PDA

View Full Version : Събрана, набръчкана кожа?



sa6opi4a
05-11-2009, 14:12
Има ли някакво мазило с което да подобриш на место кожата , да не е толкова събрана и набръчкана? аз тука до лакята кожата ми седи по набръчкана от другата страна и търся нещо с което да я мажа примерно и малко по малко да я изправия и да подобрява нещата?

clever
05-11-2009, 14:21
в аптеката има много такива мазила-попитай
но според мен те не изглаждат много кожата ...
нормално е там да ти е набръчкана и не е грозно
споко-всички сме така
:)

sa6opi4a
05-11-2009, 22:39
И като ме питат за къде да се ползва и като им кажа, ше се смеят с гъза си, тъй че ако знаетен аправо име на нещо подобно, го кажете.

batkodoki
05-12-2009, 21:42
Има ли някакво мазило с което да подобриш на место кожата , да не е толкова събрана и набръчкана? аз тука до лакята кожата ми седи по набръчкана от другата страна и търся нещо с което да я мажа примерно и малко по малко да я изправия и да подобрява нещата?

с прости и нескъпи кремчета интензивно полагани на казаните места след всяка баня ефекта ще е поразително добър!
такива са примерно NIVEA Creme 250ml (ако се счете за бепозволена реклама - някой да го изтрие!) купена от кое да е METRO.

още по-добър ефект дава "Масажен крем какаово масло и витамин Е" Naturalis на Lavena , 240ml има го във вс магазин за козметика вероятно. БГ, никак не скъп.
имам поглед как действува при залежало болни, преди да се образуват декубитуси.

комбото отдвете е най-добър вариант за лакти, колена, седалище