PDA

View Full Version : Странно държане ;(((



raia338
05-10-2009, 01:08
Бях пуснала темата ,,Начало ? ,, за момчето с което ходя ,но не се държи добре с мен .. днес реших да му пиша за последен път! Писах му здр,той не отговори макар че,беше на компа ззщото си смени статуса.. по късно му казах ,че май няма смисъл да продължаваме,но той каза че просто не знаел защо се държи така..каза че няма причина и много съжалява..каза че ще се промени от тук нататък..според вас на какво се дължи държането му :-o :( ...попитах го да не би да се дължи на това че е изгубил интерес към мене вече и той отрече...не знам какво да правя..и какво да мисля :cry:

smileforyou12
05-10-2009, 01:10
ами по добре го остави това не е връзка незнам на какво се дължи това негово държание но няма смисъл да продължавате

hisy
05-10-2009, 06:58
и моя се държи така..ама спокойно.. всеки човек има гадни дни... може да има проблеми но да не иска да ти каже.. ти му доказвай че го обичаш и че може да разчита на теб..а ако продължава така да се държи.. ще трябва да поговорите сериозно ! :)

hisy
05-10-2009, 07:01
Знам колко е мъчително... и на мен кви ли мисли не ми минаха през главата.. .. иначе спокойно... .. ГОРЕ ГЛАВАТА всичко ще се оправи :)

TheBeliever
05-10-2009, 07:12
Щом си говорила с него и е обещал да промени държанието си, можеш само да чакаш. Ако продължава както преди по-добре се разделете - няма смисъл да продължаваш връзка, в която не си щастлива.

TooLittelTooLate
05-10-2009, 07:28
Ем, щом е обещал. почакай да видиш дали ще си промени наистина държанието. А ако продължава да се държи така, няма смисъл да продъжавате заедно. :)

AnzaRe
05-10-2009, 07:29
Мъжката дума е камък...Както и мъжкото обещание,да бъде направено.

blackvelvet
05-10-2009, 07:55
Ем, щом е обещал. почакай да видиш дали ще си промени наистина държанието. А ако продължава да се държи така, няма смисъл да продъжавате заедно. :)

+1

Hilary_
05-10-2009, 07:55
Изчакай ... времето ще си покаже... 8)

bebety2
05-10-2009, 08:25
ами изчакай още малко и виж дали има промяна..ако не се оправи му бий шута :)

П.П: и все пак мойто мнение е че Ф**и е по ПЕК :grin: :D :D :D :D (авторката знае за какво говоря) :-)

mechtaq_za_teb
05-10-2009, 09:14
Дай му време да разбере какво иска. Не си прави прибързани заключения и имай търпение. Може пък нещата да потръгнат. Успех :)

spensi
05-10-2009, 10:12
Бях пуснала темата ,,Начало ? ,, за момчето с което ходя ,но не се държи добре с мен .. днес реших да му пиша за последен път! Писах му здр,той не отговори макар че,беше на компа ззщото си смени статуса.. по късно му казах ,че май няма смисъл да продължаваме,но той каза че просто не знаел защо се държи така..каза че няма причина и много съжалява..каза че ще се промени от тук нататък..според вас на какво се дължи държането му :-o :( ...попитах го да не би да се дължи на това че е изгубил интерес към мене вече и той отрече...не знам какво да правя..и какво да мисля :cry:
чатовете по skype за толкова повърхностни че не е истина най-добре е да поговориш на 4 очи поне по време на разговора да се види реакцийте му

mynichka
05-10-2009, 10:42
Защо не си поговорите на живо?

evelinka1122
05-10-2009, 10:45
в такива ситуации един голям процент е намесен трети човек...
ПРЕДПОЛАГАМ
1. може да има друга
2. някой/ някоя му е казал нещо лошо за теб....

не бъдете толкова наивни бе хора... и той не знаел що се държи така... а кой тогава? :?

GameMaster
05-10-2009, 11:25
Човек,който не е съвсем наясно със себе си не мисля че ще се промени особено.По-добре не се надявай повече.Мисля че ще е по-добре ако прекратите връзката си понеже не ти харесва държанието му спрямо теб.

Take_That
05-10-2009, 20:10
Ем, щом е обещал. почакай да видиш дали ще си промени наистина държанието. А ако продължава да се държи така, няма смисъл да продъжавате заедно. :)

И аз така мисля :)

puhinka93
05-11-2009, 11:04
Изчакай ... времето ще си покаже... 8)

+1

А аз имам 1 въпрос.. Колко време ходите с това момче? 8)

Aicken
05-11-2009, 11:21
сигурно не му пука много

Wrathchild
05-11-2009, 12:13
Мъжката дума е камък...Както и мъжкото обещание,да бъде направено.Твърде голям оптимист си, да не говорим, че тук не става дума за мъже.