PDA

View Full Version : Майка ми си е втълпила ..



nikkiiii
05-10-2009, 11:41
Здравейте на всички.Имам проблем - от доста време имам бяло течение..казала съм на майка ми защото много се страхувам от инфекции и глупости,но тя не иска да ме заведе :shock: Казва,че щом съм девствена гинеколога трябвало да ме "отвори" за да види какъв е проблема и как да се излекувам.. :shock: като го чух това...Какво бихте направили на мое място :?

WildGirl
05-10-2009, 11:47
Отиди сама.Не е нужно майка ти да е с теб.

xplay
05-10-2009, 12:05
Не я слушай и иди сама, защото може да е нещо сериозно и се съмнявам, че гинеколога ще трябва да те отвори. Пък и така да е ... ще те боли по-малко първия път :)

clever
05-10-2009, 12:41
кажи на майка ти че искаш да се погрижиш за здравето си и ако искаш отиди сама
не е задължително да си с нея :)
успех и дано нищо ти няма

Bloodlust
05-10-2009, 12:47
Бялото течение не е опасно. Много жени го имат. Предполагам, че ще вземе секрет за изследване и това ще е. По-добре отиди, за да си спокойна.

Biskfitka
05-10-2009, 13:11
Отиди с приятелка :) А майка ти...нямам думи... :? Грижи се за здравето си и отиди на гинеколог .
А за предишното мнение...как така не е опасно?! От къде знаеш какви са причините за появяването му (в тоя случай де..)

rauwkost
05-10-2009, 13:39
Бялото течение не е опасно. Много жени го имат. Предполагам, че ще вземе секрет за изследване и това ще е. По-добре отиди, за да си спокойна.
Може да е опасно, зависи за какво става дума. А като отидеш на гинеколог, каква му е работата да те "отваря" :D Само ще ти вземе секрет и това е.

HarumScarum
05-10-2009, 14:25
Бялото течение не е опасно. Много жени го имат. Предполагам, че ще вземе секрет за изследване и това ще е. По-добре отиди, за да си спокойна.
Може да е опасно, зависи за какво става дума. А като отидеш на гинеколог, каква му е работата да те "отваря" :D Само ще ти вземе секрет и това е.
+
Маика ти , леле . Вземи си някоя приятелка и отиваи.Първо след като си девствена гинеколога/жката вообще няма право да те качвам на ''магарето'' .Една приятелка имаше подобрен проблем само че на нея плюс това и закъсняваше . Отиде и и дадоха някакви хапчета и се оправи , но в никакъв случаи няма да те отваря ,спокоино ;)

LittlePrincess
05-10-2009, 14:33
Нещо й има на майка ти.

nikkiiii
05-10-2009, 14:40
Благодаря на всички за бързите отговори :-) За гинеколог трябва ли ми нещо от личния лекар :-o

Mi6inka
05-10-2009, 14:41
странно....майка ти би трябвало да е наясно какво прави чичо гинеколог :-o както казаха по-горе....ще ти вземе секрет най-вероятно...пффф..браво ,че имаш грижа за здравето си и ако майка ти продължава да не иска да дойде с тебе отивай с някоя приятелка...

HarumScarum
05-10-2009, 16:00
Благодаря на всички за бързите отговори :-) За гинеколог трябва ли ми нещо от личния лекар :-o
Направление.