PDA

View Full Version : В какво се превърнах ?



MadeOfWater
05-09-2009, 06:14
Имах една приятелка и от 1 до 6 клас не ни интересуваше никой-ние си бяхме bff. Но един ден разбрах че тя е в града до края на учебната година,а след това се мести.Не можех да повярвам! Тя за мене беше целия свят,а всъщност ни оставаше да сме заедно 1 срок :smt087 Отначало плаках много,оценките ми се разваляха, не исках да ям нищо,не можех да се примиря с тази мисъл. Но после осъзнах че ако продължавам така няма да мога да се справя сама и зарязах момичето само за да не ми боли повече,и си намерих друга компания с която ми е много весело,но сега започвам да се замислям какво направих и не се гордея особено и за това ви моля да ме посъветвате дали да й се извиня (аз съм сигурна че тя ще се прави че нищо не е станало) или да продължа с останалите и да се окажа една използвачка? :-k

iPurple
05-09-2009, 06:20
Извини и се.. И ако ще се мести по-добре да не си тръгва с лоши чувства. :)

Mi6inka
05-09-2009, 08:41
много егоистична постъпка... уж ти била най-добрата приятелка пък я зарязваш в труден и за нея (не само за теб) момент..когато ще се мести...страхотна приятелка си няма що... Аман вече от изкривените ви представи за приятелсво!

Naughty_
05-09-2009, 09:30
Извини се, обесни и' как се чувстваш, защо си го направила и т.н.
Според мен с нова компания можеше да се сдобиеш след като тя си тръгне ама станалото-станало.
Опитай да оправиш нещата, излизай с нея докато можеш, и с новата компания.
Ама така става като се вглъбиш в един човек, като си тръгне света ти се срива. Човек се учи от грешките си. Имай си повече познати и приятели просто :)

sweet_nothings
05-09-2009, 09:37
И според мен ще е най - добре да й се извиниш! :)

YourPoison
05-09-2009, 09:54
да..извини и се : )

MadeOfWater
05-09-2009, 10:56
Извини се, обесни и' как се чувстваш, защо си го направила и т.н.
Според мен с нова компания можеше да се сдобиеш след като тя си тръгне ама станалото-станало.
Опитай да оправиш нещата, излизай с нея докато можеш, и с новата компания.
Ама така става като се вглъбиш в един човек, като си тръгне света ти се срива. Човек се учи от грешките си. Имай си повече познати и приятели просто :)

не е вярно те я мразят и ако предам и тях и другата година нямам намерение да седя сама в ъгъла :-o

yahhooo
05-09-2009, 11:31
Режи вените

Pooky
05-09-2009, 12:44
^ Много оригинално. Вече на всеки втори който споделя някакъв проблем, му минавате с тази "затапка".. Браво страшни сте :-o

SmiLe1
05-09-2009, 12:58
Извини се, обесни и' как се чувстваш, защо си го направила и т.н.
Според мен с нова компания можеше да се сдобиеш след като тя си тръгне ама станалото-станало.
Опитай да оправиш нещата, излизай с нея докато можеш, и с новата компания.
Ама така става като се вглъбиш в един човек, като си тръгне света ти се срива. Човек се учи от грешките си. Имай си повече познати и приятели просто :)

не е вярно те я мразят и ако предам и тях и другата година нямам намерение да седя сама в ъгъла :-o
Аман вече от изкривените ви представи за приятелсво! Казваш,че тя ти е най-добрата приятелка...А ако ти и беше истинска приятелка,нямаше да ти пука за новата ти "компания"...Все пак не вярвам те да са единствените в твоя град...Не е толкова трудно да и` се извиниш...

Biskfitka
05-09-2009, 13:07
Извини и се.Мислиш ли,че на нея не и е било гадно,че ще се разделяте...?! А й след като отиде да живее на друго място пак може да продължите приятелството си (но няма да се виждате...)

elito97
05-09-2009, 14:23
Според мен трябва да и се извини6 при жси4ки случаи......дори и новата ти компания да се расарди за това :)

elito97
05-09-2009, 14:23
Според мен трябва да и се извини6 при жси4ки случаи......дори и новата ти компания да се расарди за това :)

Macallan
05-09-2009, 15:58
пу дано нямам приятели като теб

Mastta
05-09-2009, 16:10
пу дано нямам приятели като теб

..смешник..

nefchi_bs
05-10-2009, 07:26
Боже Господи...Аз ако бях на мястото на приятелката ти,колкото и да ми се извиняваш нямаше да те погледна повече..

MadeOfWater
05-10-2009, 07:54
проблемът не беше само това че се мести ами че станахме тайфата на забилите :o щтот докато си бяхме 2-те и нали всичко и беше ок,ама после дойде още 1 момиче дет почна да я настройва срещу мене и те двете постоянно си излизаха на вън и не се сещаха за мене,само когато им се обаждах можеше да ме поканят и аз да отида с тях. И съответно те си намериха нови приятелки (малко курви,ама щом си ги харесват ),почнаха да ме използват и вече просто не се забелязваме,освен това момичето дет го зарязах не страдаше много дълго,даже и не й пукаше особено :( мисля че просто си омръзнахме


ПП-Стига сте ме обиждали,нали за това искам съвета ви! :-x :-x :-x :-x

zvezdichkaaa
05-10-2009, 08:01
Според мен няма смисъл да и се извиняваш-Свършило се е вече.Тя го е приела,ти също.Нима има смисъл да усложняваш нещата повече и после пак раздяла,като си замине?!По-добре остави нещата така.

shmatka888
05-10-2009, 09:23
Време е да приемеш че приятелките не са завинаги...те идват и си отиват :)

diksi
05-10-2009, 09:37
Говори с нея, били сти приятелки толкова време!!! Защо всичко да свършва по този начин?! :-o

MadeOfWater
05-10-2009, 09:40
Говори с нея, били сти приятелки толкова време!!! Защо всичко да свършва по този начин?! :-o

защото по този начин и на 2-те ни е добре :(

mechtaq_za_teb
05-10-2009, 09:47
Вместо да си губите и малкото оставащо време, го прекарайте весело както преди. Хората идват и си заминават, но това не ни пречи да се забавляваме докато са при нас.

Mi6inka
05-10-2009, 09:58
еми като ви е по-добре и на двете по този начин ,какво ни питаш дали да се извиняваш или не...

MadeOfWater
05-10-2009, 10:58
Mi6inka само гледаш как да се заядеш!
бъди спокойна вече реших какво да правя и няма да те занимавам с нищо,само дето хората се опитаха да ми помогнат,пък ти ме обиждаше.