PDA

View Full Version : eкскурзия



cherreshkata
05-11-2009, 15:13
Здравейте!
Скоро ще ходим с класа и цялото у-ще ( и от други у-ща ) на екскурзия.
Та въпроса ми е Вие какво си взимате на екскурзия за 2-3 дена. :D
Моля Ви без глупави коментари. :-D
:-P

3oPuTy
05-11-2009, 15:37
Ооо на екскурзии с даскалото !!!НЕ ХОДЯ!!!,но ще ти кажа за екскурзии от 2-3 дена с компанията ,какво си вземам :):
-дрехи,които в повечето случаи не обличам :-D задължително имам дрехи за всякакво време - топло,студено,дъждовно ... и задължително спортен екип!!!
-един несесер,в който ми стоят пресата,сешоара,гребен,чет а за коса,лак,пяна,шампоан,балса м,маска за коса,кристали ... абе всичко необходимо за косата
-един несесер с лаковете ми за нокти,заздравителите,пилич ките,лакочистител,тампонче та за почистване на лака (или в по-лошия случай памук :?)
-един несесер с кремове за лице и ръце,поне една маска за лице,пинсета,гримове (черен молив,спирала,гланцове,бал ами,сенки...и т.н.)
-обувки - едни маратонки,едни чехли (в случай,че ще ходим на плаж),сандали (за предпочитане ниски,за да заемат по-малко място) и ботуши на ток (в случай,че има вероятност времето да се развали и да завали)

Естествено неща като плеъри,книги,списания,кръс ословици,фотоапарати,каме и и прочие са задължителни,нооо и без това повечето неща си стоят в чантата ми :)
.............
Миии това е май :)

ghetto_superstar
05-11-2009, 15:38
Най-важното на една екскурзия е алкохола! :razz:

lenito_sf
05-11-2009, 15:40
аз ако мога цялата къща ще взема .. взимам си доста дрехи шампоан балсам гримове , четка паста за зъби техника (всичко та и в излишък) много обувки .. сумати боклуци :grin: и така нататък :lol: ++++ АЛКОХОЛ :D

3oPuTy
05-11-2009, 15:41
Най-важното на една екскурзия е алкохола! :razz:
Е той се взема,след като се настанят,а не преди това :D

ghetto_superstar
05-11-2009, 15:54
Най-важното на една екскурзия е алкохола! :razz:
Е той се взема,след като се настанят,а не преди това :D

Понякога не минава номера...ако са некви задръстеняци даскали...
По добре да се подготви човек по-раничко да си е сигурна работата...аз примерно си слагам водка в празна опаковка от кристали за коса :D

gabri3lla
05-11-2009, 15:56
Ако е само за 2-3 дни: дрехи, гримове, телефон, пари и някоя книга в случай, че ми затъпее. Друго не ми трябва.

3oPuTy
05-11-2009, 16:00
Най-важното на една екскурзия е алкохола! :razz:
Е той се взема,след като се настанят,а не преди това :D

Понякога не минава номера...ако са некви задръстеняци даскали...
По добре да се подготви човек по-раничко да си е сигурна работата...аз примерно си слагам водка в празна опаковка от кристали за коса :D
Еее това пък вече е ... :razz: :razz: :razz:
Като толкова им се пие да разреждат няк'во безалкохолно с водка и докат стигнат ще са пияни :razz: Една позната пък си беше наляла пина-колада шоколад в един термос за да стои студена :razz: Абеее ако имате 18 год. никой нищо не може да ви каже за алкохола,така че спокойно ;)

ghetto_superstar
05-11-2009, 16:20
Е аз и един съученик па сме гъзета и си бехме налели водка у колата и си поркахме в автобуса :D
За екскурзия не е важно много много останалото...алкохола рлз :grin:

Sa6eks
05-11-2009, 16:29
1 Джапанки, 2 панталона 2-3 блузи 1 тениска, парфюм и това не нема да нося 2342342 безмислени неща :D
Приятно изкарване :)

Biskfitka
05-11-2009, 16:43
Оо и аз ще ходя. Значи винаги си нося:
дрехи-дънки,блузки,потници,банск (аз не нося де щото не ходя на басейна),пижама ест ;д и тая година и рокля за последната вечер с класа (другарска вечер му викат тук...),ии някакво яке или суитчър(нз дали го написах правилно..) ии бельо.
Обувки-такива за пролетта (без токче за по-големи разходки),сандали иии чехли ако не ги забравя 8-) (не такива за у дома амии за плаж например )
Гримове,слънчеви очила;д,крем за лице,мляко за почистване на грим,преса за коса,лак,парфюм,шампоан и душ-гел (едното взима фр-ката ми др-то аз..) четка и паста за зъби,превръзки и тампони. Също и зарядните за телефона и фотоапарата (както и фотоапарата :D ) телефон,пари и документи (тая година мойта екскурзия е извън България и ми трябва паспорт и пълномощно...) Ааа и храна за по пътя...както и хапчета за всеки случай...
Цигари и алкохол (аз няма да нося алкохол...може да ми е весело и без да пия..;д ) а за цигари не знам...ако успея да ги скрия от даскалите...ама мога и без тях дее..... (тия неща ги написах щото за някой са много важни...:Д
Сега съм сигурна,че забравям нещо амаа... 8-)
А авторката..къде ще ходите :)

clever
05-11-2009, 17:32
дрехи
МП3
и това е общо взето :lol:

Rofl4e
05-11-2009, 18:30
всеки в къщи си има куфар.. моя се води среден.. ии събира доста багажец да ти кажа ли.. взмима си вс необходимо но като заминавам за някъде го подреждам по идеалне начин...

взмима си дрехи,бельо,гримове,лакове е за коса,пияна,гребени,преса,об увки,зарядоното за телефона.. и аксесоари(гривнички,гердан чета..чанти колани и т.н.) :lol:

ToniStoraro
05-11-2009, 19:32
най - важното - бельо и пиене!!! :D

cherrypezz
05-11-2009, 19:41
Еееееех и на мен ми се "доходи".

Seducti0n
05-11-2009, 20:39
-пари
-дрехи
-телефон плюс зарядно

Това са 3-те неща от най-голямо значение поне за мен.
Оттам насетне някакви тоалетни принадлежности, гримчета, душ гелове, четки за зъби и каквито други неща се сетиш, не е толкова сложно, а да и фотоапарат.

п.с-приятно прекарване(:

Mastta
05-12-2009, 09:37
аз отивам на 15-16 спрр :)

XTREMEFREERIDE
05-12-2009, 11:12
Момчето ми. :smt050


Дрешки и няк'ва козметика, колкото да не е без хич.
3 дена = 3 комплекта дрешки.
Кремче за лице, парфюмче, гланцче и спиралка.
И съм готова. Нищо повече.
Ааа да бе, пижамка и нещата за къпане.
И някоя плюшка 100%. :lol:

brokeninside13
05-12-2009, 13:57
Най-важното на една екскурзия е алкохола! :razz:

+1 :D

nesquiky
05-12-2009, 15:10
xaxaxaxax

Infinity
05-12-2009, 16:19
1 Джапанки, 2 панталона 2-3 блузи 1 тениска, парфюм и това не нема да нося 2342342 безмислени неща :D
Приятно изкарване :)

MP
05-12-2009, 16:26
Забравяте най-важното нещо след алкохола - презервативи!

plmn
05-12-2009, 17:49
дрехи
МП3
и това е общо взето :lol:

Black_Fyed_Peas
05-12-2009, 18:27
аз си взимам:

за два дена-комплект дрешки за всеки от дните :D + бельо
козметика-кремове за лице и тяло и за премахване на грим, паста и четка за зъбкии, шампоан, душ-гел, пафрюм-сух и нормален :D
телефона, МР3, фотоапарат и зарядни за тях
може и да си взема някоя книжка или списание


аааа и задължително някоя плюшка 8-) 8-)

FancyGirl
05-13-2009, 11:11
Аз бих зела себе си...

bloodfrozen
05-13-2009, 15:35
Преди седмица някъде и аз бях на тридневна екскурзия и напълно очаквано бях помъкнала половината си покъщнина.
Нещата, които присъстваха в сака, са.. доста. 8-)
:arrow: Най-разнообразни дрехи - тениски, потничета, блузки, анцузи, бельо и още подобни.
:arrow: Козметични средства и тоалетни принадлежности.. нека да не изброявам, рискувам да отегча аудиторията.
:arrow: Чифт обувки.
:arrow: Техники - телефон, фотоапарат, сешоар, mp4 и разни други пособия, не се сещам в момента.
:arrow: Задължително една допълнителна чанта, наблъскана с хранителни продукти.
:arrow: Лекарства.
:arrow: И още ненужни неща - кърпа, шнола, химикалки, брошурки разни и т.н. 8-)
И в крайна сметка половината от гореизброените неща изобщо не съм ги прилагала в употреба. :lol:

bloodyF
05-13-2009, 17:28
kва си гадна :( искам и аз пък...отново

такам
за най-лесно почваш стаята ти и слагаш всичко,което мислиш че ще ти потрябва в средата примерно и после слагаш в куфара :lol: така ми е най-лесно на мен
иначе
телефон,пари,зарядно,мп3/мп4,слушалки,батерии,зарядн о за фотоапарат,фотоапарат,прес а,дрехи (потничета,блузки,дънки,пол ички,панталонки,.абе всичко),гримове(всички,коит о имаш и които мислиш че ти трябват) ,принадлежности за баня,алкохол,храна и това е в общи линии :lol: 8-) приятно изкарване и се напии заради мен :D :D :D :-)

cherreshkata
05-13-2009, 17:45
Благодаря Ви !

got2Bthe1
05-13-2009, 18:56
Пиене Пари Дрехи Парфюм Цигари и Общи неща

ToniStoraro
05-14-2009, 17:52
ей как изпуснах пари да напиша! Ми то без пари като свърши пиенето как ще презаредиш! :D

LittleDude
05-14-2009, 17:59
Цигари, телефона, пари към 40 лева (може и повече)

psychopath
05-15-2009, 10:50
алкохол и чувството за хумор...друго не ти трЕбва :D

Chery
05-15-2009, 13:10
И ние ще ходим ,но за 1 ден до Банско и Рилския манастир :?

happyfacex
05-17-2009, 17:31
^
мнооого неща :lol:

splendour
05-17-2009, 18:15
Ооо на екскурзии с даскалото !!!НЕ ХОДЯ!!!,но ще ти кажа за екскурзии от 2-3 дена с компанията ,какво си вземам :):
-дрехи,които в повечето случаи не обличам :-D задължително имам дрехи за всякакво време - топло,студено,дъждовно ... и задължително спортен екип!!!
-един несесер,в който ми стоят пресата,сешоара,гребен,чет а за коса,лак,пяна,шампоан,балса м,маска за коса,кристали ... абе всичко необходимо за косата
-един несесер с лаковете ми за нокти,заздравителите,пилич ките,лакочистител,тампонче та за почистване на лака (или в по-лошия случай памук :?)
-един несесер с кремове за лице и ръце,поне една маска за лице,пинсета,гримове (черен молив,спирала,гланцове,бал ами,сенки...и т.н.)
-обувки - едни маратонки,едни чехли (в случай,че ще ходим на плаж),сандали (за предпочитане ниски,за да заемат по-малко място) и ботуши на ток (в случай,че има вероятност времето да се развали и да завали)

Естествено неща като плеъри,книги,списания,кръс ословици,фотоапарати,каме и и прочие са задължителни,нооо и без това повечето неща си стоят в чантата ми :)
.............
Миии това е май :) za 2 3 dena tolkoz bagaj :shock: :shock: spored men
3 dni moje da se izkara bez presa i komplekt za manikiyr,kakto i maska za lice ako si gi napravi6 predi p1tyvaneto