PDA

View Full Version : ..поредно объркване..



AiKaTa
05-11-2009, 16:44
Здравейте и благодаря предварително, че ще прочетете това..
Историята е объркана, поне за мен и за момента.
Става въпрос за един младеж, който познавам от 3 години,само веднъж се беше случвало нещо м/у нас и то беше целувка на купон, за това не го смятам много, привличаше ме и тогава, но не беше достатъчно сериозно.
Преди седмица, отново бяхме заедно на едно парти .. и преспахме! Беше страхотно, държеше се невероятно, дори понесе няколко караници и отмени ангажименти само за да остане да спи с мен (да спи! ) за да не съм сама.. и това се случи на следващия, на по-следщващия ден и т.н 1 седмица..Перфектно,красиво, чувствено.Държи се великолепно!
НО... въпросния младеж има приятелка от 3 месеца(той е на 18, аз на 17) , сладурана на 14 години, без представа за заобикалящия я свят,разбира се без сексуален живот, даже не харесваща целувките с език и въпреки всичко притенциозна.Той беше на мнение че "я обича", но проведохме един дълъг разговор в който аз го предизвиках да осъзнае малко нещата около себе си - и си го призна - той е с нея просто така...
но продължава да е с нея, а не спирам да мисля за него и за това как бихме могли да имаме нещо много повече от това.
Излизаме заедно, ходим по дискотеки и ДЕМОНСТРИРАМЕ връзката си...и той все пак още с нея. Не ми се иска да му кажа, че искам нещо повече, поне не и за момента, защото ще покажа доста голяма слабост след като изградих образа на силно момиче..и си мислех, че е така но .. ужасно ме обърква, защото се държи така все едно определено не тя е човека, който обича, вниманието е невероятно,погледите,прегр ъдките...
наистина незнам как да постъпя и как да действам, а независимо от това, че той има такава връзка с такъв човек, наистина си заслужава ..
Благодаря на тези, който го прочетоха и на тези който ще отговорят ..

soul1199
05-11-2009, 18:03
питай го зaщo e с нея,ние не сме врачки за да кажем,какво му е,ти си го познаваш :)

gabri3lla
05-11-2009, 18:07
Щом твърди, че не обича това момиче явно му е трудно да я остави в смисъл, че му е жал един вид. Говори смело, разкрий чувствата си пред него, ако наистина е умно и разбрано момче ще бъдете заедно. Само внимавай после да не съжаляваш, че не си говорила на време.

smileforyou12
05-12-2009, 01:50
^съгласна съм. поговори с него за даразбереш защо е с нея