PDA

View Full Version : въпрос от претиснение



FreakG0
05-11-2009, 23:40
Значи цикалът на приятелката ми редовно закаснява .. Този месец поради различни причини успяхме само 1 път да баден интивни . Направихме го с презерватив , много нежно . Когато го махнах всичкия материал (извиняваите за израза ) си беше на мястото . Сега цикалът и пак закаснява и аз отново се претиснявам много .. Според вас имат ли основания претисненията ми .. Благодаря предварително

5StaR
05-11-2009, 23:48
важното е, че има матриал..

ZlobenDEDO
05-12-2009, 04:46
щом материала си е бил на мястото не се притеснявай , но може да провериш дали прителката ти не го прави и с някой друг който да е изтървал матеряла :D

wersa4e
05-12-2009, 05:27
важното е, че има матриал.. :-D

NoFuckinWay
05-12-2009, 05:32
Важното е, че се претИснява. От където следва, че ще му е гузно ако е сгафил и че има няква съвест човека :lol: :razz:

kosder
05-12-2009, 06:12
зависи колко интиВни сте били..

Ilikeliljon
05-12-2009, 06:50
Значи цикалът на приятелката ми редовно закаснява .. Този месец поради различни причини успяхме само 1 път да баден интивни . Направихме го с презерватив , много нежно . Когато го махнах всичкия материал (извиняваите за израза ) си беше на мястото . Сега цикалът и пак закаснява и аз отново се претиснявам много .. Според вас имат ли основания претисненията ми .. Благодаря предварително

:shock: :shock: :shock: Ако този правопис го видят учителки по български интензивните отделения ще се напълнят със сигурност, да не говоря и за моргите от самоубили се.

Значи цикЪла (мисля, че не е членувано) на приятелката ми редовно закЪснява .. Този месец поради различни причини успяхме само 1 път да бЪдеМ интиМни . Направихме го с презерватив , много нежно . Когато го махнах всичкия материал (извиняваЙте за израза ) си беше на мястото . Сега цикЪлът и пак закЪснява и аз отново се прИтЕснявам много .. Според вас имат ли основания прИтЕсненията ми .. Благодаря предварително

Ами мисля, че нямат и не знам защо си втълпявате такива неща, след като няма такава възможност (поне по твоето описание).

Just_say_no
05-12-2009, 11:01
Значи цикалът на приятелката ми редовно закаснява .. Този месец поради различни причини успяхме само 1 път да баден интивни . Направихме го с презерватив , много нежно . Когато го махнах всичкия материал (извиняваите за израза ) си беше на мястото . Сега цикалът и пак закаснява и аз отново се претиснявам много .. Според вас имат ли основания претисненията ми .. Благодаря предварително

:shock: :shock: :shock: Ако този правопис го видят учителки по български интензивните отделения ще се напълнят със сигурност, да не говоря и за моргите от самоубили се.

Значи цикЪла (мисля, че не е членувано) на приятелката ми редовно закЪснява .. Този месец поради различни причини успяхме само 1 път да бЪдеМ интиМни . Направихме го с презерватив , много нежно . Когато го махнах всичкия материал (извиняваЙте за израза ) си беше на мястото . Сега цикЪлът и пак закЪснява и аз отново се прИтЕснявам много .. Според вас имат ли основания прИтЕсненията ми .. Благодаря предварително

Ами мисля, че нямат и не знам защо си втълпявате такива неща, след като няма такава възможност (поне по твоето описание).


Момчето иска съвет, а не частни уроци по Български език... Уфф значи като се хванете ей така за нещо...


=> Не се тревожи нормално е цикъла на приятелката ти да не е много редовен. Вярно, че нищо не е 100% сигурно ама не виждам за какво да се притеснявате. :)


П.п. членувано е.

NoFuckinWay
05-12-2009, 13:05
Значи цикЪла (мисля, че не е членувано)Членувано е :) Пише се ЦикЪлЪТ

zay4e
05-12-2009, 13:43
И аз мисля,че няма за какво да се тревожиш :)

HichNeMiPuka
05-12-2009, 13:50
Момчето иска съвет, а не частни уроци по Български език... Уфф значи като се хванете ей така за нещо...


=> Не се тревожи нормално е цикъла на приятелката ти да не е много редовен. Вярно, че нищо не е 100% сигурно ама не виждам за какво да се притеснявате. :)


П.п. членувано е.

чакай малко :-x
това за теб НЕЩО ли е
това си е цяло нещище
ти въобще проумя ли грешките му

:-x :-x :-x

хубаво е поне, че има с какво да се забавляваме

FeelMe
05-12-2009, 15:26
Значи цикалът на приятелката ми редовно закаснява .. Този месец поради различни причини успяхме само 1 път да баден интивни . Направихме го с презерватив , много нежно . Когато го махнах всичкия материал (извиняваите за израза ) си беше на мястото . Сега цикалът и пак закаснява и аз отново се претиснявам много .. Според вас имат ли основания претисненията ми .. Благодаря предварително

:shock: :shock: :shock: Ако този правопис го видят учителки по български интензивните отделения ще се напълнят със сигурност, да не говоря и за моргите от самоубили се.

Значи цикЪла (мисля, че не е членувано) на приятелката ми редовно закЪснява .. Този месец поради различни причини успяхме само 1 път да бЪдеМ интиМни . Направихме го с презерватив , много нежно . Когато го махнах всичкия материал (извиняваЙте за израза ) си беше на мястото . Сега цикЪлът и пак закЪснява и аз отново се прИтЕснявам много .. Според вас имат ли основания прИтЕсненията ми .. Благодаря предварително

Ами мисля, че нямат и не знам защо си втълпявате такива неща, след като няма такава възможност (поне по твоето описание).


Момчето иска съвет, а не частни уроци по Български език... Уфф значи като се хванете ей така за нещо...



абе разбирам да има една провописна грешка и ние да се "хванеме ей така за нещо без да е необходимо ,ама това неговото....

съвет : хора неграмотни и необразовани ,не се ебете докато поне не научите елементарни неща (включително и обща сексуална култура) или поне го правете с презервтив,защото в противен случай на този свят ще се появят още такива неграмотни и деградирали същества като самите вас!!!

NeZaPoznat
05-13-2009, 07:04
Има момичета с нередовен мензис. Това е нещо като болест и се лекува, но трябва да се консултира със АГ. (акушер гинеколог)

Just_say_no
05-13-2009, 10:36
HichNeMiPuka , разбирам, че си интелигено дете, но никой не му е виновен, че не може да пише правилно и ако смяташ, че трябва да поправяш всеки един в тоя форум, ще ти кажа само - прав ти път ! Не ми се влиза в безсмислени пререкания. Ако не ти харесва как го е написал не пищи в темата му и толкова...


sry за спама

smileforyou12
05-13-2009, 10:41
ако цикъла на момичето е дошъл преди 1-2 години мисля че е нормално да има аномалии

sarin4eto
05-13-2009, 11:01
дишаййй момчеее , нормално е :) ще им дойде просто може да и се менят датите а нали казваш че почти всеки месец и закаснява..... :)

Jumbie483
05-13-2009, 12:00
Като ти прочетох темата.. Не, не просто трябва да знаем на колко години си ?!
Кажи ни, моля те ;)

miShle
05-13-2009, 13:07
Оф осрахте темаата тотално.Голяма работа, че имало грешки и да ги поправяте по умен ня го напрайте. :?

zay4e
05-13-2009, 13:25
HichNeMiPuka , разбирам, че си интелигено дете, но никой не му е виновен, че не може да пише правилно и ако смяташ, че трябва да поправяш всеки един в тоя форум, ще ти кажа само - прав ти път ! Не ми се влиза в безсмислени пререкания. Ако не ти харесва как го е написал не пищи в темата му и толкова...


sry за спама

подкрепям :)

miloto_girl_4e
05-13-2009, 13:31
Споко, няма място за притеснение, правила сте безопасен секс, презерватива си е бил читав, така че няма какво да се притесняваш..

Заключвам темата ти, мисля, че вече се убеди, че нищо страшно не е станало, а и в темата ти, за съжаление, има доста безмислени постове ..