PDA

View Full Version : Любов.. приятелство.. и един щастлив край..



anonimchetou
05-10-2009, 17:27
яя

sladkish_14
05-10-2009, 17:38
И ти с какво се бори за своята , че призоваваш ние да го правиме :lol:

TheGirlNextDoor
05-10-2009, 17:42
може би за борба счита това,че е заебала приятелката си : ))

fluffka1
05-10-2009, 18:12
радвам се че са се наредили нещата, ама какво стана с приятелството? :?

Bellatrix
05-10-2009, 18:26
може би за борба счита това,че е заебала приятелката си : ))

Явно :x
Ку.рвенски номера.

marin4itu
05-10-2009, 19:07
Аве задръстена ли съм, заради това, че никога не бих погледнала гаджето на най-добрата ми приятелка като повече от приятел...?

Mi6inka
05-10-2009, 19:13
о0х... на мен ми омръзна безразборното употребяване на думата "приятел" и то НАЙ-добър... ок,браво... радвам се че сте щастливи...само искам да ти кажа повече да не наричаш това момиче приятелка.. защото ,може да се държи добре,привидно всичко да е ок,но знай че в съзнанието и ти винаги ще останеш ПРИЯТЕЛКАТА ,която тръгна със собсвеното и гадже... незнам незнам... сигурно аз съм сбърканата да мисля ,че истинския приятел е най-голямото богатство...Много щастие ви желая :)

Take_That
05-10-2009, 19:56
Голямо приятелство ейй....... :?
П.П - благодаря за съвета

Hilary_
05-10-2009, 19:58
Ееебати късмета си ударила!!! Браво... :lol: :lol: Де да имах и аз такъв... 8)

fluffka1
05-11-2009, 08:44
о0х... на мен ми омръзна безразборното употребяване на думата "приятел" и то НАЙ-добър... ок,браво... радвам се че сте щастливи...само искам да ти кажа повече да не наричаш това момиче приятелка.. защото ,може да се държи добре,привидно всичко да е ок,но знай че в съзнанието и ти винаги ще останеш ПРИЯТЕЛКАТА ,която тръгна със собсвеното и гадже... незнам незнам... сигурно аз съм сбърканата да мисля ,че истинския приятел е най-голямото богатство...Много щастие ви желая :)
напълно съгласна съм. не си само ти дето смяташ приятелството за най-голямото богатство, приятелството наистина е много ценно, но явно не всеки го осъзнава.... :?

hisy
05-11-2009, 08:55
Голямо приятелство ейй....... :?
П.П - благодаря за съвета 1+

NeZaPoznat
05-11-2009, 09:10
И така.. Преди около 1 година и няколко месеца най-добрата ми приятелка ме запозна с приятеля и и всичко беше наред постоянно бяхме заедно аз със тях двамата даже мога да кжа ден и нощ..Една нощ се събудих получавайки смс и що да видя.. беше ми писал той - приятеля на моята най-добра приятелка.. пишеше че ме обича и иска да е с мен от там се започна цялата драма той ме обсипваше с подаръци.. в това време аз също си имах приятел а моята приятелка не подозираше въобще какво се случва ноо един ден нещата станаьа сериозни.Приятеля на моята приятелка и каза че обича друга.. тя започна да се съмнява че тази друга съм аз но не беше сигурна.. Аз зарязах моя .. онова момче заряза най-добрата ми приятелка и тръгнахме всичко беше супер трудно и объркано аз събрах сили и казах на приятелката ми какво се случва..стана трета световна повярвайте ми баси ужаса дето беше.. скандали сълзи.. но важното беше че ние двамата с него се обичахме ужасно много и бяхме щастливи.. Вече сме заедно 3 месеца и любовта ни е ужасно силна.. а приятелката ми ли ... тя се върна при най- голямата си любов и също е щастлива.. Тя се върна при бишвия си приятел който от своя страна беше бивш най-добър приятел на момчето с което съм днес.. и така Борете се за любовта си хора..

И един мармот загръща шоколадите със станиол :D

anonimchetou
05-11-2009, 09:51
ядв

anonimchetou
05-11-2009, 09:58
аидееееееее

BuKuTyY
05-11-2009, 10:51
Радвам се че си споделила... Но моето мнение е: НИКОГА не бих предала приятелката си заради някво момче :(

anonimchetou
05-11-2009, 11:54
хххххх

Wrathchild
05-11-2009, 12:09
Като е такава:
1. Защо я наричаш приятелка?
2. Защо си продължила да се виждаш с нея?

Sa6eks
05-11-2009, 12:24
Радвам се че си споделила... Но моето мнение е: НИКОГА не бих предала приятелката си заради някво момче :(
Съгласен съм с теб, никога не прадавай приятел заради другиго !!!

Aicken
05-11-2009, 12:33
:-o оргия

NeZaPoznat
05-11-2009, 13:16
а и още нещооо ... целта на тва дето написах не е да ви ЗАМАРЯМ !!!! а просто видях чеее секи пише някви раоти у а и за тва така че който не иска да не чете !!! :booooomb: :booooomb: :booooomb:
Ще ти го кажа простичко- ще опитам на твоя език за да ме разбереш:

Глей са ко. Верно тука секи пише ноу рабти и ник не чите ама има ора дет четат. Рукаш че съ либити и съ искъти ама ногу ногу съ ърестати. ама сте бифши авери на аверите дето сте одили а сти са сплитнали а посли са сте са залибили та яку сте са умешали бетвеен та сига сти нооогу шен. Ми кво мъ. да ти съ намиръ ощи някуя френд-ка с готин пич за гажи чи с нехи да съ поомешути и пак ш сти арабии и на кеф.

http://s14.rimg.info/4d36d36910ea0923dc3a7277284c6223.gif (http://smiles.33b.ru/smile.119049.html)

anonimchetou
05-11-2009, 14:26
:D

Mi6inka
05-11-2009, 16:46
АхАХХАхАх сега като не те подкрепихме и сме некъдърници :razz: :razz: :razz: Ти си злето искам да ти кажа.... ние поне си имаме няква ценностна система (ако изобщо знаеш какво е това) пък ти даже незнаеш кой в тоя живот се нарича приятел..айде като не ти харесва форума ходи кради там аверите на ПРИЯТЕЛКИТЕ си и не ни занимавай с курвенските ви истории :-x


+ тва като гледам не си няква отдавнашна потребителка на форума ,че да знаеш много в кво сме го превърнали....

Just_say_no
05-11-2009, 16:59
И така.. Преди около 1 година и няколко месеца най-добрата ми приятелка ме запозна с приятеля и и всичко беше наред постоянно бяхме заедно аз със тях двамата даже мога да кжа ден и нощ..Една нощ се събудих получавайки смс и що да видя.. беше ми писал той - приятеля на моята най-добра приятелка.. пишеше че ме обича и иска да е с мен от там се започна цялата драма той ме обсипваше с подаръци.. в това време аз също си имах приятел а моята приятелка не подозираше въобще какво се случва ноо един ден нещата станаьа сериозни.Приятеля на моята приятелка и каза че обича друга.. тя започна да се съмнява че тази друга съм аз но не беше сигурна.. Аз зарязах моя .. онова момче заряза най-добрата ми приятелка и тръгнахме всичко беше супер трудно и объркано аз събрах сили и казах на приятелката ми какво се случва..стана трета световна повярвайте ми баси ужаса дето беше.. скандали сълзи.. но важното беше че ние двамата с него се обичахме ужасно много и бяхме щастливи.. Вече сме заедно 3 месеца и любовта ни е ужасно силна.. а приятелката ми ли ... тя се върна при най- голямата си любов и също е щастлива.. Тя се върна при бишвия си приятел който от своя страна беше бивш най-добър приятел на момчето с което съм днес.. и така Борете се за любовта си хора..


:smt007 Йеей !!

soul1199
05-11-2009, 17:49
може би за борба счита това,че е заебала приятелката си : ))

Явно :x
Ку.рвенски номера. ясно е колко и е била фр.... :? :? :?

marin4itu
05-11-2009, 19:25
И ти това, което си имала с това момиче си го нарекла приятелство?! :shock: И твоето момче не е стока да ти кажа.. Абе в какъв свят живееш бе момиче?

П.П.: Това е български форум, в който се пише на кирилица!

vampirekiss
05-12-2009, 16:28
Едно е да се бориш за любовта и съвсем друго е да се обзаведеш с гаджето на приятелката си.Твоята история никак не е за пример даже обратното.Постъпката на авторката е супер гаднярска.

Wrathchild
05-13-2009, 07:50
awe q po spokoino we.. ;]] za po gornite vuprosi da taka e dori ne mi e qvno priqtelka !~! SHH TUKA STE MNO ZLE BRAT CHESNO NAPRAO MI SE POWRUSHTA NAKUDE OTIA TOQ SWQT PREWURNALI STE TOA SAIT W LAINA !!! SEKI PISHE NQKWA PROSTOTII SEKI NACEPWA.. AE W GUZA I TWA.. she si namerite maistora tuka na dumichki zad pred monitora i az moga :o :o :oХайде де, от кога чакам някаква пикла да се опитва да ме затапи :lol:

fluffka1
05-13-2009, 09:08
АхАХХАхАх сега като не те подкрепихме и сме некъдърници :razz: :razz: :razz: Ти си злето искам да ти кажа.... ние поне си имаме няква ценностна система (ако изобщо знаеш какво е това) пък ти даже незнаеш кой в тоя живот се нарича приятел..айде като не ти харесва форума ходи кради там аверите на ПРИЯТЕЛКИТЕ си и не ни занимавай с курвенските ви истории :-x


+ тва като гледам не си няква отдавнашна потребителка на форума ,че да знаеш много в кво сме го превърнали....

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: точно така е!!! браво "Mi6inka" :-)

Mi6inka
05-13-2009, 09:11
мерси fluffka1 :-)