PDA

View Full Version : Истински ли са всички стимуланти за коса???



praskovka91
05-09-2009, 14:13
Във всяка втора тема за коса се споменават..Стимулант на Икаров,Тривитаминол,Хинино ва вода,Гератамин нео..Та..чесно да ви кажа..на мен ми помогнаха..уж..но дали на вас са ви..нека в тази тема всеки да сподели..кое му е деиствало и кое не...
А имам и един въпрос..Тривитаминола и стимуланта на Икаров..свалят ли цвета..защото на скоро се боядисах..и в момента се въздържам от тях..за да не остане бяз цвят?:)

mimsssssss
05-09-2009, 14:17
ползвала съм хининова вода,тривитаминол и маска миозотис и са ми вършели мн добра работа ползвах ги половин година едновременно.не ми е падал цвета по бързо,но аз си се боядисвам всеки месец.

Rikimaru
05-09-2009, 22:13
Ветеринарна аптека -> Конски витамини

Природно, изпитано от много хора, препоръчано от много фризьори в бг.
Втриват се преди измиване с шампоан, защото са мазни, т.е. втриваш, държиш 5 минутки и тогава миеш косата с шампоан

sladkish_14
05-09-2009, 22:18
Ми аз несъм болна на тема - дълга коса и затова само хининова вода съм ползвала. Да свърши ми работа , косата ми порастна , но пък и аз не се бях втренчила в нея и всеки ден да си гледам по 5 пъти косата дали ми е порастнала , може би заради това :-D

mimsssssss
05-09-2009, 23:39
Ветеринарна аптека -> Конски витамини

Природно, изпитано от много хора, препоръчано от много фризьори в бг.
Втриват се преди измиване с шампоан, защото са мазни, т.е. втриваш, държиш 5 минутки и тогава миеш косата с шампоан

конски :D аз ги знам овчи ама както ще да е става въпрос за тривитаминол все

Giva
05-10-2009, 08:11
На мен стимуланта на Икаров ми помогна,но вероятно при различните коси действа различно..знам ли :(

Sa6eks
05-10-2009, 08:27
Не разбира се !

Wrathchild
05-10-2009, 08:44
Ами като за начало, вие какво разбирате под 'помогна ми'...
Защото каквото и да е, не очаквайте чудеса.