PDA

View Full Version : Българската козметика



Bloodlust
05-10-2009, 11:32
Какво е мнението ви за българската козметика? Ползвате ли? Доволни ли сте?

sladkish_14
05-10-2009, 11:35
Изобщо вече има ли българска козметика ? :shock:
Не мисля , че съм ползвала такава ,,
Преди баба ми беше споделила , че някога е имало завод в Пловдив за българска козметика и ми беше казала , че по тогавашно време тя била една от най - хубавите ,, натурална и естествена .. От тогава останах с впечатление , че вече никъде не произвеждат българска комезтика и че всичко е внос ,, :(

Seducti0n
05-10-2009, 11:57
арома?

п.с-мислите си, че няма хубава българска козметика, защото не я рекламират и не се продава така масаво като марките нивея, гарние и т.н.

На скоро чух за някаква паста-поморина, че била хубава, но ето понеже не е така разпространена, на дали много хора знаят за съществуването й, съответно и не я ползват.

Преди време си бях взела един много хубав шампоан с мед, беше не повече от 2 лева, а миеше страхотно косата и беше на българска фирма, но не си спомням коя... :?

stealthyGirl
05-10-2009, 12:02
Да, имам и български продукти, но честно да си кажа повечето не ги харесвам толкова. Има някои, които са добри колкото вносните, други малко по-зле, някои пък са много хубави (като крем Здраве), но в графа пълен боклук мисля, че нямам какво да слагам за сега. :)

За вносните бих могла да кажа, че не са много добри също. Имам чувството, че с к'вото и да се маже все тая... все едно, че нищо не съм направила.

Sissy90
05-10-2009, 12:29
Има българска козметика - Арома, Рубела (търговската марка е Дева), Билка, маслата на Икаров, Тео (те са повече сапуни и шампоани), кала маските на Джанкар май също са български. За тези се сещам. Аз ползвам някои неща на Дева и Икаров, кола маска на Джанкар, а крем за ръце Билка ми беше давала една съученичка и беше страхотен. По принцип съм резервирана към някои продукти, например шампоаните - не ми се иска да си правя ескперименти с косата си и шампоани за по 2 лева ми се струват съмнителни :? Може би просто съм предубедена, защото от българската козметика, която ползвам съм доволна.

HarumScarum
05-10-2009, 14:22
Аз имам и българска козметика , доволна съм.Пък и моита козметичка ми ги препоръча,аз мислех да оставя 20-30 лева за почистващ гел и скраб,но съм наистина доворлна от тези на regal мисля,, не помня :)

sexa_na_kompleksa
05-10-2009, 15:32
Ползвам крем и шампоан на Бочко и масло на Икаров. Преди ползвах дезодорант на Дева. Доволна съм от тези продукти. Може би имам и други, но не се сещам в момента.

Carmen_Kass
05-10-2009, 15:47
Ползвам крем "Здраве",някаква българска хума,маслата на Икаров и течен сапун Тео.За сега съм доволна.

Boot
05-10-2009, 16:15
Розова вода и крем бочко. Това ползвам в момента. Имах преди време много хубав почистващ гел на Елеа, както и скраб на регал - добри бяха много.

xxYOxx
08-31-2010, 12:45
Използвам само няколко неща. :) Имам шампоан на Арома, хининова вода, розова вода, сапун Бочко, някакъв вазелин, тоалетно мляко с бадем, интимен сапун на Билка , крем за ръце с лимон, крем за ръце с невен.

Di
08-31-2010, 12:49
доволно

teddyx33
08-31-2010, 12:54
доволно
напълно

dolcheee78
08-31-2010, 13:00
доволно
напълно
!

slynchoo
08-31-2010, 13:08
Ползвам бг козметика.Имам продукти за лице на Билка,лосион за тяло на Рубела,бутер на Афродита..ии разни други нещица.И мога да кажа,че съм доволна от всичко!

Infinity
08-31-2010, 13:11
Ползвам няколко продукта , но като цяла не мога да кажа , че са кой знае какво. Крем " Здраве " ми върши добра работа , а имам и почистващо мляко за суха и чувствителна кожа на Роза Импекс , то също не е лошо.

KumchoValcho
08-31-2010, 13:53
Доволен съм. :)

Neopitom3na
08-31-2010, 14:33
Имам сравнително малко продукти, но съм много доволна :)
Регал (гелчетата им са много добри), Дева ( аз съм използвала само лентичките им и са качествени, а на ниска цена) , Билка (имам почти всички продутки и съм доволна от всичко без шампоаните им за коса), Арома (имат готини кремчета) и най- любимият ми продукт- крем Здраве 8-)

dolcheee78
08-31-2010, 14:44
Много съм доволна от нещата на Билка,крем здраве Икаров мисля,че имаме и добра козметика :)

nimfetka7
08-31-2010, 14:45
Само крем "Здраве"