PDA

View Full Version : "Питай майка си"



MrUndaztood
05-10-2009, 10:59
Я ми кажете какво да направя,защото вече 6 месеца ИЗДИВЯВАМ и само крещя като каже това,че не съм длъжен никой да питам.Отивам да се къпя и тя "пита ли майка си" (не живея с нашите,уча в друг град и живея тука при дъртата и Ко),сега почнах 90 дневна диета и говедата естествено ми предлагат да ям неща,които не мога и то любимото ми - таратор,а преди не го правят и и казах да спре да ме занимава,че ще ям таратор след 4 дни,и тя питай майка си дали можеш да го изядеш :-x :-x :-x мамка ти простаааааааааааааааааааа а,таз дъртата ме изкарва извън нерви,другият път ще и кажа вече като ми каже това,да ти еба майката,направо откачам... питай майка си :booooomb:

това с таратора беше преди 2 минути :-x

vampirekiss
05-10-2009, 11:14
Оффф това за диетата ми е познато.И аз сега съм на диета и бабичката,майката,бащата всички ми тъпчат пред носа разни там чипсове,пържоли и такива разни.Обясних човешки,че съм на диета и не искам да ям,но не-те всички има само 1 мисъл в главата-да ме накарат да ям повече,защото и така съм си била добре.Това тяхното е изпращяла работа.Колкото до баба ти-моята е толкова склерозирала и превъртяла,че ми идва да я фрасна с нещо на моменти.Те като станат на 65+ и просто си загубват акъла.Оправия с дъртите просто няма.Аз си ги оставям мойте сами да си приказват чат-пат казвам добре или кимам.

MrUndaztood
05-10-2009, 11:47
Мойта е точно на 65.Взимат да ме подиграват,оооо на диета ли и такива,им отговарям,че не искам да изглеждам като тях - вносни хипопотами и млъкват или пък почват,ето хапни нищо няма да ти стане...
Дъртата,същата е и моята,ей ся ще кажа на майка ти как ме наричаш (често и викам мастия,брантия,путка...ееее ее то вече не се търпи и се изпускам) и тя майка ми само се пука от смях,тя па вика ама недей се ссмяяя.И когато аз не съм и в устата да ме крещи за щяло и нещяло,то е майка ми как щяла да ме каже,моля ти се,анпараво настръхвам,ама това,питай майка си дали да се окъпеш,какво да ядеш...на 17 съм бе дърто,просто ми иде да я разкъртя като чуя това или крещя,или пък минавам с едно "уфффф,пукни се от яд,няма да я питам,питай я ти".Кошмар.Нямам търпение да свършва даскалото,че да си отида във Варна

Biskfitka
05-10-2009, 12:04
:shock: :shock: :shock: :shock: Как издържаш? :? Като ти каже нещо такова се направи,че не я чуваш....(знам ,че прекалено многоо те ядосва,но...) Омг...да питаш дали да се къпеш.. :? абе псувай си я ..няма лошо 8-) :)

Mastta
05-10-2009, 13:35
:shock: :shock: :shock: :shock: Как издържаш? :? Като ти каже нещо такова се направи,че не я чуваш....(знам ,че прекалено многоо те ядосва,но...) Омг...да питаш дали да се къпеш.. :? абе псувай си я ..няма лошо 8-) :)

:-D :-D :-D :razz: :-D :-D

puhi14
05-11-2009, 15:01
Оле...милата...ми псувай я и кажи на майка си да й каже да спре да те нервира...и моято бабинка мн често ме изнервя,ама...и много често ме глези и не мога да й се сърдя... :-D :oops: :lol:

asi_basi
05-11-2009, 15:56
hahahaha iska da pita6 maika ti moje li da se izkape6 ? :shock: :shock: :shock: haha baba ti kefi :D:D:D

p.s.sorry bez kirilica sam

hisy
05-23-2009, 14:35
Абе напусвай я без да ти пука :D Коя е тя че да ти се бърка в живота :D

sladur4etyYy
05-23-2009, 15:17
хахаха, ''питай дали можеш да се изкъпеш'' :lol: тя какво очаква? майка ти да каже: ''оо не, в никакъв случай не се къпи, стой си мръсна'' :razz:
ако я напсуваш, много ще я обидиш. по- добре недей, а й обясни, че си голяма и вече няма нужда да ''питаш майка си'' за всяко дребно нещо. ако тва не помогне, просто не й обръщай внимание, като ти каже така ;д

DeViLgIlrL16
05-23-2009, 15:53
мани ги уе всички дърти са изтрещели. :D
мойта както си лежа и сам си упряла главата на таблата на леглото на наще и зе да ме скубе и и викам престани ща фрасна тя няма неможеш и аз така ли с една дебела пластмасова чаша като а мелнах ф очилата и сидя 10мин. и ме гледаше като насрана. псовай я и да не ти дреме като минат 60-тте и нещо им става. :D :D :D

problem4ety
05-23-2009, 17:03
Ами по-добре отиди на квартира ако има6 тази възможност или турпи :(

cskasladyrana
05-23-2009, 19:34
мани ги уе всички дърти са изтрещели. :D
мойта както си лежа и сам си упряла главата на таблата на леглото на наще и зе да ме скубе и и викам престани ща фрасна тя няма неможеш и аз така ли с една дебела пластмасова чаша като а мелнах ф очилата и сидя 10мин. и ме гледаше като насрана. псовай я и да не ти дреме като минат 60-тте и нещо им става. :D :D :D


OMFG :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DeViLgIlrL16
05-24-2009, 11:55
какво... ??? :D :D :D ни бях аз... :D :D :D

MP
05-24-2009, 12:30
А ЛЕЛЕ,имам чувството,че като съм решил,да не ям боклуци,ТЕ НАРОЧНО МИ ГИ ПРОБУТВАТ!ЗАЩО ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНА ХРАНИТЕЛНИЯ РЕЖИМ НЕ НАПРАВИ СКАПАНАТА ТОРТА И НЕ КУПИ ТЪПИТЕ БАНИЧКИ?!?! Нерврирам се много,аз ям поне по 6 пъти на ден,повече от цялото ми семейство взето заедно,но без сладко,тестено и газирано. И като ми започнат : "Айде хапни хляб де,нищо не ядеш!" , или : "Ядеш прекалено малко.""Хайде напни още.","Нищо няма да ти стане."Направо ми изкараха шоколада,пиците и баниците полезни.Издивявам вече.АБЕ НЕ МИ ГОВОРЕТЕ БЕ,ЩЕ ЯМ КАКВОТО СИ ИСКАМ,вие като искате да ядете боклуци,яжте ги,не ме интересува мен това.Не стига,че ям поне двойно повече от тях.А нашето семейство си обича сладкишчетата и хлебчето и направо ги боготвори.Едва ли не ме изкараха луд.Не приемат чуждо мнение,втълпили са си някакви глупости в главите и не могат да разберат нищо,каквото им говориш.

Исках да кажа,че те разбирам отчасти 8-)

alexandra00
05-25-2009, 18:38
:shock: :shock: :shock: :shock: Как издържаш? :? Като ти каже нещо такова се направи,че не я чуваш....(знам ,че прекалено многоо те ядосва,но...) Омг...да питаш дали да се къпеш.. :? абе псувай си я ..няма лошо 8-) :)
Абе т'ва с псуването... не дей! :D :D :D

teenmenie
05-30-2009, 13:36
хахаха, ''питай дали можеш да се изкъпеш'' :lol: тя какво очаква? майка ти да каже: ''оо не, в никакъв случай не се къпи, стой си мръсна'' :razz:
ако я напсуваш, много ще я обидиш. по- добре недей, а й обясни, че си голяма и вече няма нужда да ''питаш майка си'' за всяко дребно нещо. ако тва не помогне, просто не й обръщай внимание, като ти каже така ;д :D :D :D

HIM_fenka
05-30-2009, 13:53
Моята баба пък живее в нас и през 5 мин. влиза в стаята ми и ми тика някакви простотии и мазни бъркочи. Днес в 13:30 на обяд ме пита: "Реши ли кво ще вечеряш?" :lol: Когато и се скарам пък се прави на обидена и ме заплашва, че ще ме 'изкаже' на баща ми :razz: :razz: :razz: Ако пак и се скарам започва едни тежки приказки, едни драми... до сега поне 100000 пъти ми заявява, че била вдигнала ръце от мен или, че съм била анемичка и анорексичка :D :D
Ей тва пък ако не е тормоз... ама и аз съм си свикнала :D

smiLe49
05-31-2009, 20:18
Абе тва с псуването чак недей.Имай малко уважение поне...баба ти е все пак.Сега си ядосана,ще го кажеш,ама знаеш ли после как ще се почувстваш?!Говори с нея,кажи й кво мислиш,знам ли разберете се някак,но дори и да те ядосва чак да я псуваш баси простотията и неуважението... :o :o :o

viksit0y
06-01-2009, 18:42
И аз понякога се карам с баба ми и се дразня като ми нарежда какво да правя..ама така е.. :D Носи ми някакви манджи и като не ги и искам и вика "ще кажа на майка ти, че нищо не ядеш" .. и аз викам "мън, мън, мън :P " Ии..така се минава.. Ама после пък ме глези и няма как да й се сърдя, че й да я псувам 8-)
Ама..твоята баба малко прекалява. Наистина трябва да й кажеш, че вече си достатъчно голяма и можеш сама да взимаш решения :)

TecHh
06-02-2009, 14:53
Познато чувство :D:D :x :x

pinkisexapilla
06-03-2009, 17:22
Милата.. :-D

130995
06-03-2009, 19:01
:shock: :shock: :shock: :shock: Как издържаш? :? Като ти каже нещо такова се направи,че не я чуваш....(знам ,че прекалено многоо те ядосва,но...) Омг...да питаш дали да се къпеш.. :? абе псувай си я ..няма лошо 8-) :) :razz: :razz: :razz:

имам късмет че мойта баба е добра :oops:

laji4ka
11-11-2009, 15:16
Хора вие не разбрахте ли,че това е момче на 17 години ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

anity92
11-11-2009, 15:30
абе хорааа верно че е момче :lol: кфо го напрайхте вие "милата" :razz:

peeety
11-11-2009, 21:12
не знам как може да се държите така към бабите си :(
аз имам 2 - едната живее е наща къща - другата във Враца
Тукашната ми баба е толкова добре, толкова я уважавам, гледа да ми помогне във каквото може..
другата ми баба във Враца винаги се заяжда - заяжда се за русите ми кичури, че ще ме урочаса някой, че трябва да ходя със дънки с висока талия и т.н. всеки път като съм и на гости рева заради нея :-D ама никога не си позволявам да я обиждам, или ако случайно се случи, после съжалявам