PDA

View Full Version : той ми изневери а след това и аз на него.....



DiDiChKa
05-11-2009, 14:31
Здравейте аз съм момиче няма значение на каква възраст! Значи имам приятел който е с 4 години по-голям от мен. С него сме заедно от почти 6 месеца. В Събота преди Великден (вечерта) аз не бях в града той се събрал с други момчета и се напили отишли в 1 апартамент и там той преспал с гаджето на негов приятел. Вечерта като се прибрах си писахме по скайп и аз разбрах за станалото. Цяла нощ плаках на другия ден излязохме и той беше много странен...чувстваше се виновен и каза че не е знаел какво прави! Аз му простих, и останахме заедно но преди 3 дни аз се натисках с момче с което сме най-добри приятели а миналото лятo адски много харесвах! Гаджето ми не знае и не мисля да му казвам но се чувствам виновна... Дайте ми съвет как да постъпя?? С него не спе правили секс и аз не се чувствам готова да го направя на него много му се иска но не е с мен само за секса....

ANEw
05-11-2009, 14:34
По-добре му кажи, в една връзка трябва двамата души да си имат пълно доверие и да си казват всичко.

Hilary_
05-11-2009, 14:41
Амм ще се чувстваш гадно ... естествено... :? кажи му по добре... аз мисля че тая връзка няма смисъл... :? кви са тия изневери... :? ще се повторят...даже потретят... :?

blackvelvet
05-11-2009, 14:51
Амм ще се чувстваш гадно ... естествено... :? кажи му по добре... аз мисля че тая връзка няма смисъл... :? кви са тия изневери... :? ще се повторят...даже потретят... :?

+1

LittlePrincess
05-11-2009, 14:56
Абе кажи му.. Той ако е човек ще се сети, че е преспал с друго момиче и няма да ти се сърди.

3oPuTy
05-11-2009, 15:05
Доста тъпо е постъпил ...
А и как така не е знаел к'во прави?! :? Като не може да пие просто да не го прави,а не да ходи да се е*е с гаджетата на приятелите си,а после да ти се извинява ... А ти как може да му простиш :? Чудно дали и следващия път,когато си извън града,а той се напие като свиня и нае*е някоя,ще му простиш?! :?
А що се отнася до твоята изневяра - кажи му!Хем ще сте квит,хем няма да ти тежи на съвеста,а и той няма как да ти се разсърди (все пак неговата изневяра е много по-сериозна и болезнена,а и първи го е направил)

П.П.Да ви имам любовта :?

DiDiChKa
05-11-2009, 15:12
ние много говорихме по вапроса с неговата изневяра и му казах че следващия път няма да му простя а ще скъсаме той обеща да не се повтаря. аз го обичам и той мен но след това което той направи ми беше гадно защото в случая аз бях тъпачката с рогата и му изневерих за да му го върна а сега съжалявам :( :(

gabri3lla
05-11-2009, 15:37
Просто не е било нужно да преспиваш с другото момче на пук на приятеля си.

Hilary_
05-11-2009, 15:39
Съмнявам се в думите "няма повече" ... :? А за това че много се обичате също се съмнявам... :?

DiDiChKa
05-11-2009, 15:41
gabri3lla не съм спала с друго момче а просто се целувах с друго момче

gabri3lla
05-11-2009, 15:43
gabri3lla не съм спала с друго момче а просто се целувах с друго момче

Хм явно не съм разбрала смисъла на думата "натисках се" по правилния начин. Тогава кажи на приятеля си. Едно целуване не е коооооой знае какво нещо. Ако те обича ще ти прости. :)

got2Bthe1
05-11-2009, 15:48
Амм ще се чувстваш гадно ... естествено... :? кажи му по добре... аз мисля че тая връзка няма смисъл... :? кви са тия изневери... :? ще се повторят...даже потретят... :?
съгласен съм плюс това ти защо си му изневерила???Смис той е бил пиян разбирам ама ти???

Sa6eks
05-11-2009, 15:54
Постъпи така както каза @gabri3lla, много правилно изказано !

soul1199
05-11-2009, 16:26
кажи му,нз обаче гаджето,ако ми изневери веднага бих го зарязала,щом 1 път ти изневери,значи ще има и втори :?

vampirekiss
05-11-2009, 16:37
Съжалявам,но не разбирам каква връзка е вашата.Лично аз не бих простила изневяра и после просто ще му се стъжни на момчето.Как да ти кажа,те момчетата винаги казват,че е било само веднъж,че няма да се повтаря,че е било грешка.Това обаче не променя стореното.Колкото и пиян да е бил това не го оправдава.Ако искаш въпреки всичко да си с него обаче,то кажи му,че си целувала друг.Той няма никакво право да те вини за това.

linkinpark6666
05-11-2009, 16:38
то това вашето не е връзка, извинявай много, но така да си изневерявате?! Една връзка се крепи на доверието и вярността ( не само) а и както казаха съфорумниците, изневерите ще продължат! хващай се с оня, с който си се натискала и тва е!

DiDiChKa
05-11-2009, 19:06
got2Bthe1 това че е бил пиян не е оправдание.........

marin4itu
05-11-2009, 19:13
За мен вашата връзка няма бъдеще... :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-12-2009, 03:08
разбира се че не е оправдание че е бил пиян! това което той е направил е 100 пъти по зле от това което ти си направила .... според мен трябва да му кажеш... (ако искаш да го задържиш за дълго и да няма тайни по между ви) :-o :)

DiDiChKa
05-12-2009, 09:09
мерси на всиички за вниманието

NeZaPoznat
05-12-2009, 09:17
Здравейте аз съм момиче няма значение на каква възраст! Значи имам приятел който е с 4 години по-голям от мен. С него сме заедно от почти 6 месеца. В Събота преди Великден (вечерта) аз не бях в града той се събрал с други момчета и се напили отишли в 1 апартамент и там той преспал с гаджето на негов приятел. Вечерта като се прибрах си писахме по скайп и аз разбрах за станалото. Цяла нощ плаках на другия ден излязохме и той беше много странен...чувстваше се виновен и каза че не е знаел какво прави! Аз му простих, и останахме заедно но преди 3 дни аз се натисках с момче с което сме най-добри приятели а миналото лятo адски много харесвах! Гаджето ми не знае и не мисля да му казвам но се чувствам виновна... Дайте ми съвет как да постъпя?? С него не спе правили секс и аз не се чувствам готова да го направя на него много му се иска но не е с мен само за секса....

Не ти трябва мъж който е толкова тъп че да го хванеш в изневяра, но пък ти също не си стока ... намерили сте се :D

xplay
05-12-2009, 09:24
Алкохола не прощава ... Ако те обичаше истински нямаше да ти изневери, а може и само да се прави на виновен. Не знам как стоят нещата точно, но по-добре не му казвай за твоята изневяра, а си я запази като коз. Ако скъсате по негово желание, тогава му кажи какво си правила :D

DiDiChKa
05-12-2009, 09:34
xplay мерси за съвета а колкото до теб NeZaPoznat хич не ме топли твоето мнение.....ае хващай пътяя :!:

BuKuTyY
05-12-2009, 10:02
Алкохола не прощава ... Ако те обичаше истински нямаше да ти изневери, а може и само да се прави на виновен. Не знам как стоят нещата точно, но по-добре не му казвай за твоята изневяра, а си я запази като коз. Ако скъсате по негово желание, тогава му кажи какво си правила :D
+1 :)

BuKuTyY
05-12-2009, 10:03
Алкохола не прощава ... Ако те обичаше истински нямаше да ти изневери, а може и само да се прави на виновен. Не знам как стоят нещата точно, но по-добре не му казвай за твоята изневяра, а си я запази като коз. Ако скъсате по негово желание, тогава му кажи какво си правила :D
+1 :)

NeZaPoznat
05-12-2009, 10:08
xplay мерси за съвета а колкото до теб NeZaPoznat хич не ме топли твоето мнение.....ае хващай пътяя :!:

Тръгвам си :D

http://s2.rimg.info/9cf7056e2f42e0fc9c07e7f736d11a8d.gif (http://smiles.33b.ru/smile.21449.html)

smileforyou12
05-12-2009, 10:29
как да постъпиш?! той не ти е изневерил споеред мен . изневяра е когато си имал полов контакт с даден човек и после ходи се ебе с други. ами според мен остави нещата така и продължете напред
относно това което се е случило с изневярата не се очудвай всеки си има нужди явно си малка затова не си и готова за секс

Fritz
05-12-2009, 10:31
и аз кфо да направа кат сте некви ебалници

GabisiTa
05-12-2009, 12:26
got2Bthe1 това че е бил пиян не е оправдание.........

Така е, не го отричам. Но ти като не беше пияна защо се натиска с другото момче?! :?

sextazy_baby
05-12-2009, 17:27
Няма смисъл да сте заедно,ще стане още по-зле

beachy_bunny
05-12-2009, 18:19
нормално ... като не даваш нещо на някой да си го потърси другаде ... :)

т'ва "натисканее " не си го направила , просто ей така .. ., защото така се е случило , а за да му го върнеш , но нещо не се е получило ...

lipsvashh_mi
05-12-2009, 19:15
зарежи го!Казвам ти го с най-чиста съвест-изневерил ли е 1 път,ще го направи 2ри,3ти и т.н.
За такова нещо прошка няма..
А,че и ти си постъпила глупаво-не отричам..Натискала си се с някой към който вече нямаш чувства напук и сигурно си го заблудила,че е обратното..тоест играеш си с чувствата на някого :x
Успех,и знай каквото си надробиш-такова ще кусаш после..

mechtaq_za_teb
05-13-2009, 19:00
Кажи му и започнете на чисто, ако и той ти прости,
както ти на него.
Ако ли не, здраве да е.

hisy
05-15-2009, 15:23
Кажи му... много ясно че ще му стане гадно като разбере че си му изневерила но ако наистина те обича ще ти прости :)

Tera
05-17-2009, 19:39
Според мен,ако веднъж изневериш по някакъв начин на половинката си...ще има и 2-ри и 3-ти...Кажи му...все пак трябва да знае...Но за мен,връзката ви няма бъдеще...

DevilWish
05-17-2009, 19:56
Пиян ,дрогиран ,умрял или какъвто и да е, не бих му простила за такова нещо.След това не те ли боли като си до него, като знаеш, че е докосвал друга, друга е целувал, на друга е говорил кой знае какво.Не знам, аз не бих го издържала.А щом и ти тръгваш веднага да му го връщаш - ясно е колко държиш на него.
Щом си му простила трябваше да го оставиш на мира и продължиш напред с него, а не да се чудиш как да му го върнеш.
Това не е любов.