PDA

View Full Version : Къна



safetyMode
05-09-2009, 16:52
Здравейте. Искам да попитам как да си боядисам косата с къна. Знам че се разрежда с топла вода, но се чудя как се нанася на косата без да оплеска всичко. И още 1 въпрос - като се боядисам боята ще се изчисти ли с времето от косата ми или ще остане така? Ааа да и вредна ли е? Мерси предварително

П.П : Ако има други теми - съжалявам - нямам време да търся

rusova
05-09-2009, 17:07
emi ne ne e vremdna po princip cveta stava mnogo po hubav ot boqta ako se boqdisva6 v doma6ni usloviq, но след каната няма да можеш с боя да се боядисваш,а след като падне каната т.е. ти израсне косата .. по принцип каната пада ама не цялата тъй че ако ще се боядисваш помисли добре какво искаш

masal
05-09-2009, 17:25
Не го прави, моля те.

infinity05
05-09-2009, 17:35
И според мен не бива да си съсипваш косата по такъв начин.Вече има бои без амоняк,които са много добри.В днешно време и в каната има амоняк,така че... :)

safetyMode
05-09-2009, 17:54
Не го прави, моля те.

защо бре?

Аз искам само 1 кичур да си боядисам само.... цялата коса ме е страх....

turboPantofka
05-09-2009, 18:50
Аз съм чувала,че каната подхранва косата,но до колко е вярно нз

CaribbeanGirl
05-09-2009, 20:57
^ И аз това съм чувала, че каната била по-полезна от боята за коса!

safetyMode
05-09-2009, 21:03
^ И аз това съм чувала, че каната била по-полезна от боята за коса!

офф ние с тая кънааа :D иначе ще пробвам да си боядисам кичурче

Mi6inka
05-09-2009, 21:09
боядисай си кичурче,ама да знаеш ,че отгоре боя не хваща после ,ако решиш да се боядисваш :) Иначе е по трайна от боята и по-безвредна...а за начина...мисля ,че се разтваряше с топла вода..и се капваше оцет вътре ама не съм сигурна (може да се бъркам с боята за яйца :D ) ама със сигурност беше с топла вода

safetyMode
05-09-2009, 21:11
боядисай си кичурче,ама да знаеш ,че отгоре боя не хваща после ,ако решиш да се боядисваш :) Иначе е по трайна от боята и по-безвредна...а за начина...мисля ,че се разтваряше с топла вода..и се капваше оцет вътре ама не съм сигурна (може да се бъркам с боята за яйца :D ) ама със сигурност беше с топла вода

Окей. А как да си боядисам само кичура без да омажа и другата коса? Нали се пак трябва да преседи известно време....

Mi6inka
05-09-2009, 21:15
тъй понеже и аз съм ги правила тея... мацанки :D ... ами...аз лично си бях намзала там кичура ии...го "сгънах" на някво..умотах го там и го завързах..то стои щръкнало някак си не се опира до другата коса... пффф ега ти и обяснението дето ти дадох ама... трябва да се покаже няма как да го обясня така ,надявам се все пак да си поразбрала

LovEsIckk
05-09-2009, 21:15
Окей. А как да си боядисам само кичура без да омажа и другата коса? Нали се пак трябва да преседи известно време....

Хвани си косата с ластици и фиби и отдели само кичура който искаш да боядисаш ;)
Аз като исках да си изруся някой друг кичур така правех и след като го намажех с една дебела лента фолио запечатвах кичура отгоре и отдолу и с една фиба захващах и чаках :)

co0L_gIrL
05-09-2009, 21:20
не е вредна. И да- измива се. Моята за месец пада.