PDA

View Full Version : План



lilkyty
05-10-2009, 20:01
Здравейте на всички! Работата е такава, че много харесвам едно момче от даскалото ми ... :D

Та най-добрата ми фр се изпуснала пред една фръцла, която също го харесва и тя пощуряла (голяма конкруренция, но имам преднина :D ). Незнаех за това, но тя ми събощи 10 дена след това ...
През тези 10 дена си бях писала с това момиче и бях искала скайпа на момчето под прикритието, че родителите ни се познават и искат да се видят, но си нямат телефоните (това е истина!!!). Бях я питала кой харесва и тя ест каза това момче. При обратния въпрос я излъгах, че съм харесвала някакъв си там ...
Писах си с момчето, останах с чувството че си пада по мен заради начина по който ми пишеше...

Това момиче сега е казало на всички че го харесвам и предчувствам, че ще ме пита
"Ма ти верно ли харесваш xxx", а неща да й казвам. Трябва ми оригинално измъкване от типа на "Пхах, ест че не. Най-добрата ми фр го харесва и е използвала мен само за да научи нещо за него", но бест фр ще ми се разсърди ... спешно ми трябва план какво да й кажа и как да се измъкна така, че да повярва. Моля ви!

Hilary_
05-10-2009, 20:14
Абе аз нещо не разбрах... :lol: Искаш да се измъкнеш пред някаква си там че не харесваш въпорсното момче...а какво ти пука от нейното мнение?! И какво като е казала на всички...?! Пък и тия всички какво ги бърка ти кой харесваш...?! :?

lilac
05-10-2009, 20:16
ем..според мен не ти трябва такова нещо..смисъл какво лошо има в това да харесваш някого :-| недей да го криеш,пък и нали казваш,че си пада по теб..може наистина да е така :) не си пропускай шанса :wink:

lilkyty
05-10-2009, 20:35
Просто не искам той да знае, че аз го харесвам, незнам как ще се промъквам при него и ще правя жестове като знае

CheriHool
05-11-2009, 00:59
Според мен й кажи нещо от сорта на "В грешна посока си, миличка" И ДО ТАМ.

Ти малоумна ли си?
Кви са тия обяснения "щото...." едисикво-и-кво
:
Пхах, ест че не. Най-добрата ми фр го харесва и е използвала мен само за да научи нещо за него
Първо: Адски тъпо е да лъжеш.
второ: още по се издаваш с плитки, лъжливи и смотани обеснения.

"В грешна посока си. Но знаеш ли кво? Мисли каквот си искаш. ;)"
8-)

Пак се продържам към първото,което предложих,тъй кат е по-кратко. 8-)

Ou7taControL
05-11-2009, 06:15
Абе аз нещо не разбрах... :lol: Искаш да се измъкнеш пред някаква си там че не харесваш въпорсното момче...а какво ти пука от нейното мнение?! И какво като е казала на всички...?! Пък и тия всички какво ги бърка ти кой харесваш...?! :? + 1

fucklowebaby
05-11-2009, 06:58
ем..според мен не ти трябва такова нещо..смисъл какво лошо има в това да харесваш някого :-| недей да го криеш,пък и нали казваш,че си пада по теб..може наистина да е така :) не си пропускай шанса :wink:

+1 ;]

GossipGirl89
05-11-2009, 07:16
Ама и аз нещо не мога да схвана първо какъв е проблема той да знае, че го харесваш, след като ти самата смяташ, че чувствата са взаимни и второ - защо трябва да се обесняваш на сульо и пульо за личния си живот ? :shock: Някаква си там щяла да каже на всички... ми голям прас като каже. Кво те интересува кой кво ще казва? А и това с жестовете и намеците... как така ще ти е по-трудно да правиш жестове ако той знае, че го харесваш? Не би ли трябвало да е обратното... - да ти е по-лесно ? Според мен изобщо не трябва да се притесняваш дали той знае, а точно обратното - вместо да чакаш онази другата да раздуе клюката по-добре сама му кажи - така той няма да бъде изненадан от това, което ще научи... А и другото което е - недей да я лъжеш, че не го харесваш! Тя в момента цели и очаква точто това - да те изложи пред всички. Ако аз бях на твое място, когато ме попита "Ама ти наистина ли харесваш Еди Кой Си?", вместо да лъжа и да ставам по-низка от тревата, ще се изправя гордо пред нея и ще й кажа "Да, наистина го харесвам. Проблем ли е?" ... Повярвай ми, тя очаква да я излъжеш, а отговориш ли ю по този начин ще си глътне граматиката и няма да може нищо да ти каже ;)

Aicken
05-11-2009, 07:18
нищо не мога да схвана от тия лапешки бръщолевения

puhinka93
05-11-2009, 11:00
Правиш точно детски истории. За какво трябва да се измакваш по този шибан начин .. " ама аз.. т'фа.. ама аз онова..". Представи си, че въпростното момче наистина те хареса и като чуе т'фа "о не аз не го харесвам, тя моята приятелка.. така и така" .. Офф вземи се стегни малко!! :-x :-x :-x :-x

myNameIsImmortal
05-11-2009, 11:19
лапешка работа.. а ако след време нещо се получи с вас да не го караш да се криете и да й казваш: "Ми аз само проверявам как се целува защото най-добрата ми приятелка го харесва и иска да знае.."
Осъзнай се докато не е станало твърде късно .. :-o

kris4en
05-11-2009, 12:11
Абе аз нещо не разбрах... :lol: Искаш да се измъкнеш пред някаква си там че не харесваш въпорсното момче...а какво ти пука от нейното мнение?! И какво като е казала на всички...?! Пък и тия всички какво ги бърка ти кой харесваш...?! :?

++++ какъв е смисъла да лъжеш че не го харесваш...така определено ще ти е по-трудно след това :) :?

got2Bthe1
05-11-2009, 15:37
лапешка работа.. а ако след време нещо се получи с вас да не го караш да се криете и да й казваш: "Ми аз само проверявам как се целува защото най-добрата ми приятелка го харесва и иска да знае.."
Осъзнай се докато не е станало твърде късно .. :-o
+

soul1199
05-11-2009, 16:42
Ама и аз нещо не мога да схвана първо какъв е проблема той да знае, че го харесваш, след като ти самата смяташ, че чувствата са взаимни и второ - защо трябва да се обесняваш на сульо и пульо за личния си живот ? :shock: Някаква си там щяла да каже на всички... ми голям прас като каже. Кво те интересува кой кво ще казва? А и това с жестовете и намеците... как така ще ти е по-трудно да правиш жестове ако той знае, че го харесваш? Не би ли трябвало да е обратното... - да ти е по-лесно ? Според мен изобщо не трябва да се притесняваш дали той знае, а точно обратното - вместо да чакаш онази другата да раздуе клюката по-добре сама му кажи - така той няма да бъде изненадан от това, което ще научи... А и другото което е - недей да я лъжеш, че не го харесваш! Тя в момента цели и очаква точто това - да те изложи пред всички. Ако аз бях на твое място, когато ме попита "Ама ти наистина ли харесваш Еди Кой Си?", вместо да лъжа и да ставам по-низка от тревата, ще се изправя гордо пред нея и ще й кажа "Да, наистина го харесвам. Проблем ли е?" ... Повярвай ми, тя очаква да я излъжеш, а отговориш ли ю по този начин ще си глътне граматиката и няма да може нищо да ти каже ;) вай се едно ми зе думите бе :shock: ++++напълно съгласна с мнението :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

Sa6eks
05-11-2009, 16:43
Оффф лапешки работи... тегли и 1 майна и това е оня, ако те пита нещо, казваш му еми да обичам те айде да пием каже махат ти се и 2мата от главата и ти е кеф на душата :grin:

Lifash
05-11-2009, 17:06
...ако наистина е по-малка,ще й дреме че всички знаят кого харесва я..А и самото "съставяне на планчета" бехе забавно xDD
Ама наистина не трябва да ти пука какво мисли тя,а и останалите (:
-Ма ти верно ли харесваш xxx
-Не

Чиста работа :D

kuklichka_bg
05-11-2009, 17:49
Планн :lol: Не се оплитай в лъжи. :wink:

MetalZone
05-11-2009, 17:56
останах с чувството че си пада по мен заради начина по който ми пишеше...


:neutral: :lol: :lol: :lol: