PDA

View Full Version : Имам много скапан живот... :D :D



puhi14
05-10-2009, 08:57
Еми ето я моята история...РОдила съм се не в много богато,но не и в много бедно семейство.Откакто се помня живеем по квартири(слава Богу в един град)..не се оплаквам...винаги ми било весело и не съм оставала ощетена... :D След това баща ми замина в Италия...уж ,за да искара пари за жилище...мама трябваше да ме издържа през тези няколко години,затова започна работа...а аз..бях 3 години на селооо.... :x :x :cry: (добре,че мина този период де... :-D )много ми беше скапано там,защото дядо ми е пиянка... :smt101 баба криеше пари,за да не може дядо ми да ги прахоса за ракия. :razz: След това вуйчо ми си намери едно шибано гадже-психопат,което си мислеше,че се дрогирам(а тогава бях на седем :lol: ) и и крада парите (баси лудата,брат,ако я видя някъде ще я смажа :smt062 ) след това,аз излъгах,че правя всичко това,защото искам да се върна при мама в града (мн съм хитра)...да,ама като се върнах в града майка ми и баща ми се бяха развели..всички си мислеха ,че се дрогирам(тъпанариии :lol: ).НАй-накрая мама ми повярва,че оная си измисля всичко и така... :D Мама трябваше да ходи на работа,затова от 2 клас стоя сама и съм много отговорно дете...добре де...това за отговорността не е много вярно... :-D баща ми си намери приятелка ,която е разведена със син...взима ме мн рядко.. :x минавайки началното си образование се влюбих лудо в едно момче,което харесвало най-добрата ми приятелка...шибана история... :lol: Иии ето го поредният опит да си купим жилище:мама замина в Италия и два месеца стоях при тати...а пропуснах да кажа,че баба ми също е в Италия,за да събира пари и защото не можеше да понася пияния ми дядка.. :D така отклоних се...мава замина след два месеца се върна,защото не можа да си намери работа...след това си намери приятел..много ме кефи...много го обикнах...станахме големи фр...ама те постоянно се карат....попринцип той живее у нас...но само се карат и се изнася и внася през 1 месец...даже сега пак са скарани...абе скапан ми е живота..но на всичко това...аз се смея... :razz:
Съжалявам ,че ви занимавам с това,ама просто си спомням сега и ми се искаше да си споделя живота с вас... :lol:

MrUndaztood
05-10-2009, 10:35
Нищо не ти разбирам.Хъката мътъка

vampirekiss
05-10-2009, 11:41
Приемаш нещaтa доста леко да ти кажа или поне така се стараеш да изглежда.Само ти си знаеш какво ти е.То и аз много много не ти разбрах,но и твоята не е лесна.

HarumScarum
05-10-2009, 15:11
Нищо не ти разбирам.Хъката мътъка
+

HotChickMaggie
05-10-2009, 17:35
минавайки началното си образование се влюбих лудо в едно момиче,което харесвало най-добрата ми приятелка...шибана история... :lol:

Само не разбрах момиче или момче си последно? :-o

MrUndaztood
05-10-2009, 18:17
минавайки началното си образование се влюбих лудо в едно момиче,което харесвало най-добрата ми приятелка...шибана история... :lol:

Само не разбрах момиче или момче си последно? :-o

Shemale е :lol:

fluffka1
05-10-2009, 18:45
аз всичко разбрах, много то е.... интересен живота, така отстрани погледнато, сигурно ти е тежко на тебе... ама както беше казал някой по-горе, ти лесно ги приемаш нещата, или поне така изглежда.... ако е така, радвам се за тебе, продължавай по същия начин. И нормално е да се смееш, то като се замисля, то си е направо смешно :lol:

slim__shadygirl
05-10-2009, 19:05
ма ти е весело така като гледам :-D

ThePowerOfLove
05-10-2009, 19:50
Наистина ли ти е смешно? Или с изкуствена усмивка приемаш нещата по-леко?

puhi14
05-11-2009, 11:32
минавайки началното си образование се влюбих лудо в едно момиче,което харесвало най-добрата ми приятелка...шибана история... :lol:

Само не разбрах момиче или момче си последно? :-o
:razz: :razz: :razz: сори...объркала съм се..влюбих се в едно момче... :razz: :razz: :razz:

puhi14
05-11-2009, 11:36
Наистина ли ти е смешно? Или с изкуствена усмивка приемаш нещата по-леко?
НЕзнам..може би съм лигла...просто от малка съм била в забавни обкръжения и никога не ми липсвало нищо...всички са ме обгръщали с внимание,дори и при тези тъпи историйки,ама пък...много е смешно да стоиш и да гледаш това отстрани... :D разглезена съм това е..семейството ми е такова-скапано....и нищо не мога да променя..може отстрани да изглежда много тъжно и гадно,нж в действителност е супер забавно да си покрай тези хора... :grin:

Infinity
05-11-2009, 13:28
ма ти е весело така като гледам :-D

kuklichka_bg
05-11-2009, 14:00
Защо го прочетоххххххххххххх защоооооооооооооо 8-)

asi_basi
05-17-2009, 15:45
Tvoq jivot ne e ni6to ... pone pak uspqva6 da se smee6 nad vsi4ko, dokato az neznam do koga 6te izdarja v moeto ...

nan4onanka
05-17-2009, 16:10
Абе ти в ред ли си бе? :booooomb:

puhi14
05-19-2009, 12:05
Абе ти в ред ли си бе? :booooomb:
Ммм..кое по-точно не ми е в ред?

Mimito1991
05-19-2009, 12:23
И моя живот е скапан , но какво да се прави .. такъв е живота :D

nan4onanka
05-19-2009, 12:56
Абе ти в ред ли си бе? :booooomb:
Ммм..кое по-точно не ми е в ред?Цялото ти същество не е в ред!Я се стегни!Уж тъжно,а се смееш!Пффф идиоти такива... :o :booooomb:

mim4ety_sara
05-19-2009, 13:00
Точно така,да не ти пука! :-D

Hilary_
05-19-2009, 13:38
оххх не ми се чете ... :D Но само по заглавието щи кажа не си единствена... :? :?

NeZaPoznat
05-19-2009, 14:11
Абе ти в ред ли си бе? :booooomb:
Ммм..кое по-точно не ми е в ред?

На ред си миличко. Повечето тук биха откачили ако преживеят и половината от това, което си разказала.
Виж само темите:
Помощ - нас*ах се докато ме чу*аха отзад
Помощ - пъпки
Помощ - тя не ме харесва
Помощ - той ме заряза
Помощ - няАм ко да праа

Пожелавам ти много кураж и много късмет !!

:)

YakUZa777
05-20-2009, 21:20
facepalm

Krasencety
05-21-2009, 11:42
Много ти се възхищавам, че въпреки всичко се смееш и си весела.. :-) Продължавай така! Много успехчета ти пожелавам и спокойно не ти си лудата ;) 8)

nan4onanka
05-21-2009, 17:39
Много ти се възхищавам, че въпреки всичко се смееш и си весела.. :-) Продължавай така! Много успехчета ти пожелавам и спокойно не ти си лудата ;) 8)А кой е луд бе еееееееееееййй???А?Май и ти си към нейната партия... :D