PDA

View Full Version : Какво значи ''кавалер'' за абитуриентския бал ?



mrysnika
05-10-2009, 15:21
Какво прави ''кавалерът'' с ''дамата'' си и всичко ли е толкова строго разделено или ? Кара я с кола или просто я придружава през цялото време, танцува с нея или всичките едновременно ? Може ли да я закара не ''кавалерът'' й а друг човек и все пак да се счита за неин кавалер ? Каква е ''ролята'' му на бала ?

BrainlessROCKBABY
05-10-2009, 16:36
Aмии, предполагам, че може да я закара. Не знам, но май не е задължително. Трябва да танцува с нея, а за придружаването не е задължително. Слушай, що не питаш вашите?

XceSS
05-10-2009, 16:44
Ами взема я с кола, подарява 1 букет, ама не 3 карамфила :D и се снима на всички снимки с нея, запознава се с родата й и така, вече за танци естествено, че поне 1 танц ще трябва, ако не цяла нощ поне няколко танца.След това един бърз секс и тва е :)
Не е толко голяма философия :)

Ivalinka
05-10-2009, 19:16
:( аз няма да имам :-# :-# :-# :cry:

искаммммм.....

:razz: айде.. стига лигавене.. (ама наистина исках)

добре, при нас какво е "кавалер"?

да я вземе с кола ( дори и да живее в друг град)., да я придружава в началото, може и букет да и подари, нз.. ама после като се напие.. нз колко внимание ще и обръща изобщо.

ААААААААААА... най-важното---> да я носи като се напие :) ама ако и той е пиян става слоожно :D


така де.. това в общи линии :)

Blab
05-10-2009, 19:18
Няма такава категория "Трябва"!

cherrypezz
05-11-2009, 05:33
Формалности 8-)
Аз не мога да си обясня как някое момче от класа може да ми е мммм "истински" кавалер и да стои лепнат до мен и да танцува само с мен цялата вечер. Ако ми е гадже да...ама тука пък се намесва въпросът колко е тъпо гаджето ти да ти идва на бала или пък да ти е от класа. :lol:

afterforever
05-11-2009, 09:46
бързия секс може да стане ебати злия шамар... така че...

аз съм доста против тия средновековни глупости... така че лично аз не съм канил дама -> не съм ничий кавалер :lol:

Neftochimic
05-11-2009, 12:24
и аз не съм канил, ама ма карат на сила :(
8-)

diksi
05-11-2009, 14:33
Ама, какво чакате ПОКАНЕТЕ някоя, че да не ви натресът някоя смръдла дето ще ви досажда цяла вечер 8-) Ами така де :D

Shia
05-11-2009, 16:29
Формалности 8-)
Аз не мога да си обясня как някое момче от класа може да ми е мммм "истински" кавалер и да стои лепнат до мен и да танцува само с мен цялата вечер. Ако ми е гадже да...ама тука пък се намесва въпросът колко е тъпо гаджето ти да ти идва на бала или пък да ти е от класа. :lol:

и ква точно е простотията ,гаджето ти да е от класа.

XceSS
05-11-2009, 21:05
My Winamp is playing: 11. Ivana - Dobra sre6ta priqteli
:smt006 :smt006 :smt006
И кой каза...
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 :grin:

FEarBG
05-12-2009, 07:26
И аз да се намеся и според мен строго зависи за какво момиче става въпрос и на какво ниво е връзката. Ако е някоя чалгарка, еднодневка, колкото за бала, идва с абитуриента на бала с ескорта разбира се, там един танц и толкова. То един вид ще е като формалност да са кавалер и дама. Ако е такъв случая, в смисъл си си хванал мома само за тази дата, работата е лесна.

Вече ако става въпрос за момиче с което сте влюбени и имате стабилна връзка (аз гадже не казвам, че ми се струва лигаво), там няма място за лигавене. Много ясно че ще дойде да я вземе с кола, особено пък ако е от далечен град. Цветя тогава не се подаряват, защото после на семейното парти (на което тя задължително идва) всички ще я отрупат с цветя и някак си става еднообразно. Също тя може да носи подарък за абитуриента, може нещо малко и символично, но пък може и да е нещо по-ценно. Затова от страна на момчето най-върви да подари някое колие, вся пак момичето ще е официално облечено и ще върви да го носи (трябва и да подхожда с роклята де, нещо по-нежно). Ако става въпрос за пари, едно 50-60 лева всеки ще намери, все пак един път е бала. Предполага се че вече трябва да я е запознал с родителите, ама ако не е, там на семейното пари пак става. Въпреки че там ще има доста народ от страна на момчето и момичето може да е доста смутено. Затова се канят и родителите на дамата, стига да приемат да дойдат. После с ескорта към даскало и ресторанта, като момчето е неотлъчно до момичето. Особено ако пък е от далече и не познава никой там. Вече танците са по желание на двойката. Ако никой не иска и са ужасени от факта че не могат да танцуват, няма кой да ги накара. Не че пък то кой знае какви танци трябва да правят, ама все пак. Но е хубаво и спомен остава. И така, после след бала ако момчето е уредил нещо само за двамата или със затворен кръг приятели, още по на кеф. А след бала остават само весели емоции, спомени и радост от преживяните заедно моменти. Не го виждам как по-добре да стане...

Shia
05-12-2009, 09:19
Гаджето ми е от моя клас,ще ме вземе приятелка с кола за бала,така сме се разбрали.Аз нямам проблеми той да танцува с когото иска,познавам всич1ки от класа и нямам притеснения.

Loshotia
05-12-2009, 12:32
При нас няма такива неща. Отиваме си на бала или по единично или компанията.

afterforever
05-12-2009, 14:13
батееее, бати заблудените сте някои... ако ви кажат да скачате на въже и вс останали го правят, и вие ще го правите :shock: