PDA

View Full Version : СПЕШНООООО ПОМОГНЕТЕЕЕ



DiDiChKa
05-12-2009, 12:56
здравейте аз съм Мелиса но тъй като нямам регистрация пиша от тази на братовчедка ми, значи аз съм на 15 девствена съм и имам приятел от 7 месеца вчера той ми каза че иска да ме "лиже" и незнам да му позволя ли? а и ме е страх че няма да ме хареса от долу?? някой който има опит може ли да ми каже какво да направя за да изглеждам добре от долу и на него да му хареса?? и как да му правя свирки смисъл има ли някакъв специален начин да станат нещата така че да му харесам от долу и свирките да му харесат???

smileforyou12
05-12-2009, 12:57
странно за два дена адски много теми относно това лизане :?

xplay
05-12-2009, 13:01
Обезкосми се 1-2 дни преди да ти прилага оралните ласки, за предпочитане с лентички, има специални. Ако искаш давай и със самобръсначката, но има шанс да се порежеш и ще ти израснат по-бързо отново косми. Измий си интимните части с интимен сапун и си готова. Не се притеснявай от нищо :) А свирки .. лапаш, ближеш, смучеш ... :D Успех :)

NeZaPoznat
05-12-2009, 13:03
здравейте аз съм Мелиса но тъй като нямам някой който има опит може ли да ми каже какво да направя за да изглеждам добре от долу и на него да му хареса?? и как да му правя свирки смисъл има ли някакъв специален начин да станат нещата така че да му харесам от долу и свирките да му харесат???

Вържи му очите и се измий ако те мързи запуши му и носа ако искаш. :grin:

А за свирката - смучи го, лижи го докато изригне. Тремина 'духам' е по-скоро нарицателен т.е. за благозвучие :D :D :D

http://www.blowjobblog.com/

п.п. Много сте тъпи :lol:

wersa4e
05-12-2009, 13:04
странно за два дена адски много теми относно това лизане :?наистина хммм какво става с тея малчугани :? изпотрепаха се да питат за лизане и близане и св..ки :razz:

DiDiChKa
05-12-2009, 13:05
xplay мерси за съвета а ти NeZaPoznat не се прави на оригинален!!!!!

NeZaPoznat
05-12-2009, 13:06
xplay мерси за съвета а ти NeZaPoznat не се прави на оригинален!!!!!

http://www.blowjobblog.com/

Моля !!

smileforyou12
05-12-2009, 13:06
амм че човека си е прав какво да се прави на оригинален ти как си представяш свирките само да го цункаш по главичката ли :lol:

HichNeMiPuka
05-12-2009, 13:59
направи си пластична операция отдолу, перманентен грим, парфюм

не се засягай

може да се епилираш, но ще боли
може да ползваш самобръсначна, но както вече казаха може да се накълцаш 8-)
ти избираш сама
теглиш си един хубав душ
интимен сапун
у а
пък свирките
лапаш
може малко вакуум да създадеш
с ръчичката нагоре-надолу
ей такива нещица

ZlobenDEDO
05-12-2009, 14:12
само внимавай с бръсначката да не е по посока срещуположна на растенето на косъма и ползвай лосиони, че няма по-грозна гледка от плешива п*тка обсипана с пъпчици :D

dragonfly92
05-12-2009, 22:23
няма кво толкова да ти "харесва" отдоло :( нужно е само да си чиста и обезкосмена (както вече казаха) , не е отишал там на изложба а да върши работа :-D а за свирките нямам опит и немога да те посъветвам , айде успех и приятно прекарване ;)

Ilikeliljon
05-12-2009, 22:37
Не е нужно да е обезкосмена или пък не напълно. Хайде да не се водим по наши си моди. Уж все сме модерни, пък накрая изостанали. Имам предвид, че в Америка не е чак толкова прието момичета да са гладко избръснати отдолу, а пък още по-малко момчетата под мишниците (Гледах едно предаване по пошлата телевизия GTV, където се обсъждаха зведите и една там светска хроникьорка каза: Брад Пит е толкова готин, че дори с обръснати мишници пак не прилича не гей). Та това ми говори, че тази мода на бръсненето си е само наша (и на турците разбира се, защото бръсненето на интимните части си е повече запазена марка на турците) и сме се набутали здраво и си търсим разни оправдания като хигиена, естетика и не знам каква още глупост може да се измисли в оправдание. Не ме разбирайте погрешно, не съм против бръсненето, а съм против причините поради, които се прави и поради максимализма, който се получава (то не са интимни части, не са ръце, не са кореми, гърди, та дори и горни усти). :) :) :)

ZlobenDEDO
05-13-2009, 06:24
нещо ми убягва логиката ти: хем хайде да не се водим по моди, хем в америка сега не било модерно

всеки решава за себе си как му е комфортно, но лично на мен ми е много селска гледка като свали някое маце бикините да излезе един храсталак отдолу, ти сега косми ли ще лижеш или какво?

а бръсненето не е запазена марка за турция - във всички мюсулмански страни жените се обезкосмяват отдолу задължително по религиозни причини

AlokiNn
05-13-2009, 07:30
Чукни си 1 пиратка в путката да видиш колко многооо ще се изненада

Ilikeliljon
05-13-2009, 07:50
нещо ми убягва логиката ти: хем хайде да не се водим по моди, хем в америка сега не било модерно

всеки решава за себе си как му е комфортно, но лично на мен ми е много селска гледка като свали някое маце бикините да излезе един храсталак отдолу, ти сега косми ли ще лижеш или какво?

а бръсненето не е запазена марка за турция - във всички мюсулмански страни жените се обезкосмяват отдолу задължително по религиозни причини

Споментах Турция, защото тя е най-близката мюсюлманска страна наблизо. Ето за това говоря, максимализъм или в едната или в другата посока. Кой ти каза, че избора е между изцяло обраснат и изобщо не обръснат. Нали знаеш Средния път е най-добрия :) :) :)

JuBaCcA
05-13-2009, 08:11
Изкъпи се

HichNeMiPuka
05-13-2009, 09:36
Не е нужно да е обезкосмена или пък не напълно. Хайде да не се водим по наши си моди. Уж все сме модерни, пък накрая изостанали. Имам предвид, че в Америка не е чак толкова прието момичета да са гладко избръснати отдолу, а пък още по-малко момчетата под мишниците (Гледах едно предаване по пошлата телевизия GTV, където се обсъждаха зведите и една там светска хроникьорка каза: Брад Пит е толкова готин, че дори с обръснати мишници пак не прилича не гей). Та това ми говори, че тази мода на бръсненето си е само наша (и на турците разбира се, защото бръсненето на интимните части си е повече запазена марка на турците) и сме се набутали здраво и си търсим разни оправдания като хигиена, естетика и не знам каква още глупост може да се измисли в оправдание. Не ме разбирайте погрешно, не съм против бръсненето, а съм против причините поради, които се прави и поради максимализма, който се получава (то не са интимни части, не са ръце, не са кореми, гърди, та дори и горни усти). :) :) :)

всичко е въпрос на естетика и личен избор.
макар че според мен и от хигиенична гледна точка е хубаво да се подкастряш отдолу от време на време
хубаво ли ще е да отидеш на плажа и да видиш примерно някоя мадама с косми стърчащи от банския ѝ или от подмишниците???