PDA

View Full Version : Проблем с клавиатурата



bobolinka6
05-10-2009, 09:40
Не знам дали е точно проблем,но все пак ще попитам.Вчера си инсталирах играта The Sims 2 и се опитах да въведа кода за парите.Натиснах Shift+Ctrl+C,но нищо не се получава,т.е.не ми излиза прозорчето,където по принцип трябва да го напиша.Може би е нещо от настройките на клавиатурата.Надявам се някой може да ми каже как да го изкарам това пусто екранче :D .
Благодаря предварително :-) и се извинявам,че ви губя времето с малоумния ми проблем. 8-)

smileforyou12
05-10-2009, 10:06
може и от играта да е

g_antonov
05-10-2009, 14:44
Тоя код не беше ли само за Sims 1?
Може и да бъркам де не съм играл Sims от 3 години че да не са и повече.

Sa6eks
05-10-2009, 15:19
Проблема е в играта. Истегли я от другаде, или си направи 1 .cfg .

KpaCuB4o14
05-10-2009, 16:39
може да е от сменянето на езика
при мен се е получавало . инсталираи си flex type
ако не стане сложи нов crack :)

brokeninside13
05-10-2009, 16:53
Еми незнам, аз на моя симс 2 ми работи много добре кода motherlode за пари (единствено този код ползвам) и Shift+Ctrl+C си работи и сичко. Може да е от играта да. Аз си инсталирах http://zamunda.net/details.php?id=544&hit=1 и си е перфектен!

А и да от езика може да е. Моя е Flex Type 2K и на симса ако съм на БГ не ми излизат никви букви ами са прозрачни буквите и като си смениш на US излизат.

bobolinka6
05-11-2009, 08:38
Благодаря много на всички ви за отговорите. :-)
Латиница имам-и с нея не става.
Иначе наистина се надявам да е от играта-аз си я изтеглих от замундата,версия The Sims 2 Deluxe,която включва The Sims 2+The Sims 2 Nightlife.Всичко си работи супер,даже си инсталнах и The Sims 2 University,ама глупавите кодове развалят всичко...Вмомента си тегля друга версия на играта от замундата,която имах на стария си компютър и всичко вървеше на 6-без допълнения,тях ще добавя впоследствие.
Отново ви благодаря за отзивчивостта!!!