PDA

View Full Version : Много е спешно...софиянци да отговарят



pifiella
05-11-2009, 19:05
Здравейте форумци!Много спешно ми трябва, някой който е запознат със София да ми обясни как стига до раковата болница в Дървеница.Утре ще оперират баба и аз трябва сама да стигна до там.....От Централна гара,какво се хваща(всички възможни варианти ми кажете)Много ще съм Ви благодарна,ако ми отговорите......
Съжалявам за раздела,но много бързам и не можах да преценя в кой раздел е най-удачно да пусна темата....

DiScOnEcTeD
05-11-2009, 19:19
ми зимаш си такси или влизаш в гоогле и гледаш на картите ... с наще обяснения доникъде няма да стигнеш

Darkkiss
05-11-2009, 22:57
скапани селяни

sword
05-12-2009, 07:23
скапани селяни

Скапан неудачник! Ти милост нямаш ли, бе?
Баба и ще я оперират, а на теб провинцията ти е в главата. Не отива там да се показва с нещо.. за бога. ОТИВА В БОЛНИЦА! Грр..
Спокойно, няма да ти превземем милата столица..


Иначе- вече е късно за отговор, предполагам. Дано си се оправила сама.

XTREMEFREERIDE
05-12-2009, 12:20
скапани селяни

Тоя па тоя.
Къде си тръгнал бе.
Момичето моли за помощ, а ти я нападаш.
Какъв си ти да я съдиш бе.. аа да ВЕЛИКИЯ СТОЛИЧАНИН.
Тя и да е селянка ти си селяндур (ако успееш да хванеш разликата).

moon_flower
05-12-2009, 12:45
скапани селяни
Само да кажа,че аз съм си от София,както и родителите ми и цял живот съм живяла в София,но все пак не знам къде е тая болница...така че не е наложително да е от друг град момичето,но и да е какъв е толкова проблема?!

pifiella
05-12-2009, 13:54
скапани селяни
Да прав си в Своге сме големи селяни..... :? Ти си великия ""гражданин"",на когото всички ние трябва да се покланяме. :lol: Незнам кои от двамата ние по-голям селянин....... Но сигурно на 14 години ти не си ходил по болници и не ти се е налагало да се оправяш сам в непознат град.....ама спокойно ние селяните сме добри в това,доказателството е,че ти си стигнал до София от някое забутано село и там си си останал.......
Не искам да обидя никои,но при положение,че в такъв момент имам нужда от помощ ти решаваш да ми се правиш на ГОЛЕМИЯ СОФИЯНЕЦ......е не става просто..... :lol:

brokeninside13
05-12-2009, 13:55
скапани селяни

ти ок ли си?! :-o

Darkkiss
05-12-2009, 16:21
благодаря на всички засегнали се
за ваша жалост след 2-рото спрях да го чета
но се радвам да видя
че София ви е при сърце

Darkkiss
05-12-2009, 16:23
скапани селяни
Да прав си в Своге сме големи селяни..... :? Ти си великия ""гражданин"",на когото всички ние трябва да се покланяме. :lol: Незнам кои от двамата ние по-голям селянин....... Но сигурно на 14 години ти не си ходил по болници и не ти се е налагало да се оправяш сам в непознат град.....ама спокойно ние селяните сме добри в това,доказателството е,че ти си стигнал до София от някое забутано село и там си си останал.......
Не искам да обидя никои,но при положение,че в такъв момент имам нужда от помощ ти решаваш да ми се правиш на ГОЛЕМИЯ СОФИЯНЕЦ......е не става просто..... :lol:

всъшност селянко съм много по голям от 14 години
и съм се махнал от София заради скапани селяни като тебе
който ми идват в града
и го разрушават
просто не мога да седя и да гледам скапаните селяни какво правят...
и за болниците дори не ми знаеш здравословното състояние(нямам предвид психическото) че да ми казваш какво съм правил или не

XTREMEFREERIDE
05-12-2009, 16:51
скапани селяни
Да прав си в Своге сме големи селяни..... :? Ти си великия ""гражданин"",на когото всички ние трябва да се покланяме. :lol: Незнам кои от двамата ние по-голям селянин....... Но сигурно на 14 години ти не си ходил по болници и не ти се е налагало да се оправяш сам в непознат град.....ама спокойно ние селяните сме добри в това,доказателството е,че ти си стигнал до София от някое забутано село и там си си останал.......
Не искам да обидя никои,но при положение,че в такъв момент имам нужда от помощ ти решаваш да ми се правиш на ГОЛЕМИЯ СОФИЯНЕЦ......е не става просто..... :lol:

всъшност селянко съм много по голям от 14 години
и съм се махнал от София заради скапани селяни като тебе
който ми идват в града
и го разрушават
просто не мога да седя и да гледам скапаните селяни какво правят...
и за болниците дори не ми знаеш здравословното състояние(нямам предвид психическото) че да ми казваш какво съм правил или не

Тя казва, че ТЯ е на 14 бе бълък!

Love_Boy
05-12-2009, 16:56
скапани селяни

Podkepqm!

pifiella
05-12-2009, 16:57
скапани селяни
Да прав си в Своге сме големи селяни..... :? Ти си великия ""гражданин"",на когото всички ние трябва да се покланяме. :lol: Незнам кои от двамата ние по-голям селянин....... Но сигурно на 14 години ти не си ходил по болници и не ти се е налагало да се оправяш сам в непознат град.....ама спокойно ние селяните сме добри в това,доказателството е,че ти си стигнал до София от някое забутано село и там си си останал.......
Не искам да обидя никои,но при положение,че в такъв момент имам нужда от помощ ти решаваш да ми се правиш на ГОЛЕМИЯ СОФИЯНЕЦ......е не става просто..... :lol:

всъшност селянко съм много по голям от 14 години
и съм се махнал от София заради скапани селяни като тебе
който ми идват в града
и го разрушават
просто не мога да седя и да гледам скапаните селяни какво правят...
и за болниците дори не ми знаеш здравословното състояние(нямам предвид психическото) че да ми казваш какво съм правил или не
Да що се отнася до психическото ти здраве ХОДИ СЕ ПРЕГЛЕДАЙ!Не може да си нормален и да викаш на тоя и оня селянин по форумите.....Изкарвай си яда на други като теб"НЕНОРМАЛНИ"

clever
05-12-2009, 17:00
ей
как мина операцията на баба ти 8-)
да се оправя бързо ..

Darkkiss
05-12-2009, 17:12
скапани селяни
Да прав си в Своге сме големи селяни..... :? Ти си великия ""гражданин"",на когото всички ние трябва да се покланяме. :lol: Незнам кои от двамата ние по-голям селянин....... Но сигурно на 14 години ти не си ходил по болници и не ти се е налагало да се оправяш сам в непознат град.....ама спокойно ние селяните сме добри в това,доказателството е,че ти си стигнал до София от някое забутано село и там си си останал.......
Не искам да обидя никои,но при положение,че в такъв момент имам нужда от помощ ти решаваш да ми се правиш на ГОЛЕМИЯ СОФИЯНЕЦ......е не става просто..... :lol:

всъшност селянко съм много по голям от 14 години
и съм се махнал от София заради скапани селяни като тебе
който ми идват в града
и го разрушават
просто не мога да седя и да гледам скапаните селяни какво правят...
и за болниците дори не ми знаеш здравословното състояние(нямам предвид психическото) че да ми казваш какво съм правил или не
Да що се отнася до психическото ти здраве ХОДИ СЕ ПРЕГЛЕДАЙ!Не може да си нормален и да викаш на тоя и оня селянин по форумите.....Изкарвай си яда на други като теб"НЕНОРМАЛНИ"

тая па
колкото и да дрънкаш
няма да се промени факта че си селянка
сеш се...

екс нз си там къв кретен
не съм те питал
ясно ли ти е ?

pifiella
05-12-2009, 17:13
ей
как мина операцията на баба ти 8-)
да се оправя бързо ..
Мерси!
Днес в 8 часа започна :cry: операцията и в 11 приключи....още не се е събудила от упойката........ :(
Имам много по- големи проблеми на главата,за да се занимавам с ГОЛЕМИТЕ ГРАЖДАНИ,но не мога да разбера,защо на тях им е определящ фактор дали си от село или не.....Ако не си от София си селски боклук,а ако си софиянец си велик........Без да се засягат софиянци нищо пратив тях.Визирам само определени хора......... :)

clever
05-12-2009, 17:20
не обръщай внимание на това което ти говорят... пълни глупости
аа извинявай за въпроса ама ако искаш отговори-може и лично... ако искаш не отговаряй :D
на какво са й правили операция? :-o

pifiella
05-12-2009, 17:20
скапани селяни
Да прав си в Своге сме големи селяни..... :? Ти си великия ""гражданин"",на когото всички ние трябва да се покланяме. :lol: Незнам кои от двамата ние по-голям селянин....... Но сигурно на 14 години ти не си ходил по болници и не ти се е налагало да се оправяш сам в непознат град.....ама спокойно ние селяните сме добри в това,доказателството е,че ти си стигнал до София от някое забутано село и там си си останал.......
Не искам да обидя никои,но при положение,че в такъв момент имам нужда от помощ ти решаваш да ми се правиш на ГОЛЕМИЯ СОФИЯНЕЦ......е не става просто..... :lol:

всъшност селянко съм много по голям от 14 години
и съм се махнал от София заради скапани селяни като тебе
който ми идват в града
и го разрушават
просто не мога да седя и да гледам скапаните селяни какво правят...
и за болниците дори не ми знаеш здравословното състояние(нямам предвид психическото) че да ми казваш какво съм правил или не
Да що се отнася до психическото ти здраве ХОДИ СЕ ПРЕГЛЕДАЙ!Не може да си нормален и да викаш на тоя и оня селянин по форумите.....Изкарвай си яда на други като теб"НЕНОРМАЛНИ"

тая па
колкото и да дрънкаш
няма да се промени факта че си селянка
сеш се...

екс нз си там къв кретен
не съм те питал
ясно ли ти е ?
Ами хубаво!Аз да съм отрекла,че съм селянка...Предпочитам да съм селянка и да си живея в Своге завинаги,вместо с такива като теб.Селянка или не съм много по-образована от теб, за годините си(що се отнася до правопис и за разсъждения.Не може да твърдиш,че си образован, от голям град и над 14г. и да мислиш като второкласник) :?

Darkkiss
05-12-2009, 17:22
скапани селяни
Да прав си в Своге сме големи селяни..... :? Ти си великия ""гражданин"",на когото всички ние трябва да се покланяме. :lol: Незнам кои от двамата ние по-голям селянин....... Но сигурно на 14 години ти не си ходил по болници и не ти се е налагало да се оправяш сам в непознат град.....ама спокойно ние селяните сме добри в това,доказателството е,че ти си стигнал до София от някое забутано село и там си си останал.......
Не искам да обидя никои,но при положение,че в такъв момент имам нужда от помощ ти решаваш да ми се правиш на ГОЛЕМИЯ СОФИЯНЕЦ......е не става просто..... :lol:

всъшност селянко съм много по голям от 14 години
и съм се махнал от София заради скапани селяни като тебе
който ми идват в града
и го разрушават
просто не мога да седя и да гледам скапаните селяни какво правят...
и за болниците дори не ми знаеш здравословното състояние(нямам предвид психическото) че да ми казваш какво съм правил или не
Да що се отнася до психическото ти здраве ХОДИ СЕ ПРЕГЛЕДАЙ!Не може да си нормален и да викаш на тоя и оня селянин по форумите.....Изкарвай си яда на други като теб"НЕНОРМАЛНИ"

тая па
колкото и да дрънкаш
няма да се промени факта че си селянка
сеш се...

екс нз си там къв кретен
не съм те питал
ясно ли ти е ?
Ами хубаво!Аз да съм отрекла,че съм селянка...Предпочитам да съм селянка и да си живея в Своге завинаги,вместо с такива като теб.Селянка или не съм много по-образована от теб, за годините си(що се отнася до правопис и за разсъждения.Не може да твърдиш,че си образован, от голям град и над 14г. и да мислиш като второкласник) :?

за жалост тъпите хора никога не разбират по-умните, по-успялите и тн от тях...
а такива като тебе комплексирани пък абсурт...

и все пак няма си губя времето да ти обеснявам(то няма да можеш го разбереш де...)

и ще ти кажа само 1

УМРЕТЕ СКАПАНИ СЕЛЯНИ!!!

pifiella
05-12-2009, 17:23
не обръщай внимание на това което ти говорят... пълни глупости
аа извинявай за въпроса ама ако искаш отговори-може и лично... ако искаш не отговаряй :D
на какво са й правили операция? :-o
Рак :(

clever
05-12-2009, 17:27
малеее защо нападате и обиждате така хората бее
много се дразня от такива като вас
Дарккис не смятам че има причина момичето да ти е направило нещо лошо че да го засягаш :?
простоо не ги разбирам хората като тебе :x

clever
05-12-2009, 17:28
не обръщай внимание на това което ти говорят... пълни глупости
аа извинявай за въпроса ама ако искаш отговори-може и лично... ако искаш не отговаряй :D
на какво са й правили операция? :-o
Рак :(ее :(
пожелавам да се излекува :)
майката на едно приятелче беше също наша близка и беше болна от рак на панкреаса и почина пък беше толкова млада :shock:

pifiella
05-12-2009, 17:31
Да със сигурност няма да мога да го разбера.... :lol: ..Не си и прави труда...Ние в малките градове до 4 клас учим и после се женим,за това не ти разбирам смисленото слово....Ти си толкова по-умен от мен..Възхищавам ти се на ограниченото мислене.....
Евала!С всичките тези коментари показа не друго,а простотията си........
Спести си писането на следващия безсмислен коментар от типа на:То селяните са си селяни,мрете.Не идвайте в София и т.н. вече се изчерпа.....
Айде живей си със здраве и не забравяй да втълпиш на децата си някога,че всички които идват от селата са боклуци! :razz: :lol:

plmn
05-12-2009, 17:41
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=4927103#4927103

ех как ли ще се почувстват тея скапани селяни след 10-15 години като разберат че е тоя същия който ги е псувал ги оправлява...

с тоя си акъл няма да стигнеш до никъде. камо ли да ни Оправляваш :razz:

Infinity
05-12-2009, 17:52
Ама вие не знаете ли Darkkiss е обявен за най-ограничения потребител на този форум за ВСИЧКИ времена...Ограничено и заблудено софиянче.. :D [Мнооого е жалък-ГОРКИЯТ ТОЙ!! :shock: ]

XTREMEFREERIDE
05-12-2009, 19:16
^ Ама то му личи. "Мрете" вика. :shock: Тоя ненормален ли е, ограничен ли, комплексиран ли или незнам какво, но нещо не му е у ред. За към Хърсово ми мяза. :-о :-x

bloodyF
05-13-2009, 09:47
дарккисс-големия 'гражданин',живеещ в най-голямото село-софия... заринат град от боклуци и кво си мислиш,че си най-големия не знам


пт:дано баба ти се оправи бързо :)

afterforever
05-13-2009, 12:07
Darkkiss е герой, не го закачайте, защото ще си имате работа с недодялания му, необработен, некадърно изписан и неразбираем на моменти български!!! ЧУХТЕ ЛИ?? :razz: :razz:

XTREMEFREERIDE
05-13-2009, 12:30
Darkkiss е герой, не го закачайте, защото ще си имате работа с недодялания му, необработен, некадърно изписан и неразбираем на моменти български!!! ЧУХТЕ ЛИ?? :razz: :razz:

+ :D

sex1to167
05-16-2009, 17:24
скапани селяни
Да прав си в Своге сме големи селяни..... :? Ти си великия ""гражданин"",на когото всички ние трябва да се покланяме. :lol: Незнам кои от двамата ние по-голям селянин....... Но сигурно на 14 години ти не си ходил по болници и не ти се е налагало да се оправяш сам в непознат град.....ама спокойно ние селяните сме добри в това,доказателството е,че ти си стигнал до София от някое забутано село и там си си останал.......
Не искам да обидя никои,но при положение,че в такъв момент имам нужда от помощ ти решаваш да ми се правиш на ГОЛЕМИЯ СОФИЯНЕЦ......е не става просто..... :lol:

всъшност селянко съм много по голям от 14 години
и съм се махнал от София заради скапани селяни като тебе
който ми идват в града
и го разрушават
просто не мога да седя и да гледам скапаните селяни какво правят...
и за болниците дори не ми знаеш здравословното състояние(нямам предвид психическото) че да ми казваш какво съм правил или не
Да що се отнася до психическото ти здраве ХОДИ СЕ ПРЕГЛЕДАЙ!Не може да си нормален и да викаш на тоя и оня селянин по форумите.....Изкарвай си яда на други като теб"НЕНОРМАЛНИ"

тая па
колкото и да дрънкаш
няма да се промени факта че си селянка
сеш се...

екс нз си там къв кретен
не съм те питал
ясно ли ти е ?

е ти си от тия клавиатурните биячи,а!!!хах големия гражданин аре земи се скрии някаде

nan4onanka
05-17-2009, 16:18
Darkkiss обаче е егааааааааати тъпото заблудено,недоразвито и мазно същество!Честно,такива лайна миризливи ги правят за 1 стотинка в реалния живот ееееееейй затова си тук,затова избиваш комплекси.Кой знае от кое село си,некадърник смачкан,изобщо не ти прави чест да скачаш на 14 годишно момиче,гащат петел такъв.И не знаем какво ти е състоянието?Много се надявам да пишеш от някоя болница,умирайки...д*йба педерасите недорасли д*йба :D

nan4onanka
05-17-2009, 16:19
Това беше специаааално за онва лайно Darkkiss!Ako някой не е разбрал,вече знае!Ай радвай се на вниманието ни,боклук смачкан! :grin:

weezybaby
05-18-2009, 06:27
скапани селяни

Е да де,ама сигурно и ти си ходиш събота и неделя на село.Моля те не преувеличавай,защото никой не се е родил научен + това ти само в болниците ли седиш .. ? И задължително ли е да ги знаеш всичките..с тая твоята злоба може и след някоя друга годинка и ти да си някъде по отделенията - не ти го пожелавам :) Но каквото човек сам си направи,и Господ не може да му помогне

weezybaby
05-18-2009, 06:29
скапани селяни

Е да де,ама сигурно и ти си ходил събота и неделя на село.Моля те не преувеличавай,защото никой не се е родил научен + това ти само в болниците ли седиш .. ? И задължително ли е да ги знаеш всичките..с тая твоята злоба може и след някоя друга годинка и ти да си някъде по отделенията - не ти го пожелавам :) Но каквото човек сам си направи,и Господ не може да му помогне

А иначе пожелавам бързо оздравяване на баба ти и успех на теб :)

Може и да се повтаря моето мнение,но нямах време да изчета всичко ;)

lenito_sf
05-18-2009, 17:40
скапани селяни


Ауу .. обади си най-големия.. незабравяйте ,че този сайт не е за обиди.. :? .. късно е вече за отговор ма аз да кажа .. някак стигни до плиска и от там 280 слизаш на 4-тата спирка и е срещу теб .. а иначе от сточна ли беше или от централна гара със 413 .. нз :D
Дано баба ти е добре :)

rubi
05-18-2009, 23:20
абе тъпанари..много по-лесно щеше да ви е вместо да пишете 3 страници спам, един да каже как се стига до ракова болница!кво толкова?! ще ви се счупат пръстите бате!!! :-x

може да е късно...ама все пак...от центална гара се стига сравнително лесно до ракова болница! хващаш някой от автобусите които ходят в младост 213,214,305, не съм сиг кой още...слизаш на Плиска и хващаш 280 за 2 или 3 спирки...който и да питаш в автобуса се ще знае предполагам :)

КЪСМЕТ НА БАБАТА ДА НЕ Е СЕРИЗНО И ДА СЕ ОПРАВИ ПО-СКОРО!!! :-) :-) :-)

woshata
05-19-2009, 06:16
Darkkiss, кретен такъв :lol:
Като си гражданин, би трябвало в софийските училища да са те учили, че не се пише
ето
така
сеш се ?
И че се пише коИто, не коЙто, за множествено число.
Но разбира се , ние хората от София сме недосегаеми и такива неща като граматика нас не ни вълнуват. Заети сме да храним останалите на тъпи селяни и явно нямаме пари да си купим огледало и да се погледнем 8-)
Тъп си та 2 не виждаш.

И може да си запазиш репликата "и ти тъпа селянка", щото аз до сега друго не видях да си написал. :-o

alexandra00
05-19-2009, 17:36
Хвани си такси и кажи, че трябва да идеш до тази болница. Ще те закарат и ще плати6 около 5 лв.

term0t0
05-20-2009, 19:34
скапани селяниТи да не си родом софиянец бе,гражданино от Казичане,което изведнъж става част от София

naviacha
05-20-2009, 22:34
хаха тъпаци що го цитирате darkksiss триста човека бе вие малоумни ли сте ?
той и затва пише заядливи коментари щото е наясно че има един куп олигофрени дето ше му се вържат :D

mim4ety_sara
05-21-2009, 07:41
Рак ли...и баба има,само че и правиха в Плевен операцията,защото сме от Ловеч.Две операции имаше и сега е на лъче-терапия във Велико Търново за 1 месец ! Дано се оправи баба ти .. :)

Belair
05-21-2009, 12:03
скапани селяни
Боже,какви прости,невъзпитани и жалки хорица има в този скапан форум :-x

Loshotia
05-21-2009, 12:55
Хвани си такси и кажи, че трябва да идеш до тази болница. Ще те закарат и ще плати6 около 5 лв.

Ама щом не си от София, внимавай кои таксита хващаш. Гледай да са на 9 12 80, ОК(не СК), ЗА едно евро, 9 12 63

X0
05-22-2009, 20:41
Дано се оправи баба ти! Успех!

MrUndaztood
05-23-2009, 12:13
Няма какво да кажа,овен,че дълбоко съжалявам на Darkkiss и съчувствам на обкръжението му (ако има изобщо такова,нали той е столичанина,ние и остаанлите сме селяни).
Карай по-добре селянин,от колкото разхайтен мамин столичанин синчок ,с корени от Африка,също като Darkkiss.



Късмет на авторката!

Darkkiss
05-25-2009, 00:44
ех че сте ми сладки
аз напиша нещо и после забрава че съм го написал
а вие наспамите темата заради мене
и аз ви обичам бебоци :-)

IncHeTy
06-02-2009, 18:07
всъШност дарккис, е добре да поработиш над правописа си. В много теми хората се молят за помощ а ти казваш- хвърли се от някъде, гръмни се, извади си очите... момче какъв е тоя негативизъм в теб ?!?
По темата - късно е, надявам се 4е баба ти е наред

machoka
06-04-2009, 11:19
От тоя псевдо ГРАЖДАНИН олял темата, който разкарах, не можах да разбера какво стана с бабата на момичето, а силно ме заинтересува! Някой нещо?

bloodyF
06-04-2009, 12:05
От тоя псевдо ГРАЖДАНИН олял темата, който разкарах, не можах да разбера какво стана с бабата на момичето, а силно ме заинтересува! Някой нещо?


Не знам,но мерси че го разкара (временно или постоянно не знам) :-) :-D

padnaloblak
06-04-2009, 13:31
дано баба и да е добре

Bianca
08-16-2009, 18:51
Какво стана с баба ти?

ice_cream_f
08-16-2009, 19:25
Kvo zna4enie ima dali 4ovek e stoli4anin ili ne?Nali vsi4ki sme hora ebasi....nqmam dymi prosto :X

babyt0o12
08-16-2009, 20:19
скапани селяни

Тоя па тоя.
Къде си тръгнал бе.
Момичето моли за помощ, а ти я нападаш.
Какъв си ти да я съдиш бе.. аа да ВЕЛИКИЯ СТОЛИЧАНИН.
Тя и да е селянка ти си селяндур (ако успееш да хванеш разликата).

мн0г0 вярно.. :smt052

Sarge
08-17-2009, 07:18
Unikalni ste- Darkiss zapochna a vsichki produljihte da go hranite, pri uslovie, che v temata se pita neshto napulno razlichno. Po vuprosa, makar i da e kusno- Ot Centralna Gara se vzima 305, 313, 213, ili 214 i se sliza na Pliska(hotel Pliska da sme to4ni ako ne znaete) Ot Pliska se vzima 280 i se sliza edna spirka sled tehni4eskiq universitet.

BeezyJey
01-18-2010, 21:26
какво стана с баба ти ?

Bimmer
01-19-2010, 10:38
хахахаха педро се завърна

ateto
06-26-2011, 13:19
дарккисс-големия 'гражданин',живеещ в най-голямото село-софия... заринат град от боклуци и кво си мислиш,че си най-големия не знам


пт:дано баба ти се оправи бързо :)




Е то заради скапаните селяни сме на това положение. :-x