PDA

View Full Version : HELP :( ;(



bebety2
05-10-2009, 00:59
здравейте,
харесвам едно момче..най-добрата ми приятелка му писа,че имам някакви симпатии към него и той й отговори: "знам :) " .. каза,че се забелязвало и някви такива.. а аз по никакъв начин не съм показвала че го харесвам...както и да е..не съм го виждала от вечерта когато приятелката ми му писа,днес го видях..той ме попита там еди си кво и тва беше..после вечерта го видях по улицата за малко и пак гледа да се закача с мен дори и за малко..щото ние само се разминахме.. според вас дали ще се получи нещо между нас..

П.П: той е някак си ... затворен,не знам даже как да го опиша.. кажете какво да правя :( :(

мерси предварително :-) :-) :-)

smileforyou12
05-10-2009, 01:04
момиче аз незнам дали ще се получи ако и той те харесва има вероятност да стане нещомежду вас но това не е достатъчно все пак някой тряжва да направи първата крачка

bebety2
05-10-2009, 01:13
ох не знам..онази вечер му писах по скайпа но той не ми отговори (той по принцип играе някви игри и много много не се задържа в скайпа,в смисъл седи на отпочиващ и много рядко си чати...) и аз мн се ядосах :-x и си казах че повече няма да му пиша :? вие какво бихте направили на мое място :x :cry:

smileforyou12
05-10-2009, 02:06
тоя скаъп до нищо хубаво не води ......
почти всичко трябва да става на 4 очи

hisy
05-10-2009, 07:07
съгласна съм че скайпа до никъде не води..но ти все пак поговори с това момче..може и да се получи нещо между вас.. :)

AnzaRe
05-10-2009, 07:10
тоя скаъп до нищо хубаво не води ......
почти всичко трябва да става на 4 очи

Този скайп нищо не върши.Той раделя реалното с/виртуалното.По-добре да се видите на 4 очи..кажете си всчико,и тогава може да имаш шанс! :P

Hilary_
05-10-2009, 07:58
Амм не действай с приятелки не се знае кога ще те прецакат... а иначе опитай се за по дълго да останете сами и го питай направо... чакането само влошава нещата... 8)

Sa6eks
05-10-2009, 09:34
Амм не действай с приятелки не се знае кога ще те прецакат... а иначе опитай се за по дълго да останете сами и го питай направо... чакането само влошава нещата... 8)
Toчно така !
Много правилно изказване !

mechtaq_za_teb
05-10-2009, 09:42
Ние от къде да знаем? :) Не сме му в главата и не знаем какви намерения има, ако изобщо има. Ти трябва да разбереш сама... като например някой ден се разберете да се видите само двамата на разходка или кафе. Трябва да се започне от някъде :)

cinderella_gugutka
05-10-2009, 11:41
ако и той те харесва ще се полу4и ама дали те харесва няма как да знаем

EeeBobii
05-10-2009, 11:51
Действай, покажи му, че го желаеш...

xplay
05-10-2009, 12:16
Кажи му, че го харесваш и действай само както ти си знаеш ;) ;]]

fluffka1
05-10-2009, 13:11
остави нещата в негови ръце. :) не е много сигурно дали ще направи нещо, ако ти самата искаш да стане нещо, поеми ТИ нещата :D

soul1199
05-10-2009, 13:14
излесте двамата някой път,поговорете за вас,питай го дали те харесва и така :)

BuKuTyY
05-11-2009, 13:39
ох не знам..онази вечер му писах по скайпа но той не ми отговори (той по принцип играе някви игри и много много не се задържа в скайпа,в смисъл седи на отпочиващ и много рядко си чати...) и аз мн се ядосах :-x и си казах че повече няма да му пиша :? вие какво бихте направили на мое място :x :cry:

Много познато... Аз когато харесвам някой и ме е срам да му кажа в прав текст отивам при някой НЕГОВ фр и му казвам и той казва ест на въпросното момче... а щом е срамежлив например като го видиш прегърни го нещо такова... не го оставай веднага да си замине :)

sasha_90
05-11-2009, 13:43
Нищо не прави.Той знае за симпатиите ти.