по принцип, за настоящия момент - имам нужда от преосмисляне и помъдряване. Нещо го мъча процеса, ама няма проблясъци. :-D
.Ако можеше да спреш времето, да отидеш някъде или да направиш нещо и после пак да се върнеш където си била, какво щеше да направиш? Хехе, времето да важи само за мен - това звучи яко. Отначало не схванах въпроса и трябваше да го прочета 2 пъти.. Може ли връщане назад във времето? Сигурно бих променила някои неща и при връщането всичко щеше да е различно. -.- А, не, чакай.. Всъщност като се замисля, май не бих направила нищо. оО Нещата по-добре да си седят такива квито са, дори и да са гадни. Ама да кажем, че щях да подпаля парламента, или нещо такова, ахах. : ) За връщането във времето няма повече да коментирам, че се разбрах, че би било подло и слабохарактерно от моя страна. Па че си сърбам попарите от миналото. -.-
.Представи си, че имаш едно съндъче, в което не можеш да сложиш повече от 3 неща. Кои са тези неща, които ще сложиш там, за да се запазят с годините? Спомени, спомени, спомени. -.- Спомените не трябва да се губят във времето, те са история. За друго не мога да се сетя, сигурно защото слушам супер лигав пънк и не мога да осмисля хубаво въпроса, да се задълбоча към 10минути и да си извадя нещо от душата. Оо


Как.си,миличко. :-)
Много добре! 8-) http://i284.photobucket.com/albums/ll11/imjscn/Skype%20Animated/emoticon-0109-kiss.gif

LizZz
05-10-2009, 08:58
С каква цел си сложила точно този аватар?! :(
(ебати, и аз като не мога да измисля въпроси, а толкова имам да си връщам...) 8-)

jghgh
05-10-2009, 09:08
Ахахах, ами помня че се бях възмутила в една тема колко чекиджии има в тоя форум и реших да сложа този аватар.
Як е, пък и оня жълтия психираше народа. О.О

Naughty_
05-10-2009, 10:09
jghgh
Аз имам само 1 въпрос - Как си измисли този сложен ник :lol: ?

jghgh
05-10-2009, 10:11
Никът има страхотен замисъл, недей така. Иначе е рандом букви на клавиатурата, написах го и го запомних. jghgh 8-)

Riot
05-10-2009, 10:17
доста грозен ник
qwerty е по апетитно, хаха

sh3_1s_7h3_0n3
05-10-2009, 10:58
нека не съм аз, че няма да е хубаво:Д

хаха тъкмо т'ва си помислих, като се сетих за 'телета'. ^^

А иначе нас кой не ни харесва... само който не ни разбира, и не ни допуска до себе си. ^^ 8)

джгхгх, умееш ли да готвиш? Ако да, какво обичаш да си майсториш? (:

Сега съм на такава тематика, понеже си направих бисквитена торта и само чакам да дойде Моментът зааа "сещате-се" :oops:

jghgh
05-10-2009, 11:07
хаха тъкмо т'ва си помислих, като се сетих за 'телета'. ^^

А иначе нас кой не ни харесва... само който не ни разбира, и не ни допуска до себе си. ^^ 8)

джгхгх, умееш ли да готвиш? Ако да, какво обичаш да си майсториш? (:

Сега съм на такава тематика, понеже си направих бисквитена торта и само чакам да дойде Моментът зааа "сещате-се" :oops:
Нали това казвам, насилих се да ги спра тия зодии и открих приятни хора, с които уж трябва изобщо да не се разбирам 8-)

Мм, мога да правя яйца на очи, омлет, сандвичи ииии подгответе сее, изненадааа, мусака! Съвсем наскоро направих 1вата си и беше станала много доволна. Единственият й минус беше че беше безсолна, но сол поне може да се слага, не да се изважда.. казвам го от гледна точка на това, че ако беше твърде подсолена, това нямаше да има как да се поправи. 8-)
Правила съм и руло Стефани /отвратително е между другото/, като бях по-малка и като учехме готвене в училище. Забравих как беше, но помня че не беше философия.
Тепърва ще се учим да готвим. :P

PIF
05-10-2009, 11:22
взимам те за жена, щом готвиш мусака и руло стефани, златна си :D
арна невеста ще бъдеш.


А имаш ли брат или сестра?

jghgh
05-10-2009, 11:23
Сестра, по-голяма от мен с 2 години

puhen0to
05-10-2009, 11:38
Кефиш ме .. мисленето ти наистина много ме кефи,супер зряла изглеждаш.

как започна с форума?
Харесваш ли си даскалото,защото има доста отрицателни отзиви поне аз такива съм чувала..

sh3_1s_7h3_0n3
05-10-2009, 11:46
джгхгх, нали знаеш, че жената се познавала по краката и по мусаката. ^^ 8)

Каква искаш да станеш, като порастнеш? (:

Romance
05-10-2009, 12:18
Случвало ли ти се е някога да потънеш в земята от срам и каква беше причината ?
Как си в училище..стараеш ли се?
Височина?
Колекционираш ли нещо?
Кой номер обувки носиш?
Кога си направи пиърса?
А други имаш ли? ..Ако не, то поне планове за още?
Защо врабчетата не ходят, а подскачат?
:)

BlackaTBW
05-10-2009, 12:24
И без това обичаш километрични мнения, ще ми разкажеш ли най-дългата и объркана теория за значението на живота, която можеш да се сетиш? 8-)

Blab
05-10-2009, 12:32
О, не, не така!:Д
Познавам хора, които 1-минутно преживяване разказват 3-5 часа с гладко, ясно, бързо говорене.:/

Ваня, да, страхотни сме!:Д
Руло "Стефани", ама с много Стефани!:Д

Въпроси, въпроси... А, да, какво търсиш в изкуството? Не какво ти дава, ами какво сама се мъчиш да си вземеш:Д
Я кажи за женската и мъжката природа. Мнение, имам предвид. В направление - мъжете са по, жените са зле, примерно, нещо такова, както ти харесва.
Какво ти допада в местата, на които си живяла? Атмосфера, хора, ала-бала... А какво не?

ще се сетя и още, евентуално:Д

jghgh
05-10-2009, 12:46
Кефиш ме .. мисленето ти наистина много ме кефи,супер зряла изглеждаш. Ее, благодаря. (:

как започна с форума? Миналата година се регнах да видя к'во е. Тоя форум винаги е бил известен с темите си 8-) /между другото, скоро ще направя 1 година престой тук./ Таа, регнах се от нямане какво да правя и взех че се зарибих. Помня че пуцах само в "Секс" и в "Любов". После тия раздели почнаха да ми омръзват, защото са еднотипни и се прострях и в другите раздели. Вече я няма толкова тръпката, ама влизам по навик..

Харесваш ли си даскалото,защото има доста отрицателни отзиви поне аз такива съм чувала.. За Руското ли? Лоши са отзивите, щото са лигави педерастчета. Аз пък съм доволна. Не ни юркат чак толкова, колкото го описват. Останалa съм с впечатление че до 7ми клас тормозят най-много, след 7ми хората са пълни айляци, или аз поне съм попаднала на такива учители. Е, може би подгответата ги мъчат повече, но къде не е така? /между другото на мен 8ми клас ми беше маса лесно, просто учех редовно ^^/
Не мразя училище, просто ме мързи да ходя.. : D


Каква искаш да станеш, като порастнеш? (:
Не знам, но мисля че изказах вече няколко пъти хипотетичните варианти. /мда, бива ме в словосъчетанията 8-) / - сякаш ми се ще да е нещо с изкуство - рисуване или писане, мислила съм и за психология. Don't know :-|


Случвало ли ти се е някога да потънеш в земята от срам и каква беше причината ? Обикновено срамът ме хваща в последствие. :D Например изцепвам се цял ден пред компанията ми и в края на деня осъзнавам какви съм ги бърборила. Или ме е срам от случки преди години, които тогава съм мислелa, че са 'яки'. Срам ме е от преди няколко месеца как се държах с едно момче и такива.. Но за срамна ситуация не се сещам, може би като бях пишлеме и ме хванаха да пикая във входа. АхахахХахх.
Как си в училище..стараеш ли се? Вече не, откровено казано. Страшно ме мързи, а и осъзнавам, че всъщност не ми се учи италиански. Не е лош езика, но не е това, което съм искала и което искам. Но на 13 кой да мисли? Не прецених правилно, напрасках някакви работи и айде, 'дето ме приемат.
Височина? 162-3
Колекционираш ли нещо? Вече не, едно време - салфетки
Кой номер обувки носиш? 37-8
Кога си направи пиърса? О,и датата ще ти кажа. Беше по време на стачката. 30 септември, '07. Вече имам година с нея -.-
А други имаш ли? ..Ако не, то поне планове за още? Имам на трагуса обица, вижда се на една от снимките ^^ Много си го обичам него. И той има година, на 12 декември '07ма го пробих 8-) /не че помня датите, имам ги записани в notepad/. Планове нямам вече, преди бях по-зарибена на пиърси, предполагам знаеш как е когато човек почне да се пробива - иска още и още. Само че аз се стърпях за да видя дали това усещане ще мине и то наистина изчезна. Вече не искам други, тея са ми достатъчни.
Защо врабчетата не ходят, а подскачат? Заради оная приказка, знаеш ли я? Дето проклели врабчето цял живот да скача, нещо такова. Вързали му краката, че да не ходи, ами да скача. оО Много противна приказка, като бях малка я приемах много навътре. Разправяше се за пчела и за врабче и как врабчето само мързелувало, а пък пчелата, видиш ли, умрялото насекомо, много се трудило.. И няк'ви такива. 8-) :(
:)

jghgh
05-10-2009, 13:02
BlackaTBW, съжалявам че ще ти откажа въпроса /все пак съм на горещия стол/, но ме мързи, а и нямам муза за философстване точно сега :-|



Въпроси, въпроси... А, да, какво търсиш в изкуството? Не какво ти дава, ами какво сама се мъчиш да си вземеш:Д Себе си? ...... Търся и намирам поле за изява, за изразяване на това, което мисля и чувствам.. Не, всъщност не знам какво търся, но знам какво (си) намирам. Или поне преди какво намирах. Сега моите работи са някакви жалки опити за творене, не го казвам за да прося комплименти. Просто виждам че е сецнато и гадно. Преди идеите бяха повече, не е изкуство това да се въртиш около себе си, но както и да е. В изкуството търся и откривам любов и мъдрост, и вдъхновение, и красота, и горест, някакъв друг свят. Готино е, май ще се ориентирам повече да го чета, отколкото да го творя. Като казвам изкуство включвам много неща. /в момента слушам ебаси суперяката невероятна песен на Менсън, поздрав./

Я кажи за женската и мъжката природа. Мнение, имам предвид. В направление - мъжете са по, жените са зле, примерно, нещо такова, както ти харесва. В момента настроението ми е безтегловно, ама я ме виж като стана феминистко настрояна. 8-) Мъжете са... хубави. Не можем без тях. Красиви са когато ядат /както в оная тема всички дружно отбелязахме/, като си мият зъбите, като са спокойни. Прегръдката им е много сигурна винаги. Целувката на мъж е чудесна ^^ Докосванията на мъжа са чудесни.. и така. Понеже не съм в хейтърско настроение, не мога да опиша колко са елементарни и кви са гадни, но егото им е безгранично и лесно наранимо. оО И съдят по някви глупости за жените. И много обичат да се ровят в миналото, и като тръгнат да се женят си търсят все някви девствени, че да са сигурни в себе си.. и квалифицират..
Жените са.. мм, фелис ги мрази 8-) Да кажем, небалансирани, но и чудесни, меки. Мъжете не могат без тях. Без едно нежно и оригинално създание. Ама са и невротични от време на време ;О Някакви ревниви и понякога големи кокошки. Не знам какво да кажа за тях, някои са много достойни и много ги харесвам ^^

Какво ти допада в местата, на които си живяла? Атмосфера, хора, ала-бала... А какво не? Живяла съм във Варна единствено, несъзнателните години в Плевен не ги броя. Иначе... в кварталите, в които живях ми допадаше спокойствието, сега като живея на центъра ми харесва как всичко ми е наблизо, атмосферата на шумното, на лампичките, на пълните улици и т.н. оО Малко не зная как да отговоря на тоя въпрос. Хората все са същите - семейството. Търпят се.. ^^ :smt007

ще се сетя и още, евентуално:Д

BlackaTBW
05-10-2009, 13:27
Ок, няма проблем, аз ша си намисля друг въпрос. 8-)
Ако можеше да ставаш невидима, би ли следила хората?

jghgh
05-10-2009, 13:31
Разбира се, аз съм такъв stalker, че не е истина. 8-)

Briseis
05-10-2009, 14:18
пробва ли се да шиеш? твориш ли по себе си? как определяш външния вид? до колко е важно абстрактното? и кое проворика интереса ти към незримото и как се учи да се "гледа" понеже и аз искам 8-) и цитата на експлойтед беше в моя подпис :D

afterforever
05-10-2009, 15:20
Момиче, ти си луда.. честно... :shock: :shock:

marin4itu
05-10-2009, 15:30
Как се запознахме, че не помня? Много отдавна да е било 8-)
На рождения ден на русото Йо, в Морската. Може би беше 2005 или 20006та. После пак се бяхме видяли като общи познати на червенокосото Йо, а сега сме и в едно даскало... : D

Дааа, вернооооо 8-)
Я сложила си снимки с Йо. Пък нея откога не съм я виждала..
А не видях я в тролея, ама не беше в най-блестяшата си форма :D
Много поздрави!

Jesus
05-10-2009, 15:36
как си днес ?

marin4itu
05-10-2009, 15:54
Мила, обешай ми да излезем скоро с твоя милост и Йо и да пием водка пак на обсерватория :D

bubblebabe
05-10-2009, 17:12
1. Как се чувстваш?
2. Защо се чувстваш така?
3. С какво обичаш да се занимаваш?
4. Обичаш ли животните?
5. Имаш ли любима книга?
6. Често ли четеш?
7. Анархист ли си?
8. Какво искаш само за себе си?

jghgh
05-10-2009, 18:24
пробва ли се да шиеш? Не 8-)
твориш ли по себе си? Ако е във връзка с 1вото, пак не.
как определяш външния вид? Небрежен, става ли дума за моя
до колко е важно абстрактното? По принцип не би трябвало да е много важно, но аз самата често се лутам из него, докато стигна същината, която е толкова проста, колкото една теорема по математика.
и кое проворика интереса ти към незримото и как се учи да се "гледа" понеже и аз искам 8-) Един ден просто ми стана интересно, намерих си материали в Интернет, споделих на една приятелка... тя взе че на следващия ден ми подари картите си. :shock: Купих си книга и се почнах. Но манията е съвсем отскоро, надявам се да съм последователна и да прокопсам, повече нямам какво да кажа. Ако искаш да се научиш - трябва ти хъс и мъничко вяра. И упоритост, в началото /като съдя по мене си/ е малко досадно.
и цитата на експлойтед беше в моя подпис :D Ще го запомня това 8-)


как си днес ?
Благодаря ти, доволно. 8-)


Мила, обешай ми да излезем скоро с твоя милост и Йо и да пием водка пак на обсерватория :D
Ахах, ами може, добре. Стига да съм на кеф, може пак да си олигофренясаме.


1. Как се чувстваш? Супер, ако питаш за в момента
2. Защо се чувстваш така? Защото бях навън досега, въздухът ми влияе много добре.
3. С какво обичаш да се занимаваш? С глупости, шляене, слушане на музика, четене, спане, нещо конкретно няма засега, малко несериозна съм що се отнася до дейности.
4. Обичаш ли животните? О, да.
5. Имаш ли любима книга? Не знам, не съм чела отдавна, голяма срамотия. Помня че когато прочетох "Под игото" останах много впечатлена от нея. Страхотен роман, много интересен, каквото и да твърдят другите хора. Бранислав Нушич - "Автобиография" - и пред тая книга се прекланям. Харесвам и "Малкият Принц", много чудесна книга, може да се каже че ми е любима. Прочетох наскоро "Майстора и Маргарита" и ми хареса също.. е, любима чак не ми е де.
6. Често ли четеш? Не бих казала, но поначитвам, имам си даже списък с интересни заглавия, които искам да прочета.
7. Анархист ли си? Мм.. не точно? Или по-скоро не бих казала. Доста от идеите на анархизма ги подкрепям, но не бих се определила като такава. Като никаква не бих се определила, във всяко движение си има някои страхотни идеи. Лошото е, че хората ги изопачават и всичко де факто е много грозно.
8. Какво искаш само за себе си? Само за себе си? Защо да искам нещо само за себе си? На мен ми е гузно така. 8-) Айде, да кажем, искам ........ само за себе си! Не искам никой друг да го бара.

Jesus
05-10-2009, 18:26
ти ли преди имаше снимка с някаква носия ?
защо си толкова популярна сред потребителите ?
влезнала ли си в skype ?

jghgh
05-10-2009, 18:32
ти ли преди имаше снимка с някаква носия ? Носията ли, мммдааа. От Сингапур е, подарък от баща ми. Той прави страхотни подаръци винаги.
защо си толкова популярна сред потребителите ? Популярна сред потребителите? оО Не знам, може и да съм. Предполагам ме знаят, щото все пак от почти година вирея тук.
влезнала ли си в skype ? Как мислиш? Тъй като ми гледаш абонатчето?

Romance
05-10-2009, 18:48
Извинявай за тъпия въпрос, но така и не можах да разбера в Плевен или Варна живееш?

jghgh
05-10-2009, 18:59
Родом съм от Плевен, бабите и дядовците по бащина линия са от Плевен, таткото е плевенчанин.
Живея във Варна от 14 години /а аз съм на 15/ и дори се чувствам по-скоро варненка. :)

DimovB
05-10-2009, 19:58
Не знам какво да те питам, но ти и на това може да ми отговориш в 20-30 реда. :)

Blab
05-10-2009, 20:15
Всъщност и това е типично за раците - словоохотливост, понякога преминаваща в словоблудство.:Д Макар да отричат.

Не знам какво да те питам. Добре, например - има ли някой, на когото искаш да приличаш, който те води по пътечката, вдъхва ти така необходимата сила, кара те да вярваш(в каквото и да е)? Разкажи за този човек! Ако не - нужен ли ти е такъв?

machoka
05-10-2009, 20:20
Родом съм от Плевен, бабите и дядовците по бащина линия са от Плевен, таткото е плевенчанин.
Живея във Варна от 14 години /а аз съм на 15/ и дори се чувствам по-скоро варненка. :)

15?!? Може ли да пуснеш някоя снимка, на която си с няколко килограма грим по лицето? ))

Romance
05-10-2009, 20:24
Родом съм от Плевен, бабите и дядовците по бащина линия са от Плевен, таткото е плевенчанин.
Живея във Варна от 14 години /а аз съм на 15/ и дори се чувствам по-скоро варненка. :)
По би ми харесало ако живееше в Плевен :)

Pedigree
05-10-2009, 20:30
Със сестрата разбирате ли се? :Р

jghgh
05-10-2009, 20:41
DimovB, питаха ме как не ме мързи и им отговорих че съм досадна. -.- Не мисля че мога да го променя за момента.


Не знам какво да те питам. Добре, например - има ли някой, на когото искаш да приличаш, който те води по пътечката, вдъхва ти така необходимата сила, кара те да вярваш(в каквото и да е)? Разкажи за този човек! Ако не - нужен ли ти е такъв?
Нужен ми е..
Възхищавам се на позитивни хора, които същевременно мислят трезво. Приличам си с тях доста често - говоря за умните хорица, но на мен сякаш нещо не ми достига и нямам тяхната успеваемост. Бих искала да имам специалното им качество, което ги задържа винаги на върха. : )


15?!? Може ли да пуснеш някоя снимка, на която си с няколко килограма грим по лицето? ))
Е, че някои от които пуснах не бяха ли достатъчно натрупани с грим?Мисля че съм пускала снимки с обилно фон дьо тен, очна линия, няколко пласта сенки... но по принцип обичам да си ходя натурална, не ми ли личи? оО 8-) Цапам се колкото се може по-рядко и колкото се може по-малко, дори да не личи от това, което пускам по форумите.


Със сестрата разбирате ли се? :Р
Много.


Romance, идвам често ваканциите. :)

machoka
05-10-2009, 21:45
http://free.hit.bg/tctctctcctt/P5090008.JPG

само тука приличаш наистина на човек от тия, дето си ги постнала )))
останалите няма да ги коментирам, че ще се обидиш.. ама недей, аз съм предубеден изначално към 'стила', нищо 'лично' дето се казва хАхХА ))

sh3_1s_7h3_0n3
05-10-2009, 21:47
Родом съм от Плевен, бабите и дядовците по бащина линия са от Плевен, таткото е плевенчанин.
Живея във Варна от 14 години /а аз съм на 15/ и дори се чувствам по-скоро варненка. :)

15?!? Може ли да пуснеш някоя снимка, на която си с няколко килограма грим по лицето? ))

Айде ти пък сега! Видя една 15-годишна и не издържа. ^^ ((;

джгхгх, какво мислиш за финансовата криза?
кой ще спечели на изборите?
Без кои 5 неща не излизаш от вкъщи? (:
ще ни поздравиш ли с любима песен? (:

АхАхХАхАХАХ, найс
.: a3 :.

Jesus
05-10-2009, 21:57
Не се връзвай на админа, имаш силно излъчване той просто ти завижда :-P
а на модераторката въпроса за кризата много ме радва :D
Очаквам бан за провокация на екипа :?
Иначе какво мислиш за това http://vbox7.com/play:c55ff7ba ?

jghgh
05-10-2009, 21:57
http://free.hit.bg/tctctctcctt/P5090008.JPG

само тука приличаш наистина на човек от тия, дето си ги постнала )))
останалите няма да ги коментирам, че ще се обидиш.. ама недей, аз съм предубеден изначално към 'стила', нищо 'лично' дето се казва хАхХА ))
Ахаха, еми мисли си каквото искаш.
Мне, няма да се обидя, въпреки че не е и нужно да ми казваш кво мислиш, сещам се.
Не мисля че си прав, че на снимките които съм пуснала съм с килограми грим по лицето оО Всъщност само на фотошопизираната съм с килограми, на другите е лекичък грима. : )
Както и да е, мерси.


джгхгх, какво мислиш за финансовата криза? ми сякаш повече се шуми, отколкото да я има.. някои казват че я има, някои че я няма.. не я усещам, сигурно защото не съм отговорна все още, не ми минават пари през ръцете

кой ще спечели на изборите? Нямам идея, дано е някой свестен. Не симпатизирам на никого, като че ли най-много на Герб, но не е да съм луда подръжничка.

Без кои 5 неща не излизаш от вкъщи? (: GSM, mp3player, дрехи, раница, химикал. /просто винаги трябва да имам/

ще ни поздравиш ли с любима песен? (: Ами нека е Nine Inch Nails - Lights in the sky
In Flames - The Chosen Pessimist /мерси, сайън/



Що тривнахте коментара на тъмната целувка? Тамън щях да му пиша че съм черна на лилави точки.


Jesus, тва вече не ми е толкова забавно. 8-) Ама бива.

DimovB
05-10-2009, 22:04
нима един 15 годишен човек трябва да го вълнува измислената финансова криза? баси раотата.. :-o
...или пък изборите

Blab
05-10-2009, 22:05
http://www.boykostov.org/boykostov/
аз се забавлявам предизборно:Д
подгряващите са доста добри засега:Д

ще си измисля и въпрос...
Любим български филм?
А поет?

jghgh
05-10-2009, 22:08
http://www.boykostov.org/boykostov/
аз се забавлявам предизборно:Д
подгряващите са доста добри засега:Д

ще си измисля и въпрос...
Любим български филм? -
А поет? Тривиално, не тривиално - Вазов. Обещавам като почна да чета повечко, да кажа и някой друг. /ех, срамотия, наистина./

afterforever
05-10-2009, 22:58
:razz: :razz: ти Вазов каза, шот не знаеш други ли бе? :D:D винаги си ме радвала :-) дори когато ме пъдеше :lol:

Не ми отговори кога още почнеш да преговаряш по италиански :lol: :lol:

Jesus
05-10-2009, 23:09
Обичаш ли сладолед ?

jghgh
05-11-2009, 08:03
:razz: :razz: ти Вазов каза, шот не знаеш други ли бе? :D:D винаги си ме радвала :-) дори когато ме пъдеше :lol:

Не ми отговори кога още почнеш да преговаряш по италиански :lol: :lol:
Кога пък съм те пъдила?
Помня, че сме се дърпали, ама пъдене... 8-)
Ти ме пита кога ще седна да уча сериозно, а не кога ще преговарям... вероятно няма да е скоро, отговор и на двата въпроса.

*Казах Вазов, защото само с него съм добре запозната, но наистина го харесвам. -.- Иначе ми се мотаят стихосбирки на други автори, трябва да ги прочета, може да изникне нов фаворит : )


Обичаш ли сладолед ?
Да

Jesus
05-11-2009, 18:44
До колко беше на даскало ?

PainMonopoly
05-11-2009, 18:51
джгхгх, нали знаеш, че жената се познавала по краката...


:-D

Какво имаш против метълите?
Дълъг пост който казва малко или кратък пост, който казва много: кое е по-добре?

jghgh
05-11-2009, 19:18
До колко беше на даскало ?
До 19:15, ама се прибрах по-късно.


Какво имаш против метълите?
Дълъг пост който казва малко или кратък пост, който казва много: кое е по-добре?
Разбира се, че съдържанието е в пъти по-важно. ;) Някои неща могат да се обобщят в 2 изречения и да са пълната истина.

Това, че аз дъвча едно нещо в 20 реда вече е отделен въпрос, не си ме питал, че да ти се обяснявам, и без това пак си проточих отговора. :-D

Имам против повечето метъли, не всичките. Все пак се събирам с такива, имам си добри приятели, но определено мнозинството ме дразни. Като цяло имам наблюдения, че масата винаги е доста проста, независимо дали се отнася за масата фешъни, масата пънкове или масата метъли... еднакво прости са ми в повечето случаи. Нужно ли е да обяснявам защо? Не се ли сещаш. *орииииииииииииг*, *пръъъъъъъц*, *о, това наистина е тру*

UnaBletoLoVeU
05-11-2009, 19:23
фгдсгфаслфх

:shock: :shock: :shock:

http://free.hit.bg/tctctctcctt/Elen.jpg
http://free.hit.bg/tctctctcctt/P1010418.JPG
http://free.hit.bg/tctctctcctt/P1010458.JPG
http://free.hit.bg/tctctctcctt/noss.JPG
http://free.hit.bg/tctctctcctt/P5090008.JPG

Ти на тези снимки приличаш на поне 20-годишна. Че ти на 20 като станеш, няма да ти дават по-малко от 40.
Само си обезобразяваш лицето и ти с тея глупости.
Тия брокати и те са толко' грозни, чеее....
Чудя ти се как може да съчетаеш чалгаджийския брокат с метълските пиърси?! Ми не ти се получава. пък и не се учудвам, де

Какво мислиш за Das Man и мислиш ли, че си точно такъв тип?

Jesus
05-11-2009, 19:25
Das Man кой клас се учеше ?
Мислиш ли че горните въпроси са с цел заяждане ?

PainMonopoly
05-11-2009, 19:27
Имам против повечето метъли, не всичките. Все пак се събирам с такива, имам си добри приятели, но определено мнозинството ме дразни. Като цяло имам наблюдения, че масата винаги е доста проста, независимо дали се отнася за масата фешъни, масата пънкове или масата метъли... еднакво прости са ми в повечето случаи. Нужно ли е да обяснявам защо? Не се ли сещаш. *орииииииииииииг*, *пръъъъъъъц*, *о, това наистина е тру*Всъщност очаквах определен отговор.

Какво кара хората да прослушат метъл?
Какво кара хората да станат метъли?

UnaBletoLoVeU
05-11-2009, 19:28
^Говори за маси от хора. Това е свързано. Пък и има гугъл.

PainMonopoly
05-11-2009, 19:30
Знам че има гугъл, в момента питам НЕЯ, защото за това е темата.

jghgh
05-11-2009, 19:39
фгдсгфаслфх

:shock: :shock: :shock:

http://free.hit.bg/tctctctcctt/Elen.jpg
http://free.hit.bg/tctctctcctt/P1010418.JPG
http://free.hit.bg/tctctctcctt/P1010458.JPG
http://free.hit.bg/tctctctcctt/noss.JPG
http://free.hit.bg/tctctctcctt/P5090008.JPG

Ти на тези снимки приличаш на поне 20-годишна. Че ти на 20 като станеш, няма да ти дават по-малко от 40.
Само си обезобразяваш лицето и ти с тея глупости.
Тия брокати и те са толко' грозни, чеее....
Чудя ти се как може да съчетаеш чалгаджийския брокат с метълските пиърси?! Ми не ти се получава. пък и не се учудвам, де

Какво мислиш за Das Man и мислиш ли, че си точно такъв тип?

Не знам к'во е Das Man, ако обясниш ще ти кажа дали съм такъв тип. :-|

Никога не съм била младолика, мойто момиче. На 13 ми даваха 17 без грим 0.0
И обясних че не се цапам много.
Между другото на снимките нямам много грим, как да го обясня? Дори си личат петната по лицето ми, червенини и такива. :shock:
На повечето от снимките съм само с очна линия и спирала, изобщо не е много за грим. оО
На оная жълтата /photoshopized/ вече съм с пластове, но тя е инцидентна. :-D Никога не се гримирам, ако е на въпрос, ужасно ме мързи, а и не мога кой знае колко хубаво да се правя..

Чалгаджийският брокат не е ежедневен грим, отивах на концерт и гримът ми даже беше софт, в сравнение с другите посетители на събитието. 8-) Както и да е, не си ми майка че да ти давам обяснения.

"Метълските" пиърси не са метълски пиърси, те са си просто пиърси. И дай да не се гримирам, защото имам метал по лицето?
Ъъ?


Мислиш ли че горните въпроси са с цел заяждане ?
Деа знам, по принцип това момиче често се заяжда с потребителите и не знам кво да си мисля 8-)
Да кажем, че някои снимки са наистина фрапе, но на другите изобщо не съм намазана чак толкова, колкото ме изкарва оО


Всъщност очаквах определен отговор.

Какво кара хората да прослушат метъл?
Какво кара хората да станат метъли?
Какво по-определено искаш? Не обичам да обобщавам, да слагам под знаменатели ако щеш.
Конкретно ся се сещам че ме дразнят като почнат да си мерят патките колко са тру, как преувеличават, как сякаш сами се пъхат в някви "яки и брутални" рамки. Начина им на куфеене понякога ме дразни. Не говоря за pure избухването на концерти, което и аз съм изпитвала - то това е истинска радост, истинска енергия, някак си чисто и с обич. Говоря за превземията, която много лъха от повечето метъли, и не говорим само за позите. Те анти-позите са ми по-зле на мен.


Деа знам какво ги кара? Някои го правят заради позата, други защото това си е тяхната музика, това е което харесват и обичат.
Аз мисля че на мен друга музика не ми ляга толкова добре, въпреки че се простирам много широко в стиловете. : )
Но като бях на 13 това си беше моя начин да изразявам бунта си. И все още не мисля че тия бунтове бяха смешни /сигурно щото са мои, ддз/ . Осъзнавах някои неща, музиката ми помогна. Сякаш се докосвах до някаква истина, малко силно казано. 8-)

UnaBletoLoVeU
05-11-2009, 19:52
Не казвам, че имаш много грим, а че изглеждаш много голяма.

"man" в немския се използва като нещо, което не представлява нищо. Няма определен смисъл, но с "das" добива значение на човек, който не проявява личностна характеристика, защото го е страх от избора. Наричан още човекът маса, той издига в култ безличието, анонимността в обществото. Консумира, без да произвежда.

jghgh
05-11-2009, 20:07
Не казвам, че имаш много грим, а че изглеждаш много голяма.

"man" в немския се използва като нещо, което не представлява нищо. Няма определен смисъл, но с "das" добива значение на човек, който не проявява личностна характеристика, защото го е страх от избора. Наричан още човекът маса, той издига в култ безличието, анонимността в обществото. Консумира, без да произвежда.
Мм, това ме провокира и замисли, но не мисля че ме е страх от избора, просто не се се побирам само в едно 'нещо', затова нямам и избор. Не искам и да имам, честно казано. Засега може да се каже че съм си спряла 'просторите', но се познавам достатъчно добре и знам, че не съм човек само за определена среда. -.-
За консумирането.. да, засега не произвеждам, но има планове.

Все тая де, мерси, каза интересни неща.

Не издигам в култ безличието. Моето "личие" просто не е конкретно.

Blab
05-11-2009, 20:25
Още не съм дочела, но ужасно много обичам да се споменава Хайдегер. Самоизтъкването без нужните основи винаги е усмихващо, дори смешно. Пък и тенденцията да се обсъжда и осъжда Das Man, сама по себе си формира нова група от такива:Д НМ. Просто не можех да си мълча:Д

jghgh
05-11-2009, 20:28
Предполагам беше насочено към мен? оО

Къде съм осъдила Das Men?

Дори не съм много запозната с това, че да го осъждам.

Blab
05-11-2009, 20:32
Не, към Ънейбъла.:Д
Пак се меся, просто е уникално. От произволна група хора, с претенция за някакво ниво, повече от 50 процента заговарят за това "явление" сякаш не са част от него, все едно им е непознато, една далечна фикция. Оф... няма да си хабя думите по тая тема:Д

Как си днес?
Някога слушала ли си мелодична музика?:Д

Jesus
05-11-2009, 20:34
Любим български филм ?

jghgh
05-11-2009, 20:35
Просто и моето "не влизам в никакви рамки" може да се сметне за самоизтъкване, и не съобразих. 8-)

Скапано ми е.
Да, слушала съм. : )


Jesus, питаха ме, нямам. Хич да не е, гледала съм, ама любим? Хм, да кажем че Крадецът на праскови много ми хареса, ахах.

Jesus
05-11-2009, 20:38
Осъдени души гледала ли си го ?

Blab
05-11-2009, 20:41
ето и извадката от учебничето, което явно на всички са чели в училище:Д (http://philosophy.log.bg/article.php?article_id=6232)
и спирам с темата, защото не чета немски философи:Д

Познаваш ли човек, изцяло отдаден на другите?
Въобще, възможно ли е съществуването на подобен индивид сега?

psychopath
05-11-2009, 20:41
защо се заяждате?
трябва да й задавате въпроси, а не да я коментирате... :-o


От кой отбор си ? 8-)
Обичаш ли доматен сок?8-)
Какво обичаш да пиеш?
Ако си в нетрезво състояние...въртиш ли кючеци 8-)

jghgh
05-11-2009, 20:58
Blab, според статията изобщо не съм Das Man, четох до половината и се отказах, това Das Man не ми изглежда откритие.. oO


Осъдени души гледала ли си го ?
Не


Познаваш ли човек, изцяло отдаден на другите?
Въобще, възможно ли е съществуването на подобен индивид сега?
Не :/ Преди сякаш бях нещо подобно, доставяше ми огромна радост, но казвам - нещо подобно
Всичко е възможно, но не мисля че скоро ще срещна/-ем такъв. :)


От кой отбор си ? 8-) От никой
Обичаш ли доматен сок? 8-) Не, дори не съм близвала - изглежда ми гаден
Какво обичаш да пиеш? 8-) Натурални сокове /с мартини 8-)/, минерална вода
Ако си в нетрезво състояние...въртиш ли кючеци 8-) Да, но не всеки път като се напия де.. понякога средата не го позволява :lol:

Blab
05-11-2009, 21:03
Именно!
Това е едно модерно клише, което бива представено с претенцията за оригиналност.
Ох, моя болна тема в момента. Извинявам се.)

Питаха ли те вече коя държава искаш да посетиш?

jghgh
05-11-2009, 21:07
Именно!
Това е едно модерно клише, което бива представено с претенцията за оригиналност.
Ох, моя болна тема в момента. Извинявам се.)

Питаха ли те вече коя държава искаш да посетиш?

Ахахах, не се извинявай, ковеш ги. 8-)

Не са ме питали.
Искам да посетя Италия, все пак уча такъв език и ми е много интересно. Поради причините с езика бих искала да видя и частичка от Русия.
Финландия и Норвегия ме влекат.. искам да видя едни такива страни, по зимно време особено. Мисля че ще е вдъхновяващо.
Но където и да ми се отвори път, ще отида де, как няма да отида. ^^
Харесва ми да пътувам.

PIF
05-11-2009, 21:09
имаш ли апаратче/шини или както там си го знаеш/, на една снимка ми се стори нещо такова.

jghgh
05-11-2009, 21:13
Имам бреки, по-гадното - не може да се маха, докато не каже чичко ортодонт.
В момента цялата ми устна кухина е в рана от тия блокчета и съм си налепила едни восъци.. мани, хората с брекети ще ме разберат 8-)

Jesus
05-11-2009, 21:15
под восъци искаш да кажеш клей ?

PIF
05-11-2009, 21:17
ммм, съчувствам до някъде :Д
преди и аз имах, но апаратче, кофти работа беше.
еее нищо, трай бабо за хубост, после поне ще си с яката усмивка :Д


Ако може да участваш в някой филм какъв жанр ще е?
А ти положителния герой ли ще си или злият?
8-)

jghgh
05-11-2009, 21:17
Ортодонтът каза че е восък за бреки. Някакъв много як е, прозрачничък, изобщо не си личи и ми протектва устните 8-)


PIF, лошите герои са винаги много трудна роля. Сигурно ще съм добро и наранено момиче, винаги така си се представям. Просто тая роля ми ляга. Не романтичната роля, на обичано момиче, а винаги драматичната, оскърбената, но и влюбена! Поне това мисля, че на мен ще ми отива.

Жанрът сигурно ще е някаква драма. 8-)

Lysander
05-12-2009, 07:14
Кога за първи път прави секс?
С кого беше?

jghgh
05-12-2009, 07:56
Еми да кажем че избързах Оо Но не бих искала да споделям
С първият ми сериозен приятел

Lysander
05-12-2009, 08:25
Какво мислиш за сегашните абитуриенти и по-специално в твойто даскало?
Как си се представяш като абитуриентка?

jghgh
05-12-2009, 08:30
Какво мислиш за сегашните абитуриенти и по-специално в твойто даскало?
Как си се представяш като абитуриентка?
Кво да мисля за тях? Някои са ми приятели, яки са -.- Ще ги видим на 24ти май дали ще са се направили красиво.


Аз си се представям със синя рокля, само това знам 8-) Но има много време дотогава.

Dumb
05-12-2009, 16:41
Хм..
Показваш ли емоциите си?
Как се изразяваш?
Аз съм...
Нищо не може да ме спре когато става дума за...
Лесно ли вземаш решения?
Дрехите,които нося...

MP
05-12-2009, 17:04
Как оценяваш себе си?
Какъв ти е успехът в училище?
От кое свое постижение си най-горда?
Хоби?
На какво си готова,за да постигнеш това,което искаш?

Ако вече си отговорила на някой от изброените въпроси,просто го пропусни.

jghgh
05-12-2009, 18:22
Хм..
Показваш ли емоциите си? В повечето случаи
Как се изразяваш? Сложно и/или според случая
Аз съм... тъпа? (аз съм си аз, мисля че съм странна.)
Нищо не може да ме спре когато става дума за... справедливост? Може би е това.
Лесно ли вземаш решения? Зависи
Дрехите,които нося... са удобни и хубави


Как оценяваш себе си? Двойнствено - високо и мнооого ниско същевременно, разглеждам отделните компоненти, ако щеш. Цялостно първата мисъл, която ми хрумва, е лоша, после като се замисля изникват редица добри неща. Но само положително или отрицателно не се оценявам.
Какъв ти е успехът в училище? Добър, първият срок завърших с 5,44, натискам се за стипендия, но много ме мързи.
От кое свое постижение си най-горда? Нямам постижения.
Хоби? Не може да се каже че имам, шматкам се с авери, слушам музика, чета, отскоро се интересувам от окултизъм и подобни работи.
На какво си готова,за да постигнеш това,което искаш? Не знам, но много често си газя достойнството, въпреки достолепните ми принципи. 8-)

MP
05-12-2009, 18:47
От кое свое постижение си най-горда? Нямам постижения.

Имам предвид нещо,което силно да си искала,да си се стремила силно към него,може би да не си вярвала,че е възможно,но в крайна сметка да си го постигнала и усетила невероятния вкус на успеха.

UnaBletoLoVeU
05-12-2009, 19:36
Защо?

*просто ей така. напиши първото нещо, което ти дойде на ум :)

jghgh
05-12-2009, 19:41
От кое свое постижение си най-горда? Нямам постижения.

Имам предвид нещо,което силно да си искала,да си се стремила силно към него,може би да не си вярвала,че е възможно,но в крайна сметка да си го постигнала и усетила невероятния вкус на успеха.
Съжалявам, изобщо не мога да се сетя. оО

Сигурно като много мечтах да ходя с един и то взе че стана се радвах много, но за друго изобщо, ама изобщо не мога да се сетя. Сигурно щото ми е кофти главата в момента, напъвам се, напъвам се, ама на.8-)
Ей, толкова не ме е затруднявал въпрос.



UnaBletoLoVeU
1. защото всичко трябва да е гадно
2. защото така



:-|
въпрос на моментни хрумвания

PiruBloodz
05-12-2009, 21:50
burn in hell ;D

Dumb
05-13-2009, 05:41
Judas Priest- Burn in hell пък

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-13-2009, 05:46
Горещ ли е стола ?

jghgh
05-13-2009, 09:31
burn in hell ;D
WE KILLED JAH!



Горещ ли е стола ?
Вече не особено :-D

Blab
05-13-2009, 19:18
Т'ва е 'щото си известна и всички вече знаят всичко за теб:Д Буу!:Д

Какви са хората в живота ти?
Зелен или черен чай?
Антон 'що спря да пише във форума?:Д
Любим цвят?
К'во ще правиш т'ва лято?
блаблабла...
Я кажи за блоговете!
Интересно ли ти е какви хора те четат?
Каква е въобще тази необходимост - да споделяш себе си и да се ровиш в чуждото повърнато*?

*излято:Д

jghgh
05-13-2009, 19:32
Т'ва е 'щото си известна и всички вече знаят всичко за теб:Д Буу!:Д

Какви са хората в живота ти? Хубави в повечето случаи, не се сещам за лоши. Тях някак не ги допускам.. Кофтито е че идват и си тръгват някои, а са оставили следа (а, чакай, това не е за лошо)
Зелен или черен чай? И двата ги обичам много, :smt007 но зеления повече
Антон 'що спря да пише във форума?:Д Кой е той?
Любим цвят? Синьо, розово, бяло. /пък не нося такива?! strange/
К'во ще правиш т'ва лято? Може би ще работя, майката щяла да ми подава документи в бюрото на труда 8-) И ще се пека по прашки на морето също тъй.
блаблабла...
Я кажи за блоговете! Супер са!
Интересно ли ти е какви хора те четат? Да, въпреки че си мисля че някои просто цъкат от любопиство на линка и после се отказват да четат 8-)
Каква е въобще тази необходимост - да споделяш себе си и да се ровиш в чуждото повърнато*? Много са ми интересни някои блогове и ги чета с интерес. Наскоро бях попаднала на един блогър, който учи хиляди езици - финландски, шведски, китайски, ще излъжа ама май и норвежки, старобългарски и какви ли още не. :O Много ме впечатли, но блогът му не съдържаше много постове..
Харесва ми да воайорствам, да се ровя в чуждите чувства! Не чета блогове, в които се поства за iPod-и, техники и такива. :/ Те са ми скучни. Обичам личните, но отново съм претенциозна, някои ме тварят или сякаш са ми бедни. Сигурно и моя е тварещ де.

Аз обичам да ме stalkват. Бившият само ми зяпаше блога. Може би и щото имам нещо нарцистично, харесва ми да се занимават с мен. Перверзно удоволствие сигурно. 8-) Но има и нещо по-специално тук освен някаква си болест, за която впрочем вече не мисля и сякаш отшумява 8-) /не трябваше дори да я споменавам в този така широк отговор/. Имам необходимост като ми е тъпо да си драсна в блога. Но като знам че никой няма да чете, ми е кофти и затова си разпространявам блога. В интерес на истината, все на места, където съм анонимна. Никой от скайп абонатите ми не ми знае блога и не искам, да ти кажа. Предпочитам чужди хора да ме коментират, сигурно разбираш. Не само че са по-обективни, а и точно това ме кефи. Пред близките съм по-затворена.


(знам че съм досадна :/)

Blab
05-13-2009, 19:40
По този параграф не можеш да ме биеш също:Д
И моето его се храни по подобен начин:Д Гадно е, да, ама какво пък:Д

'Айде сега за социалните мрежи и приятелските списъци.:Д

jghgh
05-13-2009, 19:53
Какво за тях?

l0llip0p
05-13-2009, 22:02
Обичаш ли задушени моркови?
Кое е най-странното нещо което си направила като малка 8-)
Имаш ли аквариум с рибки?
Падаш ли си по зелени чаршафи 8-)

jghgh
05-13-2009, 22:12
Обичаш ли задушени моркови? Не
Кое е най-странното нещо което си направила като малка 8-) АХахха, опикавах си редовно входа, кефеше ме да пикая на едно странно и скришнп място. :lol: Ама бях малка, простено ми е. Имах и един период на детска деменция, ама то е тъжна история. 8-)
Имаш ли аквариум с рибки? Нe
Падаш ли си по зелени чаршафи 8-) Нямам такива че да кажа, ама ако са млечно зелени, съвсем лекичък цвят сигурно ще ми допаднат

Blab
05-13-2009, 23:03
'що не спиш?:Д

jghgh
05-13-2009, 23:09
Преслушвах яката музичка, ровех се като за последно из някакви сайтове, но сега лягам да спа.
До утре, дано има на какво да отговарям. 8-)


Лека нощ на теб и на всички.















:-)

neocide
05-14-2009, 00:37
ънейбълблалблалба, може ли да си толко тъпа бе, маа му стара?

въпрос към джгхгх:

има ли някви случки, места и т.н. в твоя живот, от които си останала с отвратително впечатление и адски потиснато настроение? и спомена за тях да си го скрила в най-тъмния ъгъл на съзнанието си и да го избягваш всячески?

ахаха, ебаси въпроса измъдриих..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-14-2009, 08:12
Имаш ли целулит ?

Защо нямаш?

Кога ще имаш?

Яде ли се ?

Lysander
05-14-2009, 09:18
За колко пари би се продала?

Мислила ли си за самоубийство? Оптивала ли си?

Употребяваш ли наркотици?

jghgh
05-14-2009, 10:17
има ли някви случки, места и т.н. в твоя живот, от които си останала с отвратително впечатление и адски потиснато настроение? и спомена за тях да си го скрила в най-тъмния ъгъл на съзнанието си и да го избягваш всячески?

ахаха, ебаси въпроса измъдриих..
Ами определено има и те все са свързани с мен и в частност с близкото и не близкото минало, не желая да си ги спомням и само при мисълта за тях нещо ме жегва, веднага си ги изкарвам от главата, защото адски ме боли от тях оО
Не са ми оставили отвратително впечатление, но 100% ми потискат настроението.

Отделно има много неща и места, от които съм останала с ужасно впечатление, но те пък не ме потискат чак толкова, по-скоро ме възмущават. Това е като например.. мястото където се събирам, случвало се е много пъти да се отвратя от някои хора, от постъпките им, от принципите им. Или като стана свидетел на едни клюкарки от класа ми, как грозно злословят често ми е ставало много противно, не съм искала да съм част от това /и все още не желая/



Имаш ли целулит ? Не

Защо нямаш? Защото не съм на години, все още ми е хубава кожата, а и се движа, пия често вода, мажа се с кремчета...

Кога ще имаш? Когато затлъстея и се отпусна, когато спра движението и се отдам на нездравословен живот; когато загърбя козметиката. 8-)

Яде ли се ? Кое дали се яде? Целулита ли? Ти ми кажи. Някои може да го ядат. ^^


За колко пари би се продала? Не мисля, че някога бих се продала, освен ако света не зависи от това :lol: (или някой изключително близък човек, но се съмнявам че някога ще изпадна в такава ситуация)

Мислила ли си за самоубийство? Оптивала ли си? Мислила съм в много трудните моменти, но не съм опитвала. Само съм си мислила.

Употребяваш ли наркотици? Не, но съм пробвала трева, лекарства и подобни 8-) Само с експериментаторска цел, по принцип хич не ме влече да си загубя клетките 8-)

Lysander
05-14-2009, 14:49
Разкажи за най-трудния си момент?
Кога беше последната ти тежка депресия?
Как преодоляваш такива състояния?
Ако взимаш анти-депресанти, какви са те?

jghgh
05-14-2009, 18:03
Разкажи за най-трудния си момент? Не обичам да си степенувам проблемите, въпреки че някои наистина са по-сериозни от други. Да кажем, като бях по-малка и не излизах от нас, бях абсолютно психирана от духове и тягостни мисли и постоянно ревах и се молех на икони. Все си мислих че до часове някой ще умре и бях наистина много психирана, негативното яко ме беше повлякло. Беше наистина трудно, а никой не знаеше какво се случва, защото нашите ходеха на работа, а кака беше все навън и т.н. Като си спомня, все едно в друг живот ми се е случвало, но си спомням че ми беше много тежко и трудно, с тая детска психика. А много се тварех. Много. Слава Богу, хрумна ми един ден да изляза навън и нещата се оправиха, но дотогава ..просто ужас :? Друг тежък момент беше като скъсах с първия ми сериозен приятел, който изобщо не го беше грижа за мен, а аз го обичах на инат едва ли не, мъчех се от нищото да правя нещо. Беше отвратително. Година я мъчих тая история, много зле. Друг тежък момент е най-скорошната ми раздяла, същинска мъка, но да не си проточвам отговора, едва ли си очаквал чак толкова подробен разказ.

Кога беше последната ти тежка депресия? Октомври-декември-януари тая година : )

Как преодоляваш такива състояния? Те сами си минават, въпреки че има неща които спомагат за това. Чета по много. Има съдба, тя ми дава някои ключови случайности - например да попадна на еди коя си страница на някоя книга... много е ключово. /100% ме мислите за откачалка след тия редове 8-)/ Също се 'лекувам' с музика и с приятели. Да не казвам колко важни са приятелите, сигурно се сещаш. Тук няма как да не спомена ScionOfStorm, много разбиращ човек е :-D

Ако взимаш анти-депресанти, какви са те? Не взимам, не съм си и помисляла. Изобщо не подкрепям подобни химии, дори най-леките успокоителни.

Lysander
05-14-2009, 18:50
Доверяваш ли се на непознати?
Лесно-ранима ли си?
Ако някой тръгне да ти слага без причина, как би реагирала?
Била ли си се, ако да какъв беше повода?

jghgh
05-14-2009, 19:24
Доверяваш ли се на непознати? Сякаш вече не толкова

Лесно-ранима ли си? Знам ли и аз след толкова перипетии. Да кажем че съм, въпреки че не знам дали пък този път няма да е различно.

Ако някой тръгне да ти слага без причина, как би реагирала? Сигурно ще се учудя, както обикновено става. Ако ми засече по-бързо мисълта сигурно ще го нагрубя и аз, ако е близък може и да го питам "Кво става?!" преди и аз да почна да му наливам.

Била ли си се, ако да какъв беше повода? Да, в 6ти клас, момичето сериозно ми лазеше по нервите, седмици се обиждахме търпеливо, но тя реши да ми се прави на интересна, да ме дърпа за ръкава и да ме "командва". Викаше да мълча, чувала ли съм 8-) Като майка дето разтърсва хлапето си, когато е немирно. Тва ми дойде в много, на всичкото отгоре ме и бутна. Тогава съвсем запалих, защото беше ебаси унижението. Станах и я пометох из стаята. Няма да се правя на нинджа, признавам, че я скубах много за косата. 8-) Но също така я свих в един ъгъл и й барабаних по главата с юмруци. :D Тя се беше свила и само ме риташе, но аз бях забравила и болка, и всичко, удрях си, ритах си там, направо чувствах че не мога да спра. Изливах си злобата за 2 години назад едва ли не (нарочно не казвам напред ;)). Можеше и да не спра, така се бях разбесняла. Да, ама даскалката тъкмо си влезе в часа. 8-) После всички ми викаха "М. кеча" :D Но признавам, че имах синина от нея. Мисля че в боя бяхме 50/50 като аз в края почнах леко да я надвивам (компенсация за бутането й вероятно). И двете имахме солидно коса по гребените после като се ресахме. АхАХаХахах.

Lysander
05-14-2009, 20:49
Опиши как минава един твой ден?
Какво те изплаши последно?
Била ли си принуждавана насилствено, за каквито и да било действия?
Обичаш ли да нараняваш хората?
Някога посягала ли си на близки хора?
Какво би те накарало да се разплачеш?
Кой последно те изкара извън релси?

jghgh
05-14-2009, 21:01
Ахахах, защо все са ти такива въпросите :/


Опиши как минава един твой ден? Сега като съм 2ра смяна спя до обяд, ям, отивам на даскало, излизам, но напоследък не, ПЦ тайм.. рядко уча преди училище, но се случва.
Какво те изплаши последно? Не помня, отдавна не съм се стряскала
Била ли си принуждавана насилствено, за каквито и да било действия? Не за щастие, ако не броим гадните наказания на майка, които за да избегна трябва да й се подчиня. 8-)
Обичаш ли да нараняваш хората? И да, и не. По-скоро не.
Някога посягала ли си на близки хора? Не, освен като малка - тогава се бих с кака ми от време на време
Какво би те накарало да се разплачеш? Осъзнаването на грозна и лоша истина, смъртта на някой близък /да не дава Господ/, момчето в което съм влюбена също би ме разплакал
Кой последно те изкара извън релси? Не помня, напоследък не съм се нервила : )

Jesus
05-14-2009, 21:19
как ти мина деня ?

jghgh
05-14-2009, 21:24
Спокойно и с добро настроение :)

Lysander
05-15-2009, 09:23
Изневеряваш ли на приятеля си?
Нервиш ли си, когато те обвинят несправедливо?
Ако може да се върнеш в миналото, какво би променила?
Какъв е човека в когото си влюбена, а ако не си, последния в когото беше влюбена?

jghgh
05-15-2009, 10:42
Изневеряваш ли на приятеля си? Веднъж съм изневерявала през живота си, по принцип съм вярна.
Нервиш ли си, когато те обвинят несправедливо? Ахах, еми кой не се ядосва.
Ако може да се върнеш в миналото, какво би променила? Не знам. Все го мисля тоя въпрос, дали бих или не бих променила нещо. Сигрно щях да се държа по-добре с бившия си и още щяхме да сме заедно. 8-) Oт друга страна, не винаги ме боли, осъзнавам че урокът е ценен и че не би трябвало нищо да променям (е, то не че има начин...)
Какъв е човека в когото си влюбена, а ако не си, последния в когото беше влюбена? Добър и много странен, със сини очи, мечтателен, струва ми се..





Абе, хора, днес ли трябва да освобождавам или утре? оО

Lysander
05-15-2009, 15:43
Водиш ли редовен полов живот? Ваще знаят ли за него?
Би ли правила тройка с две момчета?
Правила ли си секс на първа среща?
Правила ли си секс с животни?
Обичаш ли да рискуваш?
Какво мислиш за връстничките ти?

jghgh
05-15-2009, 17:15
Водиш ли редовен полов живот? Ваще знаят ли за него? Не, не водя => няма за какво да знаят.
Би ли правила тройка с две момчета? Не мисля
Правила ли си секс на първа среща? Не
Правила ли си секс с животни? Не
Обичаш ли да рискуваш? По-скоро да импровизирам
Какво мислиш за връстничките ти? Ами.. нещо не ме радват

PIF
05-15-2009, 17:54
какво мислиш за българското кино... и има ли изобщо бъдеще то в днешно време?

днес говорихме на тази тема, интересна ми е като цяло и ми е любопитно какво мислиш ти.

jghgh
05-15-2009, 19:08
какво мислиш за българското кино... и има ли изобщо бъдеще то в днешно време?

днес говорихме на тази тема, интересна ми е като цяло и ми е любопитно какво мислиш ти.
Все се каня да гледам "Дзифт", но нещо ме мързи да го търся и тегля, или да се интересувам в кината...

За старото БГ кино - имам доста бг филми, но профания до шия - не съм сядала да ги гледам. Прави ми впечатление че баща ми ги купува за 1-2 лв ;О И това ДВД диск оО
Явно не си го ценим много киното..

Lysander
05-15-2009, 20:17
Koй от потребителите ти прави най-голямо впечатление?
Би ли трънала да псуваш модератор?
Досега имала ли си спречкване с друг потребител?
Псувала ли си учител?
Посягала ли си на учител?
На какво се дължи прикритата ти агресия?
Обичаш ли да имитираш другите?
Твоят идол е?
Коя религия изповядваш?
Кланяш ли се на животински тотеми?

jghgh
05-15-2009, 20:25
Koй от потребителите ти прави най-голямо впечатление? Raybeez, изтъркано или не. Въпреки че напоследък се лигави, ми се вижда много умен човек 8-) Радва ме че бъка от интелигентност и когато трябва затапва много добре. Blab ми прави силно впечатление, въпреки че съм се дразнила с нея, тъпо от моя страна. Но е страхотна, дори и Козирог. 8-) ScionOfStorm също ми прави впечатление, въпреки че при него вече е по-скоро от пристрастност, както и за neocide да кажем.
Би ли трънала да псуваш модератор? Засега не са ме ядосвали, че да го правя. А и не си служа с псувни, жалко ми се вижда, просташко. Като ще се караме, да е интелигентно, а?
Досега имала ли си спречкване с друг потребител? Мхм.
Псувала ли си учител? Веднъж, тва в периода 6ти клас, ако някой не е разбрал, беше много деграде период тогава 8-) Но беше софт, само "майната ви бе". оО Много ме е срам сега от това.
Посягала ли си на учител? Не
На какво се дължи прикритата ти агресия? Ахахах, Боже мой, какъв въпрос. Не знам? Лошо детство сигурно, много рани? Мерси че попита, определено знаеш начина как се задават такива въпроси.
Обичаш ли да имитираш другите? Не.
Твоят идол е? О, мисля че нямам. Сигурно даскалката по психология, Менсън и някой философ в едно.
Коя религия изповядваш? Бих казала християнство, въпреки че при мен въпроса с религиите стои по много странен начин.
Кланяш ли се на животински тотеми? Не




!ставам от стола!

sh3_1s_7h3_0n3
05-15-2009, 22:50
...и друг сяда -=> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=248088 ;)