PDA

View Full Version : Как да се харесаме на момче?



finster
05-09-2009, 16:36
Контра тема!

Всъщност искам да споделя за един семинар, който е насочен към това да разберем кои сме и как да постигнем това, към което се стремим... аз самата посещавах подобен и мисля че това разви до голяма степен усещането и поведението ми като истинска жена... ето леко описание което преписах от брошурката за семинара, ако имате интерес пишете ми, ще ви дам официалния сайт или други контакти.

Омръзнало ли ви е мъжете, които целувате, да се превръщат в жаби? Искате ли да разберете защо това се случва и как да развалите магията?

“Как да имаме мечтаната връзка и да бъдем щастливи със себе си” е практически семинар, чиято цел е да ни помогне да разберем какво искаме от живота и връзките си, какво ни пречи да го получим и как да го постигнем. Чрез него ще открием кои наши вярвания и модели ни държат в омагьосания кръг и ни пречат да имаме щастливата любов, която заслужаваме. Трансформирайки тези вярвания и модели, ще се научим да бъдем по-щастливи със себе си, живота си и отношенията си с мъжете, да се обичаме и приемаме такива, каквито сме, осъзнавайки собствената си ценност и уникалност. Ще разберем по-добре мъжете, тяхната същност, поведение и начин на мислене. Ще се научим как да разговаряме с тях, така че да ни разбират и да ни дават това, от което имаме нужда.

Семинарът е за всички жени, които искат да се превърнат в принцесата в своята собствена приказка – една красива и уверена принцеса, която излъчва женственост и магнетичност, и която всеки мъж би бил щастлив да има до себе си.

spensi
05-09-2009, 19:21
Това е малко тапо или има химия или няма между двама.

vampirekiss
05-09-2009, 19:24
Айде агитации.тези работи не стават с 1 семинар.

smileforyou12
05-09-2009, 19:26
всичко става неочаквано :?

Ivalinka
05-10-2009, 09:05
човек или го има, или не..

finster
05-10-2009, 13:19
Не е точно така - всеки човек го има, но не всеки знае как да го използва... затова при някои се получава, при други - не... точно това е целта на подобни семинари - момичетата да разберат че не са тъпи и грозни, а могат да имат мъжете, които си искат... промяната трябва да започне в мисленето..

И да, трябва да има химия и всичко останало, но след химията идва момента с общуването, където химията не е достатъчна...