PDA

View Full Version : pomognete mi molq vi ...



Username
05-10-2009, 06:59
zdraveite.. :) imam problem [e ne mnogo golqm no fse pak] edna ot priqtelkite mi ima imen den na ''Konstantin i Elena'' no ot minalata godina lqtoto do mart mesec bqhme skarani i an skoro si opravihme otnosheniqta... iskam da i vzema neshto no ne znam kakvo zashtoto vsichki kazvat vzemi i plushena igrachka,parfium...tintiri mintiri... no iskam da i vzema neshto koeto da dokosne samata i dusha i ne znam kakvo tochno da bude... ako mojete da mi pomognete ... :-k iii drugo ako mojete da mi napishete kakvo da napravq kogato i dam podaruka shoto ne sum mnogo ot pritesnitelnite no iskam da i kaja neshto koeto zaedno s podaruka da q trogne i da razbere kolko mnogo durja na neq i che ne iskam otnovo da si razvalqme otnosheniqta.. po princip sam mnogo nahakana,no v takiva momenti nqkak si gubq i uma i duma.. molq vi pomognete mi ostava 2 sedmici .. :shock:

smileforyou12
05-10-2009, 07:00
ами ние от каде да знам какво ще докосне душата при положение че не я познаваме и не знаем какво харесва

Username
05-10-2009, 07:02
emi az molq da mi dadete nqkakva ideq... ako li ne .n.p ti edva li ne mi se karash :(

AnzaRe
05-10-2009, 07:03
Вземи й нещо като сувенир,ако знаеш има едни много яки стъклени неща който ги продават в различни магазини.Последния път когато подарих на едно момиче на имен ден скочи на мен и паднах,че чак си хакнах главата в земята и си я търках в продължителност от 1 мин :D :D 8-)

smileforyou12
05-10-2009, 07:05
един голям букет с картичка и ако носи сребро мисля че едно сенжирче с неината буква ще я зарадва

blackvelvet
05-10-2009, 08:02
Ами според мен....незнам от колко време се познавате и сте приятелки,но можеш да и вземеш нещо символично,което е характерно само за вас двете. ;)

Hilary_
05-10-2009, 08:03
И как според теб ние ще знаем какво харесва приятелката ти... :x :? Защо винаги търсите чуждото мнение?! Толкова ли не можеш да измислиш сама... :? :? Понеже на скоро и един приятел има имен ден (но няма да го видя) ... бих му подарила нещо което да затвърди приятелството ни, и по този начин ще се трогне и защото съм се сетила за именния му ден и заради това колко много го ценя... 8) А тези плюшки... не минават при всеки... :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
05-10-2009, 10:02
Писането на кирилица е задължително!