PDA

View Full Version : За момичета и момчета-какво мислите вие?



Bufti4ka
05-09-2009, 09:44
Мъжете, които никога не правят първата крачка, автоматично загубват интерес, когато момичетата поемем инициативата. 8)

Hilary_
05-09-2009, 09:56
Значи не им е толкова зор ... :? Ам на мен ми се е случвало момчето да се престраши и аз от този момент просто изгубих интерес... :? зависи до колко го харесваш... 8)

justbebsi
05-09-2009, 10:04
Различни хора , различни идеали . Някои предпочитат момчето да направи първата крачка , други - момичето .Глупаво е да казваш че момчетата губят интерес , когато момичетат поемат инициативата.В много случаи е точно обратното .

Bufti4ka
05-09-2009, 10:13
Да така е хората са много и най-различни!Но поне аз в момента съм попадала на такива случаи...та затова ми е интересно вашето мнение.Благодаря предварително за което! :grin:

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-09-2009, 10:40
Всичко зависи от това дали ще случиш на точен човек. Ако е някой каприз, нищо чудно просто да иска да провери доколко може да те завърти на пръста си, щом покажеш афинитет. Обратно, ако момчето е свястно, дори да не те харесва, ще се отнесе с уважение към теб. :)

(S) AINT
05-09-2009, 11:18
Не винаги е така.

soul1199
05-09-2009, 12:13
зависи от ситуацията :)

vampirekiss
05-09-2009, 12:31
Понякога и така става.При мене стана така-аз правя крачка-той се знае к'во да прави и се държи като дете,той прави крачка-аз го режа из дънo.Е все пак сега сме заедно

Bufti4ka
05-09-2009, 12:39
Много се радвам за вас! :oops: Но явно той се е престарашил и е показал,че има чувства към теб.Ти колко дълго го чака,да се разбере със себе си?

vampirekiss
05-09-2009, 12:46
Ами доста дълго го почаках-около половин година и вече на края бях изгубила надежда.И накрая му казах веднъж за винаги да реши дали иска да сме заедно,а ако не иска да забрави за мене просто.Как да ти кажа той и до днес си е такъв.Все чака аз да направя нещо,а когато го направя започва да се чуди.

Bufti4ka
05-09-2009, 12:50
8) Ами възхищавам се на търпението което си проявила,и ти пожелавам да продължаваш все така!

vampirekiss
05-09-2009, 12:54
Мерси мерси.Късмет и не тебе и горе главата-и най-големия инат рано или късно омева .Просто в един момент разбира,че не е 2 клас и никое момиче няма да му търчи по петите вечно.

moneycomeme
05-09-2009, 19:52
....в пъти съм правила първата крачка,да си кажа честно не съм усещала подобно нещо :)

myNameIsImmortal
05-09-2009, 20:15
вярвай си.. има такива, които когато момичетата поемат инициативата разбират че може да има нещо между тях и те правят 2рата крачка..
И точно тези момчета не поемат инициатива точно поради това, че се срахуват че ще бъдат отхвърлени..

tuzaro
05-09-2009, 20:30
аз нищо не разбрах

hisy
05-10-2009, 07:10
Всичко зависи от това дали ще случиш на точен човек. Ако е някой каприз, нищо чудно просто да иска да провери доколко може да те завърти на пръста си, щом покажеш афинитет. Обратно, ако момчето е свястно, дори да не те харесва, ще се отнесе с уважение към теб. :) 1+ :)

lipsvashh_mi
05-10-2009, 07:32
правила съм 1-2 пъти първата крачка инещата не се развиха добре нататък,затова се отказах..предпочитам момчето да направи първата крачка и ако го харесвам ще отвърна..неприятна е ситуацията,когато обаче той изчаква прекалено дълго,защото едно такова чакане вместо да ти повиши интереса към даден човек може да го направи почтиии нулево :)

TheBeliever
05-10-2009, 07:36
Правила съм първата крачка. Имало е както откази, така и добри попадения. Със сегашния ми приятел аз бях тази, която пое инициативата и не съжалявам. Зависи наистина от човека насреща. Даже при отказ момчетата са се държали кавалерски и не са се присмивали на чувствата ми, за което съм им безкрайно благодарна. Даже с единия сега сме много добри приятели.

bobi0194
05-18-2009, 22:23
Мъжете, които никога не правят първата крачка, автоматично загубват интерес, когато момичетата поемем инициативата. 8)
според мен изобщо не загубваме интерес като момичетата поемат инициативата, просто често някои момичета започват да се държат адски странно и правят някакви странни неща, които само ни объркват (или поне мен де, ама не съм само аз) трудни сте за разбиране момичетата :-o, но това не е повод за отчаяние у никого
8)