PDA

View Full Version : Какви са тея глупости??



goGu
05-09-2009, 14:57
Значи това е хронология на мен и едно момиче,с което трябваше да ходим ама тя се дърпаше нещо,а пък беше влюбена в мен,ама я било страх да не я нараня а у.Аз я чаках 2 седмици и накрая тръгнах с друго момиче и вече 1 месец съм с другото момиче,но зарибявах и тази и вижте я как ми говори и сега ми се сърди според вас аз ли съм виновния??

[12:32:41 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: :P
[12:33:04 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: до колкото знам си ми сърдит .. кво ми пишеш ?!
[12:33:22 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: :x
[12:33:22 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: do kolkoto znam ti si gadna ku4ka i qvno oshte produljavash da si
[12:33:33 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: дамм аре чао ;)
[12:33:53 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: samo edno ne moga da razbera zashto s men se durjish shibano akkvo sum napravil :x
[12:34:12 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: [12:33:03] - goGu * dArK prInce .. каза: do kolkoto znam ti si gadna ku4ka i qvno oshte produljavash da si

;) ЧАО ти казах !
[12:34:21 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: ok
[12:34:23 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: 4ao da e
[1:07:05 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: мога ли да попитам защо мислиш се държа като както ти каза гадна кучка ?!
[1:12:01 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: nqmam
[1:12:03 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: absolutno
[1:12:04 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: nikakva
[1:12:05 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: predstava
[1:12:50 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: е не говори нещо което не знаеш -.-
[1:13:00 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: emi
[1:13:01 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: zashto
[1:13:01 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: ne znam
[1:13:05 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: se durjish
[1:13:06 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: taka s men
[1:13:07 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: no si tkaava
[1:13:15 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: а начи знаеш че съм такава а не знаеш защо ..
[1:13:22 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: mda
[1:13:24 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: ne znam
[1:13:25 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: zashto
[1:13:27 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: ахм
[1:13:49 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: e shte mi kajesh
[1:13:51 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: li s kakvo
[1:13:53 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: sum zaslujil
[1:13:54 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: towa
[1:13:56 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: twoe otnoshenie kum men?
[1:14:03 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: не
[1:14:14 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: e ne moje taka :(
[1:14:33 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: може ,, всъщност ии аз нз що ,, ай приятен ден -.-
[1:14:39 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: hah
[1:14:40 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: smqtai
[1:14:43 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: i tq ne znaela
[1:14:45 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: :x
[1:14:47 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: mi oki
[1:14:50 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: priqten den : )
[2:00:06 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: sry.
[2:56:02 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: imash
[2:56:02 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: kvo
[2:56:03 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: da kazvash?
[2:56:20 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: нищо ,, лигавя са -.-
[2:57:13 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: aha
[3:09:42 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: HI
:D
[3:09:54 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: кво
[3:09:58 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: :|
[3:10:03 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: nsh..
[3:10:04 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: :(
[3:10:23 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: аз съм гадна кучка ,, ай ;)
[3:10:51 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: mi ako mi obqsnish
[3:10:52 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: s kfo
[3:10:55 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: sum zaslujil
[3:10:56 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: tvoito
[3:10:57 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: shibano
[3:10:58 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: durjanie
[3:10:59 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: : )
[3:11:30 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: аз съм гадна кучка бее ,, ай ;)
[3:11:37 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: apf
[3:11:41 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: vij
[3:11:42 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: :@
[3:11:42 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: kfo se praish
[3:11:50 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: az se opitwma
[3:11:51 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: da ne sa
[3:11:55 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: tui neshtata
[3:11:56 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: ama qwno
[3:11:58 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: taka iskash da bude
[3:11:59 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: :(
[3:12:23 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: гадна кучка съм ти казаах аре ;]
[3:12:32 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: :@
[3:12:36 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: stigaaaaa
[3:13:20 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: :@
:@:@
[3:13:22 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: wseeeeee obichash
[3:13:24 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: :@
[3:13:24 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: me draznishhh
[3:14:26 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: офф стига ми са нерви плс -.-
[3:14:34 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: emi drznish me
[3:14:35 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: :D
[3:14:45 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: аз кво да направа ;|
[3:14:49 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: spri
[3:14:50 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: da go prawish
[3:15:02 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: ..
[3:15:10 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: bate 4esno
[3:15:12 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: wse
[3:15:13 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: edno neshto
[3:15:15 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: sum ti naprawil
[3:15:17 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: i trqa
[3:15:19 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: se durjish
[3:15:21 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: s mene
[3:15:21 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: shibano
[3:15:24 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: kwo tolko sum kazal
[3:15:26 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: ili naprawil
[3:15:27 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: ne znam
[3:15:28 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: :x
[3:15:29 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: ama oki
[3:15:32 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: 4ao
[3:15:35 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: :)
[3:15:47 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: да бее нали съм кучка за тва така са държа
[3:15:52 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: abe
[3:15:56 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: ti se durjeshe
[3:15:57 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: predi
[3:15:57 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: tui
[3:15:58 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: кучка кучка ама не и твоя ,, ;]
[3:15:59 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: da ti kaja
[3:16:01 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: taka
[3:16:02 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: : )
[3:16:04 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: i pak ne znam
[3:16:05 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: zashto
[3:16:11 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: kaji mi kwo napraih?
[3:16:22 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: [15:15:39] - Jusт Пebulс`' ™ каза: кучка кучка ама не и твоя ,, ;]
[3:16:23 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: (sun)
[3:16:25 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: аре
[3:16:26 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: ,,
[3:16:30 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: ai
[3:16:31 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: kaji mi kwo
[3:16:32 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: napraih
[3:16:36 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: s kwo go zaslujih
[3:16:37 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: towa
[3:16:38 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: durjanie
[3:16:57 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: абее върви яж сладолед < 3
[3:17:00 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: abe
[3:17:01 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: ai
[3:17:01 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: kaji
[3:17:13 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: FUCK OFF ти казах ,,
[3:17:23 PM] - goGu * dArK prInce .. каза: ok izi

tochica
05-09-2009, 15:02
добре ще е да не живееш в скайпа
и да не вземаш много навътре чатовете

TheBeliever
05-09-2009, 15:03
Да, ти си виновен. Първо си я зарибявал и си й давал напразни надежди, а после си тръгнал с друга. След което си продължил да я сваляш, въпреки си имаш приятелка. На всичкото отгоре я обиждаш. С това си държание какво друго очакваш от момичето?

goGu
05-09-2009, 15:05
Ама тя си имаше приятел първо и ме бавеше заради него скъсаха и викаше много съм объркана а у и само ме бавеше.И аз тръгнах с друга какво да чакам и до скоро още си я свалях защото я исках ама откъде накъде така ще се държи :(

TheBeliever
05-09-2009, 15:09
И закъде толкова се беше разбързал, че тя те "бавеше"? Ако наистина я харесваше щеше да я чакаш повече от две седмици. И да, така ще се държи, след като вместо да й покажеш, че не си като бившия й, и вместо да бъдеш до нея в труден за нея момент, ти се хващаш с друга.

3oPuTy
05-09-2009, 15:10
:razz: :razz: :razz: Бил я харесвал ама тя го бавела и тръгнал с друга :razz: :razz: :razz: Като за капак продължил да я сваля,а след това започва да я нарича "кучка" :razz:
Ти си кретен!!! :-x :-x :-x А на нея май й е беден речника щом през цялото време повтаря едно и също ... :?

goGu
05-09-2009, 15:10
Еми аз опитах бях до нея тя само ме отблъскваше и викаше искам да съм сама искам да съм сама.Тя ме отряза каза,че иска да сме само приятели и сега какво аз съм с друга и тя почва да се държи шибано ..

3oPuTy
05-09-2009, 15:13
Еми аз опитах бях до нея тя само ме отблъскваше и викаше искам да съм сама искам да съм сама.Тя ме отряза каза,че иска да сме само приятели и сега какво аз съм с друга и тя почва да се държи шибано ..
До колкото се вижда от хронологията ти си й писал първи,а преди това явно си я нареждал щом те пита,защо й пишеш след като си й сърдит ... Като за капак я нареждаш ... Ми нормално е да те отблъсква - явно има малко мозък в главата!!!Освен това наскоро е скъсала с приятеля си!!!Ти к'во очакваш?!Днес да скъса с него и утре да е с теб ли?!УЖАС!!!Я излез от филма и спри да досаждаш на момичето!!!!

TheBeliever
05-09-2009, 15:15
Ти я обиждаш, а после тя се държала шибано?!? Абе момче, я слез на земята. Никоя няма да ти върви по свирката, докато си такъв егоистичен малоумник.
Я остави момичето на мира и не я занимавай с ограничената си личност.

goGu
05-09-2009, 15:17
Ми да аз и писах защото я искам и то много.Тя започна всичко тя ми изтресе преди няколко седмици ей така както си бяхме приятели и нищо ми каза "Гого Обичам Те" при което бях много стреснат защото не я приемах по-този начин почнах да и обръщам внимание и тя на мен и всичко хубаво.Ама скъса с тоя и всичко се промени .. Какво толкова съм казал ГАДНА КУЧКА това не е толкова лошо нещо .. не съм я напсувал ..

TheBeliever
05-09-2009, 15:23
Олееее ама ти си бил уникално прост. И как така "много я искаш", а си с друга? Да ти е хрумвало, че всичко се е променило, защото й трябва малко време след раздялата с бившия? Но нееее, тя те е "бавела".
И за твое сведение "гадна кучка" е обида. След като си я обидил какво държание очакваш?
А и от първото, което ти е написала в горепосочената хронология, си личи, че сте се карали и преди това. И явно от преди това ти е обидена. Но с твоето държание и с тези ти разсъждения - нищо ново. Кой знае как се държиш с момичето :?

3oPuTy
05-09-2009, 15:24
Ми да аз и писах защото я искам и то много.Тя започна всичко тя ми изтресе преди няколко седмици ей така както си бяхме приятели и нищо ми каза "Гого Обичам Те" при което бях много стреснат защото не я приемах по-този начин почнах да и обръщам внимание и тя на мен и всичко хубаво.Ама скъса с тоя и всичко се промени .. Какво толкова съм казал ГАДНА КУЧКА това не е толкова лошо нещо .. не съм я напсувал ..
Абе ти малоумен ли си?! :shock: :-o
Как да не си я напсувал!!!Това си е възможно най-жестоката обида най-вече щом е изречена от момчето,което обича!!!Ти си пълен кретен (без извинение),повярвай ми!!!Толкова глупаво момче не бях срещала и се надявам да не срещна!!! :-x :-x :-x

goGu
05-09-2009, 15:26
Аз съм бил простия преди 2 дни почнах да и говоря как искам да сме заедно а у да тръгнем аз щях да оставя другото момиче ама тя почна да вика някакви глупости и аз викам добре,добре само приятели сме.Ама тя там с някакво момче не знам какви са ама ревнувам от него и се скарахме защото само и викам ходи си при него не ме занимавай мене.А и после се скарахме защото видя една снимка на мен и на новата ми приятелка и почна да се смее супер много пък ние сме супер хубави на тая снимка и аз много се издразних !! ..

Lady_AMG
05-09-2009, 15:30
Не и пиши повече, изглеждаш и лесен вече... Сърдита е защото жените не знаят какво искат и когато си и обърнал гръб заради друга я е хванало яд.

TheBeliever
05-09-2009, 15:31
Ами да, прост си. С друга си, а уж искаш да си с нея. Харесваш я, а я обиждаш за щяло и нещяло. Ревнуваш от друг, а се сърдиш като се смее на снимка с гаджето ти. Остави момичето на спокойствие, освободи я от невежеството си. Явно й е дошъл акъла в главата, разбрала е какъв мухльо си и е продължила напред. Време ти е да поумнееш.

goGu
05-09-2009, 15:41
А бе ако съм толкова прост нямаше да е влюбена в мен.Просто немога да я разбера какво иска не искам нещата между нас да са така все да се караме и нареждаме искам поне приятели да бъдем :(

Take_That
05-09-2009, 15:45
Оххх оставяй я тая недодялана лигла - хич не и пиши, кво се прави на интересна :? :? :? Бъди си с това сегашното момиче и тази просто я забрави

3oPuTy
05-09-2009, 15:46
Аз съм бил простия преди 2 дни почнах да и говоря как искам да сме заедно а у да тръгнем аз щях да оставя другото момиче ама тя почна да вика някакви глупости и аз викам добре,добре само приятели сме.Ама тя там с някакво момче не знам какви са ама ревнувам от него и се скарахме защото само и викам ходи си при него не ме занимавай мене.А и после се скарахме защото видя една снимка на мен и на новата ми приятелка и почна да се смее супер много пък ние сме супер хубави на тая снимка и аз много се издразних !! ..
Такаммм ето к'во разбрах аз:
-тя си има приятел
-ти я зарибяваш
-тя къса с него заради теб,но иска малко време преди да се съберете
-ти я "заебаваш" и тръгваш с друга
-през това време й даваш няк'ви надежди,т.е. показваш й що за кретен си и що за доверие може да ти има ако тръгне с теб
-тя казва нещо,което не ти харесва
-ти и казваш,че ще сте само приятели
-тя си намира друг
-ти ревнуваш и я нареждаш ... казваш й да се разкара,т.е. да отива при другия и да не те занимава
-тя се засмива на няк'ва твоя снимка с бивата ти,а ти пак почваш да я нареждаш,защото така ти оттърва
-на края й пишеш,обиждаш я и се чудиш,защо не иска да е с теб?!



ПРОСТАЩИНАТА ТИ Е ПЪЛНА!!!ВЗЕМИ СЕ ЗАСТРЕЛЯЙ!!!И евала на момичето,че не ти се връзва на акъла ...

3oPuTy
05-09-2009, 15:49
А бе ако съм толкова прост нямаше да е влюбена в мен.Просто немога да я разбера какво иска не искам нещата между нас да са така все да се караме и нареждаме искам поне приятели да бъдем :(
Нали знаеш,че в повечето случаи любовта е сляпа ... И аз бях лудо влюбена в плейбоя-тревоман на града ама на края си отворих очите и го зарязах ;)
Стига си й досаждал ...

goGu
05-09-2009, 15:52
Ми не е точно така не го заряза заради мен,а защото вече не вървяха нещата и когато не вървяха ние се запознахме и тя се влюбила в мен защото когато нямам нищо с някое момиче а да сме само приятели съм много мил и добър,но като тръгнем всичко се преебава.Не тя ми каза,че не знае дали ме обича или е просто любов към приятел, аз чаках 2 седмици тя каза че все още не знае и аз я попитах да те чакам ли още тя каза не бъди си щастлив.И аз тръгнах с друго момиче ама все още я искам защото преди 3 месеца прекратих 1годишна връзка и с това момиче пак почнах да чувствам а тя ме отблъсна заради това се държа зле с нея защото тя ме мисли за женкар а не е така ако съм с нея съм само с нея и съм и го казвал милион пъти. .

3oPuTy
05-09-2009, 15:54
Ми да й го беше доказал,а не да тръгваш с първата срещната ...
Ако наистина толкова много искаше да си с нея щеше да се бориш за нея,а не да я наричаш кучка!!!

Re5peC7
05-09-2009, 15:57
Ми да й го беше доказал,а не да тръгваш с първата срещната ...
Ако наистина толкова много искаше да си с нея щеше да се бориш за нея,а не да я наричаш кучка!!!
+ подкрепям Зорито

goGu
05-09-2009, 15:58
Аз и го казвах,показвах какво ли не правех тя никакво внимание и сега изведнъж почва да ми говори супер гадно и когато и аз се държа с нея така както тя с мен аз съм лошия,но тя ме нарани !!

3oPuTy
05-09-2009, 16:03
Я по-добре вземи порасни и после мисли за гаджета :? От 10-тината ти малоумни (с извинение) коментара става ясно,че не си готов за сериозна връзка ... (да не кажа за НИКАКВА връзка с момиче)
Вземи поработи над държанието си - няма да ти се отрази зле!!!

goGu
05-09-2009, 16:05
Имах 1 година връзка и много добре знам как стават нещата и как да се държа,но си променям държанието защото като се замисля какъв е смисъла да си с един човек като накрая пак ще те боли.Няма да си завинаги с този човек ще те нарани и ще си тъжен.Заради някакви спомени това е глупаво неможе да се живее по спомени или заради това което е било малоумен съм бил ми ок малоумен съм и по-добре да се държа така отколкото да позволя на някой да ми разбие отново сърцето.

Bellatrix
05-09-2009, 16:06
Да, ти си виновен. Първо си я зарибявал и си й давал напразни надежди, а после си тръгнал с друга. След което си продължил да я сваляш, въпреки си имаш приятелка. На всичкото отгоре я обиждаш. С това си държание какво друго очакваш от момичето?
+1, съгласна.
А и тя не е стока. Тая фраза: "Аз съм кучка, но не твоята." ми бърка в здравето.

3oPuTy
05-09-2009, 16:08
Ми тогава,защо й се месиш в живота?!
Ти наистина не знаеш,какво искаш!!!
Първо искал да е с нея,а сега не искал да има приятелка,защото щяла да го нарани!!!

Bellatrix
05-09-2009, 16:10
Ми тогава,защо й се месиш в живота?!
Ти наистина не знаеш,какво искаш!!!
Първо искал да е с нея,а сега не искал да има приятелка,защото щяла да го нарани!!!
+1. То щастие без риск няма.

goGu
05-09-2009, 16:10
Защото мислех,че има едно различно момиче ама не всички са некви кучки и гледат на тях да им е добре и после ама ти си курвар еми курвар ще съм като няма една свясна .. :-x

DevilWish
05-09-2009, 16:12
ПФф тва са детски работи.И двамата не знаете кво искате това е проблема.Хем искаш да си с нея, хем хващаш друга.Тя хем иска да е с теб и за т'ва къса с нейния ,хем след това ти се прави и не ще да тръгвате.Тъпа работа.Явно, че сегашната ти приятелка не значи толкова много за теб, най-добре я зарежи и си търси нова трета, тея двете ги остави.И в крайна сметка като тази ти говори криво, остави я.К'во ще й се молиш лИ? :#

3oPuTy
05-09-2009, 16:12
Айдеее сега започна и комплекси да избиваш :?
Още 30-40 мин. и сигурно ще кажеш,че от утре ще си ЕМО и в понеделник ще си прережеш вените,защото всички сме кучки :? :D :D :D :?

3oPuTy
05-09-2009, 16:14
ПФф тва са детски работи.И двамата не знаете кво искате това е проблема.Хем искаш да си с нея, хем хващаш друга.Тя хем иска да е с теб и за т'ва къса с нейния ,хем след това ти се прави и не ще да тръгвате.Тъпа работа.Явно, че сегашната ти приятелка не значи толкова много за теб, най-добре я зарежи и си търси нова трета, тея двете ги остави.И в крайна сметка като тази ти говори криво, остави я.К'во ще й се молиш лИ? :#
А ти как би говорила на момче,което те нарича "гадна кучка"?! :-o

goGu
05-09-2009, 16:14
Апф не хаха едно момиче не си заслужава да се хабя заради нея ..
Кви комплекси те гонят бе?

Re5peC7
05-09-2009, 16:15
ПФф тва са детски работи.И двамата не знаете кво искате това е проблема.Хем искаш да си с нея, хем хващаш друга.Тя хем иска да е с теб и за т'ва къса с нейния ,хем след това ти се прави и не ще да тръгвате.Тъпа работа.Явно, че сегашната ти приятелка не значи толкова много за теб, най-добре я зарежи и си търси нова трета, тея двете ги остави.И в крайна сметка като тази ти говори криво, остави я.К'во ще й се молиш лИ? :#
А ти как би говорила на момче,което те нарича "гадна кучка"?! :-o
:lol: :lol: :lol: Гогооо ти си гадна кучка :razz: :razz: :razz:

NaNa_SladuRana
05-09-2009, 16:18
блокирай я и да не ти пука нали си имаш твойта мацка кво се занимаваш с объркани кучки :)

3oPuTy
05-09-2009, 16:21
блокирай я и да не ти пука нали си имаш твойта мацка кво се занимаваш с объркани кучки :)
И кое й е обърканото?!
Момичето къса с приятеля си,защото нещата между тях не вървят ... Тоя нашия пич почва да я зарибява,а тя като всяко НОРМАЛНО момиче иска малко време преди да започне нова връзка ... Тоя нашия Гого си хваща друга мацка въпреки,че иска да е с другото момиче ... После почва да я псува и да я нарича "гадна кучка",а тя к'во да прави?!Да му сваля звезди ли?!

LittlePrincess
05-09-2009, 16:22
Апф не хаха едно момиче не си заслужава да се хабя заради нея ..
Кви комплекси те гонят бе?

Мии като не си заслужава да се хабиш просто недей. Не й пиши вече - имаш си момиче и без тва. 8-)

goGu
05-09-2009, 16:24
Еми това момиче с което съм и аз не знам защо ходим само ей така колко да не сме сами поне за мен е така ..

kindergarden
05-09-2009, 16:26
Е*аси идиота си честно!!!Нормално е да мислиш,че всички момичета сме кучки,просто получаваш това отношение,което заслужаваш. :?

Bellatrix
05-09-2009, 16:33
Срещаш кучки, защото търсиш кучки. Какво очакваш от момиче с его, което обяснява, че е "кучка, но не и тфойта"? Тоя лаф е кифленско-курвенски и е логично, че тези които го използват не са самото злато.

И спри да се правиш на големия пич, а хвани се дръж нормално. Намери си момиче, което харесваш, а не: "колкото да не си сам" и си стой с нея.

Не търси при кифлите. Иначе пак ще забиеш на кучка.

ПП. Тя пише Ей ТаКа, НаЛи?

goGu
05-09-2009, 16:36
Ми горе долу да :D :D Пише много дразнещо то май се вижда там в хронологията дето съм дал .. Ама това момиче с което съм сега не е такава много е хубава обаче и не е като другите,но не знам .. не мога да се разбера понякога искам пак да съм щастлив както бях с предишната,но като си помисля какво преживях след като скъсахме не искам и се озлобявам и искам всички да ги боли .. бъгнал съм се нещо..

Bellatrix
05-09-2009, 16:39
Ми горе долу да :D :D Пише много дразнещо то май се вижда там в хронологията дето съм дал .. Ама това момиче с което съм сега не е такава много е хубава обаче и не е като другите,но не знам .. не мога да се разбера понякога искам пак да съм щастлив както бях с предишната,но като си помисля какво преживях след като скъсахме не искам и се озлобявам и искам всички да ги боли .. бъгнал съм се нещо..
Абе често срещано явление е. Дай си почивка без момичета. Поне няколко месеца. После ще ти мине гадното. Това гадно е период на "аз мразя всички женски, а освен това повече няма да обичам никога."
Като ти мине, ще лапнеш по някоя, само гледай да не е пак кифла. И ще се оправят нещата.

goGu
05-09-2009, 16:42
А да бе няколко месеца без момичета и ще откача тотално .. не мога така защото почвам да мисля много за бившата и се сещам за преди какво е било и почва да ми липсва много и се връщам към нея ;(

DevilWish
05-09-2009, 16:48
ПФф тва са детски работи.И двамата не знаете кво искате това е проблема.Хем искаш да си с нея, хем хващаш друга.Тя хем иска да е с теб и за т'ва къса с нейния ,хем след това ти се прави и не ще да тръгвате.Тъпа работа.Явно, че сегашната ти приятелка не значи толкова много за теб, най-добре я зарежи и си търси нова трета, тея двете ги остави.И в крайна сметка като тази ти говори криво, остави я.К'во ще й се молиш лИ? :#
А ти как би говорила на момче,което те нарича "гадна кучка"?! :-o
Абе гадна кучка не е чак такава убида.Пък и той казва, че още от преди този разговор тя се държи гадно . . тоест? Той ли е виновен?? Не, че смятам за добре ако използваш някви момичета и тн ,но просто в случая тя се прави на интересна.Защо не е тръгнала с него - за да се прави на недостъпна.Сега защо се сърди - защото, заради собствената си глупост го е изгубила.

Bellatrix
05-09-2009, 16:52
А да бе няколко месеца без момичета и ще откача тотално .. не мога така защото почвам да мисля много за бившата и се сещам за преди какво е било и почва да ми липсва много и се връщам към нея ;(
Иначе пък нараняваш сегашното момиче => като разбере, че не я обичаш наистина, а само убиваш време с нея, ще се сдуха => ще реши и тя: "Няма повече да обичам. Ще преебвам всеки." => Ще стане гадна кифла/кучка.
Светът и без това е пълен с тях.

Говори с нея и и кажи, че връзката ви е несериозна. кажи и, че я искаш за секс и пилеене на време и се разберете да е така. Поне да не е с надеждите за повече.

3oPuTy
05-09-2009, 16:54
ПФф тва са детски работи.И двамата не знаете кво искате това е проблема.Хем искаш да си с нея, хем хващаш друга.Тя хем иска да е с теб и за т'ва къса с нейния ,хем след това ти се прави и не ще да тръгвате.Тъпа работа.Явно, че сегашната ти приятелка не значи толкова много за теб, най-добре я зарежи и си търси нова трета, тея двете ги остави.И в крайна сметка като тази ти говори криво, остави я.К'во ще й се молиш лИ? :#
А ти как би говорила на момче,което те нарича "гадна кучка"?! :-o
Абе гадна кучка не е чак такава убида.Пък и той казва, че още от преди този разговор тя се държи гадно . . тоест? Той ли е виновен?? Не, че смятам за добре ако използваш някви момичета и тн ,но просто в случая тя се прави на интересна.Защо не е тръгнала с него - за да се прави на недостъпна.Сега защо се сърди - защото, заради собствената си глупост го е изгубила.
Четеш през редовете май ...
1."Гадна кучка" си е доста сериозна обида щом е казана на момиче,което преди това е признало обичта си към него!
2.Ти като скъсаш с някой и на следващия ден тръгваш с друг,така ли?!
3.Както се вижда и от хронологията той е нахалствал и е продължавал да й пише въпреки,че тя му е казала "Чао" на няколко пъти!
4.Той като я харесва толкова много можеше да й го показва вместо да се хваща веднага с друга "защото да не бъде сам"
5.Това с "ходя с нея/него за да не съм сам/а" са лапешки работи ...
________________
Както и да е :) Не мисля да им се меся ... За мен той си остава кретен,а тя момиче с беден речник (говоря така за нея,защото през цялото време в скайп е повтаряла едно и също)!!!

DevilWish
05-09-2009, 17:01
Четеш през редовете май ...
1."Гадна кучка" си е доста сериозна обида щом е казана на момиче,което преди това е признало обичта си към него!
2.Ти като скъсаш с някой и на следващия ден тръгваш с друг,така ли?!
3.Както се вижда и от хронологията той е нахалствал и е продължавал да й пише въпреки,че тя му е казала "Чао" на няколко пъти!
4.Той като я харесва толкова много можеше да й го показва вместо да се хваща веднага с друга "защото да не бъде сам"
5.Това с "ходя с нея/него за да не съм сам/а" са лапешки работи ...
________________
Както и да е :) Не мисля да им се меся ... За мен той си остава кретен,а тя момиче с беден речник (говоря така за нея,защото през цялото време в скайп е повтаряла едно и също)!!!

Гледай сега, не искам да споря с теб, до сега във всяко твое едно мнение е имало истина и в много теми съм си казвала 'абсолютно' след твой прочетен пост, но тук не съм особено съгласна.
1.Лично мен едва ли ще ме обиди това "гадна кучка" особено ако съм си го заслужила, защото се правя на интересна.Пък и явно ,че сама тази се чувства кучка (но не неговата ,сещаш се...) С тези изтъркани лафове е доста глупавичка.
2.Не, не тръгвам с друг на следващият ден, но тя е скъсала с нейния точно по тази причина - за да тръгне с друг.Така че ,да ,ако бях на нейно място щях да тръгна с него.Предполагам ,че като приятелят й я е питал каква е причината е казала, че искам да бъде с някой друг или нещо такова ;) Така че ,не виждам проблема веднага да тръгне с него.
3.Ако и ти харесваш някой и искаш на всяка цена да си с него смятам, че и ти ще му пишеш не един път на ден.
4.Еми той си е хванал друга, защото му е толкова акъла - за това и аз него подкрепям.
5.За това нищо не съм изкоментирала.И аз не съм съгласна ,че е добре да си с някой, само ,за да не си сам.Но според мен той не е тръгнал с нея, за да не е сам, а за да направи на пук на другото момиче.



Ей Гого, гледай тука ,за да те защитавам дискусии правя =))) Да ме черпиш :-P :-P /майтап ;)/

goGu
05-09-2009, 17:02
Абее тя си реши така да не е с мен не знам защо но така реши.. И съдба просто се държи шибано еми за какво да я оставям преди да ми признае чувствата си и аз да погледна на нея по друг начин всичко беше много яко и си бяхме супер приятели .. Но тя го направи и всичко рухна няколко дни бяха хубави и това е.Все едно аз съм виновен,че тя не знае дали ме иска или не.

Bellatrix ние ходим само от месец нито тя ме обича,нито аз няма как да се обичаме за един месец приятно ми е с нея,смеем се,излизаме насам натам,а пък и не ми държи сметка къде ходя с кого ходя и така нататък има ми доверие,което е грешка от нея страна.Но е много хубавка и мила и ми харесва да виждам,че съм важен за нея,но тя за мен е .. поредната и това е много кофти ..

Bellatrix
05-09-2009, 17:05
Bellatrix ние ходим само от месец нито тя ме обича,нито аз няма как да се обичаме за един месец приятно ми е с нея,смеем се,излизаме насам натам,а пък и не ми държи сметка къде ходя с кого ходя и така нататък има ми доверие,което е грешка от нея страна.Но е много хубавка и мила и ми харесва да виждам,че съм важен за нея,но тя за мен е .. поредната и това е много кофти ..
Еми стой с нея, пък ще видим. Със сегашния ми приятел сме от година и нещо заедно, а и аз започнах с нагласата: Абе тоя ще трае макс месец и край... Кой знае!? :P Щом ти е хубаво с нея, току виж излезе нещо.

goGu
05-09-2009, 17:05
DevilWish е как ще черпа много ясно хаха виждаш там долу impulse хаха пиши там и ще се разберем :grin: :D =P~

3oPuTy
05-09-2009, 17:10
Четеш през редовете май ...
1."Гадна кучка" си е доста сериозна обида щом е казана на момиче,което преди това е признало обичта си към него!
2.Ти като скъсаш с някой и на следващия ден тръгваш с друг,така ли?!
3.Както се вижда и от хронологията той е нахалствал и е продължавал да й пише въпреки,че тя му е казала "Чао" на няколко пъти!
4.Той като я харесва толкова много можеше да й го показва вместо да се хваща веднага с друга "защото да не бъде сам"
5.Това с "ходя с нея/него за да не съм сам/а" са лапешки работи ...
________________
Както и да е :) Не мисля да им се меся ... За мен той си остава кретен,а тя момиче с беден речник (говоря така за нея,защото през цялото време в скайп е повтаряла едно и също)!!!

Гледай сега, не искам да споря с теб, до сега във всяко твое едно мнение е имало истина и в много теми съм си казвала 'абсолютно' след твой прочетен пост, но тук не съм особено съгласна.
1.Лично мен едва ли ще ме обиди това "гадна кучка" особено ако съм си го заслужила, защото се правя на интересна.Пък и явно ,че сама тази се чувства кучка (но не неговата ,сещаш се...) С тези изтъркани лафове е доста глупавичка.
2.Не, не тръгвам с друг на следващият ден, но тя е скъсала с нейния точно по тази причина - за да тръгне с друг.Така че ,да ,ако бях на нейно място щях да тръгна с него.Предполагам ,че като приятелят й я е питал каква е причината е казала, че искам да бъде с някой друг или нещо такова ;) Така че ,не виждам проблема веднага да тръгне с него.
3.Ако и ти харесваш някой и искаш на всяка цена да си с него смятам, че и ти ще му пишеш не един път на ден.
4.Еми той си е хванал друга, защото му е толкова акъла - за това и аз него подкрепям.
5.За това нищо не съм изкоментирала.И аз не съм съгласна ,че е добре да си с някой, само ,за да не си сам.Но според мен той не е тръгнал с нея, за да не е сам, а за да направи на пук на другото момиче.



Ей Гого, гледай тука ,за да те защитавам дискусии правя =))) Да ме черпиш :-P :-P /майтап ;)/
1.Гого сам каза,че тя е скъсала с приятеля си НЕ заради него,а защото нещата между тях не са вървели (някъде в първите 2 страници май беше...)
2.Съгласна съм,че е нормално да й пише постоянно,но да й пише НОРМАЛНО,а не само да се заяжда,да я обижда и прочие ... Както се вижда от хронологията още преди това са се скарали за нещо и тя не е искала да му говори ... А той к'во прави?!Вместо да я успокои и предразположи към разговор,започва да я обижда!!!Е да ме извиняваш,но на мен ако някой ми каже,че съм гадна кучка ще му тегля едни путки майни чак до 9-10 коляно и ще го разкарам ... и то без значение дали просто го харесвам или обичам ... !!!

Както и да е не ми се спори :) Вече съм си изградила мнение за пича и то няма да се промени :)

DevilWish
05-09-2009, 17:10
DevilWish е как ще черпа много ясно хаха виждаш там долу impulse хаха пиши там и ще се разберем :grin: :D =P~
Аз ти писах един плюс там тъкмо =))) Addicted_ съм там ;)

DevilWish
05-09-2009, 17:13
1.Гого сам каза,че тя е скъсала с приятеля си НЕ заради него,а защото нещата между тях не са вървели (някъде в първите 2 страници май беше...)
2.Съгласна съм,че е нормално да й пише постоянно,но да й пише НОРМАЛНО,а не само да се заяжда,да я обижда и прочие ... Както се вижда от хронологията още преди това са се скарали за нещо и тя не е искала да му говори ... А той к'во прави?!Вместо да я успокои и предразположи към разговор,започва да я обижда!!!Е да ме извиняваш,но на мен ако някой ми каже,че съм гадна кучка ще му тегля едни п**** майни чак до 9-10 коляно и ще го разкарам ... и то без значение дали просто го харесвам или обичам ... !!!

Както и да е не ми се спори :) Вече съм си изградила мнение за пича и то няма да се промени :)
Дори да не е скъсала само, заради него, той е бил една от причините, защото му се е била обеснила, че го харесва и тн, така че . . Но аз не виждам да се заяжда.Само един път където й е казал, че била кучка, но през другото време я пита най-нормално на какво се дължи държанието й, а тя наща само едно си знае, само едно си бае.Повтаря си и това е.Това, че й е казал "кучка" и е новият предтекст да не му пише и тн.Но нещо е станало в нея още преди този случай.И той просто иска да знае какво, но явно, че на нея й е толкова акъла, че нищо не казва.А с догадки до къде се стига - до никъде.
Разбира се, че ще си изградиш мнение и ти уважавам мнението.Не искам да ме разбираш погрешно и да си мислиш ,че не те харесвам или нещо такова.Просто различни мнения :)

goGu
05-09-2009, 17:14
ee 3oPuTy .. лошо ти е мнението за мен а пък не би трябвало така защото не съм толкова лош и то въобще не съм лош :D Неможе всички да ме харесват хаха

3oPuTy
05-09-2009, 17:19
DevilWish имаш едно плюсче и от мен :-D :-D :-D
А иначе и аз уважавам мненията ти (сигурно,защото все сме съгласни една с друга) и ми е пределно ясно,че колкото различни хора има на тоя свят,толкова и различни мнения ще има :)


Гого ако не беше написал всички тия глупости мнението ми щеше да е много по-различно,но уви :) Е в крайна сметка ти си знаеш най-добре,но ти гарантирам,че ако на мен ми се лепне някой като теб щях да те разкарам много по-рано :-D Ама простено ти е - на 17 си още :-D Както и да е ... Казах ти - не се занимавай с нея!!!

goGu
05-09-2009, 17:22
Еми можем да го променим :D Хм,значи сега да не й пиша?

DevilWish
05-09-2009, 17:23
DevilWish имаш едно плюсче и от мен :-D :-D :-D
А иначе и аз уважавам мненията ти (сигурно,защото все сме съгласни една с друга) и ми е пределно ясно,че колкото различни хора има на тоя свят,толкова и различни мнения ще има :)


Гого ако не беше написал всички тия глупости мнението ми щеше да е много по-различно,но уви :) Е в крайна сметка ти си знаеш най-добре,но ти гарантирам,че ако на мен ми се лепне някой като теб щях да те разкарам много по-рано :-D Ама простено ти е - на 17 си още :-D Както и да е ... Казах ти - не се занимавай с нея!!!
ох ,мерси :) Бих искала и аз да мога да ти върна жеста :)
Иначе и аз съветвам Гого да я остави ;) Това го казах още преди.Няма смисъл просто вече.

3oPuTy
05-09-2009, 17:28
Вече можеш :D


Гого не й пиши!!!
Остави я да си подреди мислите и да се успокои след раздялата,защото въпреки,че тя го е зарязала 100% й е (малко или много) кофти!!!Аз лично скъсах с едно момче преди 2 години и до ден днешен не съм го преодоляла напълно ... Заради него нараних 3 момчета,които бяха готови на всичко за мен и които ме обичаха така,както никой не ме беше обичал до сега ...
Мисълта ми беше,че много я пришпорваш,а и няма да е зле да си промениш държанието и начина на изразяване!!! :x :)
Айде и на теб един плюс да не се сърдиш :D


П.П.Да вземем да спрем със спама,че току-виж се появил някой изнервен админ и ... :?

goGu
05-09-2009, 17:31
Хич няма и да я търса ще си седа с мойта :smt007 :smt008 :D ама в impulse пишете хаха,че яко скука.. :-D

sladkotykate
05-09-2009, 18:15
аз мисля че не и е било удобно да тръгне с теб затова така отблъскващо се държи с теб за да я оставиш :s

fc
05-09-2009, 18:26
:shock:

.. DeViL mAy CrY ..
05-09-2009, 18:26
Ако толкова много си я харесвал 2 седмици не са нищо.За 2 седмици кво толко стана че реши че не искаш тя да е с теб.Едни тъпи 2 седмици тва е нищо.Твойто е точно детска работа(не че аз съм много голяма че да те виня)трябваше да пойзчакаш.Тя също не е права.Гадна кучка хубаво казал си и го.Не и пиши вече,щом си тръгнал с дръгото момиче,значи не ти е пукало толкова за нея,значи не искаш и да те унижава така по скайпа.Направи си ти изводите ама все пак аз не бих се унижавала така,пък каквото и да да съм направила(друг е въпроса за приятел) ама тва и нейното е прекалено.Най-добре Бъди си с това момиче ако ти харесва,ако не просто недей да я лъжеш,тя не е виновна

elsy
05-09-2009, 19:03
И ти не знаеш кво искаш май. И да, виновен си.

Punisherrr
05-09-2009, 20:29
[3:15:58 PM] - Jusт Пebulс`' ™ каза: кучка кучка ама не и твоя ,, ;]

8-) OH YES BABY ! :smt002

Aicken
05-09-2009, 20:54
тъжни душици непослушни

Hilary_
05-09-2009, 21:01
Амм Гоше кво да ти кажа... :D :D амм обидил си я... и ти се сърди, защото си я обидил! Дай и малко време ... и по добре се извини ако искаш пак да я "сваляш" макар, че Алекс си е по - добре... :wink: Обаче спри да я питаш какво съм направил... :? Няма смисъл.. вече знаеш за какво е... 8) ай Успех! 8)

golqmumnik
05-09-2009, 21:05
Hommie,stop with this fucking skype,go to the club and bang some bitches in the butt :smt002

ThisIsMe
05-09-2009, 21:11
ако някой ме нарече кучка...до живот сигурно не бих му проговорила. :shock: първо:
тя се лигави ,а мен лигличките ужасно ме дразнят :x .
ако иска да ти нахака ,че не е кучка нека го каже директно,какво повтаря едно и също ,като развалена плоча.
Второ:
Ти си виновен ,знаеш защо,тя е искала време ,а ти не си го спазил и веднага си хукнал при друга.Няма смисъл да сте заедно.Какво искаш сега от нея? щом си имаш друга ,бъди си с нея и забрави това момиче!

smileforyou12
05-10-2009, 04:28
и двамата сте тъпи и виновни точка

guinessgirl
05-11-2009, 13:18
KУP за тъпата овца

moon_flower
05-11-2009, 13:23
Дано и двете мацки да видят кви ги пишеш тука и да ти разгонят фамилията.Заслужаваш си отношението и.

AnzaRe
05-11-2009, 13:25
1-Човече ти си оплескал нещата...като искаш да зарибяваш момиче и да я накараш да ходите не се казва "каква си кучка" :D а я остави намира тя ще ти пише сама ако те харесва.
2-Този скайп не решава проблеми....
3-Земете излезте някъде и си поговорете на 4 очи,че ми писна по тоя скайп някой да се обяснява в любов!
4-Забрави вече да стане между вас нещо ти си си виновен,не трябваше да правиш това!

Daniella_
05-11-2009, 13:33
Охх.. според мен трябва да опиташ това..
Обади й се,ама не й говори за това как си се разочаровал от нея.Просто я попитай за това как се чувства.Сиг съм ,че ще ти обесни :-P

AnzaRe
05-11-2009, 13:34
Охх.. според мен трябва да опиташ това..
Обади й се,ама не й говори за това как си се разочаровал от нея.Просто я попитай за това как се чувства.Сиг съм ,че ще ти обесни :-P
След тези думи които той е казъл едва ли ще му проговори скоро 8-)

mechtaq_za_teb
05-11-2009, 13:38
Ахх, момичето ти се ядосва, че си тръгнал с друга. Това е...

Daniella_
05-16-2009, 17:36
Охх.. според мен трябва да опиташ това..
Обади й се,ама не й говори за това как си се разочаровал от нея.Просто я попитай за това как се чувства.Сиг съм ,че ще ти обесни :-P
След тези думи които той е казъл едва ли ще му проговори скоро 8-)
Има нещо вярно.Аз бих се сърдииила доста време след подобно изказване.

sex1to167
05-16-2009, 17:58
ми според мен няма смисъл от цялата тая история за какво си е публикувал нямам идея :D :D :D

zay4e
05-16-2009, 19:46
ем sorka ама ако на мене кажеш "кучка" мн по-зле щях да се държа,ти пак се радвай,че ти отговаря като й пишеш :o вземи поне й се извини за обидата

NaughtyOne
05-16-2009, 21:25
Цитат от скайп...демек не го четох!

goGu
05-16-2009, 21:33
Абе това е старо махайте го не пишете то мина ние с това момиче се оправихме :D :-P

DJ_Mrav4o
05-16-2009, 21:34
Аз ако бях на момичето щях да съм ти смазала физиономията :o :o

valdesbg
05-17-2009, 05:03
Абе момче ти с всичкия ли си?

Момата пак леко те е отрязала.Аз ако съм на нейно място направо не те знам къде ще си.

Чувал ли си репликата тъп и упорит? Е в момента си точно такъв, ама с превес на първото.

DimovB
05-17-2009, 11:02
Skype Love >> All