PDA

View Full Version : Много са яки



PCDfenka
05-10-2009, 09:58
Ей като се рових в гугъл открих едни много готини момичета искам да ви питам как се казват (по скоро говоря за русатада) видя и др снимки ето и линк http://img0.liveinternet.ru/images/attach/b/2/22/418/22418236_120841410_huge.jpg
и коя мислите че е по красива харесват ли ви :-)
А и още едно въпросче какво мислитe за външността на Кейти - http://farm4.static.flickr.com/3037/2518301192_e7db104b3d.jpg?v=0

POLLINA
05-10-2009, 10:10
мисля че двете момичета не са българки... но не знам със сигурност...но са хубави
а за кейти.... блахх

HotChickMaggie
05-10-2009, 10:15
Двете момичета са много хубави. :) А Кейти изобщо не ми харесва. :?

Wrathchild
05-10-2009, 10:17
Кейти е твърде прехвалена. Реално не е нищо особено, да не говорим, че вече е втръснала.

Goddess
05-10-2009, 10:17
Готини са мацките, русата определено ми харесва повече.

А Кейти...блях.

LittlePrincess
05-10-2009, 10:22
Хахх Кейти отдавна никой не я забелязва, а и без това не е голяма красавица. И е доста трътлеста 8-)

А другите 2 момичета са сладки, да. Но си нямам и на представа как се казват.

SoulKeeper
05-10-2009, 10:26
Двете момичета - Екстра ;) Нз как се казват...
А коя е тази Кейти ... смисъл коя е като личност? (Извинявам се за тъпия въпрос но не съм много запознат....)

PCDfenka
05-10-2009, 10:27
Двете момичета - Екстра ;) Нз как се казват...
А коя е тази Кейти ... смисъл коя е като личност? (Извинявам се за тъпия въпрос но не съм много запознат....)
ами кейти не е много известна вече тя беше там сийн някъв си стил
:-o

LittlePrincess
05-10-2009, 10:32
Двете момичета - Екстра ;) Нз как се казват...
А коя е тази Кейти ... смисъл коя е като личност? (Извинявам се за тъпия въпрос но не съм много запознат....)
ами кейти не е много известна вече тя беше там сийн някъв си стил
:-o

Е вече не е :D Преди в vbox беше пълно с нейни клипове.

HotChickMaggie
05-10-2009, 10:33
Двете момичета - Екстра ;) Нз как се казват...
А коя е тази Кейти ... смисъл коя е като личност? (Извинявам се за тъпия въпрос но не съм много запознат....)
ами кейти не е много известна вече тя беше там сийн някъв си стил
:-o

Е вече не е :D Преди в vbox беше пълно с нейни клипове.
То и сега е пълно ама кой ги гледа :-D

POLLINA
05-10-2009, 10:35
малко offtopic за да не правя нова тема :
още преди тая кейти като беше известна се чудих как така се прочу :shock: ? някой може ли да ме светне 8-)

PCDfenka
05-10-2009, 10:36
малко offtopic за да не правя нова тема :
още преди тая кейти като беше известна се чудих как така се прочу :shock: ? някой може ли да ме светне 8-)
адския въпрос мерси много че ме подсети шот забраих и тва да ви питам аз мисля че напълнила из нета неини снимки 8-)

LittlePrincess
05-10-2009, 10:37
малко offtopic за да не правя нова тема :
още преди тая кейти като беше известна се чудих как така се прочу :shock: ? някой може ли да ме светне 8-)

Еми не знам точно.. Смисъл тя има много снимки доколкото знам и явно са я изкопали от майспейс или някой такъв сайт.. Почнаха момиченцата да правят клипчета със снимките й колко е била хубава ии нещо такова 8-)

teenems
05-10-2009, 10:37
кейти = повърня

POLLINA
05-10-2009, 10:47
малко offtopic за да не правя нова тема :
още преди тая кейти като беше известна се чудих как така се прочу :shock: ? някой може ли да ме светне 8-)

Еми не знам точно.. Смисъл тя има много снимки доколкото знам и явно са я изкопали от майспейс или някой такъв сайт.. Почнаха момиченцата да правят клипчета със снимките й колко е била хубава ии нещо такова 8-)
е поне си изживя славата. стига и толкова 8-)

mechtaq_za_teb
05-10-2009, 10:57
За първи път чувам за тази Кейти, но пък смятам, че момичето е сладко :)

GbSy
05-10-2009, 11:00
Кейти се изтърка, мдам. А и този стил никога не ми е допадал, изглеждат ужасно.
Другите две девойки също не ми харесват.

mysterious93
05-10-2009, 11:07
двете момичета не ги знам,а въпросната Кейти е хубава (нищо че за 1 път я чувам) :D

YouCantStopMe
05-10-2009, 11:10
Мммм.. КЕЙТИ!Идолът на всички объркани момичета,които се мислят за емота (говоря от наблюдения ;dd ). Не ми харесва.С тази коса,тип-ела ме хвани(нещо като кошница)хм.. не е в мой стил.
Другите две имат хубави тела,но.. изцяло като визия не ми харесват.

sladkish_14
05-10-2009, 11:42
Оффф ще се застрелям и 3те са ужасни :?

Точно заради такива момичета като първите 2 , после всички само едно и също повтарят '5 тона грим , изправени коси , обем' бля бля бля ,,
А за тая Кейти ли е каква е , вече и мина времето на нея ..

PCDfenka
05-10-2009, 12:01
Оффф ще се застрелям и 3те са ужасни :?

Точно заради такива момичета като първите 2 , после всички само едно и също повтарят '5 тона грим , изправени коси , обем' бля бля бля ,,
А за тая Кейти ли е каква е , вече и мина времето на нея ..
на колко си само ми кажи ако си на 14 е мн тъпо това което ковориш ок съгласна съм не харесвам много изкуственото но 21 век сме бе човек ти какво искаш да ходят старовремски варзани коси и дълги рокли Б :lol: момичетата са красиви ще го показват все тая дали с грим или без ако си на 14 жалко щом още от сега мислиш така защото в днешно време има какви ли не неща мога да ти изброя ако искаш : грим преса ролки лещи и какво ли още не Айде с здраве :lol:

nadincety
05-10-2009, 12:11
Не знам как се казват първите 2 момичета , но имам някакви техни снимки :) Ето ги :

http://prikachi.com/files/821021m.jpg
http://prikachi.com/files/821022K.jpg
http://prikachi.com/files/821024I.jpg
http://prikachi.com/files/821023j.jpg

PCDfenka
05-10-2009, 12:14
Не знам как се казват първите 2 момичета , но имам някакви техни снимки :) Ето ги :

http://prikachi.com/files/821021m.jpg
http://prikachi.com/files/821022K.jpg
http://prikachi.com/files/821024I.jpg
http://prikachi.com/files/821023j.jpg
ейй мерси много аз бях намерила името на русото момиче в вбокс но сега немога да открия клипчето

DiScOnEcTeD
05-10-2009, 13:04
кейти е отвратителна ...

Infinity
05-10-2009, 13:08
Даа..Кейти по едно време беше мноого модерна..Всъщност тя не е грозна..на мен лично дори ми е сладка,а за стила това си е найна работа 8-)

sladkish_14
05-10-2009, 13:17
Оффф ще се застрелям и 3те са ужасни :?

Точно заради такива момичета като първите 2 , после всички само едно и също повтарят '5 тона грим , изправени коси , обем' бля бля бля ,,
А за тая Кейти ли е каква е , вече и мина времето на нея ..
на колко си само ми кажи ако си на 14 е мн тъпо това което ковориш ок съгласна съм не харесвам много изкуственото но 21 век сме бе човек ти какво искаш да ходят старовремски варзани коси и дълги рокли Б :lol: момичетата са красиви ще го показват все тая дали с грим или без ако си на 14 жалко щом още от сега мислиш така защото в днешно време има какви ли не неща мога да ти изброя ако искаш : грим преса ролки лещи и какво ли още не Айде с здраве :lol:


О.о ти мене не ме учи какво има и какво не !
Не съм на 14 ако това ще те успокой !
Прекалено нагримирани са , кожите им са станали толкова черни от солариум , че чак ме е жал да ги гледам, смешно е :shock:
+ това в тях не виждам нищо естествено , нито коси , нито очи , НИЩО !
Знам ,че е 21 век :? но пък чак толкова е прекалено !
Това , че са създадени тези неща за да подобрят външния вид на жените , не значи , че трябва да имаш от всичко по тебе ,,
По тази твоята логика един ден ако създадът изкуствена кожа , ти ще си сложиш , защото е 22век и е модерно , а не защото имаш нужда така ли ? :?

П.С - Научи се да пишеш и после коментирай на колко годинки съм !

Mastta
05-10-2009, 14:04
има малко намеса на фотошоп на снимката на "кейти"

Magic_Girl
05-10-2009, 14:25
Ами русата ми е позната от някъде, ама нз от къде. Иначе брюнетката ми е по-симпатична. А за Кейти мисля, че е сладка.

kuklichka_bg
05-10-2009, 14:33
има написан линк на снимката, защо не видиш там
Иначе са МНОГО ХУБАВИ.Прекрасни са :smt007

PCDfenka
05-10-2009, 15:09
Оффф ще се застрелям и 3те са ужасни :?

Точно заради такива момичета като първите 2 , после всички само едно и също повтарят '5 тона грим , изправени коси , обем' бля бля бля ,,
А за тая Кейти ли е каква е , вече и мина времето на нея ..
на колко си само ми кажи ако си на 14 е мн тъпо това което ковориш ок съгласна съм не харесвам много изкуственото но 21 век сме бе човек ти какво искаш да ходят старовремски варзани коси и дълги рокли Б :lol: момичетата са красиви ще го показват все тая дали с грим или без ако си на 14 жалко щом още от сега мислиш така защото в днешно време има какви ли не неща мога да ти изброя ако искаш : грим преса ролки лещи и какво ли още не Айде с здраве :lol:


О.о ти мене не ме учи какво има и какво не !
Не съм на 14 ако това ще те успокой !
Прекалено нагримирани са , кожите им са станали толкова черни от солариум , че чак ме е жал да ги гледам, смешно е :shock:
+ това в тях не виждам нищо естествено , нито коси , нито очи , НИЩО !
Знам ,че е 21 век :? но пък чак толкова е прекалено !
Това , че са създадени тези неща за да подобрят външния вид на жените , не значи , че трябва да имаш от всичко по тебе ,,
По тази твоята логика един ден ако създадът изкуствена кожа , ти ще си сложиш , защото е 22век и е модерно , а не защото имаш нужда така ли ? :?

П.С - Научи се да пишеш и после коментирай на колко годинки съм !

аз си знам да пиша това е от бързане ако не се досещаш сори че го прие толкова на вътре ама тфа си е мое мнение според мен момичетата са си хубави така тфа че имат фондютен е без значение то всички са такива вече каде си видяла някое момиче в днешно време да се снима без грим или поне аз не съм това вече взе да става банално всеки втори като види някое красиво момиче започва да се обеснява колко било изкуствено завист ли е тва комплекси или може би имам различен вкус :lol:

LittlePrincess
05-10-2009, 15:14
тфа че имат фондютен е без значение то всички са такива вече каде си видяла някое момиче в днешно време да се снима без грим това вече

Нека види мене 8-) Аз се снимам без грим. Е, само спирала, ма това грим ли е .. Даже специално съм си направила снимка дори без спирала..

Seducti0n
05-10-2009, 15:17
:) гримът краси лицата им,
без него не биха изглеждали по този начин.... :wink:

Естествено всеки има право на мнение, но дали би твърдяла, че са красиви, ако ги видиш рано сутрин или пък след като са излезли от банята... не мисля.... :?

Bloodlust
05-10-2009, 15:18
Какво е това Кейти бе? Дайте някой линк да й видим прословутите снимки, че лично аз съм от късметлиите, които не я знаят. :-o

PCDfenka
05-10-2009, 15:19
тфа че имат фондютен е без значение то всички са такива вече каде си видяла някое момиче в днешно време да се снима без грим това вече

Нека види мене 8-) Аз се снимам без грим. Е, само спирала, ма това грим ли е .. Даже специално съм си направила снимка дори без спирала..
ок съгласна съм с теб но ти си една от малкото за което те свалям шапка :-) аз също се снимам без грим щото все пак съм на 12 а пък и сега не говорим за мен

LittlePrincess
05-10-2009, 15:20
Какво е това Кейти бе? Дайте някой линк да й видим прословутите снимки, че лично аз съм от късметлиите, които не я знаят. :-o

http://www.vbox7.com/play:39c84af2 Специално за теб :D

PCDfenka
05-10-2009, 15:23
Какво е това Кейти бе? Дайте някой линк да й видим прословутите снимки, че лично аз съм от късметлиите, които не я знаят. :-o
http://vbox7.com/play:cf9e5cfe
обърнете внимание на какво и заприлича косата от прекалено топиране и изправяне :-)

Joro951
05-10-2009, 15:25
КЕЙТИ Е АДСКА МАДАМА, въпреки че за пръв път я чувам 8-)

masal
05-10-2009, 15:30
Оффф ще се застрелям и 3те са ужасни :?

Точно заради такива момичета като първите 2 , после всички само едно и също повтарят '5 тона грим , изправени коси , обем' бля бля бля ,,
А за тая Кейти ли е каква е , вече и мина времето на нея ..
на колко си само ми кажи ако си на 14 е мн тъпо това което ковориш ок съгласна съм не харесвам много изкуственото но 21 век сме бе човек ти какво искаш да ходят старовремски варзани коси и дълги рокли Б :lol: момичетата са красиви ще го показват все тая дали с грим или без ако си на 14 жалко щом още от сега мислиш така защото в днешно време има какви ли не неща мога да ти изброя ако искаш : грим преса ролки лещи и какво ли още не Айде с здраве :lol:


О.о ти мене не ме учи какво има и какво не !
Не съм на 14 ако това ще те успокой !
Прекалено нагримирани са , кожите им са станали толкова черни от солариум , че чак ме е жал да ги гледам, смешно е :shock:
+ това в тях не виждам нищо естествено , нито коси , нито очи , НИЩО !
Знам ,че е 21 век :? но пък чак толкова е прекалено !
Това , че са създадени тези неща за да подобрят външния вид на жените , не значи , че трябва да имаш от всичко по тебе ,,
По тази твоята логика един ден ако създадът изкуствена кожа , ти ще си сложиш , защото е 22век и е модерно , а не защото имаш нужда така ли ? :?

П.С - Научи се да пишеш и после коментирай на колко годинки съм ! И ти не си от най-грамотните.
Пише се успокои,а не успокой.

vlubeno_momi4e***
05-10-2009, 15:30
Двете момичета са много сладки... а Кейти нещо не ми допада особено..

sladkish_14
05-10-2009, 15:31
Оффф ще се застрелям и 3те са ужасни :?

Точно заради такива момичета като първите 2 , после всички само едно и също повтарят '5 тона грим , изправени коси , обем' бля бля бля ,,
А за тая Кейти ли е каква е , вече и мина времето на нея ..
на колко си само ми кажи ако си на 14 е мн тъпо това което ковориш ок съгласна съм не харесвам много изкуственото но 21 век сме бе човек ти какво искаш да ходят старовремски варзани коси и дълги рокли Б :lol: момичетата са красиви ще го показват все тая дали с грим или без ако си на 14 жалко щом още от сега мислиш така защото в днешно време има какви ли не неща мога да ти изброя ако искаш : грим преса ролки лещи и какво ли още не Айде с здраве :lol:


О.о ти мене не ме учи какво има и какво не !
Не съм на 14 ако това ще те успокой !
Прекалено нагримирани са , кожите им са станали толкова черни от солариум , че чак ме е жал да ги гледам, смешно е :shock:
+ това в тях не виждам нищо естествено , нито коси , нито очи , НИЩО !
Знам ,че е 21 век :? но пък чак толкова е прекалено !
Това , че са създадени тези неща за да подобрят външния вид на жените , не значи , че трябва да имаш от всичко по тебе ,,
По тази твоята логика един ден ако създадът изкуствена кожа , ти ще си сложиш , защото е 22век и е модерно , а не защото имаш нужда така ли ? :?

П.С - Научи се да пишеш и после коментирай на колко годинки съм !

аз си знам да пиша това е от бързане ако не се досещаш сори че го прие толкова на вътре ама тфа си е мое мнение според мен момичетата са си хубави така тфа че имат фондютен е без значение то всички са такива вече каде си видяла някое момиче в днешно време да се снима без грим или поне аз не съм това вече взе да става банално всеки втори като види някое красиво момиче започва да се обеснява колко било изкуствено завист ли е тва комплекси или може би имам различен вкус :lol:


Абсолютно така си е !
Нямам нищо против момичетата и аз намирам за много красиви именно такива , но тези двечките ми се видяха прекалили с някой козметични продукти и процедури , затова отбелязах ,, :wink:
Щом ти си ги харесваш , твой вкус си е ..

zai4ety13
05-10-2009, 15:47
малко offtopic за да не правя нова тема :
още преди тая кейти като беше известна се чудих как така се прочу :shock: ? някой може ли да ме светне 8-)

Еми не знам точно.. Смисъл тя има много снимки доколкото знам и явно са я изкопали от майспейс или някой такъв сайт.. Почнаха момиченцата да правят клипчета със снимките й колко е била хубава ии нещо такова 8-)Ами доколкото знам първо от някакъв сайт за емота и сиин (май че се казваше freaksvampires.com) после майспеис иии послеее...НАВСЯКЪДЕ!!! Радвам се, че най-накрая мина тая мания със Бейбифейс(прякорът й)Всяко трето момиче от 11 до 17 искаше да е като кейти с огромната коса и шарените обувчици :? Иначе аз хич не я харесвам! Няква трътлеста лигава,разглезена богаташка(доста пъти се е снимала пред къщата си(или е била.не съм сигурна) и затова разбирам че има пари) със перхидрол и ужасна прическа и мнооого грим! Ужасна е! Да не забравя да добълня, че гаджето й и приятелките й , са 100 пъти по-зле от нея !

LovEsIckk
05-10-2009, 15:54
мале тая кейти ква грозна е станала...ти остей косата и то и аз постригах късо ама тя няма почти никва коса и на всичкото отгоре в лице и мнгоо променена

splendour
05-10-2009, 16:00
male taq briynetkata e mn qka.iskam i kosata :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: i ysmivkata.az kato se snimam ysmixnata izglejdam se edno se z1bq bqsno na obektiva kato razqrena m1stiq :D :D :D rysata s16toe xybava no ne6to grybovati 4etri ima.keiti ima qki snimki no e mn byzynesta edna kato tyiti i se e drimosala prekaleno.a kosata i..... zaprili4ala e na gnezdo.pone vidqx 4e i ot moite pirgi po zle ima :D :D

Carmen_Kass
05-10-2009, 16:03
2-те момичета и др.път съм ги виждала,но незнам как се казват
а колкото до Кейти-УЖАС!!!!