PDA

View Full Version : Първият път кръв {момичета}



fdeizi
05-11-2009, 07:39
Скоро мисля да го направя и въпросчето ми е при първия ви път имаше ли кръв болеше ли и на колко бяхте

Извинете за темата ако на някой не му хареса (bow)

isthislove
05-11-2009, 07:43
Скоро мисля да го направя и въпросчето ми е при първия ви път имаше ли кръв болеше ли и на колко бяхте

Извинете за темата ако на някой не му хареса (bow)

ако мислиш че си готова за нещо.. смисал ако обичаш човека с които ще го направиш.. няма закакво да се притесняваш пат тфа за крафра ми спох нормално е.. няма да умреш.. :-P :-D

Ilikeliljon
05-11-2009, 08:00
Човешкото тяло е система, която се влияе много от настроение, хормони и така нататък. Ако ти изпитваш много силни чувства и момчето е много внимателно е възможно изобщо да няма кръв или много малко. Но все пак това зависи от много фактори, дали химена ти е еластичен, колко е еластичен и така нататък. :)

fdeizi
05-11-2009, 08:02
Скоро мисля да го направя и въпросчето ми е при първия ви път имаше ли кръв болеше ли и на колко бяхте

Извинете за темата ако на някой не му хареса (bow)

ако мислиш че си готова за нещо.. смисал ако обичаш човека с които ще го направиш.. няма закакво да се притесняваш пат тфа за крафра ми спох нормално е.. няма да умреш.. :-P :-D
абе че няма да умра няма човекаси го обичам супер много обаче ми е интересно при другите как е било.... :)

fdeizi
05-11-2009, 08:04
Човешкото тяло е система, която се влияе много от настроение, хормони и така нататък. Ако ти изпитваш много силни чувства и момчето е много внимателно е възможно изобщо да няма кръв или много малко. Но все пак това зависи от много фактори, дали химена ти е еластичен, колко е еластичен и така нататък. :)
тва го четох :) информирана съм но на практика ми е интересно как е било при вас :)

Ilikeliljon
05-11-2009, 08:16
Ми при мен беше много притеснително, защото не знаех дали няма да свърша по-рано :-D :-D :-D :-D Шегувам се, аз не знам какво да ти кажа, тъй като съм момче, пък и не ми се иска да споделям опита си с девствени момичета :) :)

fdeizi
05-11-2009, 08:17
Ми при мен беше много притеснително, защото не знаех дали няма да свърша по-рано :-D :-D :-D :-D Шегувам се, аз не знам какво да ти кажа, тъй като съм момче, пък и не ми се иска да споделям опита си с девствени момичета :) :)
е мерси все пак ;)

Ilikeliljon
05-11-2009, 08:27
А ти на колко си между другото :)

fdeizi
05-11-2009, 08:32
А ти на колко между другото :)
ся като ти кажа на колко съм може да се изсмееш обаче знам много повече за възрастта като гледам тия на мойта възраст вече курви... :X ...други бебета и просто не знам на къде отива този свят... давам съвети и се чудя дали някой ме слуша.... иначе колко хора са ми предлагали до ся да си легна с тях ама аз НЕ... айде да ти кажа на колко съм най- накрая на 15 :)

Ilikeliljon
05-11-2009, 08:35
А ти на колко между другото :)
ся като ти кажа на колко съм може да се изсмееш обаче знам много повече за възрастта като гледам тия на мойта възраст вече к**ви... :X ...други бебета и просто не знам на къде отива този свят... давам съвети и се чудя дали някой ме слуша.... иначе колко хора са ми предлагали до ся да си легна с тях ама аз НЕ... айде да ти кажа на колко съм най- накрая на 15 :)

Аха споко не дискриминирам никоя възраст, то най-лесно е да вкараш хората в общата маса и да отсечеш тези са еди какви си, онези пък са другите. Надявам се, че си обмислила добре за първия път, защото моето лично мнение, че повечето юноши на твоята възраст са физически развити за секс, но не и душевно, което всъщност е по-важното. :) :)

fdeizi
05-11-2009, 08:54
А ти на колко между другото :)
ся като ти кажа на колко съм може да се изсмееш обаче знам много повече за възрастта като гледам тия на мойта възраст вече к**ви... :X ...други бебета и просто не знам на къде отива този свят... давам съвети и се чудя дали някой ме слуша.... иначе колко хора са ми предлагали до ся да си легна с тях ама аз НЕ... айде да ти кажа на колко съм най- накрая на 15 :)

Аха споко не дискриминирам никоя възраст, то най-лесно е да вкараш хората в общата маса и да отсечеш тези са еди какви си, онези пък са другите. Надявам се, че си обмислила добре за първия път, защото моето лично мнение, че повечето юноши на твоята възраст са физически развити за секс, но не и душевно, което всъщност е по-важното. :) :)
така е но все още не смятам че съм готова когато дойде момента... тогава не бързам... :) исках да науча повече при другите как е било

Just_say_no
05-11-2009, 09:55
Мен лично много ме болеше. Бях чувала, че момичетата които са по широки в ханша не ги боли толкова, но явно не е вярно.. :-D Не искам да те наплашвам де.. просто ти казвам да бъдеш подготвена защото все пак каквото и да разправят другите при всеки си е индивидуално.

LovEsIckk
05-11-2009, 09:57
Мен ме болеше много,но не ми е текло кръв.

mahoni
05-11-2009, 11:24
и мен ме болеше доста имаше малко и кръв ама споко не е страшно.На следващия ден чувството беше малко сранно едно такова немога да го опиша :)

FeelMe
05-11-2009, 12:52
Има 6 429 380 такива теми.Ползвайте търсачка бе хора.... !

Syncho94
05-11-2009, 12:57
болката се търпи ... а ако го правиш и с голямо желание няма да ти прави впечетление след 2-рата минутка. При мене бяха три капки всичко на всичко :oops: Нооо при всички е различно !!

zay4e
05-11-2009, 14:30
И мен ме болеше много и имаше малко кръв,ама карай аз търпях понеже мн го обичах и още го обичам де хаха :-)

LiSicHkAa
05-11-2009, 14:32
При мен първия път нямаше и капка кръв и не болеше много..

miShle
05-11-2009, 15:50
Хора грешна ви е представата,че първия път трябва да боли и да има кръв. При мен нямаше, бях на 15. Има много фактори от които си зависи,но определено тея неща с болката и тнт не са задължителни ..

Just_say_no
05-11-2009, 16:00
Хора грешна ви е представата,че първия път трябва да боли и да има кръв. При мен нямаше, бях на 15. Има много фактори от които си зависи,но определено тея неща с болката и тнт не са задължителни ..


Никой не е казал, че ТРЯБВА... просто така се случи :-D

LooLeZ1
05-11-2009, 16:25
А ти на колко между другото :)
ся като ти кажа на колко съм може да се изсмееш обаче знам много повече за възрастта като гледам тия на мойта възраст вече к**ви... :X ...други бебета и просто не знам на къде отива този свят... давам съвети и се чудя дали някой ме слуша.... иначе колко хора са ми предлагали до ся да си легна с тях ама аз НЕ... айде да ти кажа на колко съм най- накрая на 15 :)
А бие не боли много, таквиз като вас нема от кво да сие пРитесняват
ДА ЖИВЕЯТ ЕБАВКИТЕ!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

PaChanGa_GiRl
05-11-2009, 17:00
При мен първия път нямаше и капка кръв и не болеше много..

и аз така, бях на 16 :)

Rofl4e
05-11-2009, 18:26
болката че си я имаше имаше я .. кръ нямаше при мен :lol:

dragonfly92
05-11-2009, 19:45
При мен първия път нямаше и капка кръв и не болеше много.. същото и при мен :) (бях на 16 ако има значение )

SilverBrilliance
05-11-2009, 20:05
Ами болеше,но нямаше кръв,напрвих го на 16 :)

Shia
05-11-2009, 20:17
Не ми беше толкова за болката,колкото притеснението да не оцапам чаршафа.Той до последно смяташе,че не съм девствена.
Не бих го описала като болка,а като усещането от разширяването на дупката при влизането на пениса,като да се опитам да направя шпагат,ама да си разтегна сухожилето.Аз така го усетих.Кръв при мен нямаше,поне не забелязах да е имало.
Той внимава,както му казах и влизаше внимателно,без силни тласъци
и всичко мина супер като за първи път.

kremen4eto
05-11-2009, 20:24
при мен имаше мн малко кръв ии .. болеше мн малко .. и само в началото .. ама верно че на другия ден чувството е странно или съм си втълпила :-o : :D

woo
05-11-2009, 21:24
мани касапница е :D ще мреш от бполка :Д може да умреш от загуба на кръв :Д тцтц както казаха има 5574521315347626542346 теми :Д

veshtichka
05-12-2009, 19:39
мен нито ме болеше нито имаше кръв за което се радвам :)

Extremescream
05-12-2009, 20:07
И болеше и кръв имаше.

tonie__
05-12-2009, 20:24
болеше ме , но нямаше кръв

alizi
05-13-2009, 08:49
амии какво да ти кажа като ми го вкара ми идваше ебати шута да му нацепа ама като започна да го вкарва отново и отново вниматекно ми стана готино :grin: и крьб не ми тече едва като се прибрах вкьщи поне час след като свьршихме така да се каже :-)

baby_join_me_in_dead
05-17-2009, 13:33
1во не беше овлажнено достатъчно и болеше и му казах да спр... той почна да ми прави френска и след 10 мин опитахме пак и даже не усетих болка... Такачее отпусни се... Бъди сигурна че си възбудена и че си с точния човек и нищо няма да те заболи... Кръв имаше да

kriskaata
05-17-2009, 16:30
мен не ме болеше ,а за кръвта много малко ... При всеки е различно ...

iliqn4eto0o
05-21-2009, 17:10
Спокойно мене ме болеше много малко ии + тфа нямаше кръв :) .. все пак късмет .. аа и бтв не се притеснявай .. всичко ще е ок :)

radoslav4o
05-21-2009, 17:21
Едни ги боли, други не, при едни има при други не кръв. Всичко е индивидуално и зависи от човешкият организъм. Важното е да го искаш, да си възбудена и той да е мил и внимателен.

Thunder01
05-21-2009, 17:23
Всичко си зависи от теб и не бързай , обмисли нещата добре (:

gLoRiToO
05-21-2009, 21:24
Ами то си зависи до организма на всеки човек,при мен нямаше кръв,но болката е нормална,обаче колкото повече се отпуснеш и се предразположиш че ще ти е готино толковоа по малко ще те боли.

mechtaq_za_teb
05-22-2009, 03:58
Болеше, да. Но пък не беше кой знае колко силна болка. Търпеше се. Поне нямаше кръв :)

Bobs
05-22-2009, 12:20
Мене ме болеше доста.кръв имаше малко но чак 1 час след това. При всеки е различно :)

MartyParty
05-22-2009, 19:45
Не ме е боляло.По-скоро беше доста некомфортно.Имаше кръв,но не много.И така...

Aniiiii
05-22-2009, 21:57
Болеше, но се търпи. Кръв - имаше... не много, но не беше и малко! :?

BePoHuKa
05-23-2009, 00:18
Не болеше ... Нямаше и кръв :grin: аз съм е****и късметлийката :D бях на 15 без 2 месеца :oops: според мен всичко зависи от нагласата ти и от приятелят ти. Ако сега се наплашиш, защото 70% ти казват,че боли и то бая може да си внушиш,че и теб те боли. Също е важно да си адски близка с дадения човеки да няма никакво притеснение (както беше с мен :grin: ) и всичко ще е ОК! Успех и после кажи как е минало :) :-)

deni15
05-25-2009, 18:48
болешее ноо се търпи пък и зависи как го вкарва приятеля ти :D а кръв при мен нямаше мн

TykaSePisheNick
05-25-2009, 19:31
А ти на колко между другото :)
ся като ти кажа на колко съм може да се изсмееш обаче знам много повече за възрастта като гледам тия на мойта възраст вече к**ви... :X ...други бебета и просто не знам на къде отива този свят... давам съвети и се чудя дали някой ме слуша.... иначе колко хора са ми предлагали до ся да си легна с тях ама аз НЕ... айде да ти кажа на колко съм най- накрая на 15 :)
Я, най-накрая нормално момиче.ОМГ, дис кен'т би :-D

bitterbloom
05-25-2009, 19:56
Според мен е много важно да го искаш наистина и да си спокойна...при мен не беше баш така и ада беше пълен. Освен това той изобщо не знаеше какво прави. Така че мен си ме боля злобно, ама това е защото съм патка и реших че "ми е дошло времето". И ме беше страх, боля ме и ми беше гадно. Лекарката ми каза че ми е по-дебел химена, но каза че не е нещо патологично и най-вероятно проблема е в мъжа. Така че, мноого е важно с кого, и да си сигурна че го правиш защото ти го искаш, а не някой друг.

sladkish_14
05-25-2009, 20:13
Щом си го решила от мене само едно да знаеш !

Ноуу мартини ? Ноу парти !!.. 8-)
Ноуу презерватив ? НОУ СЕКС !!!!! :?

Преди всичко и без това няма да знаете какво ще правите , поне го правете с презерватив пък другото и да се обърка здраве да е .. 8-)

elita
05-25-2009, 20:22
az pak za prav pat go na pravih na edno centalno mqsto v grada kadeto jiveq...men li4no ne me bole6e nito krav ima6e...moje bi za6to sam trenirala mn tanci kvi li ne vidove ot raztqganeto se e polu4ilo taka...(az pone taka si go obqsnqvam)...za tova tova e moq savet momi4eta raztqgai te se za da namalite maksimalno bolkata :-)

elita
05-25-2009, 20:22
az pak za prav pat go na pravih na edno centalno mqsto v grada kadeto jiveq...men li4no ne me bole6e nito krav ima6e...moje bi za6to sam trenirala mn tanci kvi li ne vidove ot raztqganeto se e polu4ilo taka...(az pone taka si go obqsnqvam)...za tova tova e moq savet momi4eta raztqgai te se za da namalite maksimalno bolkata :-)

kriskaata
05-25-2009, 23:06
при всеки е различно мен не ме болеше много и нямаше кой знае колко кръв няколко капки .. но имам приятелки който казват че много ги е боляло ... :grin:

xit_ss
05-26-2009, 13:15
Аз пък всеоще не съм имала комплетен сексуален опит, мн ме болеше и на края от притеснение и страх не му позволих да го вкара и оставихме за по-нататък...просто мн странно се чувствам, хем ми се иска, хем ми е страх, някак си притеснена съм...

kapriss
05-26-2009, 19:21
Спокойно, мила! :) Коагато се почувстваш готова няма да усещаш болката (а тя не е особенно голяма ) Пък и ако той бъде внимателен с теб ще се чувстваш още по - добре .Моя първи път смея да кажа, че беше прекрасен .. :smt054 1-во беше с момчето, което обичам, 2-ро беше адски внимателен с мен .. 3-то болеше ме много мъничко, но чесно казано се чувствах щастлива, защото беше точно той, а не някой друг ;) Така че не се притеснявай всичко ще е наред щом го искаш :):)

vellvet
05-27-2009, 18:24
малко кръв, не много болка, и сега ми е кеф като си спомня ... :grin:

DevilWish
05-27-2009, 18:46
Не, нито 1 капка кръв ;)

makareopolski
05-28-2009, 14:49
Момичета сори че ви се намесвам в темата , но имам един вапрос ... Месечен цикъл при момичетата всеки ден ли е , мисля че е един ден в месеца и как да го правя ако има

soul1199
05-28-2009, 15:47
в ся,при някой боли,при други-не,разли4ни хора,разли4ни не6а,спрете ве4е

soul1199
05-28-2009, 15:48
Момичета сори че ви се намесвам в темата , но имам един вапрос ... Месечен цикъл при момичетата всеки ден ли е , мисля че е един ден в месеца и как да го правя ако имав месеца е един път,за м/у 5-7 дни

tigre91
05-28-2009, 15:56
Скоро мисля да го направя и въпросчето ми е при първия ви път имаше ли кръв болеше ли и на колко бяхте

Извинете за темата ако на някой не му хареса (bow)това зависи от много неща може и да няма кръв