PDA

View Full Version : Автобронзанти и тем подобни...



Nail
05-09-2009, 21:41
Здравейте,
Нуждая се от помощ, тъй като съм новачка в областта на козметиката.
Та такам...проблема е, че скоро идва рождения ми ден и искам да съм с пола /голяма рядкост за мен/. НО кожата ми е толкова бледа, че прилича на току що изпран бял чаршаф :oops: . Миналата година ходих на солариум (4 пъти), но козметичката ми прекъсна процедурите, защото се появиха проблеми с кожата ми. Казвам го, за да се изключи като опция.
Та наскоро чух за тея чудеса автобронзантите и бронзантите. Порових се из интернет, но само да ги гледам на картинка - незнам, трудно ми е да преценя. Та, моля за вашата помощ, а именно да ми предложите някоя марка и горе-долу да ме насочите в цената, въпреки че последното и сама мога да си го намеря.
Благодаря предварително!

Cameo
05-09-2009, 22:24
:arrow: :arrow: :arrow: http://bgspraytan.com/index.html

LovEsIckk
05-09-2009, 22:43
Aз използвам лосион за слънце без тен от няколко дена и съм доста доволна.Не седи на петна ;) И все пак си е до кожа де ;)

j_adore2
05-10-2009, 07:37
Щом си толкова бяла,дори и най - светлото,защото те са на нива повечето - светло,тъмно,най - тъмно нещо такова .. таа и с най - светлото може да станеш на петна и оранжева .. Не знам аз преди 2 години използвах,но точно това се получи - петна.Може би аз не съм използвала шравилната марка или ддз .. А за солариума ако си била на някакъв турбо,нормално да имаш проблеми с толкова светла кожа .. но ти си знаеш :)

LovEsIckk
05-10-2009, 07:50
Ами преди тва тря се ексфолира кожата..и да се разнася и маже равномерно

IcanFLy
05-10-2009, 08:06
купи си на лореал и няма да съжаляваш!наскоро една приятелка си го взе и ефекта е невероятен:) изобщо не стана на петна и е много красив тена й

suunnseT
05-10-2009, 08:20
:arrow: :arrow: :arrow: http://bgspraytan.com/index.html

И в другата тема попитах,
но и тук също - тези наистина
ли идват по домовете и наистина
ли става хубав тена?Чудно ми е !

sladkish_14
05-10-2009, 09:17
^ И на мене ми е доста чудно ,,
И въпреки това прочетох всичко и доста скъпичко мисля ,че излиза всичко ,,
Предпочитам тея 50-60лв за солариум да ги дам , мисля , че ефекта ще е по - голям :( То това колко ли гаранция му дават , може и след 5 дена да ти се отмие :?


Следя темичката , защото и аз си търся 'Автобронзанти' :)

Cameo
05-10-2009, 17:51
:arrow: :arrow: :arrow: http://bgspraytan.com/index.html

И в другата тема попитах,
но и тук също - тези наистина
ли идват по домовете и наистина
ли става хубав тена?Чудно ми е !еми има телефони, е-мейли
проверете

Cathylicious
05-10-2009, 18:03
Автобронзантите аз повече има нямам вяра .. Имах на Лореал миналата година .. просто не искам да си спомням този период .. първите 1-2 дена е страхотно .. Но след това всичко ства на петна,понеже не знам защо,но не се отмива равномерно .. :|

svetlana111
05-11-2009, 08:48
Тези от бг спрейтен найстина идват по домовете.Миналата седмица ги виках пробно защото искам да съм с тен на бала и съм много доволна.На 20ти пак съм си записала час.Тена е страхотен-на солариум трябва до ходиш сигурно 1-2 месеца да го направиш тоя тен.В къщи ако ги викаш е 36 лева, а ако отидеш на място е 29.И вообще не ставаш не петна като с тия автобронзанти дето се мазах миналото лято :)

LovEsIckk
05-11-2009, 08:58
Само не разбрах тва с пръскането колко време трае?

svetlana111
05-11-2009, 10:56
На мен ми издържа 10 дни,но момичето което го прави ми каза че предлагат и допълнителни козметики специлно за спрей тен, с които може да изкара до месец и другиа сега ще си купя и такава

Jamalska
05-11-2009, 16:43
На мен ми издържа 10 дни,но момичето което го прави ми каза че предлагат и допълнителни козметики специлно за спрей тен, с които може да изкара до месец и другиа сега ще си купя и такава
Искам снимка:)

sweatkiss
05-11-2009, 16:58
И аз мисля да ги викна еи сега в събота пък ще видим на какво ще заприличам :D обичам да рискувам пък и нали се мие след 1 седмица така че...Ще постна снимка преди и след няколко дена... 8-)

EarthShaker
05-12-2009, 05:26
заебете вий, че е по-евтино... въобще не мислите за здравето си.. шибания солариум така преебава кожата, че не ми се мисли как ще изглеждате на 30

NoFuckinWay
05-12-2009, 05:38
За Автобронзантите - Ако не се нанасят равномерно, ставаш цялата на петна и е супер грозно :) Не че употребявам, но съм виждала как приятелки си преебават тена 8-) А солариума...вертикалния - неравномерен тен. Хоризонталния - стиска ли ти да се затвориш в ковчег, било то и за 10мин :lol: :razz:

Ходете на плаж хора ! Печете се по терасите...пак е по-добре :lol: