PDA

View Full Version : Какво ще направите ако ви остават 2-3 месеца живот ?



Jesus
05-11-2009, 17:45
Ако разберете че ви остават 2-3 месеца живот какво бихте направили ?

Canis_Dirus
05-11-2009, 17:48
Ще живея още 2-3 месеца сигурно.

CheriHool
05-11-2009, 17:54
Като.цяло.за.тоя.период.от.в реме.никога.не.бих.могла.да. осъзная.че.ми.остава.точно. пределен.брой.дни/месеци/години.живот.

Ще.ми.се.струва.абсурдно.и.щ е.продължавам.да.си.се.само авивам,че.това.не.е.реално. .т.н

Иначе.ще.правя.това.което.в наги.съм.правила.
Нищо.няма.да.се.промени.
Ще.ям,ще.спя,ще.се.забавлява м,ще.си.излизам.както.преди.
Ще.си.ходя.на.училище,ше.ход я.на.гости.на.мама,на.село.щ .ходя.
Ще.продължат.скандалите.с.б аща.ми.
Ще.си.чистя.и.домакинствам. .нас.Ще.си.мързелувам.
Ще.си.философствам.на.ум.
Ще.си.се.разхождам.напред-назад.
Ще.правя.глупости,ще.си.гле ам.сериалите :D :D :D
Кво.да.ти.кажа

Ти.какъв.отговор.очакваш?
И.всъщност.ти.какво.би.напр вил?

hottie
05-11-2009, 18:24
Сигурно ще се сдухам..но ако се "отсдухам" 8-) си хващам мъжа и тръгваме на пътешествие и ще правя само луди неща, с много адреналин.

NoFuckinWay
05-11-2009, 18:46
Ако не полудея от мисълта, че след 2-3 месеца ще умра...сигурно ще се отдам на алкохолни нощи :lol:
Зимаме си една вила с няколко приятелчета и не излизаме от там през тези 2-3 месеца...само купон яко...а на последния ден цяяяял ден докато не умра ще бягам с някоя бутилка в ръка...бягам, бягам, бягам, бягам, бягам....туп.Край!

miminia
05-11-2009, 18:48
Хора спрете се! Сига сте мислили за тая пуста смърт ве . Не ви ли се живее? Аз не мога да си представя утре да легна пред умирачка ...

cherrypezz
05-11-2009, 19:21
Стига уе!

Blab
05-11-2009, 19:36
Абсолютно нищо.
Аз съм човек на думите, правя планове.
Тъпо е, но е така.
И на никого няма да кажа, + това, нека после мислят "ако знаех, че няма да я има вече, щях..." и прочие. Това е.
Може би вчера или утре бих отговорила по съвсем друг начин.

Jesus
05-11-2009, 20:09
Да реших част от нещата който бих направил, 1 част от тях биха ме цензурирали, други са прекалено лични, затова най-общо, бих си продал 1ният бъбрек и без това няма да ми трябва за много дълго и бих си купил Ариел Атом 500 и бих му пробвал възможностите на макс или пък бих наел болид ама от онези старите в12 и 800+ BHP и бих пробвал какво е да си по-бърз от звука :С

jghgh
05-11-2009, 20:22
Абсолютно нищо.
Аз съм човек на думите, правя планове.
Тъпо е, но е така.
И на никого няма да кажа, + това, нека после мислят "ако знаех, че няма да я има вече, щях..." и прочие. Това е.
Може би вчера или утре бих отговорила по съвсем друг начин.
same


Но със сигурност ще се втурна да искам прошка от всички хора, с които съм се държала лошо, унижавала съм ги или прочие, за да умра спокойно. Ще си засвидетелствам любовта на хората, които заслужават, сигурно ще потъна във философски размисли, може и изведнъж да ми се събере яко творческа сила и да измайсторя нещо/напиша песен... 8-)

Не знам, не знамммм.

mulgore
05-11-2009, 21:16
Абсолютно нищо.
Аз съм човек на думите, правя планове.
Тъпо е, но е така.
И на никого няма да кажа, + това, нека после мислят "ако знаех, че няма да я има вече, щях..." и прочие. Това е.
Може би вчера или утре бих отговорила по съвсем друг начин.
same


Но със сигурност ще се втурна да искам прошка от всички хора, с които съм се държала лошо, унижавала съм ги или прочие, за да умра спокойно. Ще си засвидетелствам любовта на хората, които заслужават, сигурно ще потъна във философски размисли, може и изведнъж да ми се събере яко творческа сила и да измайсторя нещо/напиша песен... 8-)

Не знам, не знамммм.

XceSS
05-11-2009, 21:17
ЯКО ХЕРЦ И КУPВИ !