PDA

View Full Version : объркана :( ...



Krasencety
05-10-2009, 13:44
Здравейте! Преди известно време (може би има месец и повече) се запознах с едно момче от форума с надеждата, че ще забравя за момчето от класа ми. (бях писала тема за него) Запознахме се по скайпа (не сме се виждали) и няколо дена всичко беше много хубаво...Наистина успя да заличи до някъде момчето от класа ми.Аз бях щастлива и имах чувството, че се влюбвам...Тогава точно той замина около Великден за няколко дни..Всичко си беше наред до момента в който се върна и изведнъж се отдръпна..Беше ми гадно, защото не отговаряше и незнаех какво става, но не след дълго всичко излезе на яве. Беше си намерил друга и си останахме приятели.. Аз плаках няколко дена, после изтрих всичко от телефона си, което ми напомня за него (снимки, музика..). И старата любов ръжда не хваща..Аз пак съм си луда по оня от класа ми.. :? Само дето той не ми обръща внимание и аз на моменти се сещам за момчето от форума и ми е много гадно.. :? Офф докато не загубиш нещо не оценяваш какво си имал... Имам чувството, че се побърквам! Да знам, че все някога ще ги забравя, но сега.. :o :? :cry:
П.П няма нужда знам, че не ми е ясно какво искам...май само да си го излея някъде.. (на 15годинки съм)

Hilary_
05-10-2009, 13:46
Охх милата... :( Много хора са патили от тоя форум... :? Ам какво мога да те посъветвам... в момента ми е супер зле така че бих ти казала да спреш да мечтаеш толкова за да не ти е гадно двойно повече... :? Амм опитай се да се разсееш с нещу... :-o Кофти наистина но факт... :?

Krasencety
05-10-2009, 13:49
мерси.. :-) Опитвам се да не мисля много за това.. :(

moneycomeme
05-10-2009, 13:50
..няма страшно мила всички минаваме по този път....опитай се да гледаш на случилото се по-философски..щом така е станало-така е трябвало и не се измъчвай..надявам се повече да ти е олекнало като сподели,а сега излизай навън,не мисли за случилото се,виж времето какво е хубаво...have fun! :-)

Hilary_
05-10-2009, 13:50
И аз като не искам да мисля за нещу почвам с музиката ама като се пусне някоя тъжна песен и става още по-зле... :D :D За това съм го отдала на волейбола... :? Поне да си строша ръката от забивки... има на кой да си го изкарвам... :? :?

Krasencety
05-10-2009, 13:55
е не си заслужава да се потрошиш чак.. спокс! :-)

Take_That
05-10-2009, 20:07
мерси.. :-) Опитвам се да не мисля много за това.. :(

Продължавай в същия дух :)

Ou7taControL
05-11-2009, 06:13
Това е форум, като си пишеш с някой както с това момче си имай едно на ум.. А сега забрави за него, поне опитай, защото ти дори не го познаваш.. Може да е всякакъв, аз лично много съм си патила по този начин хаха ама то така се учи човек, веднъж като се опариш после внимаваш =)

Aicken
05-11-2009, 07:21
водка

GossipGirl89
05-11-2009, 07:35
Единственото, което мога да те посъветвам е следващият път да не правиш грешката да общуваш с някого само по скайп! Разберете, че ВРЪЗКА ПО СКАЙП Н-Е С-Т-А-В-А !!! Не можеш да поддържаш отношения с някой само виртуално - губи се и тръпка, и всичко...

NeZaPoznat
05-11-2009, 08:24
Не вярвам да са останали само двама мъже в света и точно те да са те отрязали. 8-)

valdesbg
05-11-2009, 08:52
Хъх, що ли само аз имам хубави спомени от този форум :)

А иначе - изливай си ние слушаме :)

LovEsIckk
05-11-2009, 09:54
Преди беше модерно да имаш връзка по mIRC ;] :D

smileforyou12
05-11-2009, 09:59
излизай с приятелки кафета едно друго така поне малко ще се разсееш :)

ELiTyYy
05-11-2009, 10:01
Преди беше модерно да имаш връзка по mIRC ;] :D
сега явно навлизат в модата и връзките по форум... хъхх

Krasencety
05-11-2009, 10:18
Мерси на всички! :-) Ще се опитам да го забравя! :)
П.П разбрала съм вече, че връзките по скайп и въобще виртуалните нямат шанс.Когато му писах на лично дори не мислех за нещо кой знае какво.Исках просто да забравя момчето от класа ми..Само дето нищо не стана.. :o :( В край на сметка живота продължава! :)