PDA

View Full Version : Голям апетит преди менструация ..



nadincety
05-09-2009, 14:05
Здравейте , момичета ! :) Отчаяла съм се с този моя апетит .. Седмица - седмица и половина преди да ми дойде започвам да се тъпча като ненормална .. :? Ям нещо и след 1 час айде пак съм гладна .. :( Ям в големи количества и то все някакви не много полезни храни .. Днес пак съм така .. Майка направи за закуска бухтички и аз изядох около 16-17 .. :oops: Е , то не бяха някакви огромни ама все пак бухти :o Някакви съвети ..? Как да се контролирам .. ? Аз все си викам недей да се тъпчеш , недей .. Ама не става .. :D Мерси предварително :)

CaribbeanGirl
05-09-2009, 14:11
Може и сама да си втълпяваш, че ти се яде! Недей да започваш да ядеш, ако не ти стърже стомаха! :?

mimsssssss
05-09-2009, 14:12
тъпчи че.почти всички момичета го правим преди менстурация.хубавото е че не се качват килограми -иначе корема е подут от задържане на храна и вода.обаче след периода всичко е ок.яж каквото си искаш

Cathylicious
05-09-2009, 14:20
И аз съм така,но със сладкото .. По време на цикъл ям толкова слако,че ми стига за цял месец после :lol:

sexa_na_kompleksa
05-09-2009, 14:23
По принцип и аз съм така. : ) Гледай да ядеш плодове и зеленчуци, когато огладнееш и пий много вода.

tochica
05-09-2009, 14:32
на колко си години

nadincety
05-09-2009, 14:34
По принцип и аз съм така. : ) Гледай да ядеш плодове и зеленчуци, когато огладнееш и пий много вода.

То аз кой знае дали ще се наям с тези плодове .. Сигурно ще ми трябват 5-6 кг 8-) Ама все пак е по добре 5-6 кг плодове и зеленчуци , отколкото някакви закуски , торти , вафли .. Иначе за водата не мога да пия много вода :? Мах 1 литър , че даже и толкова не пия .. Въпреки че знам , че трябва да пиеш колкото можеш повече .. Ама на мен нещо не ми се получава .. :o

nadincety
05-09-2009, 14:35
на колко си години

Има ли значение ? :)

tochica
05-09-2009, 14:35
да

sexa_na_kompleksa
05-09-2009, 14:36
По принцип и аз съм така. : ) Гледай да ядеш плодове и зеленчуци, когато огладнееш и пий много вода.

То аз кой знае дали ще се наям с тези плодове .. Сигурно ще ми трябват 5-6 кг 8-) Ама все пак е по добре 5-6 кг плодове и зеленчуци , отколкото някакви закуски , торти , вафли .. Иначе за водата не мога да пия много вода :? Мах 1 литър , че даже и толкова не пия .. Въпреки че знам , че трябва да пиеш колкото можеш повече .. Ама на мен нещо не ми се получава .. :o

Ох, и аз не мога да пия много вода. :lol: Сипвай си в шише и си налагай просто да го изпиеш. Ако непиеш достатъчно вода, можеш да си навлечеш сериозни проблеми. На мен ми причернява като се изправя и веднага почвам да пия вода. 8-)

nadincety
05-09-2009, 14:40
да

На 15 съм :)

ivcheto0o
05-09-2009, 14:41
И аз съм така,но със сладкото .. По време на цикъл ям толкова слако,че ми стига за цял месец после :lol:

nadincety
05-09-2009, 14:46
По принцип и аз съм така. : ) Гледай да ядеш плодове и зеленчуци, когато огладнееш и пий много вода.

То аз кой знае дали ще се наям с тези плодове .. Сигурно ще ми трябват 5-6 кг 8-) Ама все пак е по добре 5-6 кг плодове и зеленчуци , отколкото някакви закуски , торти , вафли .. Иначе за водата не мога да пия много вода :? Мах 1 литър , че даже и толкова не пия .. Въпреки че знам , че трябва да пиеш колкото можеш повече .. Ама на мен нещо не ми се получава .. :o

Ох, и аз не мога да пия много вода. :lol: Сипвай си в шише и си налагай просто да го изпиеш. Ако непиеш достатъчно вода, можеш да си навлечеш сериозни проблеми. На мен ми причернява като се изправя и веднага почвам да пия вода. 8-)


Преди няколко дни си купих едно шише ,литър и половина ,с мисълта да го изпия .. Еми да ама не :D Дали изпих 500 мл и до там беше .. Даже имах един период , в който въобще не пиех вода .. Само при мисълта за вода и ми ставаше лошо .. Днес съм изпила две чашии , в момента не ми се пие вода ама ще отида и ще пийна , де :D Ако корема ми може дая побере някъде тая вода , че от тези бухти .. Все едно съм глътнала футболна топка 8-) ..

tochica
05-09-2009, 14:55
на 15 все още няма значение какво и колко ядеш, защото се изгаря страшно бързо със спорт и разни упражнения
за това не се притеснявай

gLypChenCee
05-09-2009, 15:03
И аз съм така,но със сладкото .. По време на цикъл ям толкова слако,че ми стига за цял месец после :lol:

Sintya
05-09-2009, 15:03
И аз съм така,но със сладкото .. По време на цикъл ям толкова слако,че ми стига за цял месец после :lol:
И аз, и аз. :-D

ifkataAa
05-09-2009, 16:24
Седмица преди да ми дойде откачам за шоколад и карамел.Ако ме видите ще ме сравните с луд, който не си е взел хапчетата.Няма разлика :grin:

sh3_1s_7h3_0n3
05-09-2009, 17:11
И аз до оня ден се тъпчех така. Преди ми беше гадно, ама вече свикнах. Ям по много, по 1000 пъти на ден и вече даже не ми е гузно. Като ми дойде спирам да ям и всичко се нормализира. За това просто по-добре да спира да ти пука. ;)

galu6a
05-09-2009, 18:00
това е нормално :)

Pliok0019
05-09-2009, 18:06
Аз си ям г/д еднакво.

Само през първите 2 дни от цикъла ми не ям особено... Много ме боли корема и ми става кофти при вида на кръв.

Но няма ден от живота ми, в който да не съм яла абсолютно нищо.

Сега ми дойде, утре ще е ужас...Ама днес си ям много стабилно. :-D

titinkaa
05-09-2009, 19:11
И аз съм така,но със сладкото .. По време на цикъл ям толкова слако,че ми стига за цял месец после :lol: +1 :)

Carmen_Kass
05-09-2009, 19:38
тъпчи че.почти всички момичета го правим преди менстурация.хубавото е че не се качват килограми -иначе корема е подут от задържане на храна и вода.обаче след периода всичко е ок.яж каквото си искаш

+1

LittlePrincess
05-09-2009, 19:41
И аз така преди да ми дойде се тъпча като ненормална, а бухти има ли изяждам всички.. независимо дали съм гладна или не 8-)

clever
05-09-2009, 20:51
хора
не се притеснявайте
при израстването човек се нуждае от много храна-за енергия :)
яжте
:P

tuzaro
05-09-2009, 21:13
може ли другия път майка ти като прави бухти и мене да викнеш

sladkish_14
05-09-2009, 22:00
Ами нормално е ! Не се ограничавай щом организма ти има нужда , ще си иска ! Какво пък толкова за няколко дни ,, И аз ям по същия начин , направо ям и пак ми се яде :( .. Просто организма ми го изисква , не дебелея :grin: , напротив фигурата ми се оформя още по - добре .. Става лошо , ако и след цикъла продължиш в същия дух ,, :?

nadincety
05-10-2009, 06:37
може ли другия път майка ти като прави бухти и мене да викнеш

ха ха заповядай 8-)

Аз иначе гледам като се тъпча после да израсходя по-голямата част от енергията .. Вчера скачах на въже , правих някакви упражнения , разхождах се ..

Мерси на всички , които отговориха до този момент :)

krem4et0
05-10-2009, 07:25
Аз съм така 1 ден преди да ми дойде и по време на цялата менструация. Изяждам света. Друго освен месо и шоколад не ми се яде. Вчера ми беше 2-ри ден и ядох....палачинки и понички. Днес съм решила по-кротко да го дам с малко краставичка и леща, че...лошо. Иначе не мен ми се гади ужасно много по време на месечното ми неразположение-стомах, глава, световъртеж и ако не ям калорична храна имам чувството, че ще припадна..

jghgh
05-10-2009, 07:58
Аз май само ден преди да ми дойде се тъпча като говедо, цяла седмица чак... не. :?
А по време на мензис гледам да ям колкото се може по-малко, да не си разваля корема още повече /боли ме, та се не трае/ 8-)

Насилвай се да пиеш вода, когато си гладна. И без това в периода преди мензис е много добре да се пие вода, за да не си подута, когато ти дойде и за да си изкараш по-леко менструацията.
Насилвай се! 8-)

Giva
05-10-2009, 08:07
Май повечето момичета са така :) Аз имам огромен апетит около 2 седмици преди това,но последните 2-3-4 дни преди менструацията се губи :(

nadincety
05-10-2009, 08:18
Насилвай се да пиеш вода, когато си гладна. И без това в периода преди мензис е много добре да се пие вода, за да не си подута, когато ти дойде и за да си изкараш по-леко менструацията.
Насилвай се! 8-)

Хаха :lol: Мерси за съвета :P Отивам да пия вода 8-)

mnluda
05-10-2009, 10:52
По принцип и аз съм така. : ) Гледай да ядеш плодове и зеленчуци, когато огладнееш и пий много вода.

То аз кой знае дали ще се наям с тези плодове .. Сигурно ще ми трябват 5-6 кг 8-) Ама все пак е по добре 5-6 кг плодове и зеленчуци , отколкото някакви закуски , торти , вафли .. Иначе за водата не мога да пия много вода :? Мах 1 литър , че даже и толкова не пия .. Въпреки че знам , че трябва да пиеш колкото можеш повече .. Ама на мен нещо не ми се получава .. :o

Ох, и аз не мога да пия много вода. :lol: Сипвай си в шише и си налагай просто да го изпиеш. Ако непиеш достатъчно вода, можеш да си навлечеш сериозни проблеми. На мен ми причернява като се изправя и веднага почвам да пия вода. 8-)

ама това с причерняването верно ли е от липса на вода :-o защото на мен винаги като стана от леглото или стола дори да съм седнала за 1-2 минути винаги ми причернява и ми се вие свят :(

айде сега по темата значи то и аз приди цикъл се тъпча така :D ям ямМ и немога спра докато не се пръсна а след това с седмици немога да ям почти нищо...