PDA

View Full Version : ще отслабна ли така?



samotenangel
05-10-2009, 19:05
Първо да подчертая, че ходя 3 пъти седмично на фитнес и всяка вечер правя коремни преси. ето и режима, който почвам от утре.

Забранени храни:

1- хляб и тестени изделия ( пица, банички, тостери, форнети и т.н.т. )
2- сладко ( вафли, сладкиши и т.н.т. )
3- пържени храни ( пържени картофи, яйца, месо.. )
4- газирани напитки ( кола, фанта.. )
5- чипсове, бейк ролс, солети, бисквити ..

Позволени храни:

1- яйца, кисело мляко, месо на скара и фурна, печени или варени картофи, супи без фиде, ориз, плодове (без банани), зеленчуци, салати, сирене, кашкавал..

2- прясно мляко, чай с мед, минерална вода, фрешове..


Правила:
Повече движение
Повече вода и течности
По- малко сол
Никакво ядене след 18 часа
Закуска към 10- плод или мляко

ще отслабна ли така? :)

tuzaro
05-10-2009, 19:09
ше има ефект и то голям

HotChickMaggie
05-10-2009, 19:12
Да,но ако все пак искаш ходи повече на фитнес.3 пъти мисля,е са малко. :)

tuzaro
05-10-2009, 19:16
Да,но ако все пак искаш ходи повече на фитнес.3 пъти мисля,е са малко. :)3 пъти е добре за начинаещ. Навсякъде препоръчват по 3 пъти, може да ходиш и още един път ако се чувстваш отпочинала и примерно само да бягаш на пътеката

HarumScarum
05-10-2009, 19:18
Ти се трепеш кат луда в фитнеса и се ограничаваш от всичко , следователно знаеш че ще отслабнеш, за кво ти е някои да ти го каже :(

Bloodlust
05-10-2009, 19:19
Ако така рязко се лишиш от всичко това, най-много да се получи йо-йо ефект. Не знам колко кила искаш да свалиш, но ти предлагам да не спираш всичко това наведнъж. Да речем, тази седмица хапвай хляб, другата малко сладко. Зарежи коремните преси, няма да има ефект от тях. Три пъти фитнес на седмица и повечко движение мисля, че ще окажат желания ефект.

HotChickMaggie
05-10-2009, 19:19
Да,но ако все пак искаш ходи повече на фитнес.3 пъти мисля,е са малко. :)3 пъти е добре за начинаещ. Навсякъде препоръчват по 3 пъти, може да ходиш и още един път ако се чувстваш отпочинала и примерно само да бягаш на пътеката
Аз понеже ходя по 5 пъти и за това го казах.Но иначе ходя от доста време насам и сигурно за това.. :)

tuzaro
05-10-2009, 19:22
Да,но ако все пак искаш ходи повече на фитнес.3 пъти мисля,е са малко. :)3 пъти е добре за начинаещ. Навсякъде препоръчват по 3 пъти, може да ходиш и още един път ако се чувстваш отпочинала и примерно само да бягаш на пътеката
Аз понеже ходя по 5 пъти и за това го казах.Но иначе ходя от доста време насам и сигурно за това.. :)бе то и аз хода по 5-6 пъти като мога ама вече става 2 години, пък и не се напрягам много. Като за начинаещи 3 най-много 4 пъти е добре, пък то за сваляне се иска повече бягане, колело и такива неща. Тва са ми най-противните упражнения и не ги права 8-)

spongkata
05-10-2009, 19:29
да :)

clever
05-10-2009, 20:03
това че решаваш да откажеш боклуците и газираните напитки е добре
но ти предлагам да не се отказваш напълно от хляб
и шоколад например-можеш да хапваш малко черен шоколад
а и човек се нуждае от въглехидрати за да ги изразходва
спортувай и не се натоварвай много за да нямаш мускулна треска
яж нормално за да се чувстваш свежа и пълна с енергия
бъди активна и ще си във форма :)

NoFuckinWay
05-10-2009, 20:18
Ще отслабна ли ако ям по едно кисело мляко с корнфлейкс или мюсли или със сушени плодове на ден 8-) +Много течности и малко движение :lol:

clever
05-10-2009, 20:24
не ти го препоръчвам :lol: по-добре да хапваш повече и да се движиш :lol: :lol: повече ...
аа като ти гледам аватара няма защо да отслабваш ако си една от момичетата на снимката 8-)

mimsssssss
05-10-2009, 22:00
Да,но ако все пак искаш ходи повече на фитнес.3 пъти мисля,е са малко. :)3 пъти е добре за начинаещ. Навсякъде препоръчват по 3 пъти, може да ходиш и още един път ако се чувстваш отпочинала и примерно само да бягаш на пътеката
Аз понеже ходя по 5 пъти и за това го казах.Но иначе ходя от доста време насам и сигурно за това.. :)

ходенето на фитнес стимулира трупането на мускулна маса.ако се ходи по често се тормози мускула.добре е всеки път да се тренира различен мускул веднъж седмично.не се напрягай много просто колкото да хабиш енергия.наблегни на колелото и пътечката,а не на дигане на тежести :D пий вода и си спазвай програмката и всичко ще е ок.след 2 седмици трябва вече да имаш видим резултат поне -2кг успех

natity91
05-10-2009, 23:05
Имам една малка забележка... не яж кашкавал. Съдържа голямо количество мазнини. Трябва да ограничиш захарите и мазнините. Но хапвай си веднъж дневно (на закуска или обяд) по една филийка пълнозърнест хляб. Най-добре препечена. Повечко вода да ! И успех ;)

NoFuckinWay
05-11-2009, 03:59
не ти го препоръчвам :lol: по-добре да хапваш повече и да се движиш :lol: :lol: повече ...
аа като ти гледам аватара няма защо да отслабваш ако си една от момичетата на снимката 8-)Еми от ляво съм аз...Мерси :)
Жалко...аз вече си накупих стотина кисели млека :D

colymoly
05-12-2009, 14:07
цели два месеца я карам така и ефект няма най-много 3/4 кила не си струва, освен това само ще се мъчиш, защото вероятно не си свикнала да се храниш така отначало ще е трудно, ще те боли стомаха, ще ти се вие свят, после ще свикнеш, може пък да има ефект при теб, пробвай, но ако за месец не свалиш се откажи, няма смисъл, а и освен това храната която трябва да ядеш е доста еднообразна